בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אופס...

לפני יומיים. ראשון, 26 בינואר 2020, בשעה 12:51

לא שאני באמת יודע מי זה. אני בסך הכל זורם (:

לפני שבוע. שני, 20 בינואר 2020, בשעה 18:00

זה רק אני או שהפטיש הזה השתלט על הכלוב? פתאום כולן מחפשות דאדי. מרגיש לי כאן כמו קבוצת וואטסאפ של גן חווה בפתח תקווה ולא באתר בדס"ם.

 

(אין לי באמת בעיה עם הפטיש. סתם חיפשתי סיבה גנרית שאפשר להתלונן עליה עד שיגיע האוכל)

לפני שבועיים. חמישי, 9 בינואר 2020, בשעה 16:00

Winder

 

(אני חייב להפסיק עם משחקי המילים המטופשים האלה)

לפני 3 שבועות. שישי, 3 בינואר 2020, בשעה 21:48

פונים לגבר בלשון נקבה ולאישה בלשון זכר. זה קטע כאילו? יש על זה קטגוריה בפורנהאב? עוד אנשים נמשכים לשטות הזאת, או שרק המוח המעוות שלי מגלה לו סטיות חדשות? ז'תמומרת, לא המוח שלי, אלא של חבר ממש ממש טוב שהוא כמובן לא אני.

לפני 3 שבועות. שישי, 3 בינואר 2020, בשעה 16:40

אתמול פגשתי את מארק צוקרברג במשרד שלו, אחרי שהוא נרשם לכלוב ושלח לי מאות אדומות בכל יום. לאחר דקה של שיחה שבה הוא בהה ללא הרף בכפות הרגליים שלי, אמרתי לו לסגור את דלת המשרד. בעטתי לו בביצים, התקרבתי אליו והסברתי לו שמהיום כל הכסף שלו שייך לי והוא מחוייב להעביר אלי את כל העוקבים שלו ולפתח מערכת שתגרום לכל פוסט שלי להפוך לויראלי. ביל לא ממש הצליח להוציא הגה מהפה, גם כי הוא היה חרמן וגם כי כרתתי לו את הלשון בגלל שהוא ליקק לא משהו. אחרי שהשתעממתי, החלפתי את הסיסמא הראשית של פייסבוק ל-1234 ואיימתי עליו שאם הוא לא יפתח פרופיל בגוגל פלוס עם תמונה שבה כתוב "צוקי זונה", אפרסם את הסיסמא בכלוב. תפרתי לו את הלשון בחזרה בעזרת חוט ומחט שקניתי במקס סטוק, הסכמתי לו ללקק לי את כפות הרגליים ותלשתי לו את הזין מהמקום רגע לפני שהוא גמר לי על כפכפי האצבע שרכשתי מעלי אקספרס(אחרי שכמובן הזמנתי מגף הורס, אבל המוכר הסיני הבן של זונה, טעה. שטויות, בשבוע הבא אפגש עם הבעלים שלהם ואבקש פיצוי 😉). בכל אופן, יש לי כרגע בתיק את הזין של צוקי ואין לי מושג מה לעשות איתו. הצעות?

 

* הבהרה: רגע לפני שתשלחו לי הודעות ותשאלו אם הסיפור אמיתי, אז כן, הוא אמיתי לגמרי ולמעשה לא מדובר בסיפור אלא בסוג של דוקו, כמו כל מה שאני כותבת בבלוג. אפילו שכמו תמיד מדובר בסיטואציות מופרכות וחסרות כל היגיון בסיסי שלא היו עוברות סלקציה במדף המד"ב בסטימצקי והיו נדחות מאתר פורנהאב בשל חוסר אמינות.

 

תגובות

*החברה הטובה*: אין אין עלייך אחותי, את פשוט מלכה! יחיו הקנאים ויסבלווו!

*החברה הפחות טובה והכאילו מכילה*: אני אמנם פחות בקטע של כריתת לשונות, אבל מבינה לגמרי למה זה עושה לך את זה. מחכה לתמונות ולזין!!

*העבד הגנרי שמחמיא לכולן בקטע מוגזם*: אני שמח שזכיתי לדעת ולקרוא מעט על דרך בדסמית של מלכה אמיתית. את פשוט מדהימה וכל כך אלוהית. מקנא בו כל כך :{{ אגב, שלחתי לך הודעה פרטית ואשמח אם תעני לי :{{

*האיש המוזר שמפזר את מס' הפון שלו בכל פוסט/תמונה*: איש הייטק בן 32, חלק, חטוב, מצויד וממוקם. טלפון 052-4975597. מחכה לך ארבע!

 

 

#מן_העבר

לפני 3 שבועות. חמישי, 2 בינואר 2020, בשעה 11:57

"אני לא צופה באח הגדול ובכלל אין לי טלוויזיה"

"אבל בסך הכל שאלתי איפה התחנת רכבת..."

לפני 3 שבועות. רביעי, 1 בינואר 2020, בשעה 21:06
לפני 4 שבועות. שלישי, 31 בדצמבר 2019, בשעה 13:58

בלהכיר מישהי מדהימה עם חיוך דוחה

לפני חודש. שבת, 28 בדצמבר 2019, בשעה 10:51

נשלטים שמונעים משנאת נשים

לפני חודש. שישי, 20 בדצמבר 2019, בשעה 19:57

אני פשוט שונא כלבים. שונא את הנביחות שלהם, את הנחמדות המוגזמת שלהם ואת הריח הלא היגייני שיוצא להם מהפה בזמן שהם חושפים שיניים אימתניות ורוצים לתת בי ביס. 

רציתי לכתוב את זה בפייסבוק, אבל לא בא לי להישאר בלי חברים