ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יומני מרלין

לא נרדמת בלילה. הגוף כואב. הגוף רוצה שיגאלו אותו מהכאב. שיקשרו אותו חזק ברצועות עור לקיר, למיטה, לתקרה. שישרטו אותו חזק. שינשכו את הבשר. שיירד דם מהנשיכות. שיצבטו חזק את הפטמות. שיחזקו את הקשר של רצועות העור. שיכאב יותר. הגוף צריך מענה לייסוריו. שהרצועות יכאיבו ויכאבו ויקרעו את הבשר וירגיעו את התשוקה הבוערת בתוכו. שימשכו חזק בשיער. שידיים ייגעו בו ויעברו על העור המשתוקק למגע זר, למגע לא מוכר.
הידיים יתנפלו על הגוף. לא יתנו לו מנוח. אווי כמה הגוף רוצה שיחדרו אליו. שייכנסו אליו. להרגיש זין עמוק עמוק וחזק חזק. שיזיינו את הגוף כמו שצריך. שידפקו אותו חזק וישרטו את הגב תוך כדי. העונג והכאב ישתלבו זה בזה.
לפני 5 שנים. 10 באוג׳ 2014, 16:27

עברה חצי שנה וטוב לי. ואיזה כיף להרגיש ככה ואפילו שתחושות משתנות במהירות הבזק טוב לי להיות ככה במצב הזה עכשיו. במיוחד עם התובנה שזה כנראה ישתנה בקרוב ולכן עליי להעריך זאת ברגע זה. הבנתי שטוב לי בשבת כשהבטתי במראה בזמן שהוא ליטף אותי והפשיט אותי. לא ראיתי את פניו בגלל גובהו אבל ראיתי את ידיו היפות עוברות על גופי הסקסי ובראשי הידהדו משפטי גברים ששמעתי השבוע.

מצאתי לי שלישייה וממש טוב לי עם שניהם ואני מוצאת שמשעמם לי עם הגבר הזה לבד אבל איתו ועם החבר שלו מעולה לי. ואיזה כיף זה שיש לי שניים ביחד - אני ממש אוהבת שלישיות והם הגיעו אליי ממש מהשמיים והם באו לי בטוב. והם רוצים אותי ואומרים לי כמה שאני סקסית וכמה שאני עושה להם טוב ואני יודעת כמה מזל יש לי שככה נפגשנו. 

והגבר שמעבר לים שב בסערה לחיי וגם הוא רוצה אותי. ואני עפה על עצמי. אני לא אומרת את זה כי אני לא רוצה להשתחצן אבל ביני לבין עצמי בחיים לא הייתי כל כך מחוזרת. כל כך מבוקשת על ידי המין הגברי. ואני מבינה שבן זוגי לשעבר לא ידע להתמודד איתי, עם המיניות שלי, ואני מרגישה שאני מדליקה הרבה גברים וזה גורם לי להרגיש בעננים. הלוואי ואמשיך לחוש ככה לגבי עצמי. אמן.  


להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י