בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יומני מרלין

לא נרדמת בלילה. הגוף כואב. הגוף רוצה שיגאלו אותו מהכאב. שיקשרו אותו חזק ברצועות עור לקיר, למיטה, לתקרה. שישרטו אותו חזק. שינשכו את הבשר. שיירד דם מהנשיכות. שיצבטו חזק את הפטמות. שיחזקו את הקשר של רצועות העור. שיכאב יותר. הגוף צריך מענה לייסוריו. שהרצועות יכאיבו ויכאבו ויקרעו את הבשר וירגיעו את התשוקה הבוערת בתוכו. שימשכו חזק בשיער. שידיים ייגעו בו ויעברו על העור המשתוקק למגע זר, למגע לא מוכר.
הידיים יתנפלו על הגוף. לא יתנו לו מנוח. אווי כמה הגוף רוצה שיחדרו אליו. שייכנסו אליו. להרגיש זין עמוק עמוק וחזק חזק. שיזיינו את הגוף כמו שצריך. שידפקו אותו חזק וישרטו את הגב תוך כדי. העונג והכאב ישתלבו זה בזה.
לפני 5 שנים. 31 באוג׳ 2014, 19:25

אני יודעת שיש לי מזל גדול שמצאתי את הפסיכו שלי. לא תמיד יש מזל כל כך גדול. לא לכולם יש. ולי יש. הוא מחזק אותי ונותן לי כוחות להיות מי שאני. אני מתחברת אליו ומרגישה כל כך פתוחה איתו. הוא לא שופט אותי על שום דבר והוא האי שלי באמצע הים הסוער שבו אני שוחה עכשיו. הוא אמר לי שהוא מוטרד בשבילי על מה שקורה ביני לבין הגבר שמעבר לים. הוא אמר שהוא מנצל אותי. ואז הוא אמר לי שהוא אחת הסיבות שאני מתוסכלת מינית. אמרתי לו שגם הייתי מתוסכלת קודם והוא אמר ״נכון אבל עכשיו את עושה הופעות מיניות. הוא גומר ונהנה ואת נשארת בלי כלום״. וואלה. הוא צודק. ההופעות האלה מחרמנות גם אותי. ברור כי אחרת לא הייתי עושה אותן אבל הוא מקבל את הפנטזיות שלו ואני לא. ואיפה אני? אני נהנית להופיע. נהנית שהוא נהנה ממני ככה. נהנית שהוא אומר לי שאני סקסית ברמות. נהנת להטריף אותו ככה. 

סיפרתי לו שאתמול היה לנו מעין תאקל תמונות וסיפרתי לו מה הוא כתב ואיך עניתי לו ושאחר כך הוא כתב לי שלפעמים אני אגרסיבית מדי. והפסיכו האהוב אמר לי שאני לא אגרסיבית - אני אסרטיבית וזה טוב מאוד. שהוא זה שאגרסיבי. אמרתי לפסיכו שאני מרגישה בזמן האחרון אגרסיבית ואני מוצאת את עצמי יוצאת על אנשים ולא הייתי ככה. ואני לא אוהבת את זה אצלי. תמיד הייתי כל כך עדינה. והפסיכו אמר שזה טוב ושככה צריך ושאהיה ככה עם גברים כי מגיע להם :) שאהיה אגרסיבית כי מתחילה לצאת מי שהייתה חבויה בי וזה טוב וחשוב נפשית ופיזית. 

ואחרי שאני יוצאת מטיפול כמו טיפול כזה אני מרגישה את כל העוצמה של הפסיכו בתוכי להמשיך לשמור על עצמי. ומשננת לעצמי את המשפט - את לא פוגעת בהם. הם פוגעים בך. אל תחשבי על הגברים - תחשבי על עצמך. 


להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י