ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אכלתי חולדה

לא היה טעים. חנקתי למוות את הטבח. אחרי זה התחתנתי עם אלמנתו. היה כיף
לפני שנתיים. 6 ביוני 2017, 1:20

שמתי על השולחן שלי כתר שיצא לי ונסעתי לאילת לכמה ימים. כשחזרתי הכתר נעלם וחשבתי אולי עכברוש לקח אותו אבל התברר שעורב חכם גנב אותו. עורבים חכמים יותר מכלבים כמעט כמו בני אדם.

לפני שנתיים. 1 ביוני 2017, 15:28

אם יש לך סטרפאון ובא לך לפתוח תחת, את מוזמנת לתחת שלי כדי לדפוק לפחות שעה עד שאני אצרח מכאבים.

לפני שנתיים. 31 במאי 2017, 19:28
לפני שנתיים. 31 במאי 2017, 19:28

האשה הזמינה אותי לקרב האבקות. כמובן שהסכמתי אך לא ידעתי למה נכנסתי. רגליה נכרכו סביב צווארי והרגשתי שאני נחנק. התחלתי לחרחר והיא צחקה. תשתחרר היא ציוותה עלי וכמובן שלא יכולתי. הרגשתי שאין לי אוויר וניסיתי לקום אבל היא תפסה אותי מאד חזק. אחרי כמה דקות שכבתי מעולף בין רגליה החזקות ולאחר עשר דקות שכבתי מת בין רגליה. 

לפני שנתיים. 31 במאי 2017, 19:22
לפני שנתיים. 1 במאי 2017, 0:24

הכינוי של האחד הוא סקסי למרות ששמו הרשמי הוא אדולף, ושם השני הוא היינריך וכינוי הוא סיסי. למה הכינויים האלה שאלתי את 

ממציאת הכינויים ונתברר שגם היא לא יודעת אלא אלא רק שנעים לדפוק אותם עם סטרפאון. שני הסוסים אוהבים לדפוק פרדות ואולי זה מקור הכינויים. לך תדע.

לפני שנתיים. 29 באפר׳ 2017, 19:22

השולטת הזו מתמחה במעיכת ביצים. היא מרוקנת את הביצים בצביטות חזקות מה שמכאיב ביותר. היא מקבלת בשביל זה אלף ש״ח מזויפים תוצרת בית. היא אוהבת גם למעוך את הביצים עם כפות רגליה הגדולות. גם זה עולה אלף ש״ח מזויפים כמובן. כשהמשטרה עצרה אותי על הפצת כסף מזוייף נשכתי את השוטרים תוך גילוי שאני נשא איידס. זה לא נכון אבל הם עזבו אותי מיד לנפשי. 

לפני שנתיים. 29 באפר׳ 2017, 17:05

השולטת לבשה סטרפאון שהיה צמוד אליה וניגשה לפי הטבעת שלי. היא התחילה לדפוק אותי והרגשתי איך היא חודרת לתוכי עמוק. אתה עכשיו האשה שלי היא אמרה וצחקה ואני בעלך. היא המשיכה לחדור יותר עמוק ואני הרגשתי אותה עמוק בפנים. אני מזיינת אותך עכשיו ואתה לא יכול לקום. הייתי באמת לכוד בין רגליה השריריות והיא לא יצאה ממני הרבה זמן. כשיצאה החור שלי לא נסגר והיא צחקה עלי. יומיים החור לא נסגר עד שיכולתי לחרבן. כל כמה שעות היא נשכבה מעלי וחירבנה עלי.

לפני שנתיים. 28 באפר׳ 2017, 15:40

נאבקתי עם קוקסינל שבקלות השכיב אותי מתחתיו והתישב לי על הפנים. הוא לא נתן לי לקום ורק מעך את פני עם הישבן שלו. הזין שלו הציץ החוצה ולפתע על. לי על הפנים. הזין שלו עמד מתוח והוא התחיל לשחק איתו. לפתע הוא גמר על הפנים שלי הרבה זמן. ליקקתי את הזין שלו. 

 

 

לפני שנתיים. 28 באפר׳ 2017, 13:17

הייתי אצל שולטת גברית. בטן ענקית מכוסה בשיער שחור וידיים שריריות גדולות. היא הזמינה אותי להאבקות ותוך כמה שניות הייתי מתחתיה ולא יכול לקום. היא צחקה והחזיקה אותי חזק מתחתיה.