בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילים מלוכלכות

לפני 4 חודשים. 4 במאי 2021, 1:02

את טובה. כן, את טובה. אל תסתכלי למטה. תסתכלי לדאדי בעיניים. אין אף אחת טובה כמוך. את. את. עיניים לכאן. מובן?

מה את? מה את? תגידי לי. את יודעת את התשובה. רוצה עוד סטירה? עיניים. לכאן. מה את? יופי. יופי, ילדה שלי. יפה שלי. את הכי טובה.

מי אוהב אותך? מה, חשבת שסיימנו? אני רק בהתחלה. מי אוהב אותך? נכון. נכון, בייבי, דאדי אוהב אותך. תגידי שוב. תספרי. ספאנק לכל פעם שאת אומרת.

יופי. יופי. טובה. דאדי גאה בך. עוד. עוד. פעמיים אחרונות. יופי. יופי. ששש, זה בסדר.

דאדי אוהב אותך הכי בעולם. אל תעזי לשכוח. ואל תעזי להיות לא נחמדה לבייבי שלי. מובן?

מובן?

יופי.

עכשיו לכי תלבשי את מה שהכנתי לך על השולחן. האורחים כבר כמעט פה ואת צריכה להיות ייצוגית.

רגע. חכי שניה. תסתכלי לי בעיניים. מי ילדה טובה? נכון. את ילדה טובה. חמודונת של דאדי.

לפני 4 חודשים. 3 במאי 2021, 1:19

מהצד השני של ילדה טובה אין ילדה רעה. יש ילדה מפוחדת. לפעמים היא מתנהגת בצורה נמהרת או קשה לתקשורת. שום דבר מזה הוא לא רע. לילדה הזאת לא מגיע עונש, אלא חיבוק. אני לפעמים ישיר או תקיף, אבל לא מאמין באהבה קשוחה. רק באהבה רכה ומכילה. הילדה הטובה תקבל את כל המכות שמגיעות לה, אבל רק אחרי שתציץ חזרה החוצה. בינתיים תקבלי חיבוק, בייבי. אני לא הולך לשום מקום.

לפני 4 חודשים. 2 במאי 2021, 0:22

מה שעשית, אגב, זה לחוות את החרא מהסוג הנכון ולהתחזק מכך, לשאת צלקות שדאדי יודע ללטף ולהרגיע, לפנות מקום אדיר בליבך לאהבה הפשוטה והאינסופית של דאדי, להגן על הכנות שלך כמו האוצר היקר שהיא (ולתת אותה לדאדי כל כך בקלות), למצוץ ולקבל כל כך הרבה זין שהפכת לאמנית שאין לה מתחרים בתחום, ולבסוף, אם יורשה לי להשתמש במילים לא מדויקות, לגדל כוס פורנוגרפי מושלם, זוג שדיים אדירים וחיוך קורן שממלא וממיס את הלב של דאדי.

(התשובה לשאלה "מה עשיתי שאתה מגיע לי")

לפני שנה. 5 בדצמ׳ 2019, 3:36

לראות אותך מזדיינת עם גבר אחר זה סקסי, בהחלט. אבל שנינו יודעים שבשבילך סקס לא מתחיל במיטה. אז למה שרק שם תתחיל השליטה? לא מספיק לי לראות את הזיון. אני רוצה לראות אותך מתכוננת, יוצאת, מגיעה, מבחינה, מחייכת, מכירה, מפלרטטת, מתחרמנת, עולה הביתה, נוגעת, מתנשקת, נאנחת, מתפשטת, מפשיטה אותו (ולא בכדי שר קוסטלו "המחשבה עליו מפשיט אותך, עלייך מפשיטה אותו"), מלטפת, מוצצת, מלבישה קונדום, רוכבת, גונחת, גומרת, מתכרבלת, נרדמת, מתעוררת, מתלבשת, נפרדת, זורחת. רוצה לחקור אותך כסובייקט מדעי, להביט בך כפי שזואולוג מביט בחית בר בג'ונגל רוחש, לקבל הכל ברזולוציה גבוהה עם אפשרות חזרה לאחור והילוך איטי, למדוד בדיוק את רגעי החיוך ונקודות המגע, להסיק מסקנות ולרשום רשמים.

לפני שנתיים. 1 בדצמ׳ 2018, 11:21

דרושים: גברים שאוהבים לענג נשים לאורגיה עם אישה סקרנית

 

ידידה שלי סיפרה לי שהפנטזיה שלה היא לבלות לילה של עינוגים עם מספר גברים במקביל, ואני רוצה להגשים לה אותה. האם יש כאן מישהו שאוהב את הרעיון לענג אישה סקסית יחד עם עוד שניים או שלושה גברים אחרים? אם כן, מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית או להשאיר תגובה כאן.

זה לא בקטע בדס"מי מסוים של שליטה, אז לא רק שולטים / נשלטים מוזמנים. מלבד האורגיה עצמה כנראה שלא יהיה שם משהו קינקי במיוחד.

כמובן שארצה להיות איתכם בקשר טלפוני מראש כדי לתאם ציפיות. :)

לפני שנתיים. 9 בנוב׳ 2018, 14:20

תמיד הייתי חולם בהקיץ, שלא לומר פנטזיונר, שלא לומר חי בסרט. הרצון שלי לכסות את העולם במציאות מדומיינת היה תמיד במרכז דרכי המחשבה והתקשורת שלי. וכמו חולמים רבים אחרים, תמיד היתה לי ליבה קשה ומנוכרת מתחת לחיצוניות החולמנית. רצון כמוס לסדר את העולם בקטגוריות ברורות וחדות. התעקשות בוטה להפריד בין מציאות לבין דמיון.

והרי זו הפרדה שאינה מסתדרת עם הדרך האומנותית, המקצועית והרגשית בה בחרתי בחיי. כמעט כל בחירה שבחרתי - איך לעבוד, איך ללמוד, איך ליצור, איך להזדיין - אתגרה את יכולתי להכיל ולהקשיב ולהתמסר. שמתי את עצמי על קרקע לא יציבה לעיתים קרובות. והניסיונות שלי להיפתח לדרכי חשיבה שונות ומשונות הובילו לא אחת להתרסקות על דפנות הגולגולת הקשה שלי.

אי לכך, הולם מאוד שהדלת הבאה שלי בדרך לשיפור עצמי היא תעודה ממכון אבחון רפואי.

-------------------------------------------------------

התרגלתי להתייחס לסקס בשפה מיסטית, לחפש דרכו את הנשגב והבלתי ניתן להגדרה. בחרתי לקבל את נוכחותו המאיימת והמאתגרת בחיי, לתאר את עצמי בתוכו כנסחף בתוך גלים של כוחות יסודניים חסרי משוא פנים, ולסחוף איתי מאהבות לתוך הזרם האדיר. איכשהו, התחום הזה בחיי שקע כולו באוקיינוס של התת מודע. עם הזמן לא נותר בו זכר לאור הקר של המציאות. המאהבות רובן טבעו או נשטפו אל החוף.

כפי שקורה לעיתים בתורות מיסטיות איזוטריות, מתברר שהזרם האדיר אינו אלא הדם הפועם מאחורי אוזני שלי עצמי. הפרעת קשב. נוירולוגיה תקולה ותו לא. הדבר חתום ושמור במאגר נתונים ויש כדורים לזה. וכעת עלי לחזור אחורה ולשחזר את כל האינטראקציות הקטנות והגדולות ולפרש אותן מחדש. להבין את משמעותן של החדירות, הגמירות, הסימנים הכחולים, השיחות המלוכלכות, האתגרים הגופניים ומתיחת הגבולות במונחים הקשים והחדים של המציאות.

אחד הדימויים שהשתמשתי בו לא מעט כאן בבלוג הוא של סקס מרפא. זו תחושה מוכרת שניסחתי לא מכבר במילים: כשגוף ונפש מתמסרים אלי ללא סייג אני מוצא את עצמי מסוגל למעשים אדירים, כמו גיבור על המגלה את כוחותיו בשעת משבר, ולאחר מכן נותר סחוט ומרוקן מחשק ומאנרגיה. אלה שני מצבים המרגישים לי כמו טרנספורמציה גופנית טוטאלית. זו נחמה לא מבוטלת לקרוא שסקס זו אחת הדרכים של הלוקים בהפרעת קשב קשה "לכבות" את המוח לזמן מה. "התנהגות היפר מינית". בסך הכל המוח שלי שמבקש להיות ממוקד לזמן מה במשימה אחת, מעשה אינטנסיבי מתמשך שלאחריו יוכל להירגע קצת, לשם שינוי. רפואה לנוירונים דואבים.

לפני 3 שנים. 29 ביולי 2018, 3:56

חרמנות לילה חיפשה את פורקנה בתיבת המסנג'ר שלך, ובמהלכה גיליתי שאת בקשר מונוגמי, ונילי, מוצלח - ולהפתעתי גיליתי שאני לטובתך. במקום לקבוע מפגש בין איברי המין שלנו העלינו זכרונות מהפעם ההיא שמצאתי את עצמי קבור בתוכך לשש שעות תמימות, זכרותי מוקפת לסירוגין בפיך, נרתיקך ומעייך. איך התדרדרנו למערום מבולגן ומטונף של איברים מכוסי לטקס וחומר סיכה והפרשות גוף, אתגרנו את עצמנו למצוא דרכים חדשות לחדור, דרכים חדשות למתוח את גופך עד לקצה, למרות שאת לעולם לא מבקשת שאפסיק.

 

ועלו במחשבתי שתי מחשבות - הראשונה, שכעת אולי לעולם לא נספיק לקיים את הבטחתנו אחד לשניה להיפגש פעם אחת בלי שיקולי לו"ז ולהזדיין עד שתצא הנשמה, לראות באמת מתי הגוף והנפש מגיעים לקצה גבול יכולתם; השניה, שגם בשעה שחדרתי אלייך באלימות שלא הייתה מביישת כתב אישום לא באמת שלטתי בך, אף לא לרגע, ולמעשה היית היחידה אי פעם שזיינתי כשווה אלי. לא מעלי ולא מתחתי. שני מאהבים שהחליטו להזדיין ועושים זאת כל עוד הדבר נוח, ואחת מהם נהנית להיצבט, להיחנק ולהידפק בכל בליטה ושקע המתאימים לכך. את אולי אחת משתיים בודדות שהעניקו לי את גופן בטוטאליות שכזו. גופך היה שרוע לפני ומוכן לשימוש כמו בובת סמרטוטים. ואת היחידה שהעניקה לי אותו מבלי לאבד סנטימטר מההדדיות שבאקט הטוטאלי. וכעת גם זו חוויה שלא תחזור, אולי לעולם. גם מאהבות וניליות משתוקקות לשלוט ולהישלט, לעיתים מתחת לכסות מצטנעת או מתחסדת, אבל כמעט תמיד משתוקקות לחווית כיבוש.

 

אמשיך להזדיין כך, בצורה שאצליח, וארשה לעצמי לכבוש גבירות מגונדרות ונסיכות עדינות שיעניקו לי מברכתן. אבל מדי פעם אזכר בזו שמולה היה מספיק שנהיה רק זין וזרועות וכוס ושפתיים וחור של תחת.

לפני 3 שנים. 27 במרץ 2018, 16:46

בסופו של דבר, הכאב הגדול ביותר הוא לגלות שמילים שחשבת שנכתבו בעבורך נכתבו בעבור מישהו אחר.

לפני 3 שנים. 27 במרץ 2018, 2:34

שליטה, ולעיתים קרובות כל סקס שהוא, זה שני אנשים המשפשפים שתי צלקות אחת על השנייה. הכאב מדליק ומעורר והגירוד מרגיע לזמן מה, עד שהצלקת נדלקת שוב וחוזר חלילה.

אצל רוב הנשים שזיינתי הצלקת פעורה ומדממת, חשופה לעיני כל. הפגיעות וריח הדם מטריפים אותי, וזה כבוד גדול לגשש פנימה לתוך פצע רגיש ולעסות בעדינות עד שהכאב חולף. יש מהן שפצעיהן ישנים וכבר התמלאו בכל זין שפגשו. הגישוש קשה אצלן, כי רוב כלי הזין גסים ולא מתוחכמים ורק הגדילו את הצלקת. יש מהן שפצעיהן טריים, וכמעט לא נגעו בהם. החדירה לתוך הפצע נעשית אצלן באיטיות אינסופית, כדי לא להחמיר את הכאב. אצל כולן הטיפול מסור וזהיר - בין אם בעזרת כף יד או מכשיר או מילה.

ויש אחרים. אצלי, רקמת הצלקת חבויה בפנים ללא סימן חיצוני. מעטות חזו בה. למעטות היו האצבעות הזריזות, הלשון החדה והאוזן הקשובה. רק הן זכו לחזות בי משתחרר ומתפרק. הן, ורק הן, הצליחו להרגיע את הרקמה הדלוקה ולראות אותי מחליק לשינה המרפאת. רובן נשלטות, כמובן, מהסוג הקשוב והרגוע. חלקן בכלל וניליות. כולן חקוקות בהיסטוריה שלי בסימנים שלא יימחו.

לפני 4 שנים. 19 באוג׳ 2017, 8:21

"אתה אוהב להכאיב," אמרת לי.

לא, יקירתי. אני לא אוהב להכאיב. זה פשוט שיש לך מתניים צרות שמתאימות בדיוק לזרוע אחת שתחבק אותך בחוזקה ותצמיד אותך אלי, חזק מדי, עד שלא תוכלי לנשום. יש לך צוואר דק שמתאים בדיוק לכף היד שלי שתחזיק עד שישארו סימנים. יש לך שיער עם מקום בדיוק לחמש האצבעות שלי, שייכנסו וימשכו לאחור עד שלא תוכלי יותר. יש לך כוס קטן שמצליח בדיוק לקבל את הזין עד שתגנחי מהתחושה. יש לך כתפיים לבנות וחלקות ועדינות מספיק בדיוק שאוכל לכרסם אותך עד שיישארו עלייך טביעות השיניים שלי. יש לך רגליים ארוכות בדיוק מספיק שאוכל לשלב בהן את רגלי ולרתק אותך למקום עד שתהיי חסרת אונים.

ויש לך מחשבות גדולות, יקירתי. מחשבות גדולות שאין להן מקום בגוף קטן כזה. ושתי הזרועות שלי, וכפות ידי, ורגלי, ושיניי, והזין שלי מספיקים בקושי - מספיקים בדיוק - לפתוח אותך ולתת למחשבות להישפך החוצה על הסדין. ואם בתהליך יכאב לך, יקירתי, אז לבי יצא אלייך, אבל אחזיק אותך חזק בכל האיברים בו זמנית ואתן לך להתפתל כמה שתרצי, ובסופו של דבר ארגיש אותך מתבקעת ונרגעת ונוזלת בחיקי. ואז אדע שנכנסתי לתוכך.