צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יומנה של כלבה

כאן אפרסם את התפתחותי בדרכי להיות כלבה חובבת זרע, שכל מטרתה לענג כמה שיותר זרגים, על מנת לזכות בנוזלי תאוותם המשובחים
לפני יום. ראשון, 19 בינואר 2020, בשעה 20:44

הגיע החופש הגדול יאיייי.

טוב כבר שבועיים אני בחופש, אבל רק היום התארגנתי על דירה בתל אביב, מקום משלי בו אוכל להרגיש חופשייה להיות במבי. היה לי את החופש הזה גם בבית, רק שהבית שלי בסוף העולם, וזה לא בא מנקודת ראייה תל אביבית לפיה כל מקום דרומית לראשון וצפונית להרצליה הוא סוף העולם, אני באמת גרה בנקודת קצה חח.

דווקא מאז שיצאתי לחופש קצת זנחתי אותה, את במבי, פשוט כי ידעתי שהיום שלה מגיע, בקרוב, והרשתי לעצמי לנוח קצת. זה לא שמעייף אותי להיות במבי, רק שזה לא נוח לפעמים מתוך הצורך שלי להסתיר אותה עדיין. אז נחתי לי בשבועיים האחרונים ועכשיו חוזרת, בלי למהר, לוקחת את הזמן ומקלפת את הגבריות.

אתחיל מחר, היום אני עדיין נחה. בגילוח כמובן, לא נעים לי לומר את זה אבל כבר לא התגלחתי שבועיים, זה לא קרה לי שנים. טוב זאת אולי בושה אבל לפחות אני הולכת להנות מחר, תחושת הסיפוק שמתקבלת מגילוח לאחר תקופה ארוכה היא פשוט פנומנלית. 

לפני הגילוח אשפשף את הגוף בסוכר ודבש, בדרך כלל אני מעדיפה לעשות את זה אחרי הגילוח, בגלל התחושה החלקה כל כך של העור לאחר מכן, אבל מחר בא לי גם לפנק את העור גם בקרם גוף עם זרעי צ'יה וריח של חלום.

אז יגיע שלב הניקיון. של הפוסי כמובן, מזמן לא חיקנתי את עצמי, ואני כל כך נהנית מזה למעשה, לפחות מאז שקניתי את הצינור המיוחד ההוא, שמבריגים במקום השפופרת של האמבטיה, ההמצאה הפרקטית ביותר מאז הגלגל.

אחר כך אתפלג עם הרד בוי, בתקווה שהוא לא יציק מדי אחרי שבועיים של התנזרות, ובזמן שהוא מרחיב אותי, אסדר את הבית, ואולי אעבוד קצת על כישורי האיפור שלי, שגם זנחתי בתקופה האחרונה.טוב יש עוד הרבה תוכניות, אבל מרגישה שחפרתי מספיק חח,

 ערב נפלא, במבי מתרגשת

 

 

 

 

לפני 3 שבועות. שבת, 28 בדצמבר 2019, בשעה 08:05

במהלך קפה של בוקר קראתי קודם כמה מהבלוגים המועדפים שלי. באחד הפוסטים דיברה מישהי על העובדה שכל שהיא התפתחה במיניות שלה הגמירה מחדירה בלבד הפכה יותר ויותר קשה.

 

לאחר קצת מחשבה זה נראה לי הגיוני, אחרי הכל אקט החדירה הוא הבסיס לסקס, ומתוך כך כשמתחילים להתפתח, הבסיס הופך לפחות מעניין באופן טבעי.

 

מחשבה נוספת שעורר בי הנושא הזה הייתה כמה זה שונה אצל בנות מהסוג שלי, טוב אני לא אדבר בשם כולן, אבל אני יודעת שעבורי גמירה מחדירה בלבד היא שיא השיאים, החותם הסופי במהפך שלי מזכר לנקבה.

 

שבת שלום

במבי מהרהרת

 

לפני חודש. רביעי, 11 בדצמבר 2019, בשעה 18:02

  האמת שבמשך היום זה כמעט ולא מפריע לי, מלבד כשאני רואה קצת פורנו או שומעת היפנו חח. אבל הלילות הפכו לסיוט, לא משנה כמה הוא נוח לי במשך היום, אני מתעוררת כל לילה עם כאבים נוראיים, וחייבת לקום להסתובב קצת. לא כיף, אם יש למישהו/י הצעות בנושא אשמח לשמוע.

   אבל כשכל כך כיף לי עם האדון החדש מי צריכה לישון? עפה על החיים כמו שאני יודעת כשהלב שלי שייך, והוא כל כך מבין אותי ויודע לנהל אותי, פשוט מרגיש לי מושלם.

   מצד שני אני גם זוכרת כמה פעמים כבר נגלה לי אביר חלומותיי, עד שהגיע מופע העלמות שלא היה מבייש את גדולי הקוסמים. אז אני מנמיכה ציפיות ופשוט נהנית מהרגעים הקסומים שעוברים עלי, טוב לפחות ביום :)

  ולמרות מה שאמרתי ואפילו שהסיכוי שאתאכזב גדול, נעימה לי המחשבה להעביר את החורף הקרוב בלונדון, ואני משתעשעת בה מפעם לפעם. קמדן מרקט היר איי קם, כליידי הפעם :)

טוב אלך קצת לנטפליקס, לפחות היום אני יודעת שבלונדון הסרטים לא בהכרח יותר טובים, לפחות אלה שבטלוויזיה, ערב טוב אהובות/ים

במבי מפנטזת

 

 

 

  

לפני חודש. שני, 9 בדצמבר 2019, בשעה 20:16

במבי טיפשונת, אני יודעת, אבל יש לה נטייה לחשוב על מה שקורה לה, לנסות להבין.

אחד הדברים שניסיתי להבין לאורך החיים היה הצורך הזה שלי בכניעה, בציות, בשירות. לא תמיד ניסיתי, בשלב מסוים כשכבר הייתי שלמה עם עצמי מספיק הפסקתי לשאול, ורק לאחר עוד תקופה שעברה יצא לי לחזור לשאלה הזאת מפעם לפעם, סתם מתוך סקרנות.

אף פעם לא הגעתי לתשובה ודאית מוחלטת, אהבה ללא תנאי הייתה אולי הדבר הכי קרוב, אבל בימים האחרונים הגעתי לתשובה חדשה, שגם אם לגביה אני לא סגורה, היא מאוד מוצאת חן בעיניי :)

מעניין שהיא הגיעה דווקא מתוך שאלה אחרת שהתעסקתי בה באותו זמן, החיפוש אחר האושר. ברור לי שכשאנו מחפשים להיות מאושרים, זה לא לחוות עונג בלתי פוסק, לא רק שזה לא אפשרי זה גם לא רצוי. מבחינתי להיות מאושרת זה לקבל כל חוויה ומצב נתון שאני חווה בחיים, בלי לשפוט אותם לטוב ולרע, פשוט לקבל את המקום שאני נמצאת בו בכל רגע. טוב זה לא כל כך פשוט חח, אבל זה אפשרי. 

וזה הביא אותי לחשוב על עוד משהו, נורא קל ופשוט לי לקבל את עצמי במצב נתון, כשאני יודעת מה עלי לעשות באותו המצב ומתנהגת בהתאם, ככה מבחינתי חיים נכון חח, חיים מאושרים.

אז כשאני חוזרת לשאלה שבתחילת הפוסט, למה כל כך כיף לי לציית, פתאום זה נורא ברור לי, אני יודעת מה אני צריכה לעשות באותו מצב ומתנהגת בהתאם :)

במבי חופרת 💋💋💋

לפני חודש. שישי, 6 בדצמבר 2019, בשעה 20:38

  היא החלה בהכנות עוד בטיסה, יודעת שיש עוד כל כך הרבה לעשות. בערך שעה לפני הנחיתה היא נכנסה לחדר השרותים, עם תיק היד שלה. היא התפשטה לגמרי, הוציאה את לבני הנשים שלה מהתיק ולבשה אותם. קודם את גרביוני הרשת, אותם מתחה בעזרת הביריות וחגורת הביריות, עליהן היא לבשה חוטיני שחור וחזייה תואמת, הקטנטן שלה בכלוב התרגש קצת בחוסר תועלת. לאחר מכן לבשה את מחטב הגוף, וחזרה לכסות את הכל בבגדי הגברים שלה, היא יצאה מהשירותים בדיוק לפני שהחלו ההכנות לנחיתה.

   הכל התחיל לפני חודשיים בערך, היא כבר הייתה נואשת מהסיכוי למצוא דאדי, רוב הגברים לא היו רציניים, מחפשים להנות מהרגע עד שהם גומרים ואז להעלם. מבין הנותרים היו אלה שרק חיפשו להנמיך ולהשפיל אותה, במקום לבנות ולטפח אותה כרכוש שלהם. היא לא אהבה את זה וקשרים כאלה לא החזיקו מעמד בדרך כלל, והבודדים מעניינים שעוד נשארו היו כבר בקשר בדרך כלל. ואז, כשכבר חשה אבודה, היא הכירה אותו, הדאדי המושלם. מצד אחד הוא היה אוהב ודואגת, מחפש אחר הביטחון והשימחה שלה, ומהתחלה היא הרגישה כל כך בנוח איתו, מוגנת. מהצד השני הוא גם ידע איך לאלף אותה לעשות כרצונו, להעמיד אותה במקומה, לפעמים היא הרגישה שהוא מכיר אותה יותר משהיא מכירה את עצמה. אחרי שבוע היא כבר הבינה שאם יש אלוהים בעולם, הרי שהוא יצר אותה עבור דאדי ולטובת צרכיו. לא חלף עוד שבוע ודאדי הפך כבר לאלוהים בעצמו. ועכשיו היא נוסעת אליו, לדאדי, הבעלים שלה, היוצר שלה, הסיבה שלה לחיות.

   תורה הגיע והיא ניגשה לפקיד בדלפק, מושיטה לו את הדרכון שלה. הוא פותח אותו בעמוד התמונה ומביט בה, "מה מטרת הביקור שלך מר מידן?" הוא שואל. המבטא שבו הוא מבטא את שמה נשמע מצחיק, וכל המתח שהצטבר בה כמעט ויותר בפרץ צחוק. אבל היא משתלטת על עצמה, "מבקר חבר ומטייל קצת" היא עונה. הפקיד עושה עוד מספר בדיקות, אז הוא מחתים את הדרכון ומושיט לה אותו, "תהנה מהחופשה אדוני" הוא אומר, "תודה" היא עונה ולוקחת את הדרכון. סוף סוף היא הגיעה, ההתרגשות מטריפה אותה. מלבד תיק היד שלה היה לה רק עוד תיק טרולי קטן שהעלתה איתה למטוס, ולכן לא הייתה צריכה לחכות למזוודות. היא לקחה את התיקים וניגשה לשירותים.

   היא נעלה את עצמה באחד התאים, הסירה את בגדי הגברים וקיפלה אותם, אז היא פתחה את המזוודה והתלבשה במהירות. בדיוק כמו שדאדי הדריך אותה, השמלה השחורה הקטנה שהוא כל כך אוהב, זאת שקצרה מספיק לחשוף את תחתוניה בכל צעד. היא שמה עליה גם את שאר הדברים שהיו במזוודה, מלבד לערכת המייקאפ. היא שמה עליה את הפאה הבלונדינית, שרשרת לצוואר ועגילים תואמים, צמיד ליד וצמיד לרגל, אז נעלה את נעלי העקב שהיא כל כך אוהבת, היא כל כך שמחה שגם דאדי אוהב אותן. לאחר מכן מרחה על עצמה קצת מייקאפ בסיסי, עם קצת גלוס בכל זאת. כשהמזוודה הייתה ריקה היא הכניסה לתוכה את כל פרטי הלבוש הגבריים, וסגרה אותה, היא תשאיר את המזוודה באחד מתאי האחסון בנמל, כפי שדאדי הורה.היא יצאה מהתא ונפעמה מדמותה במראה, לא היה בה סימן לגבריות, אבל הייתה נרגשת מדי מכדי להתעכב ומיהרה החוצה.

   הם התחבקו והתנשקו בדקות הראשונות שנפגשו, והיא חוותה את הרגשות המדהימים ביותר שחוותה אי פעם, לרגע היא הייתה בטוחה שמתה והגיעה לגן עדן. לאחר דקות ארוכות של חיבוקים הם נפרדו בסוף, היא הכניסה את היד אל התיק הוציאה את הדרכון שלה, ושני מפתחות. היא קדה קלות והושיטה לו את הדברים, "בבקשה דאדי" היא אמרה בקול נשי כפי שתורגלה, "קח את חיי בידיך". הוא לקח את הדברים בחיוך ושם אותם בכיס הפנימי של הז'קט, אחז בזרועה, והוליך אותה לצידו לעבר השקיעה.

 

לפני חודשיים. חמישי, 7 בנובמבר 2019, בשעה 19:15

הוא כותב לי

When you get here I'll break out some of the older game councils and we can play

אז עניתי לו

Well you can play as long as you wish darling, for me there is only one joy stick i wish to play with

 במבי חרמנית :)

לפני 4 חודשים. שני, 2 בספטמבר 2019, בשעה 19:41

זה מה שאני, לפחות אם הבנתי נכון את ההגדרה חח. אבל מה שזה אומר בעצם זה שאני לא נמשכת למגדר מסוים, המשיכה שלי היא יותר לאישיות, דמות, לא ברור לי בדיוק מה זה שם.

כן ברור לי שהיא צריכה להיות דומיננטית, להרגיש בנוח לתת פקודות ולהיות בשליטה, לקבל את זה כמובן מאליו, מאוד עושות לי את זה דמויות כאלה, במיוחד אם הן גורמות לנו להאמין בהן ובעליונותן. אני לא מדברת כאן על בנות אם זה לא ברור, אלא על דמויות.

התחלתי קשר שייכות חדש היום, אני מקווה שזה יהיה יותר רציני הפעם, גם מרגיש לי ככה, קשר אונליין כרגע אמנם, אבל האופציה להביא אותו למציאות נראית מאוד ריאלית וקרובה, טוב זאת רק ההתחלה, אבל ההתרגשות בבטן מדגדגת. 

אני מקווה שזאת הפעם באמת, ומצאתי את הקשר שלי, לפחות לשנים הקרובות, מאוד רוצה את זה, וגם אחרי הכל יומולדת שלי היום, וזאת המתנה הכי טובה שיכולתי לבקש לעצמי.

אז זהו, מרחפת לי קצת היום, מרגישה כמו בחלום,

ערב נפלא

במבי חולמת ומגשימה?

לפני 5 חודשים. שני, 12 באוגוסט 2019, בשעה 18:13

טוב אז אני יוצאת לחופשה בעוד מספר חודשים, חופשה עבה חח, חצי שנה, עם סכום יפה בעובר ושב וגלובוס בכף היד, עכשיו מחפשת ומתלבטת, איזה כיף :)

אבל אני מוצאת שהחיפוש שלי הפעם שונה, אני פחות מחפשת מקומות, יותר מתעניינת במצבים. אני חושבת שתקופת החופש הזאת היא הזדמנות נפלאה לחקור את הנשיות שלי בצורה הרבה יותר אינטנסיבית ומלאה, ובמקום שארגיש הרבה יותר בנוח (רחוק מפה חח).

אז בהתחלה בדקתי יעדים מועדפים ברמת הליברליות והפתיחות החברתית, ואכן יש כמה פייבוריטים, קנדה, ניו זילנד, אירופה כמובן, טוב לפחות חלקה. עכשיו שלב ההכרויות, מתקשרת יותר ויותר בזמן האחרון באתרים מח"ול, פטלייף ואחרים, שיותר מכווני סיסי (אוף סיסי סושיאל כל כך חסר לי עכשיו). התחלתי להכיר אנשים מהעולם, שוב, בסופו של דבר זה יכול להיות נחמד לנסוע למישהו/מישהי, שוב.

אבל בסוף, כמו שאני מכירה את עצמי, כשתגיע השעה שלי לטוס, אסע לשדה התעופה, ואעלה על המקום הפנוי בטיסה הבאה שתהיה לי, שוב.

פעם שעברה זה נגמר ברומניה, לכו תדעו לאן אגיע עכשיו :)

במבי מתפזרת

לפני 5 חודשים. שישי, 2 באוגוסט 2019, בשעה 16:21

האמונה שלי היא הרגש. אני מאמינה שזאת מהותינו, להרגיש ולהתרגש. הבנתי משהו די מדהים בזמן האחרון, עדיין מעכלת חח, אבל חשבתי לשתף קצת, אולי אקבל עוד תובנות בנושא...

כל החיים התייחסתי להתמודדות הזאת של ההיגיון מול הרגש, כמו כולם ניסיתי למצוא את האיזון, וכמו כולם גם ראיתי אותם מנוגדים, רגש מול היגיון.

ופתאום הבנתי את הטעות הגדולה, רגש לא מנוגד להגיון, למעשה הוא המשך ישיר שלו, רגש נובע מהיגיון. וזה לא קורה להפך, היגיון לא נובע מרגש, כך שלמעשה הרגש הוא התפתחות של היגיון, המשך טבעי אצל יצור עם אגו ומחשבה שחווה עונג וכאב.

אולי זאת רק אני אבל ההבנה הזאת די מההמת אותי, אולי קצת מעודדת ומסבירה גם, אני עוד ממשיכה לחפור בה בראש, סתם חשבתי לשתף קצת, 

שבת שלום

במבי מהרהרת

לפני 5 חודשים. שלישי, 30 ביולי 2019, בשעה 19:40

דרכים להגדיל חזה ללא ניתוח

כתבה די בנאלית כהרגלו של אתר וואלה, אבל בסוף הם עשו סקר לגבי שביעות הרצון של נשים מהחזה שלהן. אז זו בהחלט הייתה הפתעה לראות שיותר נשים מרוצות מהחזה שלהן(26%) מכאלה שלא (24%), אבל מה שגרם לי לחייך הייתה האפשרות השלישית שניצחה ברוב גורף של 50% :)

 

במבי מחייכת