שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס סמים וחומוס

אנחנו אבודים, מילמל אז הפצוע
אתה לא עוזר עם הגישה הזו, ענה לו החובש
לפני 11 שנים. שני, 5 במאי 2008, בשעה 20:31
לפני כמה שנים, קוסם שכינה עצמו "הקוסם במסכה" הופיע בסדרת תוכניות בטלוויזיה וחשף את הסודות של הקוסמים (למי שלא ראה: רוב הקסמים מבוססים על אסיסטנטיות גמישות ו/או דלתות בצד האחורי של הקופסה). כמחווה, אני גאה לפתוח את פרוייקט "הדום במסכה" (ידעתי שהתמונית שלי תצדיק את עצמה מתישהו) ולחשוף את הסודות הכמוסים ביותר שלומדים באקדמייה לדומים, היכן שבין השאר מלמדים אותנו לקרוא מחשבות. אם את, הנשלטת הממוצעת, ואפילו את, הנשלטת המיוחדת, חושבת שאת מיוחדת, שרק לך זה קורה ושהוא באמת קוסם – זה המקום לגלות את האמת. הדום במסכה חושף בזאת את סיכומיו המסווגים מקורס "מבוא לדומולוגיה".

פרק ראשון – שלב החיזור

1. פניה לנשלטות
שלח פניות קופי פייסט. כמות הופכת לאיכות, ועד עשרת אלפים נמענות לפנייה בודדת זה לגיטימי. כלול תיאור קצר של עצמך (אתה חמוד ונראה טוב ויש לך נסיון) והצעות קוסמות עבורה.
נסה לגרום לה לחשוב שאשכרה השקעת עליה! כתוב שאהבת את הפרופיל שלה (אפילו אם היא יודעת שלא כתוב בו כלום, או שכתוב בו שהיא לא מעוניינת בפניות), שהיא מעניינת (כנראה על סמך המילה "נשלטת" שמופיעה ליד הכינוי שלה, כי היא לא כתבה שום דבר באתר מימיה) ושרואים שהיא מיוחדת (בניגוד להודעה בתפוצת נאט"ו שהיא קיבלה זה עתה, אבל נחליק את זה).
אם לא בא לך לבצע את ההשקעה העצומה שבלכתוב הודעה נורמלית אחת לכולן, אתה יכול פשוט לשלוח "היי", או לכל היותר "היי, רוצה לשוחח?" נשלטות מעריכות את זה.
חשוב לזכור! הרבה נשלטות לא גילו עדיין שיש כמה אלפי דומים באתר, ולכן הן יהיו כל כך שמחות שמישהו מהזן הנדיר הזה פונה אליהן, עד שמיד הן יפלו אפיים ארצה, ינשקו את רגליו בהערצה וילחשו "קח אותי". לכן מקובל ואף רצוי להניח טרם הפניה שהיא כבר מקבלת אותך כאדונה לכל דבר ועניין. לגיטימי לפנות אליה במילה "כלבה", לפעמים בצירוף "על ארבע". את דבריך אמור כפקודה: תתקשרי, תביאי מסנג'ר, תתפשטי. אם הנשלטת לא ממהרת לציית, זה רק ידליק אותך עוד יותר: תגיד לה משהו בסגנון של "כלבה כמוך אני אהנה לחנך", בתוספת שגיאות כתיב מתבקשות. היא תימס.
למקרה שתהית, אין שום דבר רע בלפנות לסאבית מקולרת. היא מיד תחשוב "קולר זה לא קיר".

2. שיחת פתיחה
פתח תמיד בשיחת "הבדסמ שלך לאן" – מה את אוהבת בבדסמ? מה כבר עשית? עם מי? על מה את מפנטזת? עליך לבצע חקירה חודרנית ברמה של בדיקת חלחולת ממוצעת.
אם הנשלטת מסתייגת מלשתף זר מוחלט בפרטים אישיים, יש לך שתי אפשרויות: ראשית, אתה יכול להטיח בה: "את לא בוטחת בי!" האשמה זו עליך לאמר בטון נעלב של מי שלא מצליח להבין כיצד המידע הרב שיש לאישה הפרנואידית הזו עליך (שהכינוי שלך הוא "אדון משה" ושאתה יודע לכתוב "היי כלבה") לא מספיק בכדי שהיא תסכים למסור לך פרטי כרטיס אשראי. לחלופין ביכולתך לנקוט בגישה הפסיכולוגית ולבקש מהנשלטת "להסיר את המחסומים" שמהם היא לכאורה סובלת. זכור את שתי המניפולציות האלה, "את לא בוטחת" ו"תסירי מחסומים". הן יהיו יעילות בכל פעם שהנשלטת תהסס מלציית לדרישה מופרעת כזאת או אחרת.

3. פיתוי
דבר על שליטה מנטלית. ושוב. ושוב. שלב בשיחה תובנות פילוסופיות שמבהירות כמה שאתה יותר מנוסה ומבין ורוצה להדריך את הנשלטת וללמד אותה דברים שהיא טרם ראתה, שיגעו בנשמתה ויהפכו את עולמה וכל מיני בלבולי ביצים שאפשר היה להחליף בקלות ב"תורידי מכנסיים ותתכופפי", אבל היא לא יודעת את זה. ודבר על שליטה מנטלית.
יתכן שבתום תהליך זה עדיין לא תהיה משוכנע שתיאור מעלותיך והבטחותיך אכן יעניק לך בעלות על התחת של בת שיחך. אחרי הכל, אתה יודע שגם המתחרים מבטיחים שהם מנוסים ויכולים ללמד את הנשלטת לעוף. המהדרין פותרים בעיה זו על ידי הוספת שלל אזהרות: יש כאן אנשים רעים, זאבים, הם יגידו (בפה סגור, כדי שלא יראו את השיניים החדות). כולם כאן בכאילו, סתם חרמנים שרוצים לזיין, לא בדסמיים אמיתיים ועמוקים כמוני, הם יאמרו (בחנות סגורה, שלא יראו מה מטפטף שם). אז מה, אני אראה את הרקטום שלך מתישהו? (את זה הם לא אומרים, אבל תביני לבד). אל תתבייש להיות מהדרין!

4. סירוב
אם יישמת כהלכה את חומר הלימוד, החלק הזה אמור להעלות קורי עכביש איפשהו. אבל אם היא בכל זאת אומרת לך לא אחרי כל המאמצים, ישנן מספר גישות לתגובה אפשרית: האינטליגנטים יחסית ינסו לשכנע אותה שההפסד כולו שלה, אם באמצעות הדגשת מעלותיהם שלהם ("את לא יודעת מה את מפסידה") או באמצעות הדגשת הקלקולים שלה, אותם היא אינה מניחה להם לתקן (דוגמת המניפולציה הזולה והיעילה "את לא סאבית אמיתית"). הפחות אינטליגנטים יגידו משהו כמו "מי בכלל רצה אותך יא כונפה". הממש פחות אינטליגנטים יגידו " מי בכלל רצה אותך יכונפה". ערוך מבחן אינטליגנציה ובחר את התגובה המתאימה עבורך.

המשך יבוא...
קובלט - חבל שכאן אי אפשר לחלק כוכבים, קבל חיוך גדול במקום!
(הכי אני אוהבת את הקטע של הכוניפה. זה כאילו כזה: אז מה אם רציתי אותך לפני 5 דקות, עכשיו את כוניפה ובכלל דומית לסבית במסווה!)
לפני 11 שנים
זאלופון​(שולט) - ואם תגידי לו: אה, סליחה, בעצם אני כן רוצה אותך - במטה קסם שוב תהיי יפהפיה נחשקת. קסמים, בחיי.
לפני 11 שנים
walking dead - לא יפה, זאלו. ככה לחשוף את הסודות הכמוסים שלכם...? תיזהר שמועצת הדומים העליונה לא תדון אותך ואת פסוקי השטן שכתבת לדין סלמן רושדי.

לפני 11 שנים
זאלופון​(שולט) - בגלל זה המסכה, שאף אחד לא ידע מי זה.
לפני 11 שנים
Needles And Pins​(לא בעסק) - חחח משעשע מאוד :)
לפני 11 שנים
זאלופון​(שולט) - גם לדעתי, למרות שיש מי שיקראו לזה "מתסכל מאד"
לפני 11 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - כבר בסעיף הראשון פספסת. "פניה לנשלטות"??? הא! צ"ל "פניה לנקבות (או כאלה שעשויות להיות נקבות)". כתוב לה ליד השם "שולטת"? מצוין. זה רק מבהיר טוב יותר שהיא נקבה. ונקבה שנדמה לה שהיא שולטת, זה רק כי היא לא פגשה בדומיותם הבלתי מתפשרת של מחזרי הכלוב הנמרצים. שהרי ידוע שכל "שולטת" רק חולמת בסתר לבבה על הגבר האמיתי שיכניע אותה.

(כן, כן, זה נכתב מתוך ניסיון עבר טראומטי. למה, מרגישים?)
לפני 11 שנים
זאלופון​(שולט) - היי! זה חומר של קורס המשך! מאיפה השגת את זה?
לפני 11 שנים
ששכ​(שולטת) - שכחת את : מעכשיו תפני אלי כאדון . ברור?
ולסיום - אחרי שהיא מסרבת או מתעלמת המשפט האולטימטיבי : את צריכה חינוך מחדש, לא חינכו אותך טוב, (תבחר את מה שמדבר אליך יותר.)
לפני 11 שנים
זאלופון​(שולט) - הדום במסכה סיים את לימודיו לפני מספר שנים. יתכן שצריך לעדכן את המידע.
לפני 11 שנים
אנימה - זאלו- אין עליך. פשוט אין.

ושימותו הקנאים :)))
לפני 11 שנים
זאלופון​(שולט) - שלא ימותו, שיסבלו!

ותודה :-)
לפני 11 שנים
אנימה - צודק. שיסבלו שוב ושוב ושוב :)

}{
לפני 11 שנים
Brida​(נשלטת){DDDOM} - פעם ראשונה שלי פה, בבלוג שלך...
הצחיק אותי, אז תודה :-)

אמשיך לדפדף, הבלוג הזה נראה לי שווה ביותר.
לפני 11 שנים
זאלופון​(שולט) - את מוזמנת :-)
לפני 11 שנים
NUMB - לאחר קיראה מעמיקה (פעמיים)
הבנתי את הבעיה שלי סוף סוף
אני פשוט כונפה!
אפילו לא יאכונפה,אלא כונפה בלבד

אתה,אתה.. חמוד אתה }{
לפני 11 שנים
זאלופון​(שולט) - תודות רבות. גם מחמאה וגם פלאשבק מענג לעוזי כהן.
לפני 11 שנים
רנסנס​(שולט) - חשבתי על ניק אפשרי:
"דום כוניף"
זה דומיקולו שעבר את הקורס שלך :-)
לפני 11 שנים
זאלופון​(שולט) - ניק כזה מבטיח הצלחה בקרב סאביות, ולו רק בשל האמינות שהוא משדר :-)
לפני 11 שנים
אושה{אוש} - לא סתם אני קוראת לך "אדוני הרב"
לפני 11 שנים
זאלופון​(שולט) - אני מבקש - כבוד הרב לייט :-)
לפני 11 שנים
AliceWonders - בסעיף 1 שכחת צורת פניה נפוצה ובעלת שיעורי הצלחה גבוהים ביותר -
"ממצב?"
זו התמציתיות ששובה אותי כל פעם מחדש.

אתה מתכנן גם שיעור על איך לגרום לסאבית לשלוח לך תמונה? הכי כיף זה שמבקשים את זה אחרי "שלום". התגובה הכי יפה שקיבלתי כשסירבתי היתה "אולי את ממש שמנה."
קצת אחר כך היה ליין שחבל שלא הכנסת להתמודדות עם דחייה, כי בעיניי זה קאלט - "אני הכי מקסים שבעולם . ואת כול הזמן יורדת אלי." (כך במקור)

לאלפוני, בחיי.
לפני 11 שנים
זאלופון​(שולט) - :-)

זה כמו בכוכב נולד, כשהשופטים אומרים למתמודד אחרי קאבר איום במיוחד: לקחת את השיר ועשית אותו שלך!

באותו אופן, דומים רבים מעניקים פרשנות אישית לחומר הלימוד הרשמי. כך הופך "היי" ל"ממצב", "יכונפה" הופך ל"שמנה" ו"הפסד שלך" הופך ל"אני הכי מקסים בעולם".

ועוד אומרים שדומים לא יצירתיים.
לפני 11 שנים
nerissa​(אחרת) - איך פיספסתי את זההההההההההההההההההההה

}}}{{{
לפני 11 שנים
זאלופון​(שולט) - מזל שאני מיחצ"ן את עצמי בלי בושה :-)

}{
לפני 11 שנים
shiri​(לא בעסק) - באמת מזל :))
מעולה!
לפני 11 שנים
שיר כאב​(שולטת){סוליקר} - D-:
לפני 11 שנים
pet cat​(נשלטת) - לא משנה כמה זמן עבר - עדיין עילוי!!
לפני 10 שנים
בת אדם - האמ האמ,ואני בתמימותי לקחתי אותך ברצינות או שמא זו טיפשותי..
לפני 10 שנים
כחול הזקן​(שולט){ים של אהבה} - שכחת פרק ננוסף בעלילה המיסתורית וההזוייה הזו.
האדון משה אומר לה, כשהם ניפגשים תגיעי לפגישה לבושה במיני ובלי תחתון וחזיה ותבואי עם עקבים :)

(הוא רק צריך להזכיר לה תישמעי תביאי גם קונדומים וזהו)

אהבתי את מה שכתבת.
לפני 10 שנים
Succubus​(אחרת){ParkerFrye} - ואני תוהה אם עכשיו, כשאתה קורא את התגובות במגזין, אתה לא מתחרט על... טוב, על הכל.
לפני 10 שנים
Lili cat​(אחרת){Alpha73} - אוחחחחחח זה נהדר 😂🤣
לפני 5 חודשים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י