שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני 3 שנים. 21 באוק׳ 2016, 21:12

בדס"מ אינו יקום מקביל.

עם כמה שנרצה, הפנטזיות שלנו לא מוחקות נפשות של אנשים או את הדינמיקה האנושית שטבועה בנו ואת המוסר החברתי שכולנו גדלנו עליו במשך שנים עד לרגע שנכנסנו לבדס"מ.

נורא קל לקבל אשליה שבדס"מ זאת פלנטה אחרת, לפחות בתחילת הדרך, כי הידע שלנו מבוסס בשלב הזה על פנטזיות או פורנו. שני "מקורות מידע" לא אמינים ולא בהכרח מציאותיים.
הדבר הזה גורר לכלוב אנשים שפשוט פוגעים בעצמם או באחרים ולא מרוע גדול אלא מחוסר מודעות.

כמה פעמים נפתחו פה פוסטים של נשלטים שסיפרו ששולטת ביקשה מהם כסף כתנאי לפגישה ואז ברחה איתו?
תגידו לי, אם הייתם שומעים מבחורה אחרת בת גילכם "אנחנו נצא לדייט רק אם תביא לי 200 ש"ח" זה היה נשמע לכם הגיוני? ישר תבינו שמה שמעניין אותה זה הכסף שלכם ולא אתם.
אז במה שונה שולטת? היא גם בחורה, היא בשר ודם. רק הפנטזיות המיניות שלה הן השוני, אבל חוץ מזה הבסיס של ההתנהגות שלה הוא של בן אדם כי היא אנושית ולא משנה כמה היא חיה בסרט מגלומני שלא.
היא עדיין עושה דברים של "ונילים פשוטי עם" כמו ללכת לעבודה ו/או ללימודים, לשלם חשבונות ואם יש לה או שהיא רוצה ילדים אז היא תמצא עצמה מנקה להם את הקקי והפיפי, מגיעה למסיבות סיום שלהם בגן ויושבת בין "הוניליות המוזרות האלו" שהיא חלק מהן גם אם תכחיש ואף אחד לא יפרוס בפניה שטיח אדום כשתעשה את כל כאלו.
היא כמו כל בחורה אחרת מתחת לחזות השליטה, וכמו כל בחורה שאתם רק מכירים ולא מקבלים כל מילה שלה כתורה מסיני אלא אם כן אתם סוכמים עלייה, אז גם כאן.
וכמו עם כל בחורה אחרת, לא מתחילים איתה שיחה בהצעה מינית ותיאור של הפנטזיות שלכם אלא בנימוס!!!

אחרת אל תתפלאו שהיא רואה בכם מטרידים וחוסמת אתכם!
אתם באמת רואים את עצמכם יושבים בדייט ראשון עם בחורה שאתם מנסים להרשים ומספרים לה  "מה אתם רוצים שהיא תעשה לכם" מבלי שהיא תוריד לכם סטירה?! (ולא, לא במובן הבדסמ"י) אז כמו שאתם שומרים על הפה שלכם במציאות, תשמרו על המקלדת שלכם במרחב הוירטואלי.
השורות האלו מוקדשות לכל הצבועים שבוכים בפורומים ובבלוגים שאף שולטת לא רוצה אותם ואני מתאפקת לא לעלות צילומי מסך שיסבירו להם למה בדיוק.

ונשלטות, אוי, נשלטות. אני מדברת בייחוד לצעירות שבכן או חסרות הניסיון. אתן טרף קל לכל פלוץ שהגדיר עצמו שולט כי הוא ראה בפורנו סוג ז' שנשלטת לא מתנגדת לכלום אז סימן שככה אפשר להשיג זיון קל.
הם לעולם לא יפנו למישהי בעלת ניסיון כי הם יודעים שהם יקבלו כזו כאפה, כי בעלת ניסיון יודעת שמותר לה לעמוד על הגבולות שלה. אז הם נדבקים לחסרות ניסיון שעוד אין להן מושג ברור על עולם השליטה ומזבלים להן את השכל בשביל להכניס אותן למיטה.
והכי גרוע זה שאתן מבינות את זה באיזשהו מקום אבל עדיין מפקפקות בעצמכן כי לדעתכן גבר ביחסי שליטה מתנהג אחרת (וזאת בדיוק הסיבה שהם פונים אליכן). 

אז לא.

הרי זה יראה לך מוזר ומסריח מבולשיט שגבר שמחפש קשר זוגי רציני יגיד לך בדייט הראשון "את שוכבת איתי או שלא נפגשים יותר" ואת לא תראי את בעלך לעתיד בגבר שיבקש ממך בווסטצאפ אחרי הצ'אט הראשון "שלחי לי סרטון שלך מאוננת", אלא יותר מישהו שסביר להניח שיפיץ את זה ברשת ויהרוס לך את החיים.
אז למה את מצפה את ההפך משולט?
גם הוא לא שונה משאר הגברים במבנה הביולוגי שלו, גם הוא לא שונה משאר הגברים בחינוך שקיבל, גם הוא לא שונה מ"הונילים הפשוטים" שהוא חושב שהוא מורם מהם אבל הוא חלק מהם ביום-יום. וכמו כל גבר אחר שלא ישקיע בלהכיר אותך ולהתעניין באישיות שלך ויתרכז רק בלהוציא ממך הטבות מיניות, גם איתו לא תיווצר זוגיות רצינית על אף "ההבטחות".
הפנטזיות המיניות שלו לא נותנות לו לגיטימציה לפגוע בכן וכל התירוצים של "את לא נשלטת אמיתית", "את לא מאפשרת ההתמסרות" אלו מניפולציות שמזכירות אחד לאחד נער מתבגר שלוחץ על החברה שלו בשביל להשיג סקס לפני שהיא מוכנה: "את לא באמת אוהבת אותי", "את לא מאפשרת קשר רציני". רק משנים מעט את הנוסח ותראו כמה זה זהה.

ושולטות ושולטים, צאו מהסרט. באמת. צאו מהסרט. זה לא מכבד אתכם כמו שנראה לכם.

אתם לא מורמים מעם, אתם לא זכר אלפא ולא נקבת אלפא אלא אם כן אתם זאבים ואריות, ולא ככינוי אלא אשכרה ביולוגית כאלו. כל עוד אתם לא מתהלכים עם פרווה על ארבע ומשמיעים קולות אופניים לבע"ח האלו, חוקים של להקת אריות או זאבים לא תקפים לגביכם אלא חוקים אנושים שאומרים שנפש האדם מורכבת מכדי לתייג אותה באלפא, בטא ושאר האלפבית היווני על פי מאפיינים שטחיים.
ואם אתם מאמינים בדרוויניזם החברתי הזה, בלהעתיק את חוקי הג'ונגל ליום-יום האנושי, אני לא רוצה להזכיר לכם מי עוד האמין בו וכולנו יודעים שהוא טעה טעות פאטלית שהרסה חיים של מיליונים.
אתם לא אלוהים כי אין לכם שום כוחות על-טבעיים, אתם לא מלכים ומלכות כי אתם לא נצר למשפחת אצולה.

אתם בני אדם. יש בכם חסרונות ויתרונות. 

זה מאוד כיף לחשוב שאתם כל-יכולים במסגרת שמוסכמת על כל המשתתפים, אבל בסופו של יום זה משחק תפקידים וגם אם הוא מאוד ריאליסטי ואותנטי, הוא עדיין אחד כזה וזה לא משנה איך תסובבו את זה.
אל תתנו לזה להשתלט לכם על החשיבה, הרי בתוך תוכם אתם עדיין בני אדם ועדיין יש לכם אחריות מוסרית וגם פלילית (במקרים מסויימים) ואסור לכם לפגוע באיש! להיות שולט או שולטת לא אומר לחלק לכולם הוראות כמו דיקטטור אלא לקחת על עצמכם אחריות עצומה!
לא מספיק להדביק לעצמכם תארים שונים אלא להוכיח שאתם ראויים להם! תשלטו בעצמכם לפני שאתם רוצים לשלוט במישהו אחר!

התירוץ "אני מלכ/ה" לא קביל בבית משפט, לידיעת כל המתחכמים שחושבים שעם השליטה שניתנה להם מותר להם לנהוג באלימות וניצול כלפי נשלטים ולהתמחק מדין. והנזק הפיזי או פסיכולוג שאתם עלולים לגרום לא ימחק בהינף השוט שלכם או אם תלחשו את צמד מילות הקסם "אני זכר/נקבת אלפא" שלוש פעמים ברצף.

כל הצדדים- קחו אחריות ותבינו שבדס"מ, על אף הפנטזיות המיניות הלא שגרתיות שבו, הוא לא יקום מקביל והחוקים האנושיים עדיין תקפים בו.

אשת לפידות n​(שולטת) - מזמן עברתי את הצד שהשתן עלה לי לראש,אבל כן אני מלכה,וכן אני מהווה מודל הערצה לנשים,וכן מרגישה אישה איכותית,לא ממקום של התנשאות,אלא כבוד והערכה למי שאני,בפה מלא אני אומרת שאני מלכה,לא מלכת סאדו,מלכה בעולם שלי,אם לא תעריכי את עצמך,לא תקבלי את הכבוד הראוי לך.
וככלל תכבדי את האנשים סביבך,יחס גורר יחס,ובנינו כמה שולטות את מכירה באתר ??שבאות ממקום של רגש,ואיכפתיות,שלא מפחדות להיות קשוחות ורכות,ושמות קצוץ על מה יחשבו עליהן,אישית מכירה מעט.
במציאות הכרתי הרבה מלכות שעבורן הבדסם הוא דרך להרוויח כסף,או משחק נטו,והכי מעליב אותי כאישה,שמלכלכים מאחורי גבן,איזה זונות הן.
לסיכום אני גאה במי שאני.
ואני אוהבת אותך
לפני 3 שנים
ArchAngel​(שולטת) - אני לא מתכוונת למלכה כמישהי שתופסת את עצמה מלכה בעולם שלה ומודעת לזה שזה עניין של הערך העצמי שלה.
אני מתכוונת לאלו שחושבות שהן נצר למלכת אנגליה כשהכי קרוב למלוכה אצלן זה להיות הפרינססות של אימוש ואבוש.
זה מטריף אותי.

ואת מאהובות עליי כאן, ציינתי את זה? :)
לפני 3 שנים
אשת לפידות n​(שולטת) - יצורות מקלדת,כנל לגבי שולטים,ואת צודקת נימוס ודרך ארץ קונים אותנו,ואצלי כדי להגיע לפגישה,אני דורשת מהם משהו שאפשר להחזיר,לא כסף,אם אני משקיעה במישהו,אין מצב שאסבול את הטמטום של הברזה,כי הוא פחדן,את צריכה להבין שבעולם הזה בהחלט יש הבדל,זה לא דייט רגיל,זה מישהו שמשתף אותך בסודות הכי אפלים,את משקיעה מזמנך,ללמוד אותו,ולכן הוא ילמד להעריך בנתינה,כי אני לא מובן מאליו.
לפני 3 שנים
ArchAngel​(שולטת) - אני מתארת לעצמי שיש שוני, ושכל אחד יקבע את הכללים שלו על דייטים שלו. אבל עניינים מיניים זה משהו שעולה ברגע המתאים ולא מישהו שמתיישב ומפיל עלייך את כל הפנטזיות שלו אי פעם.
אם עם "בחורה רגילה" הם נזהרים, אז שיחשבו אפילו יותר כשהם מול שולטת.
לפני 3 שנים
הצאר האחרון​(שולט) - כל מילה בסלע ArchAngel.
לפני 3 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י