בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני 3 שנים. 12 בדצמ׳ 2016, 17:00

אני הבן אדם הראשון לצאת נגד "שולטים/ות" שחושבים שמותר להם לשלוט במישהו בעוד הם לא מסוגלים לשלוט בעצמם.
ידוע לי שנשלטים/ות נכנסים לעולם הזה בעמדה שהיא יותר פגיעה, הם נדרשים להתמסר בשלב כלשהו של הקשר וזה דבר לא פשוט כלל.
אתה נדרש "להתפשט" מול אדם אחר, להוריד את רוב אם לא את כל ההגנות שלך מולו, ולתת לו את המושכות לידיים.
וזה לא קל, במיוחד כשיש פה שולטים שלא הייתי נותנת להם אפילו להשגיח על עציץ מרוב שהם יעשו לו נזק, שבכל זאת מתיימרים לקחת לידיהם השגחה על נפשו של אדם כי הם פשוט בטוחים שזה מגיע להם, שהם מרכז העולם ובדס"מ זאת הסוואה מצויינת לרוע שלהם. הם ינצלו את הצד השני לסיפוק האגו המפורק שלהם, ובכוונה יתפסו על מי שחלש מהם. מבחינתי אין ארור יותר מבן אדם שמשתמש בכוונת תחילה בכוחו לרעה.

אבל, כמו שיש שולטים רעים, יש גם נשלטים רעים שיכולים לפגוע באחרים ואפילו בשולטים. ולדעתי, הגיע הזמן לעלות את הנושא ולשים אותו על השולחן!
וכן, אני מבינה שזה לא מתיישב לכם בראש. הרי כשאנחנו חושבים על שליטה באופן הסטריאוטיפי שלה, יש לנו בראש את דמות השולט החזקה ואת דמות הנשלט החלשה.
אז איך מישהו שאוהב להיות על ארבע וקשור ברצועה יכול להוות איום על מישהו ובייחוד על זה המחזיק ברצועה עצמה? כי המצב לא ניתן להסבר פשטני או חלוקה דיכוטומית. אנחנו בני אדם אחרי הכל לפני שאנחנו כותרות ביחסי שליטה.
מיהותנו בני אדם, האינטראקציה שלנו ביחסים בין-אישיים, בייחוד ביחס שליטה היא הרבה יותר מורכבת מרק "אני שולט, אתה נשלט" וזהו.
אנשים מביאים איתם ליחסים לא רק את אהבתם לשליטה ולאקטים כאלו ואחרים, אלא גם את האישיות שלהם הכולל בתוכו את הרצונות שלהם, את החינוך שעברו, את תפיסת העולם שלהם ואז נוצרת דינמיקה מסוימת בהתאם.
אז יש אנשים עם מבנה אישיות שפשוט פוגע באחרים וזה שהם בנוסף אליו אוהבים להיות מושפלים באקטים מסוימים על מנת לקבל גירוי מיני לא מכפר את זה. הם יכולים להיות פוגעים באותה מידה של שולט שחי בסרט שהוא מלך העולם.

אני אדבר כרגע על נשלטים, גברים. אני בטוחה שגם לנשלטות לא חסר, אני לא חושבת שזו התנהגות שמוגבלת למין ספציפי, אבל אני פשוט מעולם לא הייתי ולא מעוניינת להיות איתן בקשר אינטימי ולכן אני לא יכולה לדבר על משהו שלא חוויתי.

אני אתחיל מהקל לכבד. אתחיל מהתנהלות נפוצה במרחב הווירטואלי עד למקרה ממש חמור שלצערי זכיתי לראות במציאות.

אני בטוחה שהרבה שולטות, מתחלפות או אפילו נשלטות כאן מכירות את זה שגבר נשלט פשוט נדבק אליהן.
אין אף אחת שלא קיבלה לפחות הודעה אחת של איזה "נשלט" שפרס בפניה את פנטזיות מיניות שלו, באופן שמפרט בדקדקנות מה היא צריכה לעשות מבלי שהיא מבינה איפה השליטה שלה בכלל בסיפור, וזה כמובן מבלי שבכלל שאל אותה אם היא מעוניינת.

כשאנחנו מקבלות הודעה כזו, זה נראה שעל פניו יש פה גבר שמשפיל את עצמו, כי הוא מסכן וחלש וזאת הדרך שלו לקבל תשומת לב.
אבל, לא. תאמינו לי שלא. גבר כזה לא שונה מגבר ונילי חרמן שהיה כותב לך הוראות הפעלה לגבי "איך הוא רוצה לזיין אותך" או שולט חי בסרט שכותב לך "רדי על ארבע, כלבה". הנוסח שונה, הכוונה דומה- הכוונה היא קודם כל לספק את עצמו.

מבחינתו את לא קיימת, הוא לא קרא את הפרופיל שלך כי לא אכפת לו מה את אוהבת, לא אכפת לו מהגבולות שלך, לא אכפת לו שאת אפילו נשלטת ובכלל בצד השני של השוט. מה שאכפת לו זה שיש פה אישה שרק מעצם היותה אישה היא מתאימה לפנטזיה שלו, והסיבה היחידה שהוא פונה אליה בתואר כבוד זה כי זה מדליק אותו מינית, מעבר לכך- היא אובייקט עבורו.
הסיבה שהוא רוצה לסגוד ולשרת היא הערכה גדולה אלייך, אלא פשוט נטו כי זה מעמיד לו את הזין.

הוא חושב, שבגלל שהוא נשלט שמציע את שירותיו (על אף שנועדו לספק אותו יותר מאשר אותך) ולא שולט כתב לך "כלבה, רדי על ארבע" או ונילי שכתב לך "יאוו איך בא לי לעשות אותך", אז זה אומר שהוא מעריך אותך כי הוא הרי כתב לך "המלכה" לפני והוא יעשה "בשבילך" דברים.

זה פועל על שולטות צעירות בדר"כ, שאין להן ניסיון, ולכן חושבות שכל גבר שרוצה לרדת על ארבע מולן סימן שזה בגלל הקסם האישי שלהן וכי הוא מעריך אותן כבנות אדם (בהמשך הטקסט, אני אספר על נזק כמעט בלתי הפיך שקרה לכמה שולטות שאני מכירה שחשבו ככה, אז עוד אחזור לזה).
אישה עם ניסיון מבינה שיש לה פה עסק עם גבר שפשוט מתפרץ למרחב שלה, מבלי שבירר מי היא ומה היא, וישר מספר על הפנטזיות שלו בתקווה שהיא תממש לו אותן. פנטזיות שהן "תעשי ככה וככה וככה" מבלי לתת לה להוביל כשולטת או בכלל להתחשב ברצונות שלה כבת אדם.
זה ברור להן כשמש שיש להן עסק עם אגואיסט, שבהנחה ויפגשו איתו, סביר להניח שיברח ברגע שיגיע לסיפוקו וממש לא יתמסר לקשר שיש בו חיבור בין שני בני אדם. 
וזה במקרה הטוב. כי כמו שאמרתי, אני הולכת לפרט לכם על מקרה גרוע ונוראי של פגיעה של הצד "הנשלט" בצד השולט.

אז כמו שאמרתי, נשים בוגרות פשוט יבינו שיש להם עסק עם מטומטמים ויחסמו אותם.
אבל אז קמו נשלטים עם קצת יותר שכל שהבינו שלשלוח הודעות "העתק הדבק" עם הפנטזיות החד צדדיות שלהם, לא יגרמו לאף אחת לרוץ מרתון אל עבר הבית שלהם בעודן מלאות בהתרגשות.
אז הם מתחילים כרגיל, כמו שכל גבר נורמלי היה מתחיל עם אישה. הכל הולך טוב, אתם נפגשים במציאות ואז... אז יוצא הגוש חרא מהשק!
הם מתחילים ללחוץ עלייך לא שונה מגבר וינילי שלוחץ לסקס כשזה לא מתאים, או משולט שמבקש התמסרות טוטאלית כאן ועכשיו.
הוא פשוט דוחק בך לספק את היצרים שלו כנשלט, ואם את מעמידה אותו במקומו הוא משחק על קלף הנשלט "המסכן".
את הרי "המלכה" והוא סתם "נשלט מסכן וחסר אונים". כן, כזה חסר אונים כשהוא כל הזמן מחפש להפעיל אותך וללחוץ עלייך לממש את הפנטזיה שלו ולא אכפת לו איך את מרגישה לגבי זה. מבחינתו אם נפגעת זאת בכלל סיבה למסיבה ובמקום להתחשב ברגשותייך הוא יגיד "אז תענישי אותי" כדי לתפוס על זה טרמפ נוסף לסיפוק עצמי. 
הוא ממשיך לומר מילים כמו "אני אשרת אותך" ודברים שאמורים לגרום לך לחשוב שאכפת לו ושאת באמת "המלכה" כאן.
אבל בעצם הוא מחפש לשרת רק את היצר של עצמו. מי שרוצה לשרת אותך, קודם כל יעשה את זה ברמה האנושית, כבן אדם, בלי קשר לבדס"מ. הוא יגרום לך להרגיש איתו נינוחה ולא שאת חייבת לו משהו, ובמקום זאת הוא ישקיע בלהכיר אותך, בלהבין אותך. זה שירות אמיתי (שלדעתי שני הצדדים צריכים לעשות, השולט והנשלט יחדיו) ולא האקטים הפיזיים שהוא עושה רק כי הם מעמידים לו את הזין.

הבעיה עם הנשלטים האלו היא שאף פעם לא הוסבר להם משהו אחד- שליטה זה לא כשמישהי שלחצת עלייה חזק מספיק מצליפה בך, ואתה קורא לה "מלכה" כמה פעמים תוך-כדי. שליטה זה כשיש ביניכם חיבור שמוביל להתמסרות שלך, והובלה שלה וביחד אתם יוצרים את הדינמיקה של הקשר ביניכם מתוך אותה הדדיות.
כשאתה לוחץ על מישהי, אתה לא מקיים פה יחסי שליטה. היא לא המלכה שלך, אתה לא משרת אותה ומעריך אותה ככה, אתה משפיל אותה ולא במובן הטוב של המילה. זה שאתה נשלט לא הופך את ההתנהגות שלך ללגיטימית, זה שאתה קורא לה "גברתי" לא אומר שבאמת יש לך כבוד אליה כאדם שהיא.
יש פה יותר מידיי נשלטים שאני רואה את זה אצלם, וקיבינימט, מישהו צריך לנער אותם ולהסביר להם שכבוד הדדי חסר להם! זה שהפנטזיות המיניות שלהם כוללות סגידה לאישה לא אומר שהם באמת מעריכים ומכבדים נשים כבנות אדם.
הדבר שהכי מצביע על כך שהם מרוכזים רק בצרכים של עצמם הוא כאשר הם נתקלים באישה שהם לא מעוניינים בה מינית. כותבי מניפסט ה"אני סוגד לנשים כי הן המין העליון" בתיאור הפרופיל שלהם, לא מהססים לזלזל באישה בלי סיבה ומבלי להסתיר את זה. ובהנחה והם כן מעוניינים במישהי, בהרבה פעמים אין להם בעיה לשקר לה רק בשביל להצליח לגרום לה לממש להם את הפנטזיה. פה הזלזול מבטא בזלזול באינטלגנציה שלה.
קוראים להם אגואיסטים ולא נשלטים. פשוט הדחף המיני שלהם מתבטא בהיותם בצד הנשלט, זה הכל.

באופן אירוני, אותם אגואיסטים, אחר כך הולכים ומתבכיינים את זעקת הקוזאק הנגזל המפורסמת: "אין פה שולטות אמתיות!!!".
כי מבחינתם הם באמת "שירתו" מישהי באופן הזה והיא, כלבה שכמותה, לא העריכה את טוב ליבם!
אתם לא מבינים איזה כוחות נפש נדרשים ממני בכדי לא לפרסם בפוסטים שלהם לינק לצילומי מסך של החרא שהם כותבים, בשביל לסתום להם את הפה אחד ולתמיד!
ואם כבר אמרתי את המילה "חרא", השיא שלי היה כשמישהו שאשכרה כתב לי על חרא בתיאורים שעדיף שאני לא אחזור עליהם בשביל שארוחת הערב שלכם תשאר לכם בבטן, הציע לי על זה כסף כאילו אני זונה למכירה ולאחר מכן הלך לבכות פה בפורומים שאף שולטת לא עונה לו.
ואז, כמובן, במהרה מתחיל הלינץ' הקבוע מצד נשלטים שאני בטוחה שמתנהגים כמוהו, שאומרים שכולן פה סנוביות, דחויות חברתית במציאות ולכן הן מרשות לעצמן "להתנשא" ולא עונות/מנתקות קשר.
רואים? אמרתי לכם ש"ההערכה" שלהם לנשים מתחילה ונגמרת כשעומד להם הזין. אבל הם משכנעים את עצמם שזה אחרת ושכל העולם רע חוץ מהם.

אז אני פה בשביל להודיע באופן קולקטיבי: כשאתם מבקשים ממישהי זרה להשפיל אתכם בעוד אתם קוראים לה "המלכה", זה לא אקט של הערכה. זה אקט שמתפרש כ"זה מחרמן אותי ואת צריכה לבצע את זה עבורי" וזה לא שונה מכל בקשה מינית אחרת שקל להגדיר כהטרדה מינית לולא הגבר לא היה מחזיק בכותרת "נשלט".
באמת אכפת לך ממנה? מהנאה שלה? ממנה כבת אדם ולא כאובייקט? רוצה "לעשות אותה מלכה"? תאמין לי שהיא תרגיש את זה ביחס שלך, גם מבלי שאפילו תצטרך לדבר. תקרא מה שהיא כותבת, תקשיב למה שהיא אומרת. זה מה שאומר שאתה מעריך אותה, ולא זה שהבאת לה שם תואר מעולם הדימויים שבראשך.

ועכשיו, כפי שהבטחתי, אני אציג כדוגמא את מקרה הקיצון שעליו דיברתי בראש הפוסט.
הסיבה שהרבה נשים בוגרות מסננות מהמרחב הווירטואלי שלהן, או בתחילת הקשר, "נשלטים" כאלו מחייהן, היא כי הן מבינות שטוב לא מחכה להן עם גבר אגואיסט. כי מי שלא רואה בך בת אדם אלא אובייקט למילוי פנטזיית שליטה- פשוט יפגע בך. בדיוק כמו שקל לפגוע באובייקט ממשי. כי לאובייקט אנושי או ממשי, אין ערך בעינייך מעבר לסיפוק העצמי שלך.
בעוד שולטות צעירות בין אם זה בגיל או בוותק, שעוד לא יודעות איך העולם הזה פועל, מתרגשות מכל אחד שיציע את עצמו לרגליהן. זה קורה מכיוון ובעולם הוינלי שבו היו עד כה הגברים התנהלו אחרת, כלפי חוץ לפחות. שם הם מחפשים להיות "גבר-גבר" וקשה למצוא מישהו שירצה להודות בצדדיו הרכים, שלא לומר הכנועים. 

אז הן הולכות פה מסונוורות וכל אידיוט שקורא להן "המלכה" גורם להן לחשוב שהן מצאו גבר שבאמת רואה בהן מלכות ורוצה להעניק את עצמו ממקום אמיתי. הן נפגשות איתו, נופל להן האיסמון קצת מאוחר ואז כשהן מנסות לנתק את הקשר, מתחיל הסיוט.
מה שאני הולכת לתאר יהיה מקרה קיצוני מאוד, אבל זאת ההמחשה הכי טובה למה אדם יכול לעשות ברגע שהוא תופס אותך כאובייקט שצריך לספק אותו, ושהמילה "מלכה" היא כלום מלבד שם תואר לסיפוק יצרים ולא הוכחה לאכפתיות כלשהי.

אז היה איזה נשלט כאן, שנחסם מפה מזמן לפי מה שידוע לי. הוא חיפש באופן אקטיבי שולטות צעירות ובדיעבד, הוא אפילו הודה שזה בגלל שלרוב אין להן ניסיון והן מסתנוורות מכל אחד שאומר שהוא יתמסר אליהן מבלי שהוכיח זאת באמת.
בקיצור, אחרי שהעיפו אותו מכאן הוא לא נרגע והוא התחיל לחפש במקום אחר. הוא נכנס בעיקר קבוצות פייסבוק שונות, כאלו שעוסקות בפריקות רגשיות והוא סימן את אלו שהוא ראה בהן "פוטנציאל" וגרם להן להרגיש מיוחדות, תחילה בגלל מה שהן כותבות ואחר כך העלה את נושא השליטה. הוא גרם להן להרגיש שהן חזקות, שהן יכולות לשלוט, שאם הוא קורא להן "המלכה" ועושה פעולה משפילה כזו או אחרת זה "לכבודן".
הן קנו את זה כי הן האמינו שבגלל שהן השולטות והוא משפיל עצמו בפניהן, אז אין מצב שיפגע בהן.

אחרי פרק זמן מסויים הם נפגשו, הוא לחץ עליהן בפגישות האלו לבצע אקטים שהם שונים ממה שהם סיכמו, בגלל שהוא רצה לספק את עצמו מינית באופן הזה.
הרבה מהן ניסו להפסיק את זה, אבל הוא המשיך ללחוץ לעליהן, בעוד הן נעולות בתוך הדירה שלו ואין להן ברירה אלא לעשות את מה שהוא אומר אחרת הוא לא יתן להן ללכת. ותזכור, שהרי כגבר הוא פיזית יותר חזק מהן.
לאחר מעשה, רבות ניסו לנתק ממנו קשר. מה שהוא עשה בשלב הזה, היה להתנקם בהן. אם נשארו עליו סימנים מהסשן, הוא היה מצלם את וזה מעלה את זה לקבוצות ענק בפייסבוק בעודו כותב באופן משכנע שהוא יצא עם בחורה אלימה ואז "בטעות" מצרף את כל הפרטים האישיים שלה וגורם לציבור לעשות בה לינץ'. את הסיפור הזה ספציפית הוא ניסה אפילו להביא עד "צינור לילה" בשביל לגרום להרס טוטאלי של חיה, אך למזלה תשומת ליבם הוסטה לנושא אחר שבער אז במדינה.

הייתה עוד אחת שהוא הפיץ עליה שמועה חסרת שחר, שהיא נערת ליווי ש"הדביקה" אותו במחלת מין, כמובן איך לא- בליווי כל הפרטים האישיים שלה.

והסיבה שהוא נחסם מכאן, אם אתם כל כך מסוקרנים, היא כי הוא כתב פה פוסט לפני שנתיים עם טענה שמישהי "ניצלה אותו כספית", כי הוא יודע שנשלטים פה אוהבים להשתלח בכל שולטת שהמילה כסף מוזכרת ליד השם שלה מבלי שביררו עובדות, וכמובן שהוא עשה בצירוף כתובת מגורים מדויקת שלה.
הטכניקה שלו היא פשוט לשכנע את ההמון באופן רגשי בשקר כלשהו ואז לגרום להם להשתלח בה באופן אלים שהיא לא יכולה להתגונן מפניו.
ועל כך אני רוצה שנייה להתעכב איתכם ולבקש מכם בכל לשון של בקשה- אל תמהרו להאמין לכל פוסט שאתם קוראים באינטרנט, רבים מהם יכולים להיות חסרי בסיס ואתם יכולים לתת יד להרס חיים של בן אדם!

אז איך אני גליתי שכל מה שהוא מפיץ לציבור הוא בולשיט? כי יצא לי לדבר עם הבחורות האלו ועם הסביבה שלהן, ובסופו של דבר גם איתו.
לפני כשנה הוא התעסק עם כמה חברות שלי, וניליות לחלוטין. הוא ניסה לשדל אותן דרך הפייסבוק וכשהן רצו לנתק ממנו קשר עוד בשלב הוירטואלי הוא איים עליהן שיקח את ההתכתבות ביניהם ויוצא אותה מהקשרה ככה שזה יראה שהן "מתעללות" בו כיבכול.
וכשהבנתי שזה דפוס, עשיתי את התחקיר שלי, הגעתי לקורבנות שלו וכולן הראו לי הוכחות שבתכתובות ביניהם הייתה לו היסטוריה של אובססיה אליהן ואיומים. וברגע שהן אמרו לו "לא" וניתקו קשר הוא התנקם בהן והפך את החיים שלהן לסיוט.
בתגובה יצא לי לאתר אותו ולהתעמת איתו אישית, פניתי אליו בעודי עושה את עצמי מתעניינת במקרים האלו ושברצוני רק "להביע תנחומים", אך כשביקשתי שיתן לי הוכחות ממשיות הוא ניסה למרוח אותי ולבסוף חסם אותי.

אז עכשיו תגידו לי, זה שהוא מפיק הנאה מלהיות נשלט, מלהיות מושפל ושעומד לו כשאישה קשוחה איתו בסיטואציה ספציפית, זה הופך אותו למישהו שמכבד נשים? ממש לא. וזה שהן שולטות, זה הגן עליהן ממנו ברגע שהוא חסם בגופו את הדלת עד שהן לא ביצעו בו אקטים שהיו הגבול שלהן? או אחר כך כשהוא הפיץ את כל החרא הזה? גם לא.
בן אדם רע יעשה רע לא משנה באיזה כותרת הוא מחזיק או באיזה כותרת זולתו מחזיק.

לא צריך להגיע לרמה של הפסיכופת הזה, זה יכול להתבטא גם בדברים יותר קטנים וזה בדר"כ מה שקורה.
תפסיקו לחשוב שלסגוד למישהי רק כי היא מעמידה לכם את הזין פירושו להעריך אותה.
להעריך מתבטא במה שאתם עושים עבורה כשאתם לא חרמנים. זה להתעניין בה ובחיים שלה באמת, זה אפילו להיות איתה ברגעים שאין בהם שום הנאה ולתמוך בה בהם. זה שירות אמיתי ולא זה שתלקקו לה את הנעליים שיש לכם פטיש אליהן.
אולי הפטיש הזה מדליק אתכם, אבל הוא אמור להיות רק חלק מהקשר ולא מהותו, ובטח שלא המהות שלה כאדם.

ברגע שתשקיעו את המאמץ שלכם בלמצוא קשר ריאלי עם מישהי, במקום למצוא מישהי שרק תבצע בכם אקט פנטזיוני, אז תגיעו הרבה יותר רחוק. וזה לא משנה אם הקשר שאתם רוצים הוא של שליטה בלבד או בשילוב עם זוגיות- הבסיס צריך להיות תקשורת בין שני אנשים, ולא של אדם ואובייקט שדרכו אתה מספק את עצמך בלבד. 
אחרת, אתם מענישים בסופו של דבר רק את עצמכם, כי כולן מתרחקות מכן, בדיוק כמו שאתם הייתם מתרחקים ממישהי אם הייתם מגלים שהיא מנצלת אתכם לסיבות אחרות.

כפי שצריך לגנות שולטים שחושבים שנשלטים הם אובייקטיבים לסיפוק מיני/אגו/כספי ככה צריך לגנות נשלטים שחושבים באותו אופן.
רק בעזרת אנושיות וכבוד הדדי אפשר לצמוח למקומות טובים. וזאת לא קלישאה, זאת המציאות. קשרים שנוצרים מכוונות זדון סופם לקרוס לתוך עצמם, בעוד קשרים הנוצרים מקום הדדי של כבוד והערכה מביאים אותך רחוק, וגם אם אינם נמשכים לנצח, משאירים יחסים או זכרונות טובים בינך ובין הזולת.

ולסיום, בשביל שתשאר תקווה וטעם טוב- הינה Gif של אקט דואג אכפתי.
כי עדיף להשקיע זמן ומאמץ בליצור דבר שכזה, מאשר בליצור ריחוק, שנאה ואת כל כאב הראש שהזכרתי למעלה. 

סוס אש​(מתחלף) - אכן האלימות קיימת בכל מקום. לפעמים היא מתבטאת באופן ישיר ולעיתים היא יוצאת בצורה עקיפה ואפילו מוסווית...שולט, נשלט בכלל לא משנה, אם האדם באופיו הוא כזה זה יתבטא בכל מצב. אנחנו כולנו צריכים להיות זהירים מאוד בעיקר בנושאים בהם אנחנו עוסקים כאן. אני חייב לומר שאני רואה פעמים לא מעטות קלות דעת של אנשים בקבלת ההחלטה על התחלת הקשר הבידיסמי, בקושי בהגדרת התהליך הרצוי להיכרות ובבחירת הפרטנר הנכון. אני מציע לכל אחד ואחת כאן ולא רק כאן ליצור תמיד תהליך הדרגתי, לא להיות פזיז ולבחון כל הזמן האם זה מה שהוא מחפש ואם לא, להסיק את המסקנות ולא להתקע בקשר שלא מתאים וגורם לכם רע.
לפני 3 שנים
sm69​(שולט) - אנשים מגיעים לאותם מקומות אבל לא תמיד מאותן הסיבות.
אני למשל מתעניין בנשלטות שמגיעות לנושא מתוך עוצמה פנימית, כאלו שמגיעות מתוך חוסר ביטחון או טראומות העבר, אני פחות מתעניין, כי בעיני יש בזה קטע של ניצול המצב הנפשי של הבחורה.
מאותה הסיבה לא פניתי ולא אפנה לאף נשלטת פוטנציאלית פה, כי הסמכות לשליטה ניתנת ע"י הנשלטת (וגם את הנישלטות שלי אני מכיר מהחיים הרגילים ;) )
כמובן שהנושא הרבה יותר מורכב מהשורות המועטות שרשמתי למעלה, אבל הרעיון הוא אותו רעיון.
ברור שחובת הזהירות חלה על כולנו הן בעולם הונילי ובאופן מיוחד בעולם הזה, כי לא תמיד הסביבה יודעת על החיבה שלנו לתחום ולא תמיד היא יכולה לקבל בהבנה את זה.
אנשים רעים ומסוכנים יש מכל סוג ומכל מין וצריך להיות עם עיניים פקוחות גם כשנוצרת מערכת יחסים של אמון..
אז נותר רק לאחל שנפגוש תמיד אנשים טובים ונחמדים, ולא משנה מאיזה מין ומה הפטיש שלהם
:) :)
לפני 3 שנים
הכלבלב שלך1 - כתבת דברים נכונים ומדהימים..... אך ישאנשים אלימים פוגעים ומסוכנים, מכול המינים והסורים - שולטים שולטות נשלטים נשלטות..... לא ההגדרה עושה את האדם.....

כמי שנכווה בעבר משולטת.... אני מבין זאת היטב.....

וכמובן שיש גם שולטות מדהימות בעלות אישיות בלתי רגילה..... כנראה כמו נשלטים נשלטות
לפני 3 שנים
אביב נעורים - אדם צריך לדעת לסנן את אילו אשר הוא רוצה להכיר . אנשים אלימים יש בכל מקום כמו גם בכלוב .
מעולם לא נתקלתי באדם אלים מהכלוב , הכרתי כאן לא מעט נשים .
לפני 3 שנים
מחפש קשר - אלופה.
לפני 3 שנים
Lois Lane​(לא בעסק){(A)} - לייק
לפני 3 שנים
raist - מדויק •. תודה
לפני 3 שנים
Joe Carlton​(מתחלף) - כמו שאמרת, הכל מתחיל מזה שהאדם שם את עצמו במרכז ומבחינתו כל שאר המציאות שם על מנת לשרת אותו ואת רצונו. אז לרוב האנשים יש מידה משתנה של אכפתיות לסביבה. ואם לא אז לפחות יש טאקט או איזשהו מנגנון סינון של מה ראוי. מתפקידנו כאנשים הוא להשתפר ולחפש כיצד אפשר לעשות למען אחרים. בעולם השליטה הקשר בין שולט/ת לנשלט/ת צריך להיות סביב הדרך שבה האדם משרת/מנחה את הקשר.
לפני 3 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י