אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני 3 שנים. 19 בינו׳ 2017, 7:35

הרבה דרישות יש לשולטות כאן, זה נראה כאילו הרוב מחפשות עבדים לכל מיני מטלות בחייהן שהן לא מצליחות להשתלט עליהן לבד כיאה לעצמאיות שנראה להן שהן.
זה נראה כאילו צד השליטה הנשית בכלוב מורכב ברובו כמו לוח של מודעות דרושים טכני ולא כמו משהו משהו עם חיבור אנושי.

ואני?
אני לא מחפשת נהג אלא מישהו שינסע לי על הסטרפ בשיא המהירות כמו שומאכר במרוץ פורמולה 1.
לא מחפשת מנקה אלא מישהו שיבריק לי את מוט ההילוכים הזה עם הלשון שלו.
ובמקום להשתמש בו ככספומט, אני מעדיפה להכניס את האצבעות שלי לחריצים אחרים שלו.
אני לא רוצה שיקנו לי פרטי לבוש שונים כי כל רצוני הוא להפשיט מישהו פיזית ומנטלית.
אני גם לא צריכה שיחסבו בשבילי דברים או שישפצו לי את הבית. אני רוצה לסחוב איזה תחת יפה, לצבוע אותו באדום, להותיר אותו נוטף מחומר סיכה ועם השיפוץ הזה לשלוח אותו בחזרה לעבודה/בסיס ולהשתעשע במחשבה שהעובדים/חיילים אולי ירגישו שתיקנתי לבוס/מפקד את האינסטלציה (אח, הנוסטלגיה...).
גם אין לי צורך בעזרה בתחום האקדמי, לא בתרגומים ולא בעריכות. אני מעדיפה להיות זאת שמלמדת מה לעשות, אני רוצה לחקור לבד את סודות גופו ונפשו. ויותר מזה- אני כל כך רוצה לשמוע גניחות בשפה עוד לא הכיר, בדיוק כפי שהן ובלי שום צנזורה. 
ואני בכלל לא צריכה את כל ההצעות לאלכוהול, ג'וינטים ואת שאר השטויות כי ה- high אני רוצה שנקבל יחדיו באופן טבעי מכל התהליכים הנירויפיזיולוגים שמתרחשים כשלשני אנשים כל-כך טוב ביחד.  (חוץ מזה, אני סטרייט אדג', ככה שזאת בכלל דרך להרחיק אותי) 
ככה שגם לא צריך ללכת לקניות עבורי או לקנות אוכל עבורי לבד, כי יש בי רעב למשהו אחר בכלל- לביחד הזה שיראה מוזר לכל השאר.

לא רוצה שום דבר חומרי, אני רוצה אדם שהזמן איתו יהיה שווה יותר מכל כסף,
שכל גניחה ומילה שלו תהיה שווה יותר מכל זהב. שעיניים שלנו ביחד ינצצו יותר מכל הילומים בעולם.
אני מעדיפה אדם יקר מאשר חפץ/שירות יקר. אדם יקר שהוא לא סמרטוט לדרוך עליו אלא משי עדין שנעים להתעטף בו.
אני מעדיפה אושר על פני עושר, אך הצרה שאת זה הרבה יותר קשה להשיג.

Subrom​(נשלט) - וואו.. מדהים :)
לפני 3 שנים
איקרוס​(נשלט) - כ"כ יפה
לפני 3 שנים
עציץ​(מתחלף){משוייך} - רק לי בסוף כל משפט, רץ בראש "סטיגיגיש!" ??? :)
לפני 3 שנים
עציץ​(מתחלף){משוייך} - סטיגידיש (אין פעמים ג בתופים)
לפני 3 שנים
אשת לפידות n​(שולטת) - יודעת?קצת מוזר לי שעוד לא מצאת אחד כזה במחוזותנו,או שמה הם כל כך חוששים מהעוצמה,הם נופלים בסינון הראשוני.
אני שואלת את עצמי,איך אישה עם יכולת הבעה כשלך,מובנת כשמש,לא מוצאת משלים,אולי לא הנכון מחפש אותך.

בכל אופן פוסט נהדר.
ויום אחד תביני שלכל אחד יש את הפטיש שלו,ואף אחד לא יורה באיש לבצע מטלות.
לא רואה בזה משהו רע,יחד עם נתינת האושר הנפשי.
לפני 3 שנים
ArchAngel​(שולטת) - אין לי השקפת עולם אגוצנטרית ולכן ברור לי שכל אחד מפיק הנאה ממשהו אחר וזאת זכותו הלגיטימית לממש אותה ברוב המקרים. כמו כן, לדעתי לא מדובר בניצול כי זה מוסכם על שני הצדדים ואין פה מניפולציה כלשהי.
אבל בחוויה הסוביקטיבית שלי לא נוח לי עם השטחיות הזו. לא נוח לי לראות שיש פה נשים שבאמת אין קשר ביניהן לבין שליטה והן נרשמו לפה רק כי הן שמעו שאפשר לקבל פה דברים בחינם.
כבר יצא לי לשמוע במרחבים ונילים ברשת נשים שאומרות שבכלוב אפשר למצוא פראיירים וזה פשוט מטריף אותי שהן מגיעות לפה ומוזילות מהערך של השליטה. כשהן מציגות את עצמן כשולטות והדבר היחיד שהן עושות זה לבקש טרמפים וכסף זה יוצר תמונה כאילו פמדום מסתכם בלקחת מגברים משהו חומרי תוך כדי שאת מתנהגת כמו ילד חוצפנית שתלויה בגברים ולא איזו שולטת חזקה ועצמאית שטיפה מתנפנקת.
אין לי בעיה עם שירות כשל עצמו, בטח לא כשהוא בתוך מסגרת של קשר. יש לי בעיה עם האופן שבו זה מתנהל ושזאת נהייתה תעשיה של מודעות דורשים ולא קשר בין אנשים שבין היתר כולל את זה בתוכו.
איש הישר בעיניו יעשה, אבל אותי אישית זה מעציב
לפני 3 שנים
teller - אין עלייך,
תמשיכי להפיץ מסרים כאלה חיוביים...
לפני 3 שנים
דיגי - מילה במילה. כל כך מסכימה איתך.
כאילו כתבת את המחשבות החוצה מהראש שלי :)
לפני 3 שנים
רופא מיוחד​(אחר) - אני קצת מתנצל מראש על מה שאני הולך לכתוב....אבל זה ממקום טוב - מדהים אותי שאת מתבטאת כל כך חכם, מדויק, יפה , כשאת כל כך כל כך צעירה..... זה בלתי נתפס. מאד מרשים ומפתיע.
לפני 3 שנים
אשליית האפס המוחלט​(מתחלפת) - אפשר למצוא גם נשלטות ומתחלפות עם רשימת מכולת רגשית.
לפני 3 שנים
בחור בישן נשלט - מסכים עם כל מילה.
לפני 3 שנים
theXX​(שולטת) - שמתי לב שכתבת את הפוסט הזה, זמן קצר לאחר שכתבתי מדוע אני אוהבת נשלטים. מבינה שצרם לך :) אני חושבת שהמוש שליטה הוא מושג מאוד רחב ואת לא חייבת להתחבר לכל האספקטים שבו. להגדיר עושר בגלל שיש אנשים שאוהבים להיות מנוצלים ויש אנשים שאוהבים לנצל, זה פשוט שטות. הבנתי שאת מעדיפה לבעול גברים מאשר להשפיל אותם ולדרוך עליהם. חשוב שתביני שיש הרבה פטישים, אני די בטוחה שאת כבר יודעת את זה, כי קראתי שאת ותיקה למרות גילך הצעיר, אז למה את מוציאה את הפטישים האלו מן המשוואה? לא חושבת שצריך להשוות בין פטיש אחד לאחר ולהכניס להגדרות. זה כל היופי בעולם הזה, זה עולם מקביל שאין לו גבולות, מקום להגשים בו את כל הפנטזיות. מה שבעינייך נתפס כשטחי, יתפס בעיני אחרים כחוויה מדהימה, מעוררת חושים ומגרה במיוחד.
לפני 3 שנים
ArchAngel​(שולטת) - אולי יש לך תפיסה אגוצנטרית שגרמה לך לחשוב שהפוסט נכתב בעקבות מה שכתבת (כי למען האמת לא היה לי מושג מה כתבת בעת שכתבתי שורות אלו ותאמיני לי שפוסט בודד שנכתב ע"י מישהי ספציפית לא היה מזיז לי) אך זה לא אומר שגם לי יש תפיסה אגוצנטרית ואני יודעת בבירור שדברים לא קשורים בי ולכל אחד יש את ההעדפות שלו. לא צריך להטיף לי שבשליטה יש פטישים שונים ושאני אמורה להיות סבלנית, כי תאמיני לי שיש מספיק פטישים שנורא מעלים לי את הפיוזים, אבל אני לא יוצאת נגדם כי אני יודעת שהם חלק מקשר שליטה שיש בו באמת שליטה.
התמורות החומריות הן לא פטישים, אין בהן שום דבר מיני (זאת ההגדרה לפטיש). כל בחורה חדשה ששמעה שפה יש פרייארים נרשמת לכאן ומוזילה את מונח השליטה הנשית.
ולא, אני לא חושבת שלבעול גברים זה השליטה האולטימטיבית. האקט הזה לבדו הוא לא שליטה, האמת שהוא אפילו יכול להיות ונילי. הוא יכול להיות חלק משליטה בההתקיים הקשר הנכון.
כך גם קבלת הטבות חומריות זה לא שליטה, אלא זה יכול להיות אקט של שליטה בהתקיים הקשר הנכון.
עם יד על הלב, בלי שום פרשנות פילוסופית מאולצת- איזה שליטה יש בלקחת משהו חומרי מגבר זר ושזה בזה יסתכם כל הקשר? אני לא מדברת על קשר שליטה שלם, שיש בו עומק ודינימיקה שהתפתחה לאחר שנוצרה קרבה ואמון, שהנשלט נותן את זה ממקום אמיתי של נתינה ולא נואשות. אני מדברת התחננויות לשירות (כך זה מתפרש, גם אם הכותבת חושבת שהיא קשוחה ואסרטיבית). מודעות כאלו אפשר לפרסם במדור התנדבות ביד2, או אפילו באיזה אתר של צדקה וזה יתפוס בדיוק כמו בכלוב.
כפי מודעות כאלו מעוררות סלידה או רחמים כלפי הכותב/ת ככה גם הדרישות של השולטות החומריות כאן.
בעיני נשלטים, שהם באמת נשלטים ולא כאלו שנדבקים לבחורה כי אין בהם שום ערך לתת לקשר אז בשביל לא להיות לבד הם מנקים לה את הבית או עושים לה את השיעורים, פשוט רואים בשולטות כאלו פתטיות ונזקקות. וזאת לא פרשנות שלי, אני הגעתי למסקנות האלו אחרי שיחות רבות. ולא רק עם נשלטים, אלא גם אם שולטות שמתעסקות באמת בשליטה, שולטים, נשלטות... כל מי שבאמת לוקח חלק בקהילה ובונה קשרים משמעותיים יסכים עם כך ברמה כזו או אחרת. מי באופן נחרץ, מי באופן הומוריסטי ומי באופן שפשוט כבר אדיש לדברים האלו כי הוא איבד תקווה שזה ישתנה אז העיקר שזה נעשה בהסכמה לשם שינוי.
אני מצטערת על הבוטות של החלק הזה של הטקסט ואני מקווה שלא תפרשי אותו כתקיפה אישית, אבל ככה הדברים נתפסים פה. כל צעירה (בין אם בגיל או בניסיון) שנכנסת לפה וחושבת שעכשיו היא חיה איזה חיי פאר, היא הבדיחה של המקום המקום הזה והגברים שהיא זוכה להם הם בדיחה גרועה לא פחות.
את בעצמך אמרת בפוסט שפרסמת לפני כמה ימים שאת רואה בהם עלובים, ועכשיו אני יכולה להבין בדיוק למה. הרי את מרחיקה מעצמך את האיכותיים ומקרבת אל עצמך כאלו שאין להם שום דבר בראש או באישיות ולכן הם יכולים להעניק לך רק משהו חומרי.
אני מכירה את האלו שמציעים ניקיון, הסעות, כסף. יצא לי לקבל הודעות מהם, ולדבר בגלוי עם חלקם ובחורים איכותיים הם לא (ואני לא מחמירה בסטנדרטים שלי לגבי איכות, לי מספיק לב טוב וראש צלול).
או שיש להם בעיה מאוד קשה בדימוי העצמי או שהם מחפשים איך לפגוע בך.
האלו עם הדימוי עצמי הנמוך סיפרו לי איך נראים החיים שלהם ולמה הם הגיעו למסקנה שהם מצמצמים את עצמם ללתת שירות וזהו, ובתכלס הרגשתי רחמים עליהם. בשלב הזה לא הבנתי למה שולטות שתופסות עליהם טרמפ חושבות שהן שולטות נעלות שהשיגו משהו נחשב, הרי שהם ימרחו על כל בחורה רק בשביל צומי.
הם יגידו לך שאת הכי מיוחדת, יגידו לך שהם סוגדים לך ויעשו בשבילך הכל. בטח גם יגידו לך ששולטות כמוני סתם מקנאות (אין לי במה, הנתיבים שלנו בשליטה לא דומים, כך שאנו לא בתחרות) אבל תאמיני לי שעבורם את וכל אישה אחרת הן אובייקטים שלהם כדי להימנע מחרדת הנטישה שלהם ואף אחת לא באמת מיוחדת. בטח לא אחרי שכבר לא עומד להם הזין מהמחשבה עלייך.
אם באופן היפותטי היית מפרסמת בין שולטות את הניקים של אלו ששירתו אותך, אני בטוחה שהייתי מוצאת את כל המילים "המיוחדות" שכתבו לך בהעתק הדבק אצל כולן. גם המפגשים בטח התרחשו בהעתק הדבק למה שהם עושים עם כולן.
כל עוד לא נוצר ביניכם קשר משמעותי, את פשוט אובייקט עבורם בדיוק כמו שאת רואה בהם אובייקטים ואל תחשבי לרגע שזה שונה כי את שולטת.
אז כפי שאת רואה, אין מתנות בחינם, גם לא בכלוב שבו נשלט מכריז על עצמו "נהנה לשרת". הם משתמשים בך בשביל למלא יצר. ואם זה עוד נסבל כי אפשר לתרץ את זה כניצול הדדי, יש להם עוד מצב צבירה שקורה ברגע שחלקם לא יקבלו את הצומי שהם חושבים שאת חייבת להם, יכנסו לחרדות הנטישה שלהם, ויהפכו את החיים שלך לגהינום ומשפטית הם גם יצאו צודקים בכך.
הייתה לי חברה שנרשמה לפה גם כי היא שמעה שזה מקום לפרייארים. פנו אליה כמה שהחליטו שהם רוצים לפנק אותה, וקנו לה כל מיני דברים.
הכל טוב ויפה, היא הרגישה כמה שבועות בהיי כי עכשיו היא שולטת בלתי מעורערת שגברים עושים בשבילה דברים. איזו חוויה מדהימה, איזו גבורה גדולה כשאלו היו סמרטוטים שיעשו את זה בשביל כל אחת שיש לה ציצים. מבחינתי זה כמו לעשות מבחן של בית ספר יסודי ולקבל בו 100 ולחשוב שעל סמך זה את גאון.
בכל מקרה, את יודעת איפה היא נמצאת עכשיו? מנסה למחוק מהמשטרה תיק על הונאה בעזרת עורכי דין שעולים פי כמה וכמה מכל השטויות שהיא קיבלה.
אני מכירה את הבחורה הזו, היא לא מאלו שמוציאות כספים בשקרים. היא ילדה טובה שבסה"כ רצתה להרגיש מיוחדת ונערצת.
היה חסר לה שהיא הייתה הזו שמנצל באופן אקטיבי ואסרטיבי כמו האלו שדורשות כאן, כי אז היא בכלל לא הייתה יוצאת מזה.
רק בגלל שהיא הייתה יחסית פסיבית, התיק הזה נסגר מחוסר ראיות אבל לא נמחק מחוסר אשמה, ובקיצור ויש לה רישום פלילי שמפריע לה להתקבל לעבודות רק כי הנשלט שעשה את זה שיקר כשהוא לא קיבל מספיק צומי. בנוסף הוא לא רק עשה הצגות במשטרה אלא גם במרחבים קהילתיים בדס"מים ופרסם את כל הפרטים האישים שלה והיא זכתה לאיומים, כי כמו שאמרתי, שולטות חומריות הן השנאה של הקהילה הזו גם אם הן נכנסות לזה בשיא התמימות. היא המקרה שאני מכירה אישית, אבל פוסטים של לשון הרע על שולטות כאלו יש פה לעיתים מאוד קרובות.
אני לא אומרת לך איך לחיות את חייך, אני לא מצפה שתביני או תשתני בשום אופן. ואני לא אומרת את זה בזלזול, אלא כי אני פשוט יודעת שאני לא יכולה לשנות אחרים ולכן אני לא מתכוונת לכך בכלל.
הייתי ממשיכה לשתוק כמו שאני שותקת מול כל שולטת שמתעסקת בחומריות, אבל מכיוון ובחרת לעלות את הנושא הזה והרגשתי שאת לא מודעת לאופן שבו הדברים האלו נתפסים בעיני הקהילה ובפרט בעיני הנשלטים, לא יכולתי שלהתעלם מזה. זה ממש לא עולם מקביל ללא גבולות שבו מגשימים כל פנטזיה, אמנם יש בו פתיחות מינית אבל בגבול ההגיון (עיקרון השפוי, בטוח ובהסכמה). ובכלל, בדס"מ מבוסס על הרבה גבולות, ובאופן אירוני הרבה גבולות חלים דווקא על הצד השולט שקודם כל צריך לדעת לשלוט בעצמו ולראות את זולתו.
יחסי האנוש נשארים אותו דבר כמו בעולם הונילי, הסשנים הם משחק שבו מעמידים פנים לזמן מוגבל שזה שונה אבל שולט/ת מנוסה ואחראי/ת לא באמת תופסים את הנשלט כמישהו נחות מהם שמותר לדרוך עליו על אמת.
את יכולה לא להסכים איתי, להגיד שאני מתנשאת ושופטת. אני מספרת לך רק מה שאני יודעת.
להתעצבן לא ישנה את העובדות.
לפני 3 שנים
theXX​(שולטת) - בואי, את כתבת את הפוסט הזה בערך שעה אחרי שפרסמתי את המודעות דרושים שלי, אז אל תגידי לי שזה לא קשור.
לא קשור לאגוצנטריות, יש פה עניין של עובדות, אבל אם זו מקריות, אז לוקחת את דבריי בחזרה.
נדמה לי שערכת את התגובה והתגובה שלי נמחקה. בכל אופן, לא חושבת שאת מתנשאת ושיפוטית, כל אחד רשאי להחזיק בדעה משלו.
אני פשוט לא מבינה למה כ"כ צורם לך, גם אם באמת יש נשים שבאות לכאן בשביל נטו לנצל ואין להן קשר לשליטה. זו קהילה רחבה, שכל אחד יעשה מה שטוב לו ואם יש גברים שמוכנים שינצלו אותם רק לשם הניצול, ללא שום התעניינות באדם שהם, אז שיהיה להם בכיף.
אני יכולה להגיד לך, לגביי, שזה שפרסמתי מודעה לעבדים אקדמאים, זה ממש לא מגיע מהמקום שאני לא יכולה ללמוד בעצמי, להיפך - אני נותנת להם את העבודות השחורות שלי, אלה שאני יכולה לעשות בעצמי, אבל בוחרת שלא, בשביל להתמקד בדברים יותר מסובכים שאני צריכה להעמיק בהם. ואם יש עבד שבא לו להרגיש מנוצל, זה מדליק אותו ונוצר בינינו חיבור, אני ממש לא חושבת שזה שטחי - להיפך, יש בזה משהו מיוחד ואפילו יפה. זה מעבר לניקיון או הסעות, נדרשת פה השקעה עצומה וזה מראה על נתינה והתמסרות, ומנסיוני - כל העבדים האקדמאים שפנו אליי, כאלה שעמדו במשימות שלי, רצו משהו מעבר, כלומר קשר כלשהו, אישי, ויש אחד, שנוצר בינינו משהו מיוחד, שהוא באמת קשר של שליטה והוא כל יום מודה לי. לא תופסת ממנו סמרטוט בכלל, אגב.
לפעמים סתם כיף לי לקרוא להם סמרטוטים, כי זה מצחיק אותי ומפלפל. לא בהכרח מזלזלת בהם.
ויש כאלה שהם באמת נחותים, מה לעשות. נסכים שלא להסכים.
לפני 3 שנים
ArchAngel​(שולטת) - באמת שאין לי כוח להוכיח לך שזה לא נכתב בעקבותייך. אני רואה שהמודעה על עבדים אקדמיים נכתבה בתאריך 25.1 והפוסטים שלי נכתב ב 19.1. אולי הקפצת את זה והתאריך השתנה, אני לא יודעת, אבל הפוסט הזה לא נכתב "לכבודך".
אני כותבת בבלוג הזה תמיד לגופן של תופעות ולא לגופם של אנשים בשביל לסגור איתם חשבונות אישיים.

כל מה שכתבת כרגע בנוגע ליחס שלך כלפי נשלטים זאת סתירה לאופן שבו התבטאת בבלוג שלך לאחרונה, וזאת הסיבה לתגובה שלי.
אני לא יודעת אם זאת רציונליזציה כי את מרגישה מותקפת כרגע מדעותיי, אבל אם את חושבת באופן שבו כתבת כרגע, אני שמחה שזה ככה. בלי ציניות.

למה זה צורם לי? כי לא כל הסכמה נובעת ממקום טוב. יש דברים שנורא פוגעים בנשלטים גם אם זה נראה שהם מסכימים.
ויש השלכות להתנהגות הזו ולא רק בין השולטת והנשלט ואז שישברו ביניהם את הראש, אלא גם באופן קהילתי. הקהילה הזאת לא רחבה בכלל. אנחנו בישראל! הקהילה פה מצומצמת. והחלק של השליטה הנשית בה מצומצם אף יותר.
אם תכנסי לעמוד של המודעות, חוץ מהמודעה שלי וכמה בודדות שמחפשות קשר שליטה, את תראי את לוח alljobs גרסאת הנדבות. וזה לא משנה מאיפה הרצון לנדבות האלו נובע, זה מוציא רק רושם אחד על שולטות וזה שהן חומריות.
אם תכנסי לחלק של השליטה הגברית, שם תראי שאף אחד לא מבקש שיעשו עבורו מטלות, אלא לוקח אחריות כמו השולט שהוא אמור להיות.
במה שונה אישה שולטת מגבר שולט? ועוד כשהיא בד"כ מתיימרת להיות מעל גברים.
אם היא חושבת שהיא יכולה לשלוט באופן אחראי שתתנהג כמו אחת, אחרת היא לא שונה מנשלטת או ונילית טיפוסית שזקוקה לגבר שיקל לה על החיים. איפה השליטה שלה בגבר אם הוא זה שבידיים שלו אם היא תצליח היום להגיע לעבודה/לשמור על בית נקי/לשלם חשבונות?
שולטת שטוענת שהיא אחראית. דומיננטית וכ'ו... אמורה להשתלט על המטלות בחיים שלה לבד בדיוק כפי שמצופה משולט גבר. ואם כבר לבקש עזרה, כי כולנו בני אדם, אז לא מגברים *זרים* באתר שנועד להכרויות מיניות, תוך כדי שימוש סמוי במיניות שלה כשהיא מציגה עצמה כשולטת בפני אנשים שזו הפנטזיה שלהם.
וזה לא משנה אם אלו מטלות שחורות שהיא יכולה לעשות בעצמה או כי היא אשכרה לא מסוגלת, ובדר"כ מדובר בכאלו שלא מסוגלות בכלל (המצב שלך נדיר, שתדעי לך. זה נראה שהרוב אשכרה לא מסוגלות). שזה בכלל הופך את הסיטואציה לפתטית.
"עבד אפס עלוב, תסיע את הוד מעלתה ברכב החדש והמומזג שעבדת עליו קשה בעוד היא מובטלת כרונית שאין לה כסף לכרטיסיה באוטובוס" חחח נו.. זה אשכרה הולך ככה. מי פה באמת אפס? מי פה באמת שולט במשהו?
אז למה מפריע לי שיש פתטיות כאלו? כי הן לא פתטיות בשקט אלא ברעש.
זה פוגע בסופו של דבר בי במעין "אפקט הפרפר" שכזה שבו מזלזלים בי כי מצפים ממני להתנהג כמו אחת כזו כי לרצות חומר הפך להיות אשכרה סטריאוטיפ של שולטת ישראלית. ולכן יש נשלטים עוזבים את הכלוב ואף את כל העולם הבדס"מ כי זה הרושם של מקבלים מהקומץ הרעשני הזה.
ואני יכולה להבין אותם כי אם אני הייתי נשלט והייתי מסתכלת בלוח דורשים הייתי בורחת מכאן כי הייתי מבינה מכך שקשר פה אני לא אשיג.
מי שבאה לפה בשביל לטפל ברגשות נחיתות שלה היא לא צריכה להיות פה כי היא הורסת לשאר והגיע הזמן שיפסיקו לשתוק להן ולדקלם את "שיעשו מה שבא להן" המפורסם.
הן עושות מה שבא להן עד כה והורסות למי שמחפשת משהו רציני.
לפני 3 שנים
theXX​(שולטת) - אז הן פתטיות, והם עלובים כי הם חרמנים לא מסורסים שרוצים שמישהי תבעט להם בביצים או תשתין עליהם, מבלי בכלל להכיר, כמו ללכת למלכה בתשלום. מה ההבדל? יש כל מיני אנשים, שבאים עם כל מיני רצונות\צרכים. אל תתני לזה להפריע לך.
לא חושבת שמישהי הורסת לך משהו. את תהיי מי שאת ובטוחה שתמצאי את הנשלט שאת מחפשת, כזה שירצה אותך בגלל מי שאת, בלי קשר לשאר השולטות בכלוב.
לפני 3 שנים
אלפא-בטא​(נשלט) - את חלום!
לפני 3 שנים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י