ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנתיים. ראשון, 21 במאי 2017, בשעה 22:08

בהמשך לפוסט הקודם שלי, הגיעו ביקורות לגבי "השיפוט" שלי את דורשות התשלום/שירות. התחלתי לכתוב טקסט זה כתגובה, אך נראה לי שכדאי להפוך אותו לפוסט בפני עצמו.

אז ככה, בסצנת השליטה הנשית בישראל נוצר מצב כזה: עוד ועוד נשים שלא קשורות לעולם השליטה מציגות את עצמן כמלכות כי הן שמעו שככה ניתן להשיג פרייארים.
זאת לא פרשנות שלי לגביהן ולא ניסיון להגדיר אותן "לא שולטות אמיתיות!!11אחדד" כי לדעתי בדס"מ זה רק א', ב' והן עושות ג', ד'. זה באמת מה שקורה, הן פה בשביל פרייארים ומודות בזה.
כל מי שמיהר להאשים אותי בשיפוט, דעו לכם שיש בקהילת הבדס"מ הרבה סוגי שליטה שאני לא מתחברת אליהם ושאפילו דוחים אותי עד כדי בחילה, אבל אני לא מוציאה מילה לגביהם מהסיבה שהם כן יכולים להיעשות באופן בטוח, מתחשב ובעיקר ללא ניצול של תלות רגשית. 
אבל כאן מדובר בסיפור אחר לגבי נשים שאין להן שום קשר לבדס"מ, ואם אתם לא מאמינים לי, נסו בעצמכם לפתוח פרופיל פקטיבי של אישה ואם תצליחו להתחבר אליהן מספיק, הן יודו בפניכם שבדס"מ דוחה אותן, שהן לא תופסות גברים נשלטים כפרטנרים אפילו לדייט חד פעמי על כוס קפה ושהן לא רואות בהם גברים או אפילו בני אדם. הדיבור שלהן מזלזל, אלים ולא בקטע בדס"מי שפוי ובטוח.
אני כותבת בשפה יפה ומאופקת כי עדיף שאני לא אצטט או אעלה צילומי מסך של נאומי שנאה כלומר "דעות" שנתקלתי בהם הן בכלוב והן במרחבי בדס"מ סגורים בפייסבוק מפי אותן שולטות מפי אותן "שולטות". אסור לעשות כאן שיימינג אבל תאמינו לי שמדובר בטקסטים שיזעזעו כל בעל מוסר בסיסי.
ואלו הן הנשים שאתם תומכים בהן כשאתם מנסים להיות ליברלים ולמהר להשתיק אנשים כמוני!
אתם לא מגנים על "זכות לבדס"מ שונה" אלא על "זכותן" של נשים לפעול באלימות רגשית ולא פעם פיזית, ולא בקטע בדס"מי אלא כפריקת תסכולים מחוסר השליטה שלהן בחיים שלהן או דחייה מגברים "בגודל שלהן".
מספיקה אינטרקציה בודדת איתן או אפילו סתם לקרוא את הפרופיל שלהן בשביל לראות את השנאה ו/או הנרקסיזם האלים נוטפים להן מכל החורים.
ובעיקר, תוכלו לראות בורות ענקית בנוגע לבדס"מ. לא צריך להיות גאון הדור, אבל כן צריך לדעת כללי בטיחות ומוסר שהן מזלזלות בהם כי שום דבר חוץ מהתחת של עצמן לא מעניין אותן. כך שלא פעם שמעתי על כאלו שפצעו נשלטים כי אפילו שוט הן לא יודעות להחזיק כמו שצריך. וברור שהצלפות, סטירות או הכאבות מסוג אחר שמנחיתה פרינססה בקריזה יהיו חסרות פרופורציה ורסן.
רק לפני חודשיים שמעתי על נשלט שהגיע למיון בגלל אחת מהאלו שאתם מגנים "על זכותן" לרוע הזה.
האלו שחס וחלילה לעשות להן שיימינג מוצדק ביותר + הוכחות שיזהירו נשלטים מלהיות הבאים בתור, פן יבואו כל אבירי הצדק!
אז נותר לי רק לכתוב על הסוגיות של הניצול באופן כללי בתקווה שאולי זה יוריד אסימונים למי שכרגע איתן בקשר, בתקווה שיפקח את העיניים.
אבל גם במקרים שאותם אני מתארת באופן "צנוע", נוהרים ליברלים בשקל לנבוח על העץ הלא נכון או שמגיעות נשים לא קשורות שאי פעם נשלט שירת אותן והן ראו בו אדם ולכן הן סבורות שהשאר פה טובות לב כמוהן, ומספרות את הסיפור האישי שלהן ששונה מרוב החרא שהולך פה ומחזקות את הליברלים בשקל שבטוחים הבעיה בי ואני בטח ילדה קטנה ושיפוטית שמקנאה באחרות. תאמינו לי, לא חסרים לי נשלטים.
זה שאני לא מעלה לכאן תמונות מסשנים או כותבת "יאווו זיינתייי" (כי אני מכבדת את הפרטנרים שלי, איזה קטע!) לא אומר שאין לי חיי מין בדס"מים פעילים. אני לא בתחרות עם אף אחת גם אם הייתי רוצה, קהל היעד שלי שונה משלהן.
והאמת? אם הייתה תחרות אני כרגע יורה לעצמי ברגל, כי ללמד נשלטים להציב גבול לפרינססות אומר שנשלטים יהיו פחות קלים להשגה. אבל אני מוכנה "לשלם את המחיר הזה" כי אני יודעת שהמודעות הזו תוביל לקשרים אמיתיים ושיוונים להיווצר.

בכל מקרה, כמו שחקרתי את הצד של "השולטות" ועקבתי אחרי מה שהן כותבות ודברתי עם חלקן, כך גם חקרתי את הצד של הנשלטים ותמיד אותה עדות חוזרת על עצמה בנוסחים שונים אך עם תוכן דומה, ואין זה משנה מה גילו של הנשלט, איפה הוא גר ועוד נתונים דמוגרפיים שונים.
אם פעם חשבתי שמדובר בתופעות מכוערות בודדות, היום אני משוכנעת שמדובר בדפוס נרחב שתמיד מתואר בנרטיב דומה שבו יש מישהי שפתחה פרופיל לאחרונה, בו כתוב משהו עמום בנוגע לשליטה בתוספת מחשבות גרנדיוזיות וכל מי שהיא תיצור קשר איתו ירגיש יחס עוין ומתנשא ממנה בשלב כזה או אחר, בעיקר בשלב שבו הוא "יעז" לסרב.
אתם לוודאי שואלים את עצמכם "אז למה שלא יחסמו אותן וזהו?" אז זה מה שהם עושים, האסרטיביים שבהם.
החלשים, הם אלו שחוטפים והם המטרה שלהן. האלו שלא יודעים את הגבולות בעולם השליטה, אלו בעלי הערך העצמי הירוד, האלו שבטוחים שהדרך היחידה שיחוו שליטה זה אם הם ישלמו מחיר בנפשם או כספם, רק את אלו, "השולטות הנשגבות" שלא מצליחות להתמודד עם גבר שווה להן, מצליחות לתפוס. וזה הכי מסוכן כי הם אלו שלא יכולים להגן על עצמם.
וכך הם נופלים לתוך קשר אלים שהם מגיבים אליו כמו אישה מוכה סטירואטיפית שמפחדת לעזוב, כי לא פעם כשהם מנסים לעזוב הן מתנקמות בהם והאלימות שלהן מגיעה לשיאים חדשים.
קללות, איומים, הטרדות טלפוניות בלתי פוסקות, סטוקינג, אאוטינג בפני המשפחה/חברים/עבודה ואפילו תלונות שווא במשטרה... כל אלו עדויות אמיתיות ששמעתי וזה מה שמחכה לנשלט שנפל על פרינססה נרקסיסטית שלא שולטת בעצמה וחושבת שמגיע לה הכל, ברגע שהוא יגיד לה "לא" שקשה לה לקבל בבגרות.
כל זה קורה באופן סדרתי, כי אף אחד לא יתמוך בנשלט, כולם עסוקים בלהצדיק זכות של איזה נשלט בדיוני אי שם שאולי נהנה מזה ומפחדים "לצאת שיפוטיים". היא יודעת את זה וחוגגת על זה, ובטח גם צוחקת על כמה שהיא מסובבת גם אתכם על האצבע.
בטח כבר עכשיו הליברלים בשקל מתחילים להקליד במרץ איזו הודעה שתוכנה הוא שהם הכירו פעם "איזה נשלט שהיה בקטע של שירות ללא גבולות וביטול עצמי". ואני אגיד להם כך: כל מי שקורא את שורות האלו מוזמן לקחת הפסקה ולפתוח חלונית חדשה, לעבור על פרופילים של נשלטים ולהיכנס ללוח "עבדים במלכות" בשביל לראות מה הרוב המוחלט מחפש- קשר שליטה בוריאציות שונות.
וגם אם יש מישהו שמציע ניקיון ושירותים, אין מצב שהוא עושה את זה נטו לשירות ושלא יזיין את השכל עם תיאוריות השנאה העצמית שהוא קורא להן "אני עבד אפס שלא צריך תמורה" שהוא מחרטט לעצמו בשביל להרגיש שיש לו שליטה על החרא שהוא שוקע בו.
מי שסתם רוצה לעזור "לאישה שצריכה עזרה" יכול ללכת להתנדב בבית של ניצולת שואה, אבל איזה קטע! הוא בוחר בנשים באתר סאדו שהוא מעוניין להימשך אליהן, כי יש לו ציפיות ורצון למעט יחס/מגע/רגש. ויש נשים זבל, עם בעיות מפה ועד הודעה חדשה, שתופסות על זה טרמפ ומשתמשות בנזקקות הזו בשביל להוציא כספים בסכומים שהפילו אותי מהרגליים כששמעתי, שהשיגו שירותים שהשווי שלהם במצטבר הוא מאות עד אלפי שקלים, וכל זה עם אלימות ברקע שנועדה לתת להן אשליה של דומיננטיות כשבמציאות הן ילדות כאפות שבצדק נדחו מהחברה.
תפסיקו לתת יד לזה ולהגן עליהן, זה רק מעצים אותן וגורם לעוד שכמותן למלא את סצנת השליטה הנשית ולחרב אותה. הנשלטים האיכותיים עוזבים את הקהילה לטובת קשרים ונילים לא מספקים מינית אך שיש בהם כבוד, השולטות האיכותיות נדחקות לפינה ואנחנו נשארים עם רוב של משחקים בקקה, עם פרחות מפונקות שמנצלות ונשלטים שבוחרים בהן מתוך הזדקקות ונואשות.
שימו לזה סוף!!!

כלבלב נסתר​(נשלט) - אחד הפוסטים הנטקבים והחשובים שנכתבו כאן.... את פה לפיות שותקים רבים.... כל הכבוד
לפני שנתיים
אשת לפידות n​(שולטת) - כמו נשלטי הדמיקולו מסתבר שיש גם מלכות דמיקולו,אף אחד לא מסמיך אותך להיות מלכה,ואת צודקת מזעזע מה שקראתי
לפני שנתיים
Sparkit - את מרשה לי לשים את זה כלינק בפרופיל שלי? אחרי הלינק של משל התה
לפני שנתיים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י