לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בין השכל לרגש

על החתום, שלכם באהבה (לא באמת)
&#@.
לפני 7 חודשים. ראשון, 20 בינואר 2019, בשעה 01:39

בלי בגדים ובלי יכולת לנוע או להשמיע קול

ככה אני מוגשת אליך, כחור שלך לשימוש, בובה שלך למשחק, זונה שלך להתעללות.

רוצה להיות בידיים שלך, לרצונך.

רוצה להרגיש איך הזין שלך מתקשה מהשימוש בי, רוצה להרגיש איך הסטירות שלך, הצביטות שלך בכל חלקי גופי מדליקות אותך. רוצה לראות את הברק בעיניים שלך שנייה אחרי שתירק עליי ותמרח את הרוק על פניי.

רוצה שתפתח את רגליי ואצעק מכאב רק בשביל שתסתום את פי ותחדור אליי בברוטליות ובפעימה אחת. רוצה שתראה איך החדירה שלך מכאיבה לי אך שומרת על שקט דממה.

רוצה להרגיש את הזין שלך בתוכי, דופק חזק, חונק אותי, אוחז בלפיתה ולוחש: את רק חור לשימוש, רק כלום, רק חור ואתה ממשיך להיכנס. ממשיך לזיין. חודר שוב ושוב ושוב לחור שלך.

רוצה שתעמיד אותי על ארבע ותזיין אותי ככלבה, תמשוך לי בשיער ותפמפם אותי בלי סוף. תיאחז בקולר ותגזול ממני את היכולת לנשום. רוצה להרגיש איך הזיון שלל נהפך ליותר חזק ככל שהאוויר הולך ואוזל וכבר שומעת אותך כאילו מרחוק קורא לי זונה של זין. זונת החור.

רוצה להרגיש אותי חסרת אונים, מעולפת, פשוקה ובעת שימוש, רוצה לחזור להכרה תוך כדי הרגשת הזין שלך דופק וחודר. רוצה לנסות להתרומם רק בכדי להישמט שוב למיטה מידיך החזקות והתקיפות.

רוצה להרגיש אותך מקבע אותי, לא מרשה לי לזוז, חפץ, חור לשימוש לא זז, לא נהנה, אלא רק קיים לשימוש. בלי קול ובלי תנועה, רק, שימוש. 


להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י