בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני 3 חודשים. 20 באוק׳ 2019, 1:16

אחד הפרופילים המרתקים שנתקלתי בהם באתר היה שייך למישהו שבכלל לא היה לי בו שום עניין מיני. ואם להיות מדוייקת, הוא גם לא היה שייך למישהו אלא דווקא למישהי.
והמישהי הזו מעולם לא החליפה איתי מילה, מעולם לא כתבה ולו הודעה אחת בפורום כך שאין לי מושג מהן דעותיה בנושאים שונים. אין לי שמץ של מושג אם בכלל נסתדר אחת עם השנייה אבל אני מרגישה שאני חייבת לה תודה ענקית!
נתקלתי בפרופיל שלה לפני כ- 3 שנים במקריות גדולה, ולמדתי ממנו שיעור נפלא על עולם הבדס"מ מבלי שהיא התכוונה לכך. היא בסה"כ הציגה את עולמה בפשטות וזה כבש אותי. הפרופיל שלה לימד אותי שעולם הבדס"מ הוא לא בהכרח חד-משמעי, שהוא לא חייב להיות מחולק רק לשולטים ונשלטים שמתנהגים כפי שהתרגלנו ש"ראוי" מכל אחד מהם לנהוג. בזכותה נפל לי האסימון שאפשר להיות בצד הנותן או המקבל של האקטים מבלי לייחס להם את הפרשנויות המקובלות שהחברה מכתיבה לנו.

הכינוי של הוא "הצלף בי", ובקריאה ראשונה נדמה כי מדובר בנשלטת, אבל בקריאה נוספת מבינים שלא מדובר בבקשה אלא בפקודה שנכתבה בלשון ציווי.
כפי שניתן להסיק מהכינוי, היא אוהבת שמצליפים בה, זה הקינק שהכי מחרמן אותה ועושה לה את זה. אבל זה לא אומר שהיא אוהבת ששולטים בה במהלכו- היא אוהבת להיות זאת ששולטת בסיטואציה, לא כשליטה מלמטה אלא בצורה דומיננטית במלוא מובן המילה. היא רוצה במצליף שימלא את רצונה, שיעשה את זה בקצב שהיא תכתיב, מתי שהיא רוצה ואיך שהיא רוצה. והיא תאפשר לו את זה רק כפרס על התנהגות טובה מצידו.

כל התיאור הזה בפרופיל שלה גרם לי להבין ששליטה לא חייבת לבוא בתבניות, שאם אפשר להיות גם מאזוכיסטית וגם שולטת בעת ובעונה אחת מבלי שזו תהיה איזו "סתירה לוגית" אז גם אפשר להיות הכל.
רק אז התחלתי להבין שלא חובה לקבל כל "תפקיד" בדס"מי כעסקת חבילה. בהחלט אפשר לקחת ממנו רק מה שבא לך, לעשות עם כל הפטישים שלך איזה מיקס שמתאים לך מבלי לצנזר מעצמך שום דבר כך שתדחוס את עצמך לתבנית מסוימת. את המיקס הזה שנקרא התשוקות שלך אפשר ליצוק לתוך תפקיד מותאם אישית שהגדרת מחדש במקום להסתפק בתפקידים "הקלאסיים" שעולם הבדס"מ מציג בקדמת הבמה, וכל מה שחשוב זה למצוא מישהו שאיתך באותו ראש ולעשות את זה איתו בבטחה.

כתוצאה מהחשיפה לפרופיל שלה, התעוררו בי מחשבות רבות שהסתיימו בהבנה שאני לא בהכרח שולטת, שזו רק האופציה הקרובה ביותר שיש לכלוב להציע לי. התחלתי להגדיר את עצמי מחדש כ- Top, כמישהי אקטיבית שאוהבת להוביל באקטים הדדיים, והסרתי מעצמי הרבה דברים שבאו ב"עסקת החבילה" שהחברה החליטה ש"מצופה" מתפקיד ה"שולטת" ונשארתי רק עם מה שעושה לי טוב באמת. אפשרתי לעצמי לשלב אקטים שלא בהכרח נחשבים בעיניי הרוב כ"דומיננטיים" (לבצע רימינג למשל) ונתתי להם משמעות מחודשת שמתאימה לאופן שבו אני נהנת מהם. שהרי אם אפשר לקבל הצלפות בצורה דומיננטית ששולטת בסיטואציה, אפשר גם לטרוף ישבן באותה צורה.

הבחורה הזו מזמן לא כאן, אבל אם היא במקרה תראה את זה אי-פעם חשוב לי שהיא תדע שהעקבות שהיא השאירה באתר הזה היו משמעותיות עבורי והשפיעו על הזהות האישית שלי. היא גרמה לי להבין שבדס"מ הוא בסופו של דבר ארגז החול שלנו, מגרש משחקים אחד גדול שבו כל אחד יוצר וחווה את הסצנות, האקטים, הרגשות והקשרים שבא לו. היא גרמה לי להבין שבדס"מ לא חייב להיות ניסיון חיקוי עיקש של תבניות שהכתיבו אחרים- בשביל זה יש את העולם הונילי.

היד - שולט/נשלט...מנפלאות ההגדרות הכלוביות.
לפני 3 חודשים
Devil's Eye לסבית​(מתחלפת) - סתם שתדעי שזה אחד הפוסטים שאני יותר אוהבת.
שימח אותי לקרוא ונותן חומר למחשבה.
גם כיף שאת ככה מרימה לגברת האלמונית.
שנמשיך לכיוון כזה.
כלומר, לשום כיוון מובהק.
לפני 3 חודשים
lumen​(נשלטת) - מרתקת כרגיל אנגל :)
לפני 3 חודשים
סוחף​(שולט) - דייקת מאוד, תודה על הפוסט הנפלא הזה...
לפני 3 חודשים
jos - חלק גדול מהיחסים הנשלט הוא זה שקובע את הכללים, והשולט בעצם הופך להיות סוג של משרת.
בסוף השאלה היא רמת האקטיביות ולא ההגדרה של שולט נשלט ברמת ה'תפקידים'.

ד"א בסרט המזכירה הבוסית לכאורה היתה השולטת אבל היא מילאה את הפקודות ובפועל אף סבלה מזה והתקשתה למלא את רצונה של הנשלטת עד שהיא פשוט לא יכלה יותר
לפני 3 חודשים
OR1977 - מקסימה, עזרת לי לחדד את המחשבה
לפני 3 חודשים
kalya scintilla​(אחרת) - כאילו נכנסת לי למחשבות.
איזה כיף זה לצאת מהקופסא ולא להחנק בתוך תבניות והגדרות שרק מצמצמות לנו את החופש וההנאה.
לפני 3 חודשים
Synt​(נשלטת) - כתבת נפלא ובהחלט מעורר מחשבות (הפוסט הזה מוכר לי או שאני מדמיינת?)
לפני 3 חודשים
שולגין​(שולט) - גם אני זוכר שקראתי את זה פעם. בטח בתור תגובה בפורום.
לפני 3 חודשים
ArchAngel​(שולטת) - נכון, זאת הייתה במקור תגובה שלי בפורום לפני כמה חודשים בפוסט שעסק בפרגון לניקים שהיינו רוצים להכיר במציאות :)
לפני 3 חודשים
puffin​(נשלט) - פעם לביאה טורפת ובפעם חתלתולה מתפנקת בכולם יש גם וגם הכל שאלה של מינון והכרה בעצמנו
לפני 3 חודשים
שרף אורנים​(אחר) - כמו תמיד אני לומד ממך משהו חדש... הלכתי לחפש את הבלוג המדובר
לפני 3 חודשים
שולגין​(שולט) - חשבתי על זה גם בעקבות מה שכתבת בשירשור על טיפים לשולט המתחיל. אני דווקא אוהב את מיעוט ההגדרות בכלוב. לדעתי זה משאיר יותר מקום לפרשנות אישית מאשר אינסוף הגדרות מאוד מדוייקות.
בסופו של דבר ההגדרות חסרות חשיבות. בדסמ זאת אינטראקציה בין שני אנשים (או יותר) והיא יחודית להם. אני מאמין שאם שתי נשלטות שהייתי איתן יחליפו חוויות אז ברור שיהיה הרבה משותף, אבל יהיו גם הבדלים שיפתיעו אותן.
הרבה פעמים המציאות היא הרבה יותר מורכבת. חשבתי על שכשאני שואל סאבית מה היא רוצה עכשיו, יש לזה שלושה הקשרים אפשריים.
ההקשר הראשון הוא הקשר של טופ ובוטום. יכול להיות שהיא רוצה שאני אקשור אותה, אצליף בה, אזיין אותה או כל דבר אחר בדרך מסוימת. אם זה נשמע כמו משהו ששנינו נהנה ממנו, אז למה לא בעצם.
הקשר אפשרי שני הוא החוויה של ההתמסרות. אני מצפה מסאבית שתלמד לזהות את הרצונות והדחפים שלה, להיות מודעת להן, להיות מסוגלת להודות בהן ולמסור לי את המידע הזה. כנשלטת כל מה שעובר לה בראש במהלך הסשן הוא שלי. לפעמים אני שואל אחריי שהחלטתי מה בא לי והתשובה שלה לא תשפיע על מהלך העניינים.
ההקשר השלישי הוא הרצון שלי כשולט. לפעמים בא לי לעשות משהו נחמד עבורה, סתם כי אני יכול.
לדעתי המקום בו המציאות נהפכת ליותר מורכבת וההגדרות מאבדות חשיבות הוא ששלושת ההקשרים יכולים להתקיים בו זמנית ואני לא רואה סיבה להתחייב רק לאחד מהם כשאני שואל את זה.

אלה היו ה-0.02$ שלי בנושא :)
לפני 3 חודשים
ArchAngel​(שולטת) - מה שאתה מתאר אלו סוגים של נשלטות. מי יותר מתמסרת לחווית השליטה, מי מעדיפה שזה ישאר יותר בהיבט הפיזי.
אבל מה היה קורה אם היה מדובר בבחורה שהייתה נהנת להצליף בך אבל תוך כדי שאתה פוקד עליה איך לעשות את זה. מה אז?
האם בגלל שהיא אוהבת להצליף היא חייבת להיות שולטת? אבל היא אוהבת לקבל פקודות, היא לא אוהבת לשלוט במהלך האקט, לא פיזית ולא מנטאלית. שום נשלט לא יתעניין בה. האם בגלל שהיא אוהבת לקבל פקודות היא חייבת להיות נשלטת? אבל אף שולט "סטנדרטי" או אפילו מישהו "שרוצה לעשות משהו נחמד עבור הנשלטת שלו" לא ימהר להיות בצד המוצלף.
ככל שאני יותר זמן בעולם הבדס"מ כך ראיתי שאנשים פחות מחולקים באופן בינארי בהעדפות שלהם. כלומר, שולט/טופ לא בהכרח יהיה מישהו שארנסל הקינקים שלו יסתכם בלאהוב לקשור, לזיין, להצליף... וכל שאר הדברים ש"מצופים מתפקידו".
ראיתי מספיק שולטים שאוהבים ללקק כפות רגליים, שאהובים להיחדר, שאוהבים הרבה אקטים ש"סותרים" את דמות השולט אבל הם לא מעוניינים להתחלף לדמות הנשלט בשביל לחוות אותם.
גם חוויתי מספיק גברים שהיו משוכנעים שהם חייבים להיות נשלטים אם הם אוהבים אחר מהאקטים האלו, אבל להישלט אפילו במובן הפיזי של המילה לא עניין אותם והם סתם עשו עוול לעצמם ולשולטות שבאו איתם במגע.
אי אפשר באמת לחלק את עולם הבדס"מ רק לשולטים ונשלטים, יש הרבה תפקידים שקיימים בו שלא שייכים לא לשם ולא לפה אלא עומדים בפני עצמם.
לפני 3 חודשים
שולגין​(שולט) - מה שאני מתאר אלה סוגים של אינטראקציות שמתקיימים בו זמנית. אני מסכים עם מה שאת אומרת. אני פשוט חושב שגם אחרי כל הקלסיפיקציות, עדיין אותו אדם מסוגל להיות תחת שתי הגדרות סותרות בו זמנית. לכן כל קלסיפיקציה תהיה בסוף מוגבלת ולא תוכל לתאר את כל המצבים האפשריים. אני אישית מעדיף בגלל זה להסתפק במושגים כלליים ורכים שמשאירים הרבה מקום למשחק. לא בדיוק מעניין אותי איך מי שמולי מגדיר את עצמו או אמור להיות מוגדר, מעניינת אותי האינטראקציה שיכולה להיות ביננו.
לא הבנתי למה ללקק כפות רגליים סותר את תפקיד השולט. חשבתי שתשלוט זה ללכת אחריי הרצון שלך ולהתאים את הסיטואציה אליו. לא ידעתי שיש מגבלה של מה מוצר לשולט לרצות.
לפני 3 חודשים
היד - ואני אומר ששניכם צודקים אבל סובבים סביב אותה נקודה. אני גם אגיד שהמונחים של שולט נשלט הם בעייתים מאוד מכיוון שלהם בשפה העברית יש הקשרים מאוד ברורים: שולט "חייב" להיות מאצ'ו; הרי אם חלילה הוא אוהב דברים שהם לא של "שליטה" אז הוא לא "באמת" שולט וזה "רק תבלין ולא בדס"מ טהור". אוסיף שלדעתי כמעט לכולנו יש צרכים ומאוויים שונים (לכאורה משני צדי השוט). לפעמים דברים משתנים עם הזמן (רחמנא לצלן) ולפעמים אנשים הם אף מתחלפים (זה כבר ממש נורא ואיום :).
צריך לשמור על ראש פתוח ופחות אגו.
לפני 3 חודשים
שולגין​(שולט) - מתחלפים דו מיניים זה הכי גרוע. מדובר באנשים שלא מסוגלים להתחייב לשום דבר :)
לפני 3 חודשים
ArchAngel​(שולטת) - אני אישית לא חושבת שיש מגבלה, אבל יש יותר מדי אנשים שכן וכשהם הרוב- הרוב קובע את היחס שיקבלו אנשים כאלו, גם אם הוא לא צודק.
לצורך העניין, שולטת שרוצה שיצליפו בה לא תתקבל אצל רוב הנשלטים ולא אצל רוב השולטים, גם אם אני ואתה לא רואים בזה שום סתירה.
בכל מקרה, זאת לא הנקודה שלי.
הנקודה שלי היא שאפשר לעשות אקטים ממקום שמשלב הרבה אלמנטים שלא מגדירים אותך רק כשולט או נשלט, אלא איזה מיקס "סותר" (וכמו שכבר כתבתי, אני אישית מסכימה שאין סתירה) ביניהם שיש לו הגדרה שכבר קיימת בפני עצמה או הגדרה שאתה יוצר לעצמך.
וכמו כן, לא רק שיש אקטים שהם שילוב בין העולמות שמיוחסים לתפקידים השונים, יש אקטים שאין בהם קשר לשליטה בכלל, לא כנשלט, לא כשולט, לא באופן פיזי ולא באופן מנטאלי.
יש מלא אנשים עם פטיש לכפות רגליים, שפשוט רוצים ללקק כף רגל. לא כאקט של התמסרות, לא כאקט של השפלה, לא אקט של להיות מובל או מוביל, לא כאקט של שליטה לא כנשלט ולא כשולט, לא פיזית ולא מנטאלית- פשוט ללקק כף רגל.
ונילים הם לא, אבל הם גם לא שולטים או נשלטים או מתחלפים וכל נסיון שלהם לאמץ תפקיד בדס"מי קלאסי יגמר בעוגמת נפש לכל המעורבים מרוב שיעשו אותו בחוסר חשק.
ההגדרה שלהם היא פטישיסטים. הם לא בדס"מיים פחות, הם פשוט לא אוהבים לשלוט או להישלט.
אני יכולה להמשיך להביא עוד מלא אקטים כדוגמא, אני אני אסתפק בלציין שהבולט שבהם עבורי הוא של גברים שאוהבים להיחדר והם פשוט פסיביים ולא נשלטים בשום צורה או אופן (וגם לא שולטים, לצורך העניין). לי אישית מאוד עצוב לראות גברים שמשוכנעים שאם ככה הם אוהבים את הסקס שלהם סימן שהם חייבים לעשות את זה בזמן שמישהי משפילה אותם על כך.
אני מגלה להם שקיימת בכלל הגדרה כזו שנקראת פסיביים והם מרגישים הקלה עצומה. כל השיט שעברו בעולם השליטה יכל להימנע אם היו יודעיים שההגדרה הזו קיימת בתחילת דרכם כאן. למשל, בעמוד עריכת הפרופיל איפה שבוחרים את ההגדרה שתהיה לך בסוגריים או אם היו נועצים איזה פוסט בעמוד הראשי שהיה נותן סיכום להגדרות השונות שקיימות בעולם הבדס"מ, ביניהן כאלו שלא חייבות לכלול בתוכן אלמנט של שליטה.
לפני 3 חודשים
שולגין​(שולט) - טוב, שיכנעת אותי שכדאי להוסיף עוד תפקידים כדי לפתוח לאנשים את הראש לרעיונות אחרים. אני אישית הייתי לוקח בכיף שולטת שרוצה שיצליחו בה. זה נשמע כמו אתגר מרגש.
אני לא ממש מסכים עם ההגדרה של פטיש כסוג של בדסמ. יש לי חבר פטישיסט שרואה בבדסמ פשוט פטיש לשליטה בעל מעמד דומה לכל פטיש אחר. אני אישית הולך עם ראשי התיבות של בדסמ - הגבלת תנועה, שליטה, סאדו-מאזו. דברים אחרים הם גם אחלה ויכולים לבוא עם או בלי בדסמ, אבל הם דברים אחרים.
לפני 3 חודשים
היד - אני לא הבנתי שהיא מתכוונת שפטיש זה סוג של בדסמ אלא שיש פטישים שהם עשויים להיות בדסמים וכאלו שלא (כמו פוט פטיש).
לפני 3 חודשים
Dream Strapon - מרגיש לא קשור לעולם הזה בכלל אבל הפילוסופיה שלך לגבי העולם הזה יכול להרחיב את כמות האנשים בעולם הזה רק אם היו משתמשים בה יותר אבל צערנו את יחידת סגולה שיש לה את הראיה הזאת כנראה שחווית או שמעת מגוון דעות רחב וככה הרחבת את קשת הדעות שלך שלא כמו הרוב פה כמו שכתבת הם רושמים " אני רוצה אובייקט שיעשה כרצוני" או "נהג" "סמרטוט" מה זה הדברים האלה מפחידים את מי שרואה את זה מבחוץ .
לפני 3 חודשים
פיסטר - אני מאוד מתחבר. אני לא שולט ולא נשלט. אבל דומיננטי ואוהב דברים שמציבים אותי בשני העולמות.
לפני 3 חודשים
קנטור​(שולט){חתולהלה} - מאד התחברתי. ומזדהה בעצמי.
אולי אקטיבי אכן יותר מתאים לי משולט.
אני שולט ואני עושה מה שבא לי.

ועם אני רוצה לללכת ללכת איתך לפמדום להיות על 4 על לשון בחוץ ואז לקבל בתחת אז מה שנעשה!
(היא ביקשה מאד יפה שלא נעשה את זה יותר ואני מודה שזה היה נחמד בתור חוויה אבל לא בתור הרגל.)
לפני חודשיים

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י