ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכו-אנאלי-זה

דעות, חוויות, סיפורים ומחשבות על נפש האדם, בעולם השליטה ומחוצה לו.
לפני שנה. 24 באוק׳ 2019, 22:30

במשך שנים כששאלו אותי מה ההעדפה המינית שלי לא יכולתי לצמצם אותה לכדי מונח אחד בלבד. אפילו במשפט אחד לא יכולתי לסכם את מה שאני מרגישה לגברים.
אם תעיפו מבט על הפרופיל שלי, על הפוסטים שכתבתי בבלוג ובפורומים, תראו שתמיד כשאני נתקלת בשאלה "מי אני" בהקשר של ההעדפות המיניות שלי אני אענה עליה בפסקאות.
והיום שוב הזדמנה לי הזדמנות לענות על השאלה הזו. במרחב מסוים ברשת עלתה השאלה המאוד פשוטה "מהי הנטייה המינית שלכן/ם?". חשבתי על זה מעט והגבתי בפשטות, בלי להכביר במילים, את המונח "הטרו-אקטיבית". זה מונח שנהגה בראשי לאחר שראיתי שכמה תגובות לפני מישהו הגדיר את עצמו "הומו-אקטיבי".
כלומר, הוא נמשך לבני מינו, אבל לא סתם נמשך לגברים אלא ללהיות בצד שמביע את המשיכה הזו דרך חדירה אליהם. כשהוא מפנטז לממש את התשוקה שלו לגבר הוא חושב על התחת שלו ולא על הזין. והנה, גם אני נמשכת לגברים ומביעה את תשוקתי כלפיהם דרך חדירה אליהם. ההבדל היחיד ביני לבין הבחור ההומו, זה שאני נמשכת למין הנגדי לשלי בעוד הוא למין הזהה. אז אני הטרו-אקטיבית.

זה נשמע כל כך פשוט, כל כך שולי עד כדי שאין סיבה לכתוב על זה פוסט מיוחד. אבל זה ממש לא מובן מאליו. כשהתחלתי לממש את המיניות שלי, אי שם לפני 8 שנים, אני הייתי בטוחה שאם אני אוהבת לחדור לגברים סימן שאני חייבת להיות שולטת. לאן שלא פניתי בשביל לקבל מענה לשאלה "אם זה מה שאני אוהבת- למה זה הופך אותי?", קיבלתי את התחושה ששולטת זה מה שאני חייבת להיות.
אם אקליד בגוגל את המילים "פאגינג" או "סטרפאון" אני אגיע לכל מיני סרטונים שמתנהלים בצורה כוחנית במקרה הטוב או ממש אלימה ומשפילה במקרה הרע. אני אגיע לכל מיני אתרים בדס"מיים ואקרא כל מיני טקסטים על תחושות כיבוש, שליטה, הפגנת כוח, ביטול גבריות, וגם אוצף במלא הודעות כאלו לתוך הפרצוף למקרה שפספסתי את מאות הפוסטים שנכתבו על כך. אבל כל זה מעולם לא אפיין אותי. מעולם לא שאפתי למשהו מהרשימה הזו באקט הזה. תמיד ראיתי אותו כאקט אינטימי, שלא שונה מסקס "רגיל" בהתנהלותו, שכל ההבדל בינו לבין רעהו הוא בסה"כ בחור שחודרים אליו וע"י מי.
תמיד כשהבטתי בגבר שחדרתי לתוכו, לא היה בי שמץ של בוז כלפיו, לא חשבתי שאני מכניעה או מביסה אותו כפי שניסו לשכנע אותי בעולם הבדס"מי שאני "אמורה".
כל מה עבר לי בראש זה כמה שאני שמחה שאנחנו קרובים כל-כך בשביל לקיים אקט כזה, כמה כיף לי עם הבחור הזה, כמה יפות הפנים שלו כשהן מעוטרות בהבעות שמעידות שהוא מתענג ממני כל-כך. לא רציתי לראות בהן אפילו שבריר של הבעה שמעידה על חוסר נוחות כלשהי. לא חפשתי סבל, לא נסיתי לעורר כאב או השפלה. פשוט הרגשתי הנאה, חשבתי על כמה אנחנו מחוברים כעת, כמה הוא סומך עלי עכשיו, והייתי מלאה ברגשות של חיבה כלפי כל אחד ואחד ששכבתי איתו. וממש אבל ממש לא ראיתי באף אחד פחות גבר.

כן, כתבתי "לשכב" בפסקה הקודמת. כי מבחינתי, אם מדובר בחדירה שלי נטו בלי שום אלמנטים דומיננטיים, זה לא היה סשן. זה היה סקס. למה חדירה חייבת להעיד על איזו שליטה כלשהי? או על איזה סשן מיוחד? למה חדירה שלי כלפי גבר בכלל צריכה לקבל כותרת קינקית ולא להיקרא פשוט מין אנאלי?
אף אחד הרי לא קורא לאנאלי של גייז, לסביות (אפילו שגם הן משתמשות בסטרפאון!) או סטרייטים שעושים את זה "כמו שהחברה מצפה" בשמות מפוצצים כמו "פאגינג", רואים בזה חלק אינטגרלי מסקס שלא מיוחס לו פטיש.
רק במקרה שבו אישה חודרת לגבר, חייבים לתקוע איזה כינוי מעולם הפורנו, כאילו אין מצב שאישה תחדור לגבר בלי לשלוט בו, כאילו זה לא יכול להיחשב כיחסי מין ביניהם, מלאי יחס וקרבה, אלא רק קינק.

ואם הייתי נולדת כגבר עם זין משל עצמי, כמה היו ממהרים לקרוא לי שולט רק בגלל חדירה, אינטנסיבית ככל שתהיה?
תושבי האתר בקלות יסכימו איתי שלא כל גבר שאוהב להחדיר את הזין שלו נחשב שולט. הרוב יסכימו איתי שאפילו אם אותו גבר אוהב שהחדירה שלו לא תהיה עדינה בכלל זה לא אומר שהוא בהכרח משפיל את זו שאיתו. פתאום לא על חדירה קם ונופל דבר, והיא לא מהווה הוכחה של שליטה של אף צד על רעהו. אז למה אם אני אישה שאוהבת לעשות את אותו דבר אני חייבת אוטומטית לשלוט ולהשפיל?
פה אנשים בדר"כ מתחילים לנסח איזו תגובת בולשיט בסגנון "כי את אישה, לנשים אין זין, ובגלל שזה לא האיבר הטבעי שלך אז זה קינקי".
נו, אז? ואם אני הייתי לסבית, והייתי לוקחת את אותו הסטרפאון שיש לי עכשיו ומחדירה אותו לתוך אישה אחרת, גם אז לא היו ממהרים להגיד לי שאני בהכרח שולטת בה. היו רואים בזה עוד דרך לעשות סקס, לא היו עושים שיוך בדס"מי בכלל.
ממהרים להגדיר נשים שחודרות לגברים כשולטות כי החברה שלנו תופסת חדירה לגבר כמשפילה, ומסרבת לראות אותה באור שונה, למרות שבפועל לא כל חדירה היא משפילה ולא אמורה להיות כזה ביג-דיל שמזעזע את הגבריות.

צריך להיות מספיק שלם עם עצמך והגבריות שלך, מספיק בטוח בעצמך ואסרטיבי (ואלו דווקא תכונות שנחשבות מאוד גבריות, כן?) בשביל לא להתערער, לאפשר לעצמך להשתחרר ולהנות מתוך ההבנה שההעדפות שלך במיטה, והדעות של אנשים זרים שבכלל לעולם לא יחלקו אותה איתך, לא מגדירות את האדם שאתה.
צריך הרבה בגרות (וזה למה אני אוהבת לשכב עם מבוגרים ממני, אגב. ככל שהגיל הפרטנרים שהייתי איתם עלה, כך עלתה גם בגרותם ואיתה ירד הצורך לרצות את הדעות של הסביבה לצורך הגדרה עצמית. חוויתי במיטה טווח גילאים שנע בין בני שנים ספורות מתחת לגילי ועד למתוק אחד שעבר את ה-50. ככל שהגבר התקדם יותר בסקאלת הגילאים, ככה הוא איפשר לעצמו להנות יותר מהחדירה כלפיו ונוצרה בנינו כימיה יותר מחרמנת ויצרית ופחות עצורה ומהססת) בשביל להבין שחדירה בפני עצמה היא בסה"כ מה ששני הפרטנרים עושים ממנה, ומה שאני עושה ממנה הרבה פעמים הופך אותה לעדינה עד כדי רומנטית, מנותקת מכל קונטקסט של שליטה, עטופה בנשיקות, חיבוקים ואפילו צחוקים, כי זה מה שמרגיש לי ולצד השני מתאים.

אני הטרו-אקטיבית. אני לא קוראת לעצמי סטרייטית, כי מנטליות סטרייטית שמנסה להכתיב לגברים ונשים קו ישר מצומצם ללכת בו ולא לסטות ממנו מילימטר, גורמת לי להקיא והיא הסיבה לכל התסכול שלי שעולה בפוסט הזה.
אני הטרוסקסואלית כי אני נמשכת רק למין הנגדי, רק גברים, בלי שום שמץ של ספק. מעולם לא מצאתי את עצמי נמשכת לנראות נשית, והסיכוי היחיד שאני אמשך לפות יהיה רק אם הוא יהיה מחובר לגבר טרנס שכרת את החזה והזריק לעצמו טסטוסטרון כמה שנים. אני לא חודרת לגברים כאיזה "פתרון ביניים" כי בתוך-תוכי אני בעצם מדחיקה משיכה לנשים או בולשיט כזה שנוטים להניח עלי. אם הייתי רוצה לשכב עם אישה, הייתי כבר עושה את זה.
אני אוהבת גברים כפי שהם, אני נמשכת לגוף שלהם, אבל אני רוצה לשכב איתם רק באופן הזה, שעבורי הוא כל-כך אינטימי ומחבר.
כמו שהומו לא חייב להיות רק פסיבי בשביל לקבל אישור שהוא נמשך לגברים, ככה אני לא צריכה להיות פסיבית עם גברים בשביל לקבל חותמת למשיכה שלי (ובטח שגבר שנמשך ללהיות פסיבי עם נשים לא פחות נמשך אליהן מגבר שמעדיף להיות אקטיבי איתן!). והמשיכה שלי היא לא סשן, היא לא פטיש, היא מי שאני. המשיכה שלי לא הופכת אותי לשולטת. מה שהופך אותי לשולטת זה רק אם אני בוחרת להוסיף אלמנטים של שליטה פנימה, לא עצם החדירה שלי עצמה.

שרף אורנים​(אחר) - כמו תמיד, מעניין לקרוא אותך.
אני עוסק כל הזמן בבחינה של האני שלי, גם בתחום המימי וגם מעבר. אני מוצא הרבה מאוד התאמה בין המיניות והאישיות. אני מאוד אכפתי כלפי אנשים ורוצה לעזור בלי לחשוב על תמורה וכך גם בסקס, אני מתמסר ומעניק ופחות מחכה שיכניעו אותי
לפני שנה
שומר הכלוב - הבלוג שלך מגלה לי יבשות חדשות
וכך גם הפעם. ואו
לפני שנה
אמון מלא - מסכים לגבי זה שבפורנו מעטים המקומות בהן פגינג לא מופיע עם דומיות והשפלה.
אבל יש , אפילו רומנטיים... כותבת מעולה כמו תמיד.
לפני שנה
Dream Strapon - אני אוהבת גברים כפי שהם, אני נמשכת לגוף שלהם, אבל אני רוצה לשכב איתם רק באופן הזה - המשפט הזה קצת קשה.
מעולם לא מצאתי את עצמי נמשכת לנראות נשית - וגם המשפט הזה קצת קשה להאמין שאין בך אפילו מאית האחוז של אי משיכה לגוף נשי יפה.
לפני שנה
ArchAngel​(שולטת) - מבחינתי גוף גברי זה יפה, מה לעשות :)
ומה רע בלאהוב להיות רק אקטיבית? אני לא מנסה להתחבב על כל הגברים בעולם, מעניינים אותי רק אלו שמתאימים לי.
לפני שנה
Dream Strapon - באופן כללי מאמר נהדר
לפני שנה
kasandra​(מתחלפת){jegularis} - את עוברת תהליך מקסים. הכתיבה שלך מאוד יפה, כל הכבוד לך שאת כובת על כך בכזאת פתיחות וכנות. שאפו :)
לפני שנה
פרלין​(נשלטת) - ואוו! ממש נהניתי לקרוא! אהבתי את החדות והפתיחות.
לפני שנה
red-cell​(נשלט) - כל כך נכון
לפני שנה
מושבניק לשעבר - כתבת מאוד יפה!
אהבתי ממש את איך שאת מציגה את הנושא הזה של ההטרו-אקטיבית. מחכה כבר לדבר הבא שתיכתבי עליו (:
לפני שנה
פסיוסול - םוסט מבריק! יוצא לי להביט מהצד בפוסטים שלך וזה מרתק אותי למסך ולא משנה השעה שכבר שורף לי בעיניים או הטקסט ארוך ככל שיהיה .

מוריד בפניך את הכובע תמשיכי להעשיר לנו את הידע!!
לפני שנה
סבלני44 - מעורר תהיות...ולא רק...
לפני שנה
Newass​(נשלט) - זה בפירוש אחד הפוסטים הכי יפים וכנים שיצא לי לקרוא.
תמיד כיף לקרוא פוסטים שלך, אבל זה בהחלט אחד המוצלחים.
המשיכי כך.
לפני שנה
ColdRollSteel - פאגינג וסטארפינג ואפילו דברים יותר "בדסמ"ים" מהם לא בהכרח מעידים על מערכת יחסים של שליטה. אני מאוד אוהב את הדברים האלה. בתור חודר ובתור נחדר. זה לא עושה אותי ל"שולט" ולא ל"נשלט" מבחינתי זה סקס, אפילו די שגרתי. סקס רגיל, רק אם הוא באמת משהו יוצא דופן מבחינות מסויימות (סיטואציה, קינקיות וכדומה) ממש לא מעניין אותי. יש המון זוגות שלפחות מהסרטונים זה לא יחסי עבד/אדונית או משהו כזה. לרוב בעל ואישה שאוהבים את זה. נכון שלפעמים יש ביגוד ואלמנטים קינקיים אחרים שמקושרים יותר לעולם הבדס"מ אבל אני לא חושב שזה מחייב שהם -בדס"מ-. אישית אני שונא הגדרות. מה שחשוב לי זה לדעת מה אני אוהב ומה אני רוצה לחוות. מה אכפת לי תחת איזו הגדרה זה נופל? גם ככה אני משנה את הטעם שלי מידי פעם. מוסיף עוד אלמנטים קינקיים יותר ופחות.
לפני שנה
סיימתי פה - תודה
לפני שנה
Aצועני​(אחר) - את מעולה פלוס
לפני שנה
סועד קשוח - מניפסט עשיר ומלמד עלייך דבר או שניים.
יפה.
לפני שנה
פוסי אס​(נשלט) - בגלל זה אני שונא הגדרות ואני חושב שכל אחד צריך לעשות רק מה שטוב לו.
גם מי שמכאיבים לו בסופו שלהדבר אוהב את זה אחרת לא היה עושה את זה.
אני דרך אגב לקבל ואני התגלגתי לעולם של השליטה דרך האהבה זו.
אני מנייח שההגדרה שאני נשלט היא לא מדויקת לחלוטין...
לפני 11 חודשים
דולפין 4 - פוסט אינטילגנטי להפליא. רהוט, קוהרנטי מאוד, מקסים ממש. את מסבירה את עצמך מצוין, ומאוד משדרת שלמות פנימית.
האינטלקט במיטבו, נהניתי מאוד לקרוא.
לפני 11 חודשים
Castl Queen Side​(מתחלף) - ואוו איזה יופי, כתבת כל כך מדוייק, אני כל כך מבין את המקום הזה. ממש כתבת וסידרת את מה שהיה לי בראש זרוק ומבולגן בחתיכות.
לפני 10 חודשים
תנין יאור - אחד הבלוגים המשמעותיים בכלוב
לפני 10 חודשים
נוגע​(אחר) - ההבחנה והאבחנה לגבי עצמך, זאת דבר מפליא. במיוחד לאור גילך הצעיר. משום שהבחנות ואבחנות דורשות ניסיון, זמן חשיבה ויכולת ניתוח.
יכולת ניתוח, זה לא תלוי גיל מיידית. זה תלוי יכולת מולדת + נסיון. כל שיוצא שגם זה תלוי בגיל.
אצלך? אצלך זה כאילו נעלם.
את מבחינה ומבינה דברים שרוב האנשים, לא מצליחים להגיע אליהם.
זה מדהים. את מדהימה.
לפני 10 חודשים
NonSheep​(שולט) - שפוי, מרגיע לקרוא פוסט שפוי ולהיזכר שיש גם אנשים כאלו.
לפני 9 חודשים
KGB{} - עיגלתי ל90 לייקים
לפני 8 חודשים
Dex - זה היה מדויק, מפוכח, בוגר.
לפני חודשיים
timna - פוסט נהדר. ו-Pegging זה לא שם מפוצץ, זה שם חמוד!
משחק על הרעיון של זין תותב, כמו רגל מעץ. אררררררר!
לפני חודש
באליחיבוק - תודהלך.❤
לפני 3 שבועות

להוספת תגובה לבלוג זה עליך להיות חבר/ה רשומ/ה ומחובר/ת לאתר


הרשמ/י התחבר/י