שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הורסת

מאת רכושה של הורסת​(נשלט)     13 בדצמ 04 1801
ההיצע מוגבל, הביקוש עצום והצורך לברור, לסנן ולנפות הופך למשימה מעיקה. אבל יש מלכות שמהרגע הראשון יודעות לאתר את המתחזים, את המפנטזים, את אותם אלו החיים בעולם האחד ולא יהיו מסוגלים לחצות את הקו לעולם האחר, ואז לנפות אותם מהרשימה לפני הצורך לענות.

"הורסת" היא נצר לגזע אדונים. מעטות הן המלכות הללו. אין גישושים, אין התלבטויות, אין זהירות מלווה בחשש. הכל ברור, מונח על השולחן. היא לא מאויימת ולא מתחזה, היא לא משחקת או משתעשעת, היא פשוט שם א-ת, מאה אחוזי שליטה מלידה. מבנה גנטי שלא מותיר פירור תהייה. וזה לא הכל. מה שהדהים אותי היא העובדה שמדובר באישה מדהימה בנשיותה, מודל להערצה לכל גבר ונילי. גוף אלוהי ועצמה נשית שממיסה את הלבטים האחרונים כשעומדים מולה.

כל מה שחששתי ממנו שאולי היא תבקש הפך למשאת לב. מתפלל בכל ליבי שהיא תדרוש ממני את מה שרק לפני שחזיתי בה היה בעיני קו אדום. וזהו המבחן האמיתי. לא לקוות שמה ש"אני אוהב" יהיה גם מה שהיא דורשת, אלא שמה שאני חושב שאני לא אוהב יהפוך פתאום למשאת ליבי, רק כי היא אוהבת ורוצה ודורשת ונהנית.

היא עמדה מולי בג'ינס נמוך ובחולצת טי שלא הותירה מקום לספק באשר למקור של הניק. אחר כך כבר הבנתי את המשמעויות האחרות של הניק. בהתחלה זה רק הורסת כי היא נראית מדהים. אחר כך החדירה שלה לנשמה שלי, השיעבוד שלי אליה, התמוטטות כל המחסומים, התחושה שהנה זה הדבר האימיתי הביאו אותי להבנה העמוקה יותר של ה"הורסת".

כל מה שידעתי, פינטזתי, רציתי נהרס, ובמקומו נבנה מבצר של עצמת ציות מוחלטת שנכנעת לעצמה יצוקה של שליטה. מדהים - אני קורא את שכתבתי וחש שעוד לא גרדתי את תחתית התחושות. אולי יום אחד אצליח.

דני בוי
שמח בשבילכם
שמצאתם אחד את השנייה כל אחד ממקומו הוא. חייב לציין כי אין שום דבר רע בלפנטז, גם אותם אנשים שחיים את הפנטזיה שלהם כמציאות בעבר ייתכן ורק פינטזו על זה ולא האמינו שניתן יהיה לממש זאת אי פעם. חלק יחפשו להגשים את הפנטזיות והרצונות שלהם וחלק לא, כל אחד ואחת וסיבותיו הוא. וטיפ קטן אם יורשה לי : תשתדלו תמיד להציב קוים אדומים כלשהם שבל יעברו, קל להסחף מאד לתוך המערבולת האינסופית של השליטה והחוויה הבלתי נגמרת ולהגיע לאבדון מוחלט מבחינת השפיות והצלם האנושי וממי מצפים דווקא לבגרות ואחריות אם לא מאנשים בוגרים ומנוסים.
16/12/04 02:59