ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיה מאת יולנדה

מאת yolanda​(מתחלפת)     20 בינו 04 2619
על אדונים, סאביות ומה שביניהם

הבקתה היתה חשוכה למעט מספר נרות שריצדו בפינות שונות של החדר. במרכז החדר עמדה מיטת ברזל גדולה ואימתנית כאשר בד סאטן כחול וחלק למשעי זרוק עליה באי סדר, מין שילוב של קשיחות ורוך במקום אחד. שני בקבוקי יין אדום היו זרוקים על ריצפת העץ, מיותמים מכל טיפת משקה, עדים לכל מה שהתרחש בביקתה עד לא מזמן. עוד היה אפשר לחוש בעקבות אחרונים של אוירת הסקס הנוטפת שמילאה את חלל החדר, מנסה להאחז בכוחות אחרונים במקום.

הערב התחיל במפגש של ארבעתינו, שני אדונים ושתי סאביות. ידענו איך הוא עומד להתחיל... לא ידענו איך הוא עלול להסתיים! למעשה זה היה מפגש ראשון שלנו, מין רעיון שעלה במיקרה וסחף את כולנו. רצינו כל כך לדעת לאיזה גבהים אנו יכולים להגיע, כל אחד באשר הוא.

שני האדונים הנערצים ישבו עירומים כביום היוולדם בכורסאות הנוחות ודיברו ביניהם, כאשר אני ויעלי עומדות על ארבע, עירומות, כל אחת ליד אדונה, בראש רכון, קשורות עם קולר ושרשרת, מחכות למוצא פיהם. באחת הפעמים כשמילאתי לאדוני את כוס היין שלו, שפכתי בטעות קצת מהיין על השולחן. אדוני מאד כעס וסטירה חזקה נחתה על פניי. הוא הורה לי ללקק מייד את השולחן עד שיבריק. עשיתי זאת במהירות, מתענגת על כל טיפת יין ועל כאב לחיי הבוערת.

יעלי החלה לזוז באי נוחות, משוועת גם היא לקצת יין. אדונה שם לב לכך ונעמד כשהוא אוחז בידו כוס יין מלאה, וצעק: "זונה, את רוצה יין?... את תקבלי יין". הוא הניף את הכוס בבת אחת ושפך את כל תכולתה על פניה וגופה. "עכשיו תתנקי כמו חתולה, זונה מלוכלכת". יעלי הרטובה והמופתעת החלה לבצע את הוראות אדונה מייד והחלה ללקק את גופה בכל מקום שאליו יכלה להגיע בלשונה.

אדוני שעדיין ישב בכורסה, החליט לצפות ביעלי המתלקקת, פתח את רגליו לכדי פיסוק, תפס אותי בשערותיי ומשך אותי אליו על ארבע אליו. הוא טבל את איבר מינו בכוס יין והורה לי למצוץ, מכניס את איבר מינו לפי כל פעם יותר ויותר.האדון השני לקח לידיו את השוט והחל להצליף בי מאחור. מופתעת מעוצמת הכאב נעצרתי, זרמים אוחזים את כל גופי. לא עברה שניה ואדוני סטר לי עוד סטירה מצלצלת "זונה, אמרתי לך לעצור?? תמשיכי מייד", התחלתי ללקק ולמצוץ את איבר מינו המרשים של אדוני הנערץ שתפח וגדל, כאשר האדון השני ממשיך להצליף בי מאחור ואני עוצרת בעצמי מלהוציא הגה.

יעלי סיימה ללקק את עצמה ואדונה אמר לה: "את חושבת שסיימת, כלבה?", לקח כוס יין נוספת ושפך על כולי כאשר בשארית היין הוא טבל את שתי אצבעותיו והכניס אותם עמוק לתוכי. באותו הרגע חטפתי פלאש של רעידות בכל הגוף. "מממ... את כולך רטובה ורותחת למטה, זה מחרמן אותך אני רואה..." אמר כשכולו מחייך. הוא פנה ליעלי, משך אותה בקולר ואמר: "תתחילי ללקק אותה וביסודיות, את שומעת?" יעלי התחילה ללקק את גופי כאשר אני עדיין מוצצת בהתלהבות גוברת יותר ויותר לאדוני.

יעלי נשכבה מתחתיי והחלה ללקק ולנשוך את פטמותיי שנעמדו כל כך קשות וזקורות, אחר ירדה לבטני ולבסוף עמדה על ארבע מאחוריי והחלה ללקק את הכוס הבוער שלי, מכניסה את הלשון שלה עמוק לתוכי בכדי לנקות אותי לשביעות רצון אדונה. במקביל לעבודת הלשון המעולה של יעלי על גופי, אדונה החל לקשור את ידיה ואחר את רגליה מאחור, מה שהקשה עליה יותר את מלאכת הליקוק.

הוא לקח את בקבוק היין הריק והתחיל לשחק עם הפיה שלו בסביבות הנרתיק שלה. יעלי רעדה כולה מעונג, הוא החל להכניס את הבקבוק לתוך תוכה, מסתכל איך כל פעם הבקבוק נכנס יותר ויותר, ויוצא רטוב יותר ויותר. הזין שלו עמד כל כך חזק, כל כך מלא... "את רוצה את הדבר האמיתי, זונה? חושבת שאת מסוגלת לעמוד בזה? " יעלי יבבה מתשוקה תוך כדי ליקוק התחת האדום והפצוע שלי. דממה, יעלי ציפתה לאדונה אך הוא לא נכנס לתוכה, כך עברה עוד דקה שנמשכה כנצח...פתאום הוא חדר לתוכה עד הסוף, נשאר שניה ויצא לחלוטין. יעלי הרגישה שהיא עומדת להתעלף, ההרגשה הטובה של האיבר הגדול שמילא אותה ונעלם רק הגבירה את תשוקתה לו. ואז זה קרה שוב, הוא חדר לתוכה ויצא...
יעלי הרגישה שהיא עומדת על קצה הפסגה, רוצה ליפול לתוך תהום עמוקה של שיכרון חושים. חיוך ממזרי נמתח על פניו של אדונה, הוא הרגיש שהוא מוכן, הוא הרגיש שהיא מוכנה...הוא נכנס אליה בסערה, דופק אותה חזק, מזיין אותה עד אובדן הכרה, כובש את כל כולה, לוקח אותה למעלה עד הסוף. באותה שניה הם גמרו, באותה שניה הם התנפצו!

באותה עת, אדוני החל לשים לב שאני עומדת כמעט לגמור מכל הליקוקים המעולים של יעלי על גופי, הוא אחז בשערותיי וקירב את פיו לאוזן שלי ולחש בשטניות "שלא תעיזי!". לא יכולתי יותר אך התאפקתי כמו שלא התאפקתי מעולם, הרגשתי שגם כמוני, אדוני הנערץ עומד לגמור והמשכתי במרץ להכניס את איברו עמוק לתוך גרוני עד כדי כך שכמעט ונחנקתי. ואז הרגשתי שזה מגיע, אדוני החל לגמור לתוך פי עוד ועוד. לאחר שסיים הוא הורה לי וליעלי לנקות אותו ביסודיות. לשביעות רצוני הזין שלו עדיין עמד במלוא תפארתו.

הוא הורה לי לזחול למיטה על ארבע, מוביל אותי בשרשרת של הקולר, שם נקשרתי על ידיו ועל ידי האדון השני, כאשר יעלי קיבלה הוראה לקשור את עיניי במטפחת שחורה ולהתנשק איתי בנשיקות רכות ומלטפות. השפתיים הרכות והלשון המלטפת היו כל כך שונים ממה שהכרתי עד כה, הרי זו לי פעם ראשונה להיות עם אישה. התמכרתי לכל נשיקה כאשר אני לא שמה לב למה שקורה מסביבי.
הם הפכו אותי על בטני, פיסקו את רגליי וקשרו אותן לצידי המיטה, לאחר מכן ידיי נקשרו ביחד לחלק העליון שלה. הנשיקות של יעלי נפסקו, שקט כל כך.
מחכה אני שיקרה משהו, אך הדקות עוברות וחוסר האונים והפחד מתחיל לחלחל בי...

מתחילה לקרוא לאדוני, מתחננת שיציל אותי מהשקט הנורא, אין קול ואין עונה. במהירות פי נסתם בסמרטוט, איני יכולה אפילו לצעוק או לדבר, רק יבבות עמומות נשמעות מגרוני. לפתע אני מרגישה שלל של תחושות במקומות שונים בגוף, נוצה רכה מטיילת על גבי, מציצות וליקוקים של כפות רגליי, ומין דוקרן מתגלגל על פנים ירכיי.
כולי מבולבלת, גופי מגיב בהנאה רבה לכל התחושות האלו.
הצלפה חזקה על ישבני מעירה אותי בבת אחת ואז ליקוקים ונשיקות על המקום, אני משערת שזו יעלי שעושה זאת. שוב הצלפה, העור שורף וסימני השוט ניכרים בו, אני נאנקת מכאב, ושוב נשיקה וליקוק כאשר הפעם בתוך הפה של יעלי קוביית קרח שמקלה על כאבי. אני כל כך אוהבת אותה באותו הרגע...
קוביית הקרח גולשת למטה אל בין רגליי ונמסה תוך שניות, כולי חמה, רותחת, משוועת לגמור, מנסה לצעוק ולא יכולה.

ואז חשתי...חשתי אותו חודר לתוכי, הוא נשכב עליי והכניס את כל זכרותו לתוכי, הרגשתי שאני עומדת להשתגע.הוא דהר עליי עוד ועוד, הייתי הסוסה שלו, הכלבה שלו, הזונה שלו -הייתי הכל בשבילו, ובעצם ...לא כלום. תיארתי לעצמי שזהו אכן אדוני שבתוכי, מבצע עוד רכיבה מדהימה עליי מיני רבות שהיו, אך לא יכולתי לראות, לא יכולתי לחוש או לדעת בוודאות והמחשבה רק הסעירה אותי יותר, אמרתי לעצמי: הייתכן??? זה חייב להיות אדוני הנערץ שכובש אותי,או שאולי לא...ואז זה הגיע משום מקום - זה התחיל להתפשט בי מנקודת ה-G שלי אל כל חלק בגופי, מתפשט ומגיע עד לקצות אצבעותיי ברגליי ובידיי. זו היתה האורגזמה הכי ארוכה שהיתה לי אי פעם בחיים, גם הכי חזקה.

שכבתי בעלפון חושים על המיטה עד ששוחררתי והצעיף שכיסה את עיניי הוסר. הבחנתי ביעלי על ארבע מובלת ע"י אדונה לכיוון המקלחת. אדוני שלי נשכב לצידי וליטף את ראשי... הבטתי בו, מנסה להבין מה באמת היה, מה באמת קרה, אך לא ראיתי שום סימן או רמז בעיניו, גם לא העזתי לשאול...התעלומה נשארה בעינה. לאחר שעה עזבנו את הביקתה, מחוייכים, עייפים אך כל כך מרוצים...

Nelly​(נשלטת)
אהבתי.....
אהבתי מאוד... בעיניים עצומות מרגישה כאילו אני שם :-)) פנטזיות ייעודן להתממש, הלא כך ?
20/01/04 21:43
יערה​(נשלטת){SEAMASTER}
מ-ד-ה-י-ם
ממוש פשוט מדהים, מטריף מחרמן, ועושה חשק רב לקחת חלק בחוויה. תמשיכי לכתוב לנו :)
21/01/04 14:02
כחול​(שולט){ג}
חם ומגרה
קולח ומדליק, אהבתי.
21/01/04 17:36
SEAMASTER​(שולט)
את ? דיווה !
סיפור מדהים קולח וסקסי ! קראתי והתחרמנתי ! יערה קראה והשאירה כתמים על הכורסה!
22/01/04 11:29
Olive
מפתיעה כל רגע
את ללא ספק תעלומה מתוקה שמתגלה לאט לאט ומגרה את המציץ הסקרן עד לכדי טירוף.
26/01/04 23:59
donkishot​(שולט)
וואו
אהבתי
05/07/09 15:26
TalTul
כיף לקרוא :)
ומשאיר טעם של עוד
04/08/12 21:28
אאספרסו​(שולט)
תאור מדהים של נשלטת מדהימה
08/11/15 09:03