שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אדון קשוח ואכזרי

מאת ThePassionMaster     8 בפבר 04 1660
היום כבר פחות, פעם יצא לי יותר לראות את אלה שכותבות בפירוש שהן מחפשות אדון קשוח או אדון אכזרי והמגדילות רוצות את שניהם בחבילה אחת.

החלטתי לכתוב משהו בנוגע לכך.
על פי מילון אבן שושן
קשיחות : קשיות, אדישות כלפי סבל הזולת, נוקשות.
אכזרי: קשה לב, שאינו יודע רחם.

כמה קשה להיות קשוח או אכזרי לפי ההגדרות האלה ?
הכי קל שבעולם, להתעלם מאחרים ולעשות מה שאנו רוצים, זה הדבר הכי בסיסי שיכול להיות, אלו הדברים שאנו מנסים להאבק בהם על מנת שנוכל לחיות כחברה בריאה.
אז נכון של "אדון קשוח ואכזרי" יש צליל של סקס אפיל, מסתורי ומרוחק. אפילו – "אדם חזק"
אך קשיחות ואכזריות לא מעידות על חוזק, לעתים קרובות דוקא להיפך – על חולשה.

קשיחות ואכזריות באות לעתים לכפר על דברים שגרמו לקשיחות הלב אצל אותם אנשים. מן חומה שהללו מציבים מפני העולם. אכזריות יכולה לצאת מאדם בעקבות אירועים קשים שעברו עליו, בעקבות התאכזרות העולם כלפיו.
להיות קשוח כלפי שפחה, להיות אכזרי כלפיה, לא לרחם עליה, לא להתייחס למה שעובר עליה (וזו הרי האכזריות והקשיחות, לא ? אחרת במה היא באה לידי ביטוי ?) זה הדבר הכי פשוט שבעולם.

כל מה שצריך לעשות זה להתעלם לחלוטין מהצד השני, לא להתייחס לרצונות שלה אלא אך ורק לרצונותינו.
אכזריים או לא ? קשוחים או לא ?

זה באמת מה שאת מחפשת שפחה יקרה ?
שימת דגש על קשיחות ואכזריות אצל האדון ?
או שמא הצליל של איך שזה נשמע מדליק אותך ?
עם זה אני דוקא נוטה להסכים.
זה באמת נשמע "מושך"
אשה שרוצה להכנע ולהשלט, רוצה מישהו שיהיה "קשה" איתה, יוביל אותה בדרכו, ידע כיצד להכניע אותה.
אך כל זה מצריך תבונה, לא קשיחות ואכזריות.
קשיחות ואכזריות יעבדו על מישהי חלשה שמתקפלת בקלות לצליל של "נביחה" או כל הבעה של פיקודיות.
על אשה חזקה קשיחות ואכזריות לא יעבדו, אולי אפילו יגרמו לדחיה אצל נשים מסויימות, החזקות שבהן.

אני חושב שנשים חזקות מחפשות את האדם שיש בו את התבונה כיצד לגעת בהן, האדם שיש בו קודם את החוזק הפנימי ולא החוזק החיצוני.

תוך כדי סשן כאשר האדון מתנהג בצורה אכזרית, קשוחה עם השפחה שלו, זה מגרה נשים מסויימות, מדליק מאוד.

אך כמו במשחק אונס, זהו רק משחק לאותם רגעים בהם חווים את הסשן.
ממש כמו שבמשחקי תפקידים בהם משחק האדון את האנס הוא לא אנס ממש ועדיין השפחה יכולה להינות מהאונס כביכול או מהתחושה אותה היא חווה.

כך אני מקבל ששפחה נהנית מתחושת האכזריות כלפיה והקשיחות שהאדון שלה מפגין כלפיה, כל עוד האדון אינו אכזרי באמת ולא קשוח כלפיה באמת, ממש כפי שהוא לא אנס באמת.
אלו אלמנטים של גירוי לדעתי, לא יותר מכך.

כשמישהי אומרת שהיא רוצה אדון אכזרי וקשוח, אני רואה את זה כך שהיא מחפשת את האלמנט של הגירוי ולא באמת מישהו שהוא במהותו כזה.
אם בן אדם הוא לא לפלף מושבע, אז כל אדם (כמובן תלוי ברמת כשרון המשחק שלו) יכול להיות האדון האכזרי והקשוח. כמו שכל אדם יכול להיות נחמד כשהוא רוצה או עצבני כשהוא רוצה, אדם לא מוגדר רק כעצבני או כשמח, אלא אם כן הוא כזה רוב הזמן.

האם את באמת רוצה מישהו שרוב הזמן הוא קשוח ואכזרי ?
אני מניח שלא, למעט אותן אלה שלא מעוניינות בגילוי הבנה ואכפתיות כלפיהן בשום צורה, ובשום מצב.

לסיכומו של עניין, אם את לא באמת מחפשת חוסר התחשבות מוחלט נסי לחשוב על דבר מייחד אחר שאת מחפשת אצל דום.

כנוע כנה 21
מסכים עם כל מילה
>> הכי קל שבעולם, להתעלם מאחרים ולעשות מה שאנו רוצים, זה הדבר הכי בסיסי שיכול להיות, אלו הדברים שאנו מנסים להאבק >> בהם על מנת שנוכל לחיות כחברה בריאה. אתה בהחלט צודק, סצנת הבדסמ היא לא הזירה שבה אנו שוברים את המוסכמות והנורמות החברתיות בשם הצרכים הבסיסיים. >> אז נכון של "אדון קשוח ואכזרי" יש צליל של סקס אפיל, מסתורי ומרוחק. השמות, האביזרים, הם אווירה בלבד. הם מה שנותן את הפילפל, הם הדברים שעליהם אנו חולמים ושמעבירים בנו צמרורת. אני מאמין שרוב האנשים בסצנה הזאת נהנים מהשליטה ולא מהעונש הפיזי, שהוא רק האמצעי ולא המטרה הסופית. וכמו שאמרת שליטה אמיתית מצריכה "תבונה, לא קשיחות ואכזריות". אני חושב שפעמים רבות הפניות בסגנון שתיארת נעשות ע"י אנשים שהם חדשים לסצינה, שהם עדיין נטולי ניסיון ואינם עושים את ההפרדה בין הפנטזייה למציאות, בין מה שהם חושבים שמגרה אותם לבין מה שעושה להם את זה בפועל. אני באמת לא מאמין שיש כאן, נשים המחפשות אונס חסר רחמים, או גברים שמחפשים התעללות חסרת מעצורים ( אם כן יש לי חבר פסיכיאטר אשמח להמליץ ). כמו כן, פעמים רבות הפניה הראשונה היא חלק מאותה אווירה שתיארתי, ויש רצון לשתף את הצד האחר לא בצד הפרקטי והמעשי אלא בעולם הפנימי ובפנטזיות של הכנוע/ה, ויתכן שזה המניע לצורת ההתבטאות. לסיכום, תהנו אבל תשמרו על עצמכם כדי שתוכלו להמשיך להנות.
10/02/04 13:53
lilianna
תשוקה יקר ,
מזמן לא קראתי כאן בכלוב פוסט נכון כל-כך . בתור ונילית שמסתובבת כאן ומפטפטת עם אנשים יצא לי לא מעט להיתקל באנשים שחשבתי לעצמי , מזל שיש בדס"מ אחרת איך עוד היו יכולים להסביר את חוסר הבגרות שלהם , את קשיותם , את חוסר היכולת לדחות סיפוקים , את הניצול ושאר ממתקים ?
10/02/04 20:03