בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הריי את מקודשת לי בקולר זה - חוזה שליטה במערכות יחסים של בדס"מ

מאת המלכה לירז​(שולטת){כ}     25 באפר 03 5129
"ה'סאב' מתחייב להקדיש עצמו לתענוגה של ה'דומית' , לשמש לה כעבד מין וכעבד ניקיון. העבד ילקק היכן שהגבירה תצווה עליו ללקק, יבשל וינקה את ביתה של הגבירה לפי הצורך ויקבל על עצמו בצייתנות כל עונש שהגבירה תמצא לנכון להטיל עליו. תאריך : ___ חתימת העבד : ___ חתימת הגבירה :____ עדים : ____. "

הנוסח לעיל, אשר בוריאציות קלות ניתן למוצאו באתרי בידיאסאם רבים הפזורים ברשת, מייצג סוג אחד של מה שמכונה : חוזה שליטה, או לחילופין חוזה כניעה או עבדות. מדובר בפשטות בהסכם אישי הנערך בין שולט/ת לנשלט/ת שלו/ה ומסדיר היבטים שונים בקשר כגון : מטלות יומיומיות, לבוש ובלעדיות מינית להנאת שני הצדדים. אפשר למצוא חוזי שליטה המיועדים לסשנים חד פעמיים, וחוזים למערכות יחסים ממושכות ; חוזים זמניים וחוזים קבועים. ישנם הסכמים הנכתבים ע"י הדומ/ית בלבד, כאלה הנכתבים ע"י שני הצדדים יחד, אפילו בתהליך של גילוי עצמי הדדי, ולבסוף, חוזים הנכתבים ע"י הסאב/ית לבדו/ה, בהם הוא או היא מתחייבים להקדיש עצמם לשירותה/ו ולתענוגו/ה של הדומית או המאסטר .

למילה "חוזה" יש יכולת להישמע קצת - איך נגיד את זה בעדינות? - מרתיעה אולי. אנחנו חותמים חוזה על דירה, חותמים על חוזה מול הבנק, כדי שהוא ינהל את המינוס המשתולל שלנו, לפעמים חותמים על חוזה במקום העבודה שלנו וכך הלאה. עבור רבים מאתנו, ה-בידיאסאם מגיע כביכול ממקום אחר, אסקפיסטי, ממחוז של פנטזיה ושחרור, ובכל זאת, גם בתוך עולם הבידיאסאם אפשר למצוא אנשים שעורכים בינהם חוזים. הגורמים לעריכת הסכם שליטה מגוונים, אך אם המונח נשמע קר, רשמי ומאיים הריי שזו לפעמים בדיוק הכוונה. החוזה מהווה במקרים רבים חלק אינטגרלי מתוכנית האימונים של הסאב/ית הסורר/ת והמשתוקק/ת שלנו ומשמש כשלעצמו פרק משפיל נוסף באילוף הסאב/ית למשמעת הרצוייה.

חוזה שליטה לסשן חד פעמי עשוי לכלול את משך הסשן, להתייחס לענישה, לקבוע את הלבוש ההולם לעבד/שפחה, לקבוע כיצד הסאב יפנה לדום/ית וכו לכלול את המילה הבטוחה ואת גבולות המשחק. לדוגמא : "השפחה : (שם) מסכימה בזאת להתמסר לשליטתו של האדון : (שם) החל מה- וכלה ב-. במשך זמן זה, השיפחה מתחייבת לפנות לאדון בשם __ בלבד, לציית כמיטב יכולתה וכ'. האדון מתחייב לשמור על בטחונה של השפחה, לכבד את המילה הבטוחה וכ'. המילה הבטוחה המוסכמת היא : _______. תאריך :____, חתימת השפחה : _______, חתימת האדון : _______".

ישנם דומים/יות המכינים חוזה שליטה מעין זה, ואינם מקבלים סאבים/יות לשירותם מבלי שהאחרונים חתמו על החוזה. ניתן לטעון שבאופן כללי חוזה השליטה במיטבו תורם להדגשת תחושת הסמכות והשליטה בקרב הצד השולט ולחידוד תחושת הכניעה וההתמסרות בקרב הצד הנשלט. מימד נוסף, ואנילי יותר אולי הוא עיגון הגבולות בכתב לשם העצמת תחושת הביטחון (ע"ע : "שפוי בטוח ובהסכמה"). בכל אופן חשוב לציין שחוזה שליטה טוב כולל לא רק את רשימת המטלות הארוכה כאורך הגלות של הסאב, אלא גם את המחוייבות של הדום האחראי/ית לשמור על בטחונו של הנשלט שלו.

חוזה יכול גם להיערך בתוך מסגרת של קשר מחייב וארוך-טווח, כאשר החוזה עצמו יכול להיות זמני וניסיוני או קבוע. כאן ניתן לנסות ולהגדיר את מידת השליטה הכללית בקשר, למשל : האם העבד הוא עבד רק בסשנים בסופ"ש או שמא הוא נשאר עבד גם כשיורדים לדוגמא למכולת או בנסיבות יומיומיות אחרות. ניתן לקבוע את הכללים להתנהגות בנסיבות פרטיות לעומת התנהגות בפומבי, לציין את המטלות היומיות של העבד/שפחה, לקבוע ענישה, לדון בסמלים ובסממנים של השליטה, כמו ענידת הקולר והסרתו וכ'... בנוסף, אפשר לחתום על ההסכם בנוכחות עדים ואפשר לשלבו בטקס מחוייבות כלשהו.מעניין לציין שכשכותבים חוזה מעין זה, אף לאלמנטים ולגוונים הדקים ביותר, כגון טון רשמי "ועסקי" או התייחסות בגוף שלישי - משמעות רגשית טעונה. החוזה יכול להיכתב בלשון ידידותית ורומנטית, או, לחילופין, בנוסח עסקי וקר ומעניין לשחק באפשרויות ולבדוק איזו הרגשה מניב כל שינוי, אך בכל מקרה צריך לחשוב מה בדיוק מנסים להשיג. כמו כן, וכמו בסשן ובכל דבר אחר, התחייבות לבצע משהו שאינך באמת רוצה או מסוגל לעשות - כשולט או כנשלט- היא דרך בטוחה למדי ליצור אכזבה בהמשך הדרך. כדאי שההסכם יכיל בתוכו פתיחות לשינויים ולניהול מו"מ מחודש וזאת לפי הצורך או אחת לפרק זמן המוגדר בחוזה עצמו - אחת לשנה, אחת לחודש. אתגר נוסף הוא להשאיר מרחב מסויים לעריכת ניסיונות ולחידוש, כך שעצם קיומו של הסכם לא יפגע בגורם ההפתעה ובתחושת הסכנה שרבים מאתנו כ"כ אוהבים. הסכם שליטה הנכתב בכנות ומתוך אמון הדדי יכול למעשה להוות בסיס טוב לאקספרימנטליות משותפת, כלומר בסיס להרחבת גבולות המשחק ולצבירת התנסויות חדשות.

אנו נוטים לשכוח זאת לפעמים, אך רבים מן הצרכים והציפיות המופיעים בקשרים רומנטים ואניליים מתקיימים הלכה למעשה גם במערכת היחסים הבידיאסאמית האקסטרימית ביותר. הכתיבה של חוזה שליטה במסגרת של קשר ארוך טווח מהווה לפעמים שלב של עליית מדרגה לקשר. הגם שהשליטה של הדומ/ית היא פנטזיה חזקה משותפת לדומ/ית ולסאב/ית, כתיבת ההסכם וניהול המשא והמתן על "תנאיו" עשויים לעודד תקשורת בין בני הזוג, כאשר זה אכן המקרה, ולתרום בכך להעמקת ההבנה ההדדית. זה תהליך שיכול להיות מפכח אך ניתן לצאת ממנו מחוזקים כזוג. במקרה של הסכם שליטה, החשוב מכל הוא להקפיד לשמור את ערוציי התקשורת פתוחים הן במהלך כתיבת ההסכם והן אחריה, לזכור שמדובר בהגשמה הדדית של פנטזיה משותפת ולהנות.

גבר עוצמתי
בולשיט
חוזה יכול להיערך בכתב בע"פ, ובהתנהגות לכן גם מבלי שיכרת חוזה רגע שהדומית מבצעת משהו בעבד והוא שותק ולא אומר כלום לא מתנגד באופן אקטיבי זה בדיוק כמו שנכתב חוזה לכן להעלות חוזה על הכתב זה דבר די טפשי, מספיק שהבהרת בהתחלה את דרישותייך, או לחלופין שבצעת משהו והמושתן לא התנגד
24/08/03 23:07
zugsubi for zug{אין}
תודה
12/07/18 17:14