לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרסומים מאת Erykah(שולטת)
79 תוצאות
2
נתנו פה הרבה הסברים סוציולוגיים כאלו ואחרים לפניי, שאני לא מרגישה צורך לחזור על שנאמר בהם, אבל בהיותי אני אני, אני אסב את תשומת הלב לכך שמעבר/בנוסף לכל הסיבות האלו, יש גם מתמטיקה פשוטה:

נאמר ואתה מ ...
שבת אוג' 31, 2019 1:13 pm • 28 תגובות • 1668 צפיות
3
אינני מכיר את ארק, וממש לא מתחשק לי להתעסק בפוליטיקה באתר. מה שכן, מדהים איך מרבית הכתובות נוטות לתת אמון ולהכיל ו(חלק) מהכותבים מסתכלים על זה באופן פונקציונאלי. ביניינו, אין בפוסט המקורי איזו "מצוקה ...
רביעי אוג' 21, 2019 3:40 pm • 38 תגובות • 3136 צפיות
מאת
פורום
נושא
4
בואי נעמיד דברים על דיוקם, לא שסתם מחקת את תוכן הפרופיל- הפרופיל שלך נמחק כולו מהאתר (נחסם?) לאחר שכתבת לפני כחצי שנה הודעה בסגנון שכזה בפורום (תאריך עדכון האחרון בפרופיל שלך הוא בדיוק תאריך השרשור הנ ...
חמישי אוג' 15, 2019 9:07 pm • 38 תגובות • 3136 צפיות
מאת
פורום
נושא
5
זה יפה שכולם עונים פה ברצינות, אבל אתם מפספסים, שככל הנראה, שמדובר בטרול שמנסה לספק את עצמו מינית דרך תיאור פנטזיה במסווה של "שאלה".
בתור spanko בעצמי, מכירה את סגנון הכתיבה הזה מפורומים של spankos ש ...
חמישי אוג' 15, 2019 8:50 pm • 38 תגובות • 3136 צפיות
מאת
פורום
נושא
6
בהחלט אפשר להצליף בפות, בלי שום סכנה ובטח שלא בית חולים. לא יודעת מה הסיטואציה שעברה לך בראש, אבל הצלפה כזו יכולה להעשות גם בעדינות ולא באגרסיביות, עם כלי מתאים ומבלי לעשות נזק ובצורה הרבה יותר בטוחה ...
רביעי אוג' 14, 2019 6:45 pm • 38 תגובות • 3136 צפיות
מאת
פורום
נושא
7
spankass,
יש הבדל בין להתגבר על משהו לבין להשתחרר ממשהו.
להתגבר על בושה זה לא להפסיק להתבייש, זה להתגבר על הפחד המשתק מלעשות משהו שבושה כרוכה בו, לעשות את הנדרש ובמקום להמנע מהבושה ע"י אי ביצוע המט ...
רביעי אוג' 14, 2019 3:55 pm • 38 תגובות • 3136 צפיות
מאת
פורום
נושא
8
אני חושבת שאת תחום ההתייעצות (ולא בהכרח את ההתייעצות עצמה) כדאי שתכתוב פה, ע"מ ששוב, תוכל להתייעץ עם מי שהנושא רלוונטי עבורו ומעוניין לדון בו (גם אם בפרטי). ...
שני אוג' 12, 2019 3:05 pm • 5 תגובות • 433 צפיות
מאת
פורום
נושא
9
אולי כדי שהשאלה שלך תהיה רלוונטית ותוכל לקבל תשובה רלוונטית, כדאי שתכתוב מה התחום המסוים... בלי זה אין לאף אחד איך לדעת אם יש לו ניסיון ו/או אם הוא יכול ומעוניין לייעץ. ...
שני אוג' 12, 2019 1:49 pm • 5 תגובות • 433 צפיות
מאת
פורום
נושא
10
בואי אל תכניסי לי מילים לפה (:
לא אמרתי שפניה כזו צריך לסנן, אמרתי שפניה כזו מקלה עליי את הסינון.
זה שאת לאחר התעמקות מצאת אדם שרלוונטי בעינייך - מעולה. מוזמנת להתעמק לאחר שפונים אלייך כמלכתי.
אדם ...
רביעי יול' 17, 2019 2:30 pm • 17 תגובות • 1224 צפיות