לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנצלות

קוקטית27
לפני 18 שנים • 1 בספט׳ 2005

חזק ואמץ!

קוקטית27 • 1 בספט׳ 2005
הכל הרבה יותר ברור עכשיו.

למה אלונה לא מגיבה?
nephele​(אחרת)
לפני 18 שנים • 1 בספט׳ 2005

קשה לי להאמין שאני נכנסת לשרשור הזה....

nephele​(אחרת) • 1 בספט׳ 2005
אולי העייפות
אולי השעה
אולי יצאתי מדעתי...

אנשים!!!!
אתם רציניים ?
התנצלות פומבית? כשעד לרגע זה אף אחד (טוב נו, אני לפחות) לא ידע בכלל על הענין ?
מה יהיה הסוף?
את מי לעזאזל זה מעניין?

ידוע שהאיש שנוי במחלוקת (לפחות),
אז עכשיו אנחנו יודעים שהוא גם מאיים בהחצנה (מילה שחשבתי עליה בזה הרגע)
הלאה (next) !
את מי מעניינים הפרטים?

הלאה!!!!!!

נפילי.
גלתיאה
לפני 18 שנים • 2 בספט׳ 2005
גלתיאה • 2 בספט׳ 2005
אלונה, פחות מ 24 שעות לאחר שהתנצלתי בפניך, על כך שאת נפגעת ממישהו שאיים לחשוף אותך, את העברת לאדם שנמצא כאן- שהבהרתי לך שהוא אדם מסוכן מאוד, את ההודעות הפרטיות שלי אליך. הבהרתי לך שהאדם הזה מסוכן והוא מונע מאובססיה לגרום נזק לאנשי הקו החם בכלל, ולאור בפרט. את העדפת להעביר לו את ההודעות. כל זה כשאת יודעת במי מדובר. והדבר מתועד בהודעות הפרטיות שלו אלי.

ולמי שלא יודע עד עכשיו- מדובר באדם חרדי, שיוצר קשר עם סאביות, שחלק מאופן הפעולה שלו הוא לסרוק את הבלוגים ולאתר סאביות במצוקה. האדם הזה מתעד כל מילה שנאמרת לו ע"י הסאבית. ברגע שהסאבית מבינה עם מי יש לה עסק, והיא מנסה לצאת מהקשר הוא מתחיל במסע איומים, המסע הזה כולל טלפונים לבעל\ משפחה. טלפונים למקום העבודה, שליחת פקסים למקום העבודה עם פירוט הפנטזיות, והגעה למקום העבודה.
בגלל האיש הזה סאביות העדיפו לנתק מגע ולהעלם מהקהילה, חלקן החליפו ניק וירדו כמעט לגמרי למחתרת. האיש הזה מסתובב כאן שנים, הוא פורץ למחשבים של סאביות אחרות, הוא מומחה למחשבים ומצליח להסוות את האי פי שלו כדי שלא יצליחו לעלות עליו. באתר אחר ניסו לזרוק אותו וזה לא הלך. מדובר במישהו שהוא לגמרי לא שפוי.
ואת העדפת לשלוח לדבר הזה, את האזהרות שלי, מתוך איזה רצון לנקום, שלא ברור לי מה טיבו ומה עומקו. את גרמת נזק עצום לבטחון הסאביות, מאחר והאיש לא ידע כי הוא נחשף בשלל הניקים שלו.
אז לא ממש מגיעה לך התנצלות, לאחר שאני מוצאת את עצמי מוטרדת מכך שאיימו עלייך, ואת בלי להסס אפילו, חוברת לדבר הזה, לאיש האיום הזה, שגורם נזק עצום לסאביות.

אני אישית חושבת שבאו מיים עד נפש. מצפונית ועקרונית אני לא יכולה יותר להשאר כאן.

ולך- איש חולה, שיעשו לילדים שלך מה שאתה עשית לכל אותן סאביות אומללות:
אתה מוזמן לללכת לאן שתרצה, לתבוע את מי שתרצה- אבל דע לך, שהפרטים שלך בידי.
אם תנסה לרדת לחיי- אני אתבע אותך בבית דין החרדי הגדול בירושלים, אני אפנה לשדכנים באזור מגוריך, אתה אצלי תמצא שידוכים למשפחה שלך במחנה ישראל, לא היכן שאתה חושב למצוא.
אני אגרום לכך שכל הקהילה שלך תדע מי אתה ומה מעשיך. תסמוך עלי. אני לא איזה ילדה קטנה , אני אפתח עליך במלחמה כזו, שאתה אפילו לא תדע מהיכן זה בא לך.
אתה מוזמן לבדוק אותי.
כלובי
כלובי • 2 בספט׳ 2005
פרטים אישיים לא מתפרסמים כאן בדרך כלל אבל אני מוכן לקחת אחריות אם אכן יש דברים בגו' ולפרסם את פרטיו ברגע שיתבררו לי. אבל אני לא נוהג בחופזה מסוכנת בסיפורים כאלה ועד עתה לא קיבלתי מספיק מידע אודותיו, למעשה שמעתי על הסיפור הזה בקוים כלליים מאד לראשונה לפני יומיים. אם מישהו יודע פרטים נוספים מוזמן לכתוב אלי. הדיסקרטיות של מי שיפנה אלי עם מידע בנושא תשמר בקנאות.
קליבר​(שולט)

Re: קליבר וג'יימס

קליבר​(שולט) • 2 בספט׳ 2005
קוקטית27 כתב/ה:
אני מניחה שאסכים להניח את העניין הזה מאחורנו ולהמשיך הלאה כאילו כלום לא קרה
(ואפילו לוותר לך קליבר על הטירחה שבלפצותי במגוון תנוחות אפשריות).

אם כי אני מצפה לאותה נדיבות לב ואורך רוח מהבחורה שבפניה התנצלו.. (אלונה?!)

אני עומד על זה, שאל תוותרי לי לפצות אותך בשלל תנוחות !!!

ככה את מוותרת על זכות התנוחה ?
אמשוך לך בתנוך ..