סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפת הדיבור עם המאסטר

נוריתE
לפני 18 שנים • 29 באוג׳ 2005

Re: שפת הדיבור עם המאסטר

נוריתE • 29 באוג׳ 2005
שובה לב כתב/ה:

יוספוס, אוי לה לסאבית שלי שלא תשמע אותי דורש כוס קפה באמצע הלילה רק כי יש לה צמר גפן באוזן ימין icon_exclaim.gif

icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
לא לעיניין צ'טערת, מה יהיה אם היא תעשה את הקפה לא בדיוק לטעמך?. פרגול ועינוים קשים?

אם היית שם icon_cool.gif או icon_lol.gif ליד זה היה ניראה וגם נישמע, אחרת.
_צופית הדבש​(נשלטת)

שמתי לב שאני טועה כשאני פזורת דעת

_צופית הדבש​(נשלטת) • 29 באוג׳ 2005
הנושא הזה איננו מה בכך עבורי, זו משוכה שאני נחושה לעבור ונתקלת בה שוב ושוב.

לא רק אותכם שאלתי את השאלה אלה בעיקר אותי,
ולאחרונה שמתי לב שאני טועה כשאני פזורת דעת, כשאני נרגשת ומרוכזת בעצמי ולא במילים שאני עומדת להגיד ...
ואז הבנתי כמה זה גאוני ,
זה מאמן אותי לחשוב על כך מילה שאני מוציאה מהפה, כל שנותי לא למדתי לעשות זאת בעת התרגשות. ולא פעם נכנסתי לצרות עקב כך.

המאסטר המדהים שלי מצא דרך להעמיד אותי על קצות האצבעות בנקודת התורפה שלי.

אסירת תודה לאדון חיי , אני גדלה במרחב שלו.

צופית הדבש
שובה לב​(שולט)

שובה לב​(שולט) • 29 באוג׳ 2005
laila כתב/ה:

icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
לא לעיניין צ'טערת, מה יהיה אם היא תעשה את הקפה לא בדיוק לטעמך?. פרגול ועינוים קשים?

אם היית שם icon_cool.gif או icon_lol.gif ליד זה היה ניראה וגם נישמע, אחרת.

זה מזכיר שפעם הבוס היה מבקש כוס קפה מהמזכירה שלו היום זה נחשב לא יפה ולא מנומס לבקש זאת. ואפילו מנהלים בכירים קמים בעצמם. אני מבין שעכשיו גם לדומים כבר אסור לדרוש זאת מסאביות icon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 30 באוג׳ 2005

צופית הדבש המתוקה

איימי_​(נשלטת) • 30 באוג׳ 2005
קודם כל, אני מקנאת בך. הלוואי שלי היה מאסטר שהיה דורש ממני לדבר אליו כך ואף מקפיד כמו שלך... חלום חיי icon_cool.gif .
שנית, כפי שכבר אמרו, סביר להניח שזה יבוא עם הזמן, ככל שתתרגלי לכך יותר. זהירות, בסוף את עלולה לפנות כך בטעות גם לאנשים אחרים icon_wink.gif .
ושלישית- אני מניחה שגם המאסטר שלך יודע שאין שלמות ביחסי. טעויות יהיו כנראה תמיד. השתדלותך המתמדת ושאיפתך לרצות הם העיקר.

חיבוק, והמשך נשלטות קסום }{
איימי_​(נשלטת)

שובה לב כתב/ה:

יוספוס, אוי לה לסאבית שלי שלא תשמע אותי דורש כוס קפה באמצע הלילה רק כי יש לה צמר גפן באוזן ימין icon_exclaim.gif

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
איימי_​(נשלטת)

Re: שמתי לב שאני טועה כשאני פזורת דעת

צופית הדבש כתב/ה:
המאסטר המדהים שלי מצא דרך להעמיד אותי על קצות האצבעות בנקודת התורפה שלי.

אסירת תודה לאדון חיי , אני גדלה במרחב שלו.

צופית הדבש

hug2.gif

(מה לעשות, לאיימי יש פטיש לשפחות מעריצות icon_wink.gif )
_צופית הדבש​(נשלטת)

הצחקת אותי עד דמעות

_צופית הדבש​(נשלטת) • 30 באוג׳ 2005
איימי_ כתב/ה:

(מה לעשות, לאיימי יש פטיש לשפחות מעריצות icon_wink.gif )

הצחקת אותי עד דמעות והיום , כשאני מפלסת דרך דרך תסכול ורחמים עצמיים - זה לא מובן מעליו.

גם הזכרת לי עד כמה אני מעריצה את המאסטר, אדון חיי.

12 נקודות , איימי.

בחיוך

שיפחה גאה
דום31​(שולט)
לפני 18 שנים • 2 בספט׳ 2005

שבירה - אני גם איתך

דום31​(שולט) • 2 בספט׳ 2005
שבירה כתב/ה:
אני עושה את זה כבר שנה וחצי. זה יגיע עם הזמן - אחרי כמה חודשים את תגלי שאת טועה פחות ופחות, ובסוף תפסיקי לטעות לגמרי. להתחייב "לא לטעות לעולם" זה משהו שלא הייתי עושה מוקדם מדי.

ומאסטר מיינד / קליבר / קרייזי - איזו חוצפה יש לכם, זה הורג אותי. לדעתכם זה ילדותי? ובשביל זה צופית פתחה את השרשור? בחיי. החוכמה הגדולה היא לא לכתוב "זה ילדותי" כשמישהו מספר לכם על הדרך שלו לעשות בדסמ.

מעניין כמה שהשדים של "איך צריך להיות דום / מאסטר", ו-"מה מותר לך להרגיש ולרצות בחיים ומה לא" עדיין מלווים את הקהילה ועוד לא הצלחנו להדביר אותם כמו שהאנושות די הצליחה להדביר את האבעבועות השחורות.
the dark wizard​(שולט)
לפני 18 שנים • 2 בספט׳ 2005

זה רק נדמה לי או שלאדונים כאן קשה לפרגן לאדון אחר?

the dark wizard​(שולט) • 2 בספט׳ 2005
ואני חשבתי שנשים לא מפרגנות ......משום מה קראתי את התגובות ורוב התגובות של האדונים למעט מספר צדיקים בסדום מיד חיפשו פתח לנגח את האדון שלהזכירכם לא נמצא כאן לענות ולהגיב. לכן ברשותכם אני אגיב בשמו ואנסה לשמור על זכותו לחנך את שפחתו כמו שהוא מוצא לנכון ובדרך שבה הוא מוציא את המירב מיחסיהם ואם מישהו חושב שהוא ילדותי או לא מספיק אדון לצורך העיניין אני מציע לאותו אדם לשמור את דיעותיו לשפחותיו שלו ולא לנסות להמיר שפחה נגד אדונה. תודה לכם
סוד מלחשש
לפני 18 שנים • 3 בספט׳ 2005

Re: זה רק נדמה לי או שלאדונים כאן קשה לפרגן לאדון אחר?

סוד מלחשש • 3 בספט׳ 2005
the dark wizard כתב/ה:
אני מציע לאותו אדם לשמור את דיעותיו לשפחותיו שלו ולא לנסות להמיר שפחה נגד אדונה. תודה לכם

כשיפחה, מצאתי את הנוסח של תגובתם של מספר גברים מבזה את מעמדים כשולטים.

שמחתי לקרוא את תגובתך

שיפחה גאה