לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מבדיקה של רוב הטפסים....

nerissa​(אחרת)
לפני 18 שנים • 4 בספט׳ 2005

Re: השאלה הנשאלת היא...

nerissa​(אחרת) • 4 בספט׳ 2005
אשת לפידות כתב/ה:
הכרתי סאביות מלאות וסאביות חתיכות והכרתי מלכות מלאות ומלכות רזות וחטובות..
אשת.

אשת, כפרה קומפקטית שכמותך, הכרתי סאביות רזות עם סקס אפיל של מחבת עקום.. והכרתי סאביות שמנות חתיכות ששמות בכיס הקטן הרבה מהצנומות המסתובבות כאן icon_lol.gif

אישה יכולה להיות רזה וסקסית להפליא או להיראות כמו שק עצמות מיובש
אישה יכולה להיות דשנה השונאת את עצמה וזה מה שהיא משדרת החוצה והיא יכולה להיות נשית ועסיסית שבא לנשוך לה איזה פולקה. אךךךךךךךךךךך ואלה המועדפות עלי אישית! icon_razz.gif

סתם הערת ביניים..

אני בכלל מהאו"מ icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
ראש השבט​(שולט)

אז שום מילה?

ראש השבט​(שולט) • 4 בספט׳ 2005
אז שום מילה? שום מחקר מעמיק כיצד נראים האדונים השולטים? ואיך העבדים לעומתם? אין פרופיל שליטי ועבדי לגברים?
זו הפליה.. דורש הפליה מתקנת.. ומיד..
שרוניתלי(האה)

טחינת מים.........

שרוניתלי(האה) • 4 בספט׳ 2005
מסטר מיינד כתב- "ככה זה כשמסתכלים על שפחות בפרופיל-
במקום להסתכל להן בעיניים".

זהו בדיוק!!! כל השאר באמת טחינת מים...
לא שאין כלל חשיבות למידות ומשקלות, אבל הכל בעיני המסתכל
וטעמו האישי. ומה שיש בקנקן- זה העיקר.
nerissa​(אחרת)

Re: אז שום מילה?

ראש השבט כתב/ה:
אז שום מילה? שום מחקר מעמיק כיצד נראים האדונים השולטים? ואיך העבדים לעומתם? אין פרופיל שליטי ועבדי לגברים?
זו הפליה.. דורש הפליה מתקנת.. ומיד..

אה. מה הב'יה?
כל הדומים שעירים בגוף עם קרחת מתקדמת ובלורית המתחילה בצד ימין, מודבקת היטב לקרחת ונגמרת בצד שמאל, כרס וזין קטן שבקושי מתפקד. הם גם נורא שונאים את אמא שלהם ואת האישה בבית (ברור שכולם נשואים. כל השאר - שקרנים)
אה. וכולם עורכי דין כמובן. ודיסלקטים. icon_lol.gif

וכל העבדים קטנים רזים, עם עור חלבי שלא ראה שמש מימיו. ולהם, בניגוד לדומים, יש זין ענק (שבכלל לא בשימוש כי כל המלכות בכלל לא עושות סקס עם העבדים שלהן)שהם נורא אוהבים לשמוע עד כמה הוא קטן ועלוב מפי מלכות רזות וחטובות שלא לומדות פסיכולוגיה כי כל אלה שלומדות פסיכולוגיה הן סאביות. סאביות שמנות כמובן.
(מאוד מעניין מה המקצוע של המלכות.. בעצם - הן בכלל לא צריכות לעבוד או ללמוד. הרי ידוע שכל המלכות מנצלות את העבדים שלהן כדי לפרנס אותן )

והגברים השולטים בגברים? סתם הומואים. עזבו. אלה בכלל משוגעים. תופרים אחד לשני את שק האשכים לאוזן וממסמרים את הזין לבוהן השמאלית.

זהו? כולם נרגעו כאן? icon_wink.gif

ובכלל כל האנשים כאן סוטים. חוץ ממני. כי אני לא עושה הכללות icon_rolleyes.gif
ראש השבט​(שולט)

מזל שבדקת..

ראש השבט​(שולט) • 4 בספט׳ 2005
יש לי שפחה גבוהה ,יפה ,ורזה, אז היא בטח מלכה מתחזה, אצטרך לזרוק אותה ולחפש אחת שמנה,כך אדע בודאות שיש לי סאבית ראויה..תודה על שהפנת את תשומת לבי לעורמה בה נקטה מלכה מתחזה זו על מנת להיות שפחתי..
nerissa​(אחרת)

Re: מזל שבדקת..

ראש השבט כתב/ה:
יש לי שפחה גבוהה ,יפה ,ורזה, אז היא בטח מלכה מתחזה, אצטרך לזרוק אותה ולחפש אחת שמנה,כך אדע בודאות שיש לי סאבית ראויה..תודה על שהפנת את תשומת לבי לעורמה בה נקטה מלכה מתחזה זו על מנת להיות שפחתי..
icon_lol.gif icon_lol.gif

אין בעיה. תבוא כל יום.. ישר אני פותרת לך את כל הבעיות. icon_twisted.gif
Yosefus​(שולט)

להרים להנחתה

Yosefus​(שולט) • 4 בספט׳ 2005
איך, איך הרמת לי ככה להנחתה ? ממש טרוניה מוזמנת מהקהל !
הנשלטות שמנות ? ב א מ ת ? ! ? אולי תלך לראות את הכרטיס של ים ואז תחזור לכאן ותגיב לעצמך ? אח"כ תלך לראות את הכרטיס של (החזה של) נויה, ואם תצליח לחזור לכאן, תגיב (שוב) לעצמך (נכון, החזה-של-נויה כבר ממש לא מקורי ואף לעוס לעייפה, אבל תודו שאי אפשר להתעלם מכזו הרמה להנחתה).
וטיפ קטן לסיום, מסתובבת רשימת סאביות רזות, ליודעי ח"ן בלבד , אז צא ידידי וחפש את המלוכה, אולי תמצא אתונות.
יוספוס
(שבאבירות רבה לא מזכיר את החצאית האדומה עם גרבי הרשת והמגפונים-דקי-עקב של לת'ר - שעומדת לעשות כניסה מחודשת לדאנג'ן עם שמלה שחורה-נמוכת-גב-אלוהית, את she המיניאטורה החטובה מכולן (מזל טוב אגב) ואת נגה חברתה הטיפ-טיפונת פחות מיניאטורה אך לא פחות חטובה, את תות שכבר לא ילדה ובהחלט שווה מבט-הערכה-של-חובב-רזות, ומעל כולן (כן, אפילו מעל החזה-של...) וולפית הדקיקה והשברירית )

תמצית: מי האידיוט שכתב : "החזה-של-נויה כבר ממש לא מקורי ואף לעוס לעייפה" ?
מUחדת

Re: הרצל בפרופיל

מUחדת • 4 בספט׳ 2005
מאסטר מיינד כתב/ה:
ככה זה כשמסתכלים על שפחות בפרופיל, במקום להסתכל להן בעיניים...

שפחה זה לא קוטג' שבוחרים לפי אחוזי שומן.

אכן. אוזניים לקוטג' {אחחח...א'...א'}.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 4 בספט׳ 2005
בטח התגובה שלי תהיה קצת מבולבלת. זה בגלל שאני לא באמת כאן.
ראשית, אני חושבת שזה נכון- באמת יש המון סאביות שמנות. נדמה לי, ואני מקווה שאף אחד לא יהרוג אותי בגלל זה, שזה קשור לכך שהרבה נשים מגיעות להיות סאביות ומגיעות לכאן מתוך מקום של חוסר אהבה עצמית, מקום של אביוז עצמי. מתוך הרגשה שהן לא מספיק טובות ולכן אם הם יתמסרו ויתנו לאיזה אדון להצליף בהן ולהשפיל אותן, אז הן לא יהיו לבד ויהיה להן מישהו שיתן להן תשומת לב.
זה נורא עצוב. זה נורא כואב. וזה כואב לי אישית כי גם אני לא נמנית על הרזות. אבל זו המציאות שאנחנו חיים בה. מציאות שמתוחזקת כל העת על ידי גברים כמו הטוחן וכמו יוספוס שרק בשרשור הזה הצליחו לגרום למי יודע כמה סאביות שמנמנות להרגיש רע עם עצמן ולשנוא את עצמן עוד יותר.
הרבה כבר נכתב במקום הזה שהוא מלא כל כך ברגישות וטוב לב, על שומניהן של הסאביות.
יש לי חדשות בשביל אנשים רגישים כמו הטוחן ויוספוס- גם לשמנות יש זכות קיום. גם להן מותר לאהוב, לשנוא, להזדיין, לחייך, ללבוש מה שבא להן, להיות סאביות אם בא להן, לאהוב את עצמן, לדעת שהן יפות, ובעיקר להשתין בקשת ארוכה על גברים כמותכם.
nerissa​(אחרת)
מייפל כתב/ה:
בטח התגובה שלי תהיה קצת מבולבלת. זה בגלל שאני לא באמת כאן.
ראשית, אני חושבת שזה נכון- באמת יש המון סאביות שמנות. נדמה לי, ואני מקווה שאף אחד לא יהרוג אותי בגלל זה, שזה קשור לכך שהרבה נשים מגיעות להיות סאביות ומגיעות לכאן מתוך מקום של חוסר אהבה עצמית, מקום של אביוז עצמי. מתוך הרגשה שהן לא מספיק טובות ולכן אם הם יתמסרו ויתנו לאיזה אדון להצליף בהן ולהשפיל אותן, אז הן לא יהיו לבד ויהיה להן מישהו שיתן להן תשומת לב.
זה נורא עצוב. זה נורא כואב. וזה כואב לי אישית כי גם אני לא נמנית על הרזות. אבל זו המציאות שאנחנו חיים בה. מציאות שמתוחזקת כל העת על ידי גברים כמו הטוחן וכמו יוספוס שרק בשרשור הזה הצליחו לגרום למי יודע כמה סאביות שמנמנות להרגיש רע עם עצמן ולשנוא את עצמן עוד יותר.
הרבה כבר נכתב במקום הזה שהוא מלא כל כך ברגישות וטוב לב, על שומניהן של הסאביות.
יש לי חדשות בשביל אנשים רגישים כמו הטוחן ויוספוס- גם לשמנות יש זכות קיום. גם להן מותר לאהוב, לשנוא, להזדיין, לחייך, ללבוש מה שבא להן, להיות סאביות אם בא להן, לאהוב את עצמן, לדעת שהן יפות, ובעיקר להשתין בקשת ארוכה על גברים כמותכם.

וואוו.. אני חושבת שלראשונה אני לא מסכימה עם משהו שאת כותבת, מייפל.

אולי המקום הזה שאת מתארת הוא המקום ממנו א ת הגעת לבדסמ ולכן כל מה שגולד אומר לך תמיד כל כך נכון.
זה לא המקום שלך.

אני אישה דשנה, סקסית, עסיסית ונהנית מאוד מהגוף שלי... אוהבת את עצמי גם כשיש עלי די והותר קילוגרמים מיותרים. וככה בדיוק גם אוהבים אותי בחזרה icon_twisted.gif

ואנשים כמו טוחן ויוספוס? icon_lol.gif זכותם המלאה להעדיף רזות עם ציצי קטן ושובב.
כל אחד וטעמו הוא. לבריאות!
אני מעדיפה נשים כמותך במיטה, אז? shoot me icon_wink.gif