צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זהו. זה סגור. אני לסבית בעצם

Adonasuy​(שולט)
לפני 19 שנים • 5 בספט׳ 2005

גם אני לסבי.

Adonasuy​(שולט) • 5 בספט׳ 2005
מת על נשים. רק נשים....
icon_twisted.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 5 בספט׳ 2005
על פי המחקר הזה מתברר שאת לא כמו כולן.
את......סוטה.
icon_wink.gif

זן נדיר.
תראי בזה כעוד ביטוי לייחודיות שלך.

הלאה למחקר הבא שיקבע שנשים בעלות חזה גדול הן שמחות יותר בחייהן...
ושגברים שמתחתנים נוטים למות מהר יותר מרווקים.
(זה לא הפחד ממחויבות מסתבר.... icon_cool.gif )
ela
ela

הבהרה למאסטר ג'יימס ואחרים

ela • 5 בספט׳ 2005
ברור שנשים מושפעות מהורמונים, וכך גם מידת החרמנות שלהן, אבל הסיבה שגורמת להן להמשך לנשים אינה ביולוגית (אצל רובן המוחלט) אלא נובעת מצורך רגשי, מנטלי וכו'.

אצל גברים יש הורמונים מסוימים עוד בזמן ההריון של האם שייתכן והיה חסר בהם מסיבה זו או אחרת, ונפגעה התפתחות של מאפייינים זכריים במח (ברירת המחדל זה נקבה- לא נכנס לזה), כשמבחינה חיצונית הם גברים לכל דבר, אבל הם נשיים יותר בחשיבה ולכן המשיכה לגברים.
אני מאמינה שיש דרגות גם בזה, כך שבקצה אחד יש את ה"אוחצ'ות", שאין מצב שיוכלו להסתיר נטייה זו, ובצד השני יש את ה"ביסקסואלים" שהם יכולים עדיין להמשך במידה מסוימת לאשה ולכן יוכלו לבחור לנהל חיים "רגילים" מטעמי נוחות ולטעון שהם נמשכים לשני הצדדים, או נמשכים בעיקר לנשים, מה שלא נכון, כי אם היתה להם אפשרות, ולא היו מושפעים מהחברה, היו מעדיפים לבלות במיטה עם גבר.

כמובן שיש יוצאים מן הכלל - נשים שמילדות הרגישו שהיו צריכות להוולד כזכר, והגבריות שלהן ממש זועקת. אני מניחה שזה הורמונלי, אבל זה מאד נדיר וכמעט ולא קורה.
ויש גם גברים שנסיבות החיים, חינוך וכו' הובילו אותם לזה. עדיין, מדובר בשני מנגנונים שונים, אצל נשים וגברים, שאחראים לנטיה המינית, לא לדרגת המיניות.
melody
melody • 5 בספט׳ 2005
נריסתי,
תביאי פיטמה.
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 5 בספט׳ 2005
nerissa כתב/ה:
ג'יימס - אתה מסתבכיתי מהודעה להודעה.. icon_razz.gif

זה איום?
כי מענין אותי לדעת מה את הולכת לעשות בנידון ... icon_biggrin.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 5 בספט׳ 2005
אהה.. אהממ.. אני.. אני..
וגם.. ואפילו..

המון! icon_rolleyes.gif
Aragorn​(שולט)

Re: הבהרה למאסטר ג'יימס ואחרים

ela כתב/ה:
ברור שנשים מושפעות מהורמונים, וכך גם מידת החרמנות שלהן, אבל הסיבה שגורמת להן להמשך לנשים אינה ביולוגית (אצל רובן המוחלט) אלא נובעת מצורך רגשי, מנטלי וכו'.

את מתבססת פה על תחושות ו/או הכרות עם תחושות של אנשים
או על מחקרים שקראת?

ela כתב/ה:

אצל גברים יש הורמונים מסוימים עוד בזמן ההריון של האם שייתכן והיה חסר בהם מסיבה זו או אחרת, ונפגעה התפתחות של מאפייינים זכריים במח (ברירת המחדל זה נקבה- לא נכנס לזה), כשמבחינה חיצונית הם גברים לכל דבר, אבל הם נשיים יותר בחשיבה ולכן המשיכה לגברים.

קיים מחקר שמראה שככל שלגבר יש יותר אחים גדולים ממין זכר
כך הסיכוי שלו להיות הומו יותר גדול
ככה שכנראה שהנטיה המינית מתגבשת לאחר הלידה
מה שנקרא "אפקט סדר הלידה"

The cause(s) of the fraternal birth order effect in male homosexuality
James, W. H
JOURNAL OF BIOSOCIAL SCIENCE
2004 Vol. 36

ela כתב/ה:

אני מאמינה שיש דרגות גם בזה, כך שבקצה אחד יש את ה"אוחצ'ות", שאין מצב שיוכלו להסתיר נטייה זו, ובצד השני יש את ה"ביסקסואלים" שהם יכולים עדיין להמשך במידה מסוימת לאשה ולכן יוכלו לבחור לנהל חיים "רגילים" מטעמי נוחות ולטעון שהם נמשכים לשני הצדדים, או נמשכים בעיקר לנשים, מה שלא נכון, כי אם היתה להם אפשרות, ולא היו מושפעים מהחברה, היו מעדיפים לבלות במיטה עם גבר..

ברור שיש הבדל בין הומואים פסיבים להומואים אקטיבים
אבל כנראה שההבדלים הם לא בנטיה המינית.

ela כתב/ה:

כמובן שיש יוצאים מן הכלל - נשים שמילדות הרגישו שהיו צריכות להוולד כזכר, והגבריות שלהן ממש זועקת. אני מניחה שזה הורמונלי, אבל זה מאד נדיר וכמעט ולא קורה.
ויש גם גברים שנסיבות החיים, חינוך וכו' הובילו אותם לזה. עדיין, מדובר בשני מנגנונים שונים, אצל נשים וגברים, שאחראים לנטיה המינית, לא לדרגת המיניות.

היה לי חבר כזה שנולד כאישה
או ליתר דיוק כמשהו באמצע בין אישה לגבר
ופשוט שלחו אותו ללמוד אמנויות לחימה בגיל קטן ועוד כל מיני פעילויות אגרסביות
והבנתי ממנו שזה גרם לו להיות גבר.

המגדר של ילדים לפני גיל ההתבגרותהוא משהו גמיש יחסית
ובגלל זה אני מאמין שזה לא בריא לשלוח ילד קטן לשיעורי בלט
או ילדה קטנה לשיעורי הגנה עצמית.
ela
ela

Re: הבהרה למאסטר ג'יימס ואחרים

ela • 5 בספט׳ 2005
master james כתב/ה:
ela כתב/ה:

את מתבססת פה על תחושות ו/או הכרות עם תחושות של אנשים
או על מחקרים שקראת?

זה שילוב של חומר מדעי ושיחות בנושא עם גברים הומוסקסואלים שבעצמם חקרו את ההבדלים בינם לבין הלסביות, והגיעו למסקנה חד משמעית שאין דבר כזה גבר ביסקסואל, ואילו אצל נשים זה קיים ואפשרי. גברים אלה מרגישים שזו הנטיה שלהם מילדות, ויש להם נסיון עם נשים, אפילו נסיון נחמד , אבל בסופו של דבר הם זקוקים לגבר לצידם על מנת להיות מסופקים מחייהם. הם מכירים לסביות, ויודעים שאצלן זה שונה, וזה מסתדר לי מצוין עם כל מה שלמדתי בנושא, ועם העובדה שה"תקלות" ההורמונליות שקורות אצל נשים בהריון יגרמו ללידת בן זכר בעל נטיות נקביות, ומשיכה לזכרים, בעוד שתקלות כאלה לא רלוונטיות אצל נקבות, מאחר וברירת המחדל היא מח נשי וגוף נשי.
ela כתב/ה:

קיים מחקר שמראה שככל שלגבר יש יותר אחים גדולים ממין זכר
כך הסיכוי שלו להיות הומו יותר גדול
ככה שכנראה שהנטיה המינית מתגבשת לאחר הלידה
מה שנקרא "אפקט סדר הלידה"

The cause(s) of the fraternal birth order effect in male homosexuality
James, W. H
JOURNAL OF BIOSOCIAL SCIENCE
2004 Vol. 36

התכוונתי יותר למצב של סטרס אצל האשה ההרה, לא מכירה את המחקר הזה, אני אבדוק.
ela כתב/ה:

אני מאמינה שיש דרגות גם בזה, כך שבקצה אחד יש את ה"אוחצ'ות", שאין מצב שיוכלו להסתיר נטייה זו, ובצד השני יש את ה"ביסקסואלים" שהם יכולים עדיין להמשך במידה מסוימת לאשה ולכן יוכלו לבחור לנהל חיים "רגילים" מטעמי נוחות ולטעון שהם נמשכים לשני הצדדים, או נמשכים בעיקר לנשים, מה שלא נכון, כי אם היתה להם אפשרות, ולא היו מושפעים מהחברה, היו מעדיפים לבלות במיטה עם גבר..

ברור שיש הבדל בין הומואים פסיבים להומואים אקטיבים
אבל כנראה שההבדלים הם לא בנטיה המינית.

יותר התכוונתי להומואים בעלי התנהגות נשית לעומת הומואים סטייל יהודה פוליקר, שאולי גם הוא פאסיבי. באופן כללי, ברור מאד שאצל ה"אוחצ'ות" זו בעיה הורמונלית שממש לא קשורה לחינוך או נסיבות החיים.

ela כתב/ה:

היה לי חבר כזה שנולד כאישה
או ליתר דיוק כמשהו באמצע בין אישה לגבר
ופשוט שלחו אותו ללמוד אמנויות לחימה בגיל קטן ועוד כל מיני פעילויות אגרסביות
והבנתי ממנו שזה גרם לו להיות גבר.

החבר הזה ממש מסכן, לא יודעת מה המקרה הספציפי כי במקרה זה יש השפעה הורמונלית על הפיזיולוגיה עצמה ולא רק על נטיה מינית, הוא בטח גם לא פורה. זה ממש מקרה קשה, ואין סיכוי שהוא נהיה גבר עקב החינוך, אלא שההורמונים השפיעו עליו להיות גבר (הן מבחינה חיצונית והן מנטלית) למרות שכנראה מבחינה גנטית הוא אשה (לא מכירה את הסיפור, אבל אני משערת שזה המקרה שאתה מתכוון אליו). ההורים חשבו שיש להם בן זכר וגידלו אותו כזכר, ושלחו אותו ללמוד אומנויות לחימה כדי לחזק את הגבריות שלו אחרי הגילוי המצער (כנראה, שוב אני משערת) אבל במח הוא כבר היה גבר, אולי הקורס הזה רק חיזק לו את הבטחון שירד, ממש לא השפיע על הנטיה שלו.

המגדר של ילדים לפני גיל ההתבגרותהוא משהו גמיש יחסית
ובגלל זה אני מאמין שזה לא בריא לשלוח ילד קטן לשיעורי בלט
או ילדה קטנה לשיעורי הגנה עצמית.

ילד קטן שרוצה ללכת לשיעורי בלט, וזה מה שמעניין אותו, כנראה שנולד כבר עם הנטיה הזו, שום התנגדות של ההורים לא תשנה את זה. מקסימום תשאיר אותו בארון.
זה דוקא נראה לי מאד חיובי לשלוח ילדה לשיעורי הגנה עצמית. אני בתור ילדה, למדתי בלט, ויותר מאוחר לקחתי שיעורי הגנה עצמית. לא נראה לי שזה השפיע עלי במיוחד.
ela
ela

אויש...

ela • 5 בספט׳ 2005
כל התגובות שלי אליך נמצאות בגוף הציטוט (חוץ מהאחרונה). לא ידעתי איך להפריד. זה נראה כמו ציטוט אחד ארוך icon_sad.gif
Aragorn​(שולט)
בהתחלה חשבתי שהגבת רק לחלק האחרון של הדברים שלי icon_smile.gif

אבל נראה לי שיותר מסובך להסביר איך אפשר להגיב לכל קטע בנפרד
מאשר להבין את זה לבד
מה גם שאת בחורה אינטלגנטית ואני סומך עליך
ela כתב/ה:
אני בתור ילדה, למדתי בלט, ויותר מאוחר לקחתי שיעורי הגנה עצמית. לא נראה לי שזה השפיע עלי במיוחד.

לא. זה לא השפיע עליך בכלל icon_cool.gif