בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש דבר שלעולם אבל לעולם לא תסכימו לעשות?

שיקי​(נשלט)
לפני 20 שנים • 6 באוג׳ 2003

האם יש דבר שלעולם אבל לעולם לא תסכימו לעשות?

שיקי​(נשלט) • 6 באוג׳ 2003
ואני לא מתכוון לתשובות ברורות כמו נכות צמיתה ועריפת הראש...

שאלתי היא - האם יש דברים שהם בבחינת יהרג ובל יעבור עבורכם - אותם לעולם לא תסכימו לעשות עבור הדומית - כל דומית.

אני שואל כי בחודש האחרון השתנתה לי צורת המחשבה מקצה לקצה בעניין זה.

שיקי { L }
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 6 באוג׳ 2003
אני היה לי קו אדום אחד מאוד מאוד ברור!
אבל אז היא אמרה לי שהיא לא מרשה שיהיו לי קווים אדומים, אז מייד מחקתי אותו...
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 6 באוג׳ 2003
נו שיקי {L}, ואם היה לי הייתי מספר לך עליו?
נראה לך?

ועכשיו ברצינות אצלי אין יהרג ואל יעבור. יש דברים שאני מאוד לא הייתי רוצה לעשות ואפילו לנסות. במצבים מסוימים הייתי עושה אותם למען מישהי מאוד מיוחדת באווירה מתאימה ככל שהדבר קשה הרף שלי למצב בו אעשה אותו יעלה. אבל הייתי מצפה ומקווה שלא לנגוע בדברים האלה.
פעם כשעוד היו לי קווים אדומים הייתי שובר אותם פעם אחרי פעם ולכן הפסקתי איתם.
Neo
Neo

גיבורים....

Neo • 6 באוג׳ 2003
אל תיהיו לי פה גיבורים,
עם כל ההערכה לכל מי שאומר שאין לו גבולות...
אני לא מאמין שזה קיים, מאחורי כל גבול שיישבר יהיה עוד גבול...

נדגים בשיטת התנאים -
(הזהרה: לא לבעלי לב חלש )

* מי ממכם היה נותן לגבר לדפוק אותו ? או לחילופין דופק גבר ?
( נייובי הדוגמה הזאת היתה לסטרייטים - אל תעלב icon_smile.gif )

* כמה מכל הגיבורים שאמרו "דיינו" על השאלה הראשונה היו מוכנים גם לשכב עם גבר וגם לקבל ביזאר קשה ??? ( אולי אפילו ממנו...אני ניגעל רק מלכתוב את זה icon_lol.gif )

* כמה מתוך אלו שסיימו את ה"גיבושון" ושכבו עם גבר, וקיבלו ממנו ביזאר קשה...כמה ממכם גם
היו מוכנים לזיין את החתולה של הדומית שלכם ? ( כן..כן...לזיין חתולה )

ואני עוד לא התייחסתי לדברים הרבה יותר "קלילים" - כמו מחזור, יריקות וכו'..., אני בטוח שיש גם הרבה שלא היו מוכנים לעשות איזה משהו ממש בסיסי שמה לעשות לא עושה להם את זה...

I REST MY CASE

בקיצור בן אדם שאומר שאין לו גבולות הוא אחד מהשלוש:
א. חולה נפש - איש חולה.
ב. קשקשן - שלא ממש מאמין בזה אבל רוצה שיחשבו שהוא כזה, הרי גם ככה אלו דברים שרוב
הדומיות לא ירצו לעשות אז מה הבעיה לכאורה להגיד אין גבולות ?!?

ג.במצב מהופנט \ מחורמן או מה שניקרא בעגת הרחוב - "חיי בסרט"...ומהסרט הזה הוא כנראה
יתעורר כשזה יקרה לו במציאות...

זאת דעתי והיא איננה משום פגיעה בכל אילו שכן חושבים שאין להם גבולות בכלל.
איש איש באמונתו יחייה. זאת דעתי icon_smile.gif
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 6 באוג׳ 2003
ניאו
אני חושב שהגדרת את זה כל כך נכון אלא שכתבת את זה בצורה די כללית.
בא אני אנסה לחדד את מה שכתבת עם דוגמא אישית.
כשאני פוגש את המישהי המיוחדת ומגיעים לרמת הקשר הנדרשת עבורי כדי להתמסר טוטאלית, אני נכנס למצב היפנוט מרוב חרמנות או אז מתעוררת מחלת הנפש שלי ואני מתחיל לשלם על הקשקשנות שלי. icon_cool.gif
הענין הוא שזה לא קטע של דוגמאות (אל תנסה לזעזע אותי אני מספיק מזועזע מעצמי), היו הרבה דברים שזעזעו אותי לפני שעשיתי אותם ויש הרבה דברים שמזעזעים אותי עד היום ובודאי שאני לא אעשה הכל עם כל אחת גם כשאני ממש מחורמן. כבר קמתי באמצע סשן ואמרתי ל"דומית" תסלחי לי אבל אני לא פסיכיאטר ותאמין לי שהייתי מחורמן.
אבל למרות הכל כפי ששברתי גבולות רבים שבעבר נראו כל כך רחוקים אני מאמין שבסופו של דבר עם מספיק רצון אפשר לעשות הכל. השאלה כמה רצון יש. וזה תלוי בהרבה נסיבות משתנות בסביבה.
ואם אתה שואל אותי בשיא הכנות אני מאמין שהמישהי המיוחדת כל כך שלמענה אהיה מוכן לעשות הכל תדע לנווט בדיוק מה לעשות ואם בכלל.
פעם כשהיית סאב אולי עוד היית מבין אותי. היום כשהתחלת להסוויץ' אני חושב שיהיה לך קצת יותר קשה icon_wink.gif
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 6 באוג׳ 2003
אני מוכן להכל .... חוץ מכל דבר שקשור לגברים ובעלי חיים .

אני סקרן ..... על איזה חתול מדובר ? icon_biggrin.gif

.
יוני
יוני • 6 באוג׳ 2003
????
מישהו היזכיר חתול
הממממממ יאמי
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 6 באוג׳ 2003
אחד שמבין, אני מבינה אותך, ושומעת את מה שאתה אומר שיקי (תרגום של I HEAR YOU...)

אני חושבת שבסופו של דבר העניין הוא שאתה מגיע לכזו רמה של ביטחון בשולט שלך, שאתה מאמין שהוא לא יבקש ממך לעשות שום דבר שיפגע בך. זה אולי איזשהו סוויץ' לחשיבה, לחשוב על זה מהכיוון ההפוך- לא מהם הקווים האדומים שלי, הדברים שלעולם לא אסכים לעשות, אלא: השולט שלי לעולם לא יבקש ממני לעשות דברים שיפגעו בי פיזית ו/ או נפשית.

זה מתבסס על שתי הנחות:

1. שבתחילת הקשר הגדרת את הקווים האדומים שלך (נכון לשלב ההוא)
2. שהשולט שלך מכיר אותך מספיק שהוא יודע אילו גבולות עדיין תקפים, ואלו כבר לא, ויודע אפילו לגבי דברים שמעולם לא הזכרת, אם הם יתאימו לך או לא. כלומר- שהוא עוקב מספיק מקרוב ומכיר מספיק את נפשך.
Tame
Tame • 6 באוג׳ 2003
אנשים, אני חושב שאתם שוכחים דבר מאוד חשוב...
מה עם האידיאולוגיה שלכם?

אני מאמין שאלו מכם שקצת דתיים לא היו מוכנים לירוק על ספר תורה גם אם הדומית הייתה מצווה
חלק מכם לא היו מסכימים להכות מישהו או מישהי אחרת לפקודת הדומית..

אישית - אני צמחוני מתוך אידיאולוגיה ולא הייתי מוכן לאכול בשר גם אם נשיא ארצות הברית יטוס במיוחד בכדי להתחנן שאעשה זאת (קצת הגזמתי אבל לא נורא). ואילו אכילת בשר נראית לרוב האנשים כדבר שגרתי שנעשה באופן יומיומי ובכלל אל מהווה גבול...

אני חושב שזו הייתה הכוונה הראשונית של השאלה (תקן אותי אם אני טועה שיקי) - שכל אחד יומר מה הגבול היחודי שלו שאולי לאחרים לא תהיה בעיה לחצות...