בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אדון ו/או בן זוג

נוי
לפני 20 שנים • 5 באוג׳ 2003
נוי • 5 באוג׳ 2003
דמי
ציפור שיר לחשה לי שאתה ניזון מוויכוחים וכל מה שייכתב לא ירצה אותך ותימצא את הדרך ליצור ריב וכן וויכוח.
אני אסכם ולא אכנס לשום פרט יותר.
השקפה על בי די אס אם משתנה מאדם לאדם.
אתה לא חייב להאמין בדרכי, וממש לא משנה אם היא מוצאת חן בעינייך או לא. לא משנה ולו בטיפלה טיפלה. ולכן, אני שעייפתי, לא מחפשת איתך כלום.
מכבדת את כל הדעות המגוונות שלך, ולא מיתכוונת להיכנס לשום מריבה וויכוחון או כל דבר בסיגנון
מצטערת. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
נוי
לפני 20 שנים • 5 באוג׳ 2003
נוי • 5 באוג׳ 2003
ולא היתכוונתי ליפתוח שירשור חדש...זו אמורה להיות תגובה לדברים לא נעימים שניכתבו....
אמא, תצילו אותי!
כתבו משהו כדי להעביר נושא בבקשה.....
איימי...?
מיקה....?
מישהו..........?
אני לא מקומית.........(חחחחחחחחח) icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif מי שאמור מבין..... icon_wink.gif
pam
pam
לפני 20 שנים • 6 באוג׳ 2003
pam • 6 באוג׳ 2003
את צודקת לגמרי, נוי.

כל אחד זכאי לדיעה העצמאית שלו ולהשקפת העולם הפרטית שלו. כלומר, במידה ואכן יש כזאת.

אף אחד לא צריך להכתיב לך ממה באמת להינות.

יש כאלה שנהנים מאינטימיות של אחד על אחד, מסשנים פרטיים וממערכות יחסים שבהן תשומת הלב של האדון שלהן נתונה רק להן ורק אותן הוא רואה לנגד עיניהן.

ויש כאלה שמאושרות שהוא מקדיש להן שעתיים ביום שני ושלוש שעות ביום חמישי.

מה רע.

למי בכלל יש זמן או כח לאדון שיהיה לידך כל יום?
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 6 באוג׳ 2003
חחח פאם! אני לא מסכימה איתך, אבל אני חייבת להודות שאני נהנית מהציניות שלך icon_biggrin.gif .
pam
pam
pam • 6 באוג׳ 2003
שמחה לגלות, איימי, שיש משהו שאת נהנית ממנו.
נוי
נוי • 6 באוג׳ 2003
איימי, מקסימה שלי. עזבי שטויות, היא לא שווה תגובה.. מי מכיר אותה בכלל??? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
תני לה שתלכלך סתם...אם זה מה שעושה לה טוב בחיים שיהיה לה לבריאות...
שישי הגדול מיתקרב איימי ! (אני אכולת התרגשות...)
pam
pam
pam • 6 באוג׳ 2003
ולעצם הנושא שלשמו התכנסנו כאן.

אדון המחזיק במספר שפחות, הוא כמובן גבר חזק, גדול, ורב און. שאחרת, איך יוכל להשתלט על כמה נפשות בו זמנית?

אדון כזה הוא אדון שהצליח לרומם את עצמו מעל לארציות השטחית שבאינטימיות אינסופית עם נשמה אחת שתתמסר לו בכל ליבה וגופה.

אדון כזה יודע שניתן ואפשרי להתעלות מעל השגרה שבמערכת יחסים עם שפחה אחת, אבל האתגר שבכך לא מעניין אותו. הוא צריך כיבושים. והוא צריך אותם עכשיו. והוא צריך מהם עוד ועוד.

ועוד.
Demi
Demi • 6 באוג׳ 2003
נוי כתב/ה:
דמי
ציפור שיר לחשה לי שאתה ניזון מוויכוחים וכל מה שייכתב לא ירצה אותך ותימצא את הדרך ליצור ריב וכן וויכוח.

נוי
ומי כאן עכשיו מחפש ריבים/ויכוחים/השמצות?

אני שאלתי שאלה
אולי אני מטומטם ולא מצליח להבין מה זה שולט בהכל כפי שאת הגדרת את זה.
ואולי יש עוד כמה מטומטמים כמוני, ואולי אני המטומטם היחידי.
ואם תסבירי אז נבין.
ואם לא תסבירי אז לא נבין.
וכל זמן שלא נבין לא נוכל לגבש דיעה כי אי אפשר לגבש דיעה על דבר שאנחנו לא מבינים.
אבל להגיד שכל מה שתכתבי לא יספק אותי ושאני מחפש מריבות... זה קצת ילדותי לפחות ככה זה נראה לי.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 6 באוג׳ 2003
פאם - מרוב ציניות אני כבר לא בטוח מה נאמר ברצינות ומה את באמת חושבת.

נוי - אמנם זה כבר לא ממש קשור לנושא השרשור, אבל גם אני אשמח אם תחדדי את נושא ההנחיה, לא כדי להתווכח אלא כדי להבין טוב יותר, כי כרגע התמונה שמצטיירת לי בראש מטרידה מעט.