בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש דבר שלעולם אבל לעולם לא תסכימו לעשות?

convert​(נשלט)
לפני 20 שנים • 6 באוג׳ 2003
convert​(נשלט) • 6 באוג׳ 2003
אני מראש מבהיר שתשובתי מסוייגת רק לגבי אותה אחת, שהאמון שלי בה הוא כה מוחלט ואמיתי, עד שאני מוסר בידיה באמת ובתמים את השליטה. לא משאיר לעצמי כלום.
למסור "חלק ניכר" מהשליטה או את "מרבית" השליטה, זה לא כל כך מסובך. אולם למסור את כל השליטה זה כבר עניין אחר לגמרי.
זה לא משהו שאתה קם בבוקר ו"מחליט" לעשות. זוהי תוצאה של אינטרקצייה בין שני אנשים, של מקרים ותגובות, של אופי, של הרגשה אליה אתה מגיע, המביאה אותך לתת בבן אדם אחר כזה אמון, עד שאתה מגלה שאתה מסוגל, איזה מסוגל? משתוקק! לתת לו גם את אותו אחוז מהשליטה שלא בשליטתך לתת.

לגבי אחת שכזו, ולגביה בלבד - אני חושב שאין דבר שלא אסכים לעשות. פשוט - מכוח העובדה שבקשר אליה, אני לא משאיר לעצמי שום שליטה. אני לא קובע כלום ופשוט - מציית בלי לחשוב. בלי לנסות להבין אם זה "טוב לי" או "רע לי". אם אני "נהנה" או "סובל". זה לא רלבנטי בכלל. הרי אני - כשלעצמי - חפץ בעצם הויתור על השליטה. חוסר האפשרות להחליט על "גבולות" הוא פועל יוצא מכך. הדברים הרי כרוכים אחד בשני.
בויתור על השליטה - אני משאיר את קביעת כל הגבולות לה. בלי לחשוב על זה אפילו. שכן בעצם הויתור על השליטה באופן עליו דיברתי, טמונה ההנחה שאותה אחת בחוכמתה ובראייתה החודרנית, יודעת מהם הדברים שאני יכול לעשות, מהם הדברים שקשה לי לעשות, מהם הדברים שאני חושב שאני לא מסוגל לעשות אולם אני דווקא כן מסוגל, ומהם הדברים שבאמת ובתמים יזיקו לי. ואת הדברים האחרונים, היא לא תבקש ממני לעשות לעולם. אין לי מושג מהם וזה גם לא ענייני, אבל עצם הידיעה הזו מאפשרת - פשוט - שלווה.

זו לפחות דעתי.

convert
Tame
Tame • 6 באוג׳ 2003
זה מעלה שאלה חשובה נוספת...

האם אין מקום לאילוף? והכוונה כאן היא לאלץ עבד לעשות דבר שלא היה רוצה לעשות אולם אין בו משום נזק פיזי או נפשי..
ובלאלץ הכוונה להעניש אם הוא יסרב...

האם זה לא חלק מהמשחק?
סאב-לימינל
סאב-לימינל • 6 באוג׳ 2003
neo ,אני המום מהדוגמה שהבאת לגבי היצורים שאני הכי אוהב,איך עלה בדעתך להזכיר בעלי חיים?
ואתה יוני,יאמי? זה מה שאתה אומר?תסלחו לי, אתם ממש מעוררים בי גועל.
Neo
Neo

חיים בסרטים....

Neo • 6 באוג׳ 2003
חברים יקרים,
אני רואה שיש כל כך הרבה "מהופנטים",
בטח זה ממש לא בעיה להגיד "כן לי אין גבולות" ועוד אפילו אתם אומרים כי הדומית שלי מכירה אותי והיא לא תבקש ממני ככה וככה...
השאלה הנשאלת זה לא אם היא תבקש אלא האם תבצעו כזה דבר בשבילה !!! ????
תצאו מהרוחניות בגרוש הזאת.....ותיהיו כנים עם עצמכם לרגע, מישהו באמת היה מוכן לעשות את הדברים שכתבתי בהתחלת השירשור ??? אל תתחבאו מאחורי היא לא תבקש כי...בלה בלה...
עם כל הכבוד לבנות המין היפה, הן בשר ודם כמונו,
התופעה הזאת של להגיד היא יודעת מה טוב בשבילי, היא תוביל אותי בדרכה וכו'...
חבר'ה לאלף ולהתאים אותכם לצרכים שלה זה דבר אחד, אבל אתם הופכים את זה כבר לפסיכולוגיה בגרוש, לכן אני קורא לזה "מהופנטים", ברגע שישתחררו, או כתוצאה מירידה בריגשו המיני, או התנסות מסויימת אז הדברים יתבהרו...

לסיכום, יקום האחד שיגיד לי שהוא מוכן לעשות כל דבר בשביל הדומית שלו - כל דבר!
מבלי להתחבא ולהגיד היא מכירה אותי והיא לא תבקש או אני לא צריך לחשוב אלא לבצע

* שוב באותה הרוח של ההודעה הקודמת שלי בנושא, אין הודעה זאת בכדי לפגוע ו\או להעליב אף צד בעניין, אלא פשוט להביע את דעתי ( הבוטה ) בצורה חופשית.
עובד אלילות​(נשלט)

הקוצים של שיקי[L]

עובד אלילות​(נשלט) • 6 באוג׳ 2003
מכל הדיון הזה הכי אהבתי את האייקון של שיקי{L}

הגבול שלי: גם אם היא דומית מדהימה לא הייתי נוגע בקוץ אחד מקוציו של שיקי{L}. מה להרוס לו את הפן אחרי שהוא הסתפר כל כך יפה במיוחד בשביל התמונה??? לא, לא, זה אכזרי מדי.
שיקי​(נשלט)

Re: חיים בסרטים....

שיקי​(נשלט) • 6 באוג׳ 2003
Neo כתב/ה:
חברים יקרים,
אני רואה שיש כל כך הרבה "מהופנטים",
בטח זה ממש לא בעיה להגיד "כן לי אין גבולות" ועוד אפילו אתם אומרים כי הדומית שלי מכירה אותי והיא לא תבקש ממני ככה וככה...
השאלה הנשאלת זה לא אם היא תבקש אלא האם תבצעו כזה דבר בשבילה !!! ????
תצאו מהרוחניות בגרוש הזאת.....ותיהיו כנים עם עצמכם לרגע, מישהו באמת היה מוכן לעשות את הדברים שכתבתי בהתחלת השירשור ??? אל תתחבאו מאחורי היא לא תבקש כי...בלה בלה...
עם כל הכבוד לבנות המין היפה, הן בשר ודם כמונו,
התופעה הזאת של להגיד היא יודעת מה טוב בשבילי, היא תוביל אותי בדרכה וכו'...
חבר'ה לאלף ולהתאים אותכם לצרכים שלה זה דבר אחד, אבל אתם הופכים את זה כבר לפסיכולוגיה בגרוש, לכן אני קורא לזה "מהופנטים", ברגע שישתחררו, או כתוצאה מירידה בריגשו המיני, או התנסות מסויימת אז הדברים יתבהרו...

לסיכום, יקום האחד שיגיד לי שהוא מוכן לעשות כל דבר בשביל הדומית שלו - כל דבר!
מבלי להתחבא ולהגיד היא מכירה אותי והיא לא תבקש או אני לא צריך לחשוב אלא לבצע

* שוב באותה הרוח של ההודעה הקודמת שלי בנושא, אין הודעה זאת בכדי לפגוע ו\או להעליב אף צד בעניין, אלא פשוט להביע את דעתי ( הבוטה ) בצורה חופשית.

ניאו,

האמת היא שהכנתי תגובה למה שכתבת - תגובה שמבטאת את דעתי בנדון - פשוט היא כתובה על מחשב במשרד ולכן טרם שמתי אותה כאן - אשים אותה מחר.

אבל מאחר ושאלת שאלה אשיב לך בינתיים, בצורה הכי קצרה שיש והכי מדוייקת - כדי שלא תצטרך לשאול את השאלה שוב, וזאת מבלי להתייחס לכל מה שנאמר לעיל (אני אישית חושב דומה מאוד למה שנאמר ע"י איימי וקונוורט)

אם היא תבקש, כל מה שתבקש, ואני מתכוון לה-כ-ל - אני אבצע - והיא יודעת זאת.

עכשיו תאמר שאני חי בסרט, אולי איבדתי את שפיותי, ואולי אני סתם קשקשן...אולי - אבל לעולם לא תוכל להרגיש במקומי או במקומה - לעולם.

שיקי { L }

נ.ב. - מחר אכתוב את גישתי האישית, אבל הרוח שלה כבר הבנתם...
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 6 באוג׳ 2003
ולעובד האלילות....

אתה בונבון, בחיי...שמת לב שאפילו הסתפרתי לפני הצילום, אתה ממש בסדר.

שיקי { L } קיפוד, שהוא השראה לקוים אדומים החדשים....
Tame
Tame • 6 באוג׳ 2003
שיקי
אולי אין זה ממקומי להוסיף ולהקשות על אף שניאו הוא זה שבמקור שאל את השאלה הקשה הזו, אבל..

אם -היא- תבקש ממך להרוג בן משפחה או חבר שלך (תסריט כמעט בלתי אפשרי לחלוטין) האם היית מציית?
עובד אלילות​(נשלט)
עובד אלילות​(נשלט) • 6 באוג׳ 2003
אני למשל בחיים, אבל בחיים לא הייתי עושה דבר כלשהו ולו הקטן ביותר, שאפילו בעקיפין, או בעקיפין שבעקיפין היה פוגע באמא שלי!!! ואפילו תהיה הדומית הזאת - לא יודע מה, שתלך לחפש!
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 6 באוג׳ 2003
Tame כתב/ה:
שיקי
אולי אין זה ממקומי להוסיף ולהקשות על אף שניאו הוא זה שבמקור שאל את השאלה הקשה הזו, אבל..

אם -היא- תבקש ממך להרוג בן משפחה או חבר שלך (תסריט כמעט בלתי אפשרי לחלוטין) האם היית מציית?

יש כאן כל מיני שאלות שכולן מנסות לזעזע אותנו עם כל מיני מצבים "אפשריים".
אני אמנם לא שיקי אבל אני ארשה לעצמי לענות במקומו והוא תמיד יוכל לומר את דעתו.
אתה אולי לא מכיר את שיקי אבל אני קצת הספקתי להכיר.
נראה לך ששיקי ימסור את עצמו בידי מישהי שיש איזה שהוא סיכוי שתדרוש ממנו להרוג מישהו חוץ ממני? ואתה עוד הרחקת נדוד והגעת לקרוב משפחה או חבר.
הגזמתם!
שיקי מדבר על מישהי שהוא רואה בה דבר אלוהי, עוד לפני שהיא תהיה אלוהית בעיניו יש כמה דברים בסיסיים שאתה מצפה מכל בנאדם, חלק מזה הן חוכמה תבונה ורגישות. אם לא היה בה את כל זה לפי ראות עיניו, תאמין לי שהוא לא היה מצליח להתמסר לה ברמה הזאת שהוא מגיע היום. מעבר לזה היא חייבת להעניק לו חום אהבה הערכה וכבוד בחזרה אחרת המערכת הזאת לא תצליח להמריא בחזרה. בדסם זה לא איזה בובות שמצייתות בלחיצה על כפתור. זה המון כוחות ותעצומות נפש של התמסרות בפני האחר מתוך כבוד והערכה הדדיים כשהאחד שואב את כוחו מהשני במין מעגל קסם מדהים. מי שלא מצליח להבין את העוצמה של הקשר, את ההפריה ההדדית לא יצליח להבין איך מתמסרים ובאיזה רמה.
וכן,
כשמגיעים לרמה כזאת של קשר מגיעים לאמון מוחלט, ממש מוחלט. ובטוחים בבטחון מוחלט שהיא לא מטורפת שתבקש לרצוח או כל דבר אחר שעלול לפגוע בי ברמה של נזק גופני או נפשי גם אם אני מבחינתי אסכים לעשות אותו למענה. והיא יכולה לבקש דברים קשים מתוך ההיכרות המעמיקה וכל עוד הרמה של הקשר האימון והבטחון ברמה מספקת אין עם זה לפחות לי שום בעיה אני אסמוך עליה שהיא תדע למצוא את הגבול. מי שלא חווה את זה או לא נגע בהרגשה לא יבין את זה לעולם.
מי שחושב שבדסם זה סשן אין לי ויכוח איתו אבל אנחנו פשוט לא מנהלים שיחה על אותו נושא.