אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגבול הדק שבין השליטה לניצול

Aragorn​(שולט)
לפני 19 שנים • 13 בספט׳ 2005

Re: ולחילופין

Aragorn​(שולט) • 13 בספט׳ 2005
אני לא מבין למה כל אותם מחפשי סיפוק רוחני הרואים זכות בלתת שירות, כדבריו של tch,
לא מנקים את ביתן של קשישות סיעודיות ומספקים להם שירותי הסעה לקופת חולים?
הרי לטענתם הם בין כה וכה לא בקטע של מין אז למה לא לתת את השירות הזה למי שבאמת צריך?

tch כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
ואם העבד עושה את זה , לא בגלל ההרגשה הטובה שזה עושה לו , אלא מתוך פחד להכעיס אותה ולאבד אותה בעקבות זה ? אז כן יש אלמנט של ניצול ? (ניצול עמדת כח למשל)[/b]

פחד?קשר של בדס"מ לא נבנה מתוך פחד.ברגע שארגיש שאני מפחד מגבירתי,לא אהיה שלה,נאמנות ומסירות -בטח,הערצה וסגידה-כמובן,יראת כבוד-בוודאי,אבל פחד?בשום פנים ואופן לא,עבד לא צריך לפחד מגיברתו,אני לא מאמין בלעשות דברים מתוך פחד.

יפה שאתה כזה שקול אבל לא כולם כמוך, למשל העבד חתלתול זבל
שהתוודה על הסכמתו לשבור גבולות כבר בתחילת הקשר מתוך פחד שאחרת הוא לא ישיג מלכה.
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=11067

יתכן שזו אשמתן של המלכות שמנצלות את היחס המיספרי העובד לטובתן,
ויתכן שזה אשמתו של העבד שחרמנותו מעבירה אותו על דעתו
אבל בכל מקרה, קיימים עבדים שעושים דברים שלא נעימים להם
רק מתוך מחשבה שזו האפשרות היחידה שלהם למצוא מלכה
ואת זה אי אפשר להכחיש.
tch​(נשלט)

Re: tch

tch​(נשלט) • 13 בספט׳ 2005
DanaDomme כתב/ה:
tch יקירי, אני איתך לגמרי, אין לי בעיה "לנצל" כך עבדים, אני מלכת הפרימדונות אבל אני לא עושה עם זה הרבה, רק כי אני מזמן איבדתי את התמימות, אין כזה דבר עבד שלא רוצה תמורה, תמיד יש ציפיה לתמורה כלשהי, צריך וכדאי לדעת זאת מראש.

אגב, אני בטוחה שאתה גם מצפה לתמורה, מילה טובה, יחסים ארוכי טווח, הערכה של המלכה, הציפיה שהיא לא תחליט יום אחד לזרוק את כל מה שעשית בשבילה ולהגיד לך ללכת, איך תרגיש אם היא תגיד לך ללכת? איך אז כל ההצהרות שלך יעמדו במבחן המציאות?
האם לא תרגיש מנוצל? אפילו קצת?

אני לא חושבת שאם תרגיש מנוצל זה יהיה מוצדק, כי אתה הרי הבאת את זה על עצמך ואתה צריך לקחת אחריות, אני רק מנסה לפקוח קצת עיניים, בעיקר למלכות, כמו שכתב כאן מישהו "אין מתנות חינם" ועם קהילה שמחבקת את אלה שצועקים שניצלו אותם מבלי לבדוק את העובדות, אני לא הייתי לוקחת סיכון icon_confused.gif

תביטי...
הייתי בעבר משוייך למלכה ושימשתי לה כעבד ניקיון ומשרת אישי,ושוחררתי מסיבות שביני ובינה,האם הרגשתי מנוצל?בפירוש לא.פגוע-בוודאי,אבל לא מנוצל,שירתתי אותה מתוך רצון אמיתי ,וראיתי בכך זכות אמיתית.
אז כל ההצהרות שלי עמדו במבחן המציאות,ויותר מפעם אחת,והתמורה היחידה שקיבלתי זאת הזכות לשרת,לא סשנים,לא הערכה,לא מילה טובה,ולא בטיח.
מקריאת הפרופיל שלי (ואני בטוח שקראת... icon_wink.gif )
את בטח מבינה שאני משוייך כעת לדומית מדהימה ואיכותית,אז נכון,אני מקבל משוב והערכה,ואפילו ליטוף,אך זהו לא התנאי שלי לעבודת השירות שאני מעניק לה,ההחלטה היא שלה אם ללטף,ואם לאו.
tch​(נשלט)

Aragorn כתב/ה:
אני לא מבין למה כל אותם מחפשי סיפוק רוחני הרואים זכות בלתת שירות, כדבריו של tch,
הרי לטענתם הם בין כה וכה לא בקטע של מין אז למה לא לתת את השירות הזה למי שבאמת צריך?

מה הקשר?
אנחנו דנים בבדס"מ ולא בעשייה ציבורית והתנדבותית,ובדיוק כפי שאתה לא תלך להכות פושעים,אנסים,ועבריינים מכיוון שאתה מתחבר להענקת כאב לדוגמא,הרי אולי תעשה שירות לציבור בהכאת עבריינים יותר מבדס"מ.
כשקורה אסון עולמי,הכאב הוא רב,אך כל אחד מתרכז בכאב האישי שלו,במה שקרוב לליבו,אי אפשר לתקן את העולם,כל אחד תורם בפעילות התנדבותית כראות עיניו.

ניקיון ועבודת השירות הוא לאחת שבחרה בי להיות שלה,ששייכה אותי אליה,לא לכל אחת שמאפשרת לי לנקות,אני לא עוזרת בית,הסיפוק הוא מהנתינה ומהענקת השרות לאחת בלבד,לאחת שאתה (אני) שייך לה,ולה בלבד.
DanaDomme​(שולטת)

tch

DanaDomme​(שולטת) • 13 בספט׳ 2005
תסתכל לי בלבן שבעיניים ותגיד לי שאתה לא מצפה למילה טובה icon_biggrin.gif
מה קורה כאן לעבדים? איבדו צלם אנוש?
Aragorn​(שולט)

tch כתב/ה:

Aragorn כתב/ה:

מה הקשר?
אנחנו דנים בבדס"מ ולא בעשייה ציבורית והתנדבותית,ובדיוק כפי שאתה לא תלך להכות פושעים,אנסים,ועבריינים מכיוון שאתה מתחבר להענקת כאב לדוגמא,הרי אולי תעשה שירות לציבור בהכאת עבריינים יותר מבדס"מ.

המקרה שלי שונה לגמרי
ואפשר לומר אפילו הפוך
מהמקרה הנדון כאן.

הסיפוק שלי מבדסמ הוא מיני
ולכן אני עושה זאת רק עם נשים מושכות
ובניגוד אליך אני כן מצפה לתמורה
אני מסכים להכיל את הפרטנרית בתוכי
ובתמורה לכך אני מקבל את ההתמסרות והאהבה שלה.

אתה טענת שהסיפוק שלך הוא רוחני ולא מיני,
מעבר לכך, אתה אמרת שאתה לא מצפה לשום תמורה.
אז סלח לי אם אני לא מבין דבר אחד בסיסי
אם בין כה וכה אתה לא מצפה לשום תמורה אז למה היא חייבת להיות שס"קית?
מה רע בקשישה סיעודית או בנכה משותקת או בחולה המרותקת למיטתה וכו'?
להיפך יש פה דרגה יותר גבוהה של נתינה כי הנשים הללו
בניגוד לנשים באתר
ממש צריכות את השירות והן באמת לא מסוגלות לספק שום תמורה בעדה.

tch כתב/ה:

ניקיון ועבודת השירות הוא לאחת שבחרה בי להיות שלה,ששייכה אותי אליה,לא לכל אחת שמאפשרת לי לנקות,אני לא עוזרת בית,הסיפוק הוא מהנתינה ומהענקת השרות לאחת בלבד,לאחת שאתה (אני) שייך לה,ולה בלבד.

יפה
אבל נשאלת השאלה
אם אכן אין צורך בתמורה
אז האם אותה אחת צריכה להיות שסקית?
האם היא צריכה להיות סקסית במידה מסוימת?
tch​(נשלט)

Re: tch

DanaDomme כתב/ה:
תסתכל לי בלבן שבעיניים ותגיד לי שאתה לא מצפה למילה טובה icon_biggrin.gif
מה קורה כאן לעבדים? איבדו צלם אנוש?

דנה יקרה...
הרי כבר שוחחנו בעבר על הנושא,לא אמרתי שאני לא מצפה לליטוף,אמרתי שהבחירה של הדומית שלי היא אם ללטף ואם לאו,אני לא בא עם רשימת "קניות" ,שרות תמורת ליטוף או מילה טובה,אני באמת ובתמים רואה את השרות כזכות,ובכלל נושא השרשור הוא "הגבול הדק בין שליטה לניצול" ואני טוען שאין שום ניצול,ומדובר בהסכמה ובהתאמה הדדית.

Aragorn כתב/ה:
אז סלח לי אם אני לא מבין דבר אחד בסיסי

מה רע בקשישה סיעודית או בנכה משותקת או בחולה המרותקת למיטתה וכו'?

אם אכן אין צורך בתמורה
אז האם אותה אחת צריכה להיות שסקית?
האם היא צריכה להיות סקסית במידה מסוימת?

אין שום רע במתן עזרה לקשישיה מרותקת למיטתה,אך אני רואה את הדומית שלי כשליטה,מובילה,ומדריכה,שתוביל אותי,ועם כל הכבוד לקשישה (ויש כבוד)אני לא רואה איך אישה מרותקת למיטתה וזקוקה לעזרה סיעודית יכולה להוביל אותי וכן היא חייבת להיות דומית ושסקית.
סקסית?ממממ.....היא חייבת להיות חכמה ואיכותית,בעיניי אישה חכמה ושתלטנית היא סקסית בעיניי,אישה שמסוגלת להוריד גבר על ברכיו במבט,היא סקסית בעיניי,יש המון בחורות שנחשבות סקסיות והן אהבלות ברמות,אלו לא עושות לי את זה.
cai
cai

אחזור לשאלה הראונה

cai • 13 בספט׳ 2005
בשאלה יש התייחסות לנשלט כמי שמבקש שיעשו בו שימוש (שזה יופי, כן?), אך אין התייחסות לשולטת. השולטת היא, לפי הגישה הזאת, מי שקובעת את מהות הקשר.
אם בחורה מחפשת לה בחור שיהיה לה מנקה, נהג, קונה נעליים או כל דבר אחר פשוט כדי לחסוך לעצמה זמן או כסף- הרי שיש בזה מין הניצול. ז"א, לנצל את חולשתו של אדם אחר כדי להוציא מזה תועלת אישית. זה, לדעתי, פסול.
ההבדל דק אמנם, אבל כל אחד יודע איפה הוא עובר בשבילו (אני מקווה).

אגב, אלה עם ההצעות כמו "אני לא רוצה ממך כלום, רק להיות לך נהג" נורא מפחידים אותי.
tch​(נשלט)

Re: אחזור לשאלה הראונה

cai כתב/ה:

אגב, אלה עם ההצעות כמו "אני לא רוצה ממך כלום, רק להיות לך נהג" נורא מפחידים אותי.

במיוחד כשאין לו בכלל רשיון נהיגה.... icon_wink.gif
Aragorn​(שולט)

Re: הגבול הדק שבין השליטה לניצול

tch כתב/ה:

אך אני רואה את הדומית שלי כשליטה,מובילה,ומדריכה,שתוביל אותי
וכן היא חייבת להיות דומית ושסקית.

יפה, אז אולי אתה יכול להסביר לי ולכולנו את המקרה הבא:
שוטרת* כתב/ה:
"מוכן להיות נהג/מנקה/מחצלת ללא שום תמורה או מגע או דיבור או או או ..." ,

איך אפשר לשלוט, להוביל, להדריך מישהו ללא מגע ודיבור?
בכוח הטלפתיה?

באופן יותר כללי אני תוהה עד כמה ניתן להדריך עבד
אם כל מה שהוא עושה זה מסיע ממקום למקום
וחילופי הדברים מצומצמים לציון יעד הנסיעה ושעת האיסוף.
tch​(נשלט)

Re: הגבול הדק שבין השליטה לניצול

Aragorn כתב/ה:
tch כתב/ה:

אך אני רואה את הדומית שלי כשליטה,מובילה,ומדריכה,שתוביל אותי
וכן היא חייבת להיות דומית ושסקית.

יפה, אז אולי אתה יכול להסביר לי ולכולנו את המקרה הבא:
שוטרת* כתב/ה:
"מוכן להיות נהג/מנקה/מחצלת ללא שום תמורה או מגע או דיבור או או או ..." ,

איך אפשר לשלוט, להוביל, להדריך מישהו ללא מגע ודיבור?
בכוח הטלפתיה?

באופן יותר כללי אני תוהה עד כמה ניתן להדריך עבד
אם כל מה שהוא עושה זה מסיע ממקום למקום
וחילופי הדברים מצומצמים לציון יעד הנסיעה ושעת האיסוף.

אין לי מושג מי הכותב לשוטרת המכובדת את המייל המצוטט,לא מתחבר לסוג כזה של שרות,לא אני,אני בכלל לא מתחבר ל"ביטול עצמי" בבדס"מ,לכל אדם יש את האני מאמין שלו,את דעותיו האישיות,מי שמחפשת "סמרטוט רצפה" שתנסה למצוא בחנות לחומרי ניקוי,לא בבדס"מ,אם זה מה שעושה לאדם להיות סמרטוט,שיבושם לו,לי זה לא עושה את זה.
דומית,טובה ככל שתהייה היא אינה קוראת מחשבות,אפילו לא פסיכולוגית,כמובן שחייבת להיות תקשורת,והובלה .
לידיעתך ידידי,העצות שקיבלתי מהגבירה הנוכחית שלי יקרות מפז,הנתינה שלי בשרות ובמסירות שאני מעניק לה היא כאין וכאפס לעומת ההדרכה וההובלה שאני מקבל ממנה,המטרה בקשר כזה הוא להנות ולהיות שלם שאתה מגשים את עצמך.