שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

להתחלף ביחד

אאוס{{}}
לפני 19 שנים • 13 בספט׳ 2005

להתחלף ביחד

אאוס{{}} • 13 בספט׳ 2005
בטח כבר דנתם בזה בעבר (ואם כן אשמח ללינק), אבל מעניין אותי לדעת מה דעתכם על להתחלף עם אותו פרטנר:

האם כשהאדון שלי מהסשן של אתמול יהיה העבד שלי בסשן של מחר (או כל וריאציה אחרת) זה מפריע או תורם?
האם אפשר לנהל מערכת כזאת, או שעדיף למצוא פרטנרים אחרים?
האם זה פוגם ביכולת לשלוט, אם יום קודם הנשלט שלך שלט בך?
יהלום
לפני 19 שנים • 14 בספט׳ 2005
יהלום • 14 בספט׳ 2005
אני חושבת, שסוויץ' כישר בעיניו יעשה.
אני מאמינה, באם זה עושה לך טוב (וכמובן לא פוגע באחרים), לך על זה, ומעדיפה לא לשפוט או לקטלג לפי בסדר או לא בסדר.
יש כאלו שבזה יהיה טמון הריגוש שלהם, ויש כאלו שלא. ואני חושבת שהתנאי לקיום מערכת יחסים של גם וגם, תלויה בהנאה של בני הזוג מהעניין ואחד מהשני בקונסטלציה הזו.

בכל אופן לגבי, ההפרדה היא מוחלטת icon_exclaim.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 14 בספט׳ 2005
כן, בטוח דנו בזה בעבר- אבל למי יש כוח לחפש...
icon_smile.gif

ולשאלותייך:
ישנם מתחלפים שמעדיפים שני פרטנרים שאיתם יוכלו להיות במערכת שליטה יותר אבסולוטית וחזקה- בעיקר מבחינה מנטאלית. ישנם כאלו שחיייבם לעשות הפרדה ברורה.

מצד שני ישנם מתחלפים, (כמוני- נכון לעכשיו) שמעדיפים פרטנר מתחלף שאיתו אפשר להתחלף בתפקידים. במקרה הזה, לרוב המערכת יחסים הזוגית תופסת יותר מקום, מהסיבה הפשוטה שלא מנהלים שתי מערכות יחסים מקבילות עם אנשים שונים.

כלומר, מי שמחפש זוגיות ובדסמ בחבילה אחת, לרוב יעדיף מתחלף, למרות שאני מכירה זוגות שיש להם מערכת יחסים אחת שבה המתחלף מבטא צד אחד בו (בהנחה והצד השני הוא רק שולט או רק נשלט) ומבטא "מהצד" את הצד השני.
לדוגמא מתחלפת שהיא נשלטת במערכת יחסים עם דום ומידי פעם "מרגיעה" את יצריה בכך שהיא שולטת על סאבים אחרים- קבועים או חד פעמיים ואז לכל זוג יש את החוקים שלו- נניח בלי אקטים מיניים, או שהמתחלף יוכל רק לשלוט ולא להישלט וכיוצ"ב.

בהתחלה חשבתי שזה מפריע לשלוט אחד בשני ולהתחלף באותו יום ואולי למחרת. לפעמים אני חושבת שבסוג מערכת יחסים כזאת, השליטה המנטאלית פחות חזקה, מצד שני ישנם זוגות רבים שהשליטה מתבטאת אצלם בעיקר בסשנים וזהו- ללא 24/7 ואז זה בערך אותו דבר.

לפעמים קורה שאצל מתחלים מסויימים יש להם צד חזק יותר ואם זה תואם לצד השני (למשל אני מתחלפת אבל הצד השולט שלי דומיננטי יותר ואני נמצאת עם מתחלף שהצד הנשלט שלו דומיננטי יותר), אז הסשנים והשליטה מתבצעים יותר במישור הזה ומידי פעם, כדי לספק את היצר של הצד השני, מתחלפים.

לי זה לא פגע בשליטה- לא בתחושת הצד הנשלט ולא השולט.
כשאני נכנסת לתפקיד אחד הצדדים, אני שוקעת בו לגמרי ומתנתקת מכל השאר.
ה"סכנה" היחידה היא, שאם אני אתעלל בו היום, מחר הוא יוכל להחזיר לי...
icon_redface.gif
אאוס{{}}
אאוס{{}} • 14 בספט׳ 2005
בקיצור הכל תלוי בקשר.
(תשובת הקסם לכל השאלות כאן בעצם icon_wink.gif )

תודה, השכלתן אותי icon_smile.gif