בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרספקטיבה

convert​(נשלט)
לפני 20 שנים • 7 באוג׳ 2003
convert​(נשלט) • 7 באוג׳ 2003
מוש - אתה יודע, ההודעה שלך הזכירה לי, שבגיל מאד צעיר היה לי כלב, חנפן כזה, ממש שפוט, ובערך בגיל 4 הוא נשך אותי ביד (יש לי צלקת עד היום).
בתור מומחה בעל שם עולמי לכלבים, אתה חושב שנדבקתי? אולי מכאן הכל נובע? אולי אני בעצם לוקה בכלבלבלבת?
כשאני חושב על זה - יש המון מאפיינים דומים.
אבל מה - גם אם תאשר את הדיאגנוזה שלי, לא נראה לי שאני רוצה תרופה...
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 7 באוג׳ 2003
רגע convert, אני חובש את כובע הוטרינר שלי...
או.קי.
קשה לי לתת לך דיאגנוזה מוחלטת כיוון שחסרים לי פרטים כגון סוג הכלב, סיבת הנשיכה ועוד. כלבלבת היא מחלה של גורים כך שלא נראה לי שאתה לוקה בה, אך יש סיכוי שלקית בתסמונות אחרות כגון הצורך בהשפלה (סאביטיזם) החיפוש אחר אדון (מאסטוראשיזם) או הגדרה עצמית נמוכה מהרגיל (אשפתתיזם). אני יכול להפנות אותך למספר מחקרים רפואיים הבודקים את הקשר בין נשיכות כלבים בגיל צעיר לבין המשיכה לבדס"מ בגיל הבשלות המינית/הבגרות אך לא נראה לי שיצא לך מזה דבר.
אגב טיפול מומלץ הוא לדאוג לייצר צלקות נוספות במקומות שונים בגוף כגון על הגב/תחת/חזה ובכך להשכיח במקצת את הצלקת ביד. כל שוט איכותי ומלכה משובחת יוכלו לעזור לך בעניין.

בברכה,
ד"ר מוש.
convert​(נשלט)
convert​(נשלט) • 7 באוג׳ 2003
ד"ר מוש היקר, פתרת לי עכשיו כל כך הרבה שאלות שהיו לי על עצמי... אתה כנראה באמת מצדיק את השם שיצא לך בקרב הקהילה הרפואית...
אתה חושב שאותה נשיכה מסבירה גם את הנטייה המוזרה שלי לזחול לפעמים על ארבע? או אולי את המשיכה הטבעית שלי להיות מובל ברצועה? אגב - עד היום שאני שומע שריקה ברחוב או שקוראים בקול מצווה "רקס" אני מסתובב...
אתה חושב שזה מדבק, כלומר - שאם אני אנשך אחרים אעביר להם בכך את הסימפטומים? כמו סוג כזה של ערפד?
רק רגע, שנייה, אני צריך לחלץ עצמות ולהרים איזה רגל ליד העציץ שבחדר... זהו... הקלה....

אני חושב שראוי לפתוח פורום נפרד שיקרא "ד"ר מוש מייעץ", שם כל הספארי האנושי שמסתובב פה יוכל להפנות אליך שאלות. אולי תוכל לעזור להם כמו שעזרת לי.

תודה ד"ר מוש!
מוש​(נשלט){k}
רפואה שלמה יקירי.
ואגב, הבעיה הספציפית שלך מחסנת אותך ממחלות קשות יותר, כך שטוב לשמר אותה.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 7 באוג׳ 2003
פטיש לחתולים icon_lol.gif

אשפתתיזם icon_lol.gif

אממ יכול להיות שהוא היה איתי במכלאה העירונית.

יש לך מלכה? אפשר להצטרף לפעם אחת? icon_wink.gif
מוש​(נשלט){k}
הוא כלב בית לתפארת, אצלי כמעט מיום היוולדו ולעולם לא היה במכלאה.
אם כי פעם הוא נעלם לי לשלושה ימים ולא הסכים לספר לי מה עבר עליו...

וכן, יש לי מלכה. אבל בנושא הצטרפות אני ממש לא הכתובת כמו שאתה וודאי מתאר לך.
אגב היא נרשמה לכלוב ממש לא מזמן.
Tame
Tame • 7 באוג׳ 2003
ברוכה הבאה למלכתך/אשתך קודם כל מושicon_smile.gif

בקשר לכלב... זה הכי קשה כשכלב נעלם.. יש אנשים שמתייחסים אליו סתם כאל חיה.. אבל כלב הוא ממש בן משפחה.. פעם אחת הכלב שלי ברח וממש הייתי בדיכאון טוטאלי עד שהוא חזר...