סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלצות חמות לסטרייפאון...

יהלום
לפני 18 שנים • 18 בספט׳ 2005
יהלום • 18 בספט׳ 2005
להלן עצותיי:

* מה שלא יהיה שלא יהיה סייבר סקין... הם מתקפלים בצורה זוועתית.. בעההה.....

* ג'לי לעיתים יותר פטרת.

* אין על סיליקון - קל לניקיון, נעים פיזית, ורגישות לסיליקון היא פחות שכיחה מאשר ג'לי. הערה חשובה : אם זה מסריח כשקונים את זה... זה ימשיך להסריח גם אחר כך. אם הריח שלו דוחה אתכן זה לא הדילדו המיועד!!!!

* פלסטיקים למינהם : לא גמיש - מרקם מאוד שונה ממרקם הגוף. או במילים אחרות... בעההה... לא הייתי ממליצה לקנות גם פלסטיק בשביל ההתנסות, כי זה חופשי יהרוס את התתנסות, על אף מחירם הזולים יחסית (דגש על יחסית)

וחשוב מאוד שהרצועה תהיה עמידה באיך נקרא לזה? תנודות ושפשופים? (מוהאהאהאהא) לכן לדוגמא עור, נחשב חומר עמיד יחסית. אבל אם אתם אנטי עור, מה עושים ? חשוב לשים לב לתפירה. לחיבורים. לחומר - שיהיה נעים על הגוף. מעבר לזה... עוד דבר חשוב על רצועות : גודל!!! רוב האנשים אינם במימדי הכוסית על האריזה, וסביר להניח שגם לה תפרו במיוחד. שימו לב שההארנס מתאים את עצמי למידותיכם, מתיישב טוב ונוח על הגוף, אם אפשרות כיוונון. ושלא יזוז עליכם בצורה עצמאית - זה יפריע לתמרון, כוונון ושאר ירקות.

בנוגע לצעצועים אנאליים - אם הנושא מסקרן אתכם, ואתם רוצים לבדוק את העניין, ולאו דווקא בעניין דילדו , יש צעצועים זולים יותר מדילדו וטובים.
אבל אם אתם הולכים על דילדו, עדיף לקנות אחד טוב, ועמיד שישרת אתכם שנים רבות, מאשר משהו שיקרע אחרי פעמיים!!!!

תהנו!!!!!
Belisana​(שולטת)

דווקא רצועות העור

Belisana​(שולטת) • 18 בספט׳ 2005
נקרעו לנו אחרי שני סשנים. עדיין מחפשות את הדילדו המושלם שלא נראה כמו צעצוע של ילדות
הדרישות: זין בצבע זין, עשוי מסיליקון ומתאים גם לחדירה אנאלית (לא דק מדי ולא עבה מדי). רצועות גומי. למוצאת הישרה יוענק פרס בצבע ורוד זוהר icon_smile.gif
יהלום
יהלום • 18 בספט׳ 2005
אוי אין דבר עצוב מדילדו קרוע...

(האמת שיש אבל זה לא רלוונטי לצורך הדיון הנ"ל)

ויש דילדואים שאפשר להחליף להם ראשים ("זיינים") אז ככה שלא צריך להתפשר על דק מידי עבה מידי למטרות שונות...

רצועות גומי נשמע כמו משהו שישפשף נורא!!! (ע"ע מסכת אב"כ )

ואני חייבת לציין שפרס בצבע ורוד זוהר לא נשמע אטרקטיבי במיוחד.... חחחח... icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

בהצלחה בחיפושים!!!
toy-dyke

Re: דווקא רצועות העור

toy-dyke • 18 בספט׳ 2005
אני בענייני צמחונות, ולכן לא קניתי רתמה מעור. הרתמה שלי היא מחומר כזה , כמו של כתפיות של תיקי-גב. וזה דווקא נעים , ועמיד.
מה שנראה לי חשוב , זה החיבור של הדילדו לרתמה.
יש כאלה הרתמה כולה היא חלק אחד , ובמקדימה יש פשוט חור , בו דוחפים את הדילדו.
מנסיון- זה מאוד לא עמיד. אם את קצת אגרסיבית , הפתח נקרע , ולא יכול להחזיק את הדילדו במקום.
יש גם רתמות עם סוג של הברגה , אבל מעולם לא יצא לי להתקל בהן.
הרתמה שלי , כמו ההמלצה של טול ,
היא רתמת שתי רצועות (שיושבות על הירכיים , במקום רצועה אחת שיושבת... icon_rolleyes.gif )
כשהרצועות מתחברות לטבעת מתכת חביבה ,שבתוכה יושב הדילדו.
ואני אסכים עם טול בעוד משהו- הפרדה בין רתמה לדילדו.
(כי אולי מה שבא ביחד יתאים רק אחד לשני, ואולי יש דילדואים מוצלחים יותר/במחיר נמוך יותר בחנות אחרת.)
ואין לי מושג אם מותר לתת המלצה על חנות , כי אולי זה פירסומי מדי- אבל להן יש מבחר נאה: http://www.sisters.co.il/sisters/PHP/Home.php
defluo{BDOC}

לא יודעת. אני קיבלתי ממינכן

defluo{BDOC} • 18 בספט׳ 2005
רתמה מהיותר מאלפות שנתקלתי בהן. עשויה מעור (סליחה וויקסן)

גירסת האבזמים אולי לא חביבה על כולם אבל הרתמה יושבת בול.

וחוץ מאבזמים של החגורה, יש גם שתי רצועות חיזוק מלמטה, כמו שצויין.

לא יודעת למה תמיד היה לי נורא ברור לי מה שTOOL אמר לגבי ההפרדה בין רתמה לדילדו.

זה נראה לי הכי הגיוני בעולם, הרי איך זה יחזיק אם זה מחובר ביחד, כל אדם צריך את החופשיות לשנות לפי מידותיו.. לא?

זה סופי, אני מאוהבת ברתמה שלי.. icon_smile.gif)