סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוו"ד סרט: תבעטי, תדרכי ותסובבי את הרגל

עתליה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 14 במאי 2003

חוו"ד סרט: תבעטי, תדרכי ותסובבי את הרגל

עתליה​(שולטת) • 14 במאי 2003
כשאני רואה דברים יפים, אני אוהבת לחלוק אותם גם עם אחרים.
בואו חלקו עימי דקות של הנאה צרופה....

סשן ראשון
מלכה יפנית, לבושה בבגדי עור צמודים, ביריות שחורות ונעלי עקב מחודדות יפייפיות. היא נראית מעשנת וממתינה לבחור שאמור להגיע.
היא כ"כ שלווה, רגועה ומעשנת בנונשלנטיות שאתה כבר יודע שמפה, זה רק הולך ונהיה טוב......
הבחור מגיע, מברך אותה לשלום. היא פוקדת עליו לרדת על ברכיו ותוך כדי ניהול שיחת חולין היא מתחילה לשחק באיברו, וברגע הכי לא צפוי..... היא מבליחה בעיטה (אויי... זה טוב....) שמותירה אותו מקופל על הרצפה.
כך במהלך כל הסשן, היא שואלת אותו שאלות כ"כ יומימיות, והכל תוך כדי בעיטות ודריכות.
הקטע שהכי קסם לי היה הרגע בו, היא דורכת עם סולייתה על "גנרל זיני" ובו זמנית נועצת את עקבה הדק והמחודד באשכיו..... כ"כ נועצת עד שלא רואים אפילו זכר לעקב!!!
עמוק..... עמוק..... וואוו....

סשן שני
לאותה מלכה יפנית מגיע בחור נוסף.
גם הוא יורד על ברכיו במהרה ואף איתו היא פותחת בשיחת חולין. שבמהלכה כהרף עין היא נועצת את חידודיי נעלה בבעיטה באשכיו.
שלא כמו הבחור מהסשן הקודם, (שעמד בגבורה בכל גחמותיה, ולמרות הכאבים העזים לעולם לא אמר די!!!), הבחור הזה מתחנן על אשכיו. כמובן, שהיא דואגת להבהיר לו למי שייכים אותם אשכים (לה, אלא מה?!) ואז... תוך כדי שהוא על ברכיו, היא בועטת בו והוא מאונן. וכשהבעיטה כואבת מנשוא ובחורנו מתקפל, תאמינו לי שהיא מעמידה אותו על המקום......

סשן שלישי
סשן עם 2 מלכות.
דווקא את הסשן הזה לא ממש אהבתי.
נראה היה שהן משחקות משחק, בניגוד ליפנית שהייתה פשוט טבעית לחלוטין.
הבחור נמצא בחדר עם אחת המלכות, היא מותירה אותו לבד ודואגת להזהירו שלא יגע בדבר.
איך שהיא יוצאת, הוא מתחיל להתחרמן מסריית זוגות הסנדלים הגבוהות שהיו בפינת החדר.
כששתי המלכות נכנסות, והבחור נתפס על חם - הוא נענש קשות.
למעשה, כל הסשן הוא כעונש על אותו מעשה.

סשן רביעי
אותן 2 מלכות. בחור אחר.
שאף הוא, מתפתה לגעת בסנדליהן כשהושאר לבד בחדר. הוא מגדיל לעשות, אוחז כל סנדל ומדמה כאילו זו רגלה של המלכה הבועטת בו. וככה מעניק ל"גנרל זיני" דקות של התרפקות.....
כשאחת מן המלכות נכנסת ותופסת אותו, מהרגע שהיא צועקת עליו "אמרתי לך לא לגעת בסנדלים" ועד הבעיטה, עוברת בדיוק שניה אחת.....
הוא מנסה להתנגד לה, תוך כדי עמידה. אבל, היא תופסת את ידיו כדי למנוע התנגדות, ומפליאה בו את בעיטותיה. ברך ימין.... סנדל שמאל.... ברך שמאל.... סנדל ימין..... (פשוט מחזה מלבב!!!)
עם הצטרפות המלכה השניה, הבחור שעד עכשיו לא זכה לדקת חסד, זוכה לטיפול משתיהן יחדיו.
הן דורכות, בועטות, נועצות עקביהן והקטע הכי טוב..... מוחצות ומסובבות את הרגל.......
ויקיריי..... עומד לו..... עומד לו בטירוף.....
xpertlicker
לפני 20 שנים • 14 במאי 2003
xpertlicker • 14 במאי 2003
מרתק ..................

למרות תחושת הדז'א-וו הקלה icon_rolleyes.gif

עתליה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 15 במאי 2003
עתליה​(שולטת) • 15 במאי 2003
xpertlicker כתב/ה:
מרתק ..................

למרות תחושת הדז'א-וו הקלה icon_rolleyes.gif

כן... אני יודעת.... גנרל זיני והקצינים עוד זוכרים את הפעם שעברה icon_biggrin.gif