לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך החלטתן?

infinite​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 24 בספט׳ 2005
infinite​(נשלטת) • 24 בספט׳ 2005
וואיי זה כל כך מזמן...איזה קטע (:

חחח קלייר icon_biggrin.gif
defluo{BDOC}

החלטתי לדוג כל שבוע

defluo{BDOC} • 24 בספט׳ 2005
infinite כתב/ה:
וואיי זה כל כך מזמן...איזה קטע (:

חחח קלייר icon_biggrin.gif

משהו מהעבר של הפורום..

סתם בשביל לעורר אותו קצת..

icon_smile.gif

וקלייר, הרגת אותי כרגע.. icon_cool.gif
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 24 בספט׳ 2005
לפני כמה חודשים חברה מהעבודה שאלה אותי אם אני בקטע של סאדו. פתחתי עליה את העיניים ואמרתי: "אמממ לא, לא ממש... אני מבינה שאת כן?"
"ואם היית בעניין, מה היית, שולטת או נשלטת?"
"לא יודעת."
"די נו תפסיקי, את פשוט לא רוצה לחשוב."
אחרי דקה נכנעתי (כמובן): "טוב נו... נשלטת."
היא חייכה, זה היה ברור לה. זה היה ברור לה כמו שזה היה ברור לי. כי זה האופי שלי. אין שום סיכוי שבעולם שאני - אשלוט. זה לא אני.
היא הראתה לי את האתר הזה. הסתכלתי בהיסוס וסיכמתי שזה לא הקטע שלי. אבל כל אותו ערב לא יכולתי להפסיק לחשוב על זה. פתאום, ככה, זו כבר לא היתה פנטזיה מסרט כחול, משהו שאני מעבירה בראשי מדי פעם כשאני מענגת את עצמי. זה הפך להיות משהו מציאותי, משהו שאנשים אמיתיים עושים להנאתם. בימים שלאחר השיחה הזו גלשתי באתר הזה, הסתכלתי, קראתי, והבנתי שאני מוקסמת, נמשכת לעולם הזה.
ממש באותם ימים התחלתי לצאת עם האישה שהיא בת הזוג שלי כבר כמעט 4 חודשים icon_smile.gif בשיחות הראשונות שלנו סיפרתי לה על השיחה ההיא עם החברה מהעבודה, דיברנו על הנושא והיה ברור שזה מסקרן את שתינו. בפגישה השניה שלנו כשישבנו אצלה בבית קראנו על סשן הבחירה של קלייר ובליסנה... אבל רק לאחר כחודש של סקס ונילי התחלנו להכניס אלמנטים בדס"מיים לחיי המין שלנו.
גיליתי מהר מאוד כמה אני אוהבת כאב, כמה אני אוהבת להשלט. אבל בשלב מסוים האישה שרציתי לראות בה את גברתי אמרה לי שגם היא אוהבת להשלט... גם היא רוצה שאכאיב לה. וזה לא בא לי בקלות. בהתחלה חשבתי שאני מוכנה לעשות את זה רק בשבילה. אבל לאחרונה הבנתי שזה מושך גם אותי, שאני נהנית מהשליטה, ואני יכולה רק להודות לה על כך. ככה זה, מסע של גילויים. עם האדם המתאים אפשר לנסות הכל ולגלות הכל.
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 24 בספט׳ 2005
תודה על המחמאה הענקית סקרלט יקירה. ריגש אותי לחשוב שתרמנו במשהו למיניות שלך ושל זוגתך.
scarlettempress{L}
קלייר, אני חושבת שהבנתי כמה אני נמשכת לעולם הזה בעיקר בזכות הכתיבה שלך ושל גברתך שמתארת את היחסים שלכן בצורה כ"כ מופלאה.
defluo{BDOC}

אני חייבת לציין

scarlettempress כתב/ה:
קלייר, אני חושבת שהבנתי כמה אני נמשכת לעולם הזה בעיקר בזכות הכתיבה שלך ושל גברתך שמתארת את היחסים שלכן בצורה כ"כ מופלאה.

שעד כמה שאני מוקסמת מהשיתוף של קלייר והעובדה שהיא מאפשרת לנו הצצה בעולם שלה...

שחיכיתי לבלוג של בליסאנה כדי לראות את הזווית השנייה של השולטת.

אבל אני נהנית נורא משניהם.

icon_smile.gif

ובעצם, מי לא?
scarlettempress{L}
...ובגלל זה אמרתי "הכתיבה שלך ושל גברתך..." icon_wink.gif
קלייר​(נשלטת)

לא לריב בנות :)

קלייר​(נשלטת) • 24 בספט׳ 2005
גם אני חיכיתי, ואני מאושרת תמיד לקרוא את התיאורים שגברתי כותבת למפגשים שלנו. לקרוא אותה, את רגשותיה תוך כדי, את מחשבותיה, מרגש אותי תמיד.

ותודה, באמת, הכי תודה שיש.
defluo{BDOC}
בקשה.

תבואי כל יום. באמת.

icon_smile.gif
defluo{BDOC}

Re: לא לריב בנות :)

קלייר כתב/ה:
גם אני חיכיתי, ואני מאושרת תמיד לקרוא את התיאורים שגברתי כותבת למפגשים שלנו. לקרוא אותה, את רגשותיה תוך כדי, את מחשבותיה, מרגש אותי תמיד.

ותודה, באמת, הכי תודה שיש.

וחוץ מזה.. נראה לך שאני וסקרלט נריב???

נההההההה....

הכל בחברות. פשוט הסכמנו להסכים... !