אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכלוב. סוף הסיפור

Aragorn​(שולט)
לפני 18 שנים • 24 בספט׳ 2005
Aragorn​(שולט) • 24 בספט׳ 2005
baby כתב/ה:
חשבתי על זה ייללתי, ועשיתי מנוי זהב.

אולי יקרה משהו טוב כשכל מיני עשבים שוטים יעזבו.

זה ייתן מקום לפרחים טובים לצמוח בגינה.

ביי ביי icon_cool.gif

מסכים לחלוטין.
פרנקי

אתר למנויים בלבד

פרנקי • 24 בספט׳ 2005
אני נכנסת לכלוב מדי יום כבר בשבועות האחרונים והנאתי בינתיים הולכת וגוברת
אכן , אם איכות האתר לא תרד ואמשיך להנות כך בהמשך , דמי מנוי שנתיים בסך שם 100-200 ש"ח לא יגרמו לי לעזוב את האתר.
אך המצב בעייתי
בשלב בו התחברתי לראשונה , אם האתר היה בתשלום סביר להניח שלא הייתי כאן עכשיו
כיצד מאפשרים לאנשים חדשים להכיר ולהחבר? להרגיש כמו בבית באמת ?
הרי פורום סגור של חברים וותיקים ומוזהבים יישחק תוך זמן קצר.
מקווה שיימצא פתרון הולם גם לגולשים החדשים, ולחברי הזהב שחלקם מרגישים שהעשבים הקטנים והלא מוכרים תופסים להם ספייס בגינה.. ולאנשים שמחזיקים את האתר וללא ספק משקיעים המון מזמנם והאנרגיה להפעלתו ..
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 24 בספט׳ 2005
רבאק...

כנראה שלא הבהרתי את עצמי...

העשבים השוטים זה אותו איש שכתב את הפוסט שפגע בחברה שלי ומבחינתי מוזמן לעזוב את האתר...

(Zה היה לקרוא לילד בשמו וניסיתי להתחמק מזה בנונשלנטיות)

לגבי החברים החדשים, להיפך, אני ממליצה מאד לבדוק לשאול ולהצטרף.

אז לחברים החדשים תצטרפו, אני סתם בעד דילול בוותיקים.
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 24 בספט׳ 2005
נכון להיום, חברים חדשים באתר מקבלים שבוע של חבר זהב,

והיות והאתר בהחלט מציע המון (ולא רק סטוצים, היכרויות, וזיונים... לפעמים אפשר אפילו לקבל פה מכות בהזמנה.. מה אתם יודעים icon_wink.gif ) בעלויות סבירות ביותר,
אין סיבה שלא לתרום לפיתוחו ולשלם בעבור מה שמושקע בו לרווחתינו הגולשים והמשתתפים בו.

הצעתי שלי היא להקנות את חברות הזהב הנסיונית לחברים חדשים לתקופת נסיון שעומדת על כחודש, שזה בערך הזמן הממוצע שלוקח להתמכר למקום, ולתת לחדשים את האפשרות לראות מה יש לאתר להציע להם,
ומי שבוחר שלא להתחבר,
זכותו,
בתנאים הקיימים כיום.

זרונת
קליבר​(שולט)

איך אני אוהב ש...

קליבר​(שולט) • 24 בספט׳ 2005
baby כתב/ה:
חשבתי על זה ייללתי, ועשיתי מנוי זהב.

אולי יקרה משהו טוב כשכל מיני עשבים שוטים יעזבו.

זה ייתן מקום לפרחים טובים לצמוח בגינה.

ביי ביי icon_cool.gif

[B]עושים את העבודה בשבילי ..
תמשיכי בייבי [/B
נ.ב. תודה .
defluo{BDOC}

Re: אתר למנויים בלבד

defluo{BDOC} • 24 בספט׳ 2005
פרנקי כתב/ה:
אני נכנסת לכלוב מדי יום כבר בשבועות האחרונים והנאתי בינתיים הולכת וגוברת
אכן , אם איכות האתר לא תרד ואמשיך להנות כך בהמשך , דמי מנוי שנתיים בסך שם 100-200 ש"ח לא יגרמו לי לעזוב את האתר.
אך המצב בעייתי
בשלב בו התחברתי לראשונה , אם האתר היה בתשלום סביר להניח שלא הייתי כאן עכשיו
כיצד מאפשרים לאנשים חדשים להכיר ולהחבר? להרגיש כמו בבית באמת ?
הרי פורום סגור של חברים וותיקים ומוזהבים יישחק תוך זמן קצר.
מקווה שיימצא פתרון הולם גם לגולשים החדשים, ולחברי הזהב שחלקם מרגישים שהעשבים הקטנים והלא מוכרים תופסים להם ספייס בגינה.. ולאנשים שמחזיקים את האתר וללא ספק משקיעים המון מזמנם והאנרגיה להפעלתו ..

בתור מישהי חדשה, נכנסתי לאתר ואוטומטית קיבלתי חבר זהב לשבוע התנסות.

עובדה שמהר מאוד אחרי שנגמרה התקופת היכרות הזו מיהרתי לחדש. טוב נו, אני מתמכרת מאוד במהירות לדברים שאני מחבבת (ואין כמו אוננות ורבלית לצורך זה) האתר נותן הרבה אופציות. לא כולנו רוצים להתחייב לשנה. אפשר גם רק לשלושה חודשים ואפשר גם רק לחודש.

יש הרבה אתרי היכרות שלא מאפשרים התכתבות חופשית בין אנשים שאינם מנויים.
למעשה אם איני טועה, רובם הגדול למעט פורטלים כגון נענע, תפוז וכדומה.

ויש לזכור שזה לא שכלובי עושה עלינו את הקופה אלא ממש ההיפך. לתחזק את האתר הזה גוזל הרבה מאוד זמן. זמן יקיריי, שווה כסף ולא אני המצאתי את המשפט השחוק הזה.

כמה לינקים שקשורים בבדס"מ מצאתם בעקבות האתר? כמה אנשים הכרתם? ואני לא מדברת על סשנים וזוגיות בהכרח, אלא חברויות של ממש... כמה עולמות נגלו לפניכם?
Inside your head
לפני 18 שנים • 25 בספט׳ 2005

מנוי זהב?!

Inside your head • 25 בספט׳ 2005
מה הוא מציע בעצם המנוי היקר?
כתב צבעוני בפרופיל?
אפשרות לתקשר עם חברים במסרים?

אם ארצה צבע אדע לשרבט לי ציור כזה או אחר בשלל צבעי הקשת בצייר.
"חברים" לא ממש מצאתי כאן..
ואת אלו שכן מצאתי יש לי דרכים אחרות לתקשר איתם.

את 120 השקלים האלו אדע לנצל בחכמה למטרות נעלות יותר.
<ולאלו שיקימו רעש ויאמרו כי בדבריי נימת זלזול-שבו בשקט לא ביקשתי דעה>

למנויי הזהב - תהנו בחלקכם.
אני בחלקי מאושרת.. icon_smile.gif

RD
Aragorn​(שולט)

Re: מנוי זהב?!

Aragorn​(שולט) • 25 בספט׳ 2005
ברווזת גומי כתב/ה:
מה הוא מציע בעצם המנוי היקר?

RD

מנוי הזהב מציע בית.

כלובי עובד קשה בשביל לספק לנו בית
ומנוי הזהב היא הדרך שלנו להגיד לו תודה על העבודה שהוא עושה כבר שנים כמעט ללא תמורה.

את מבלה פה הרבה
אז כדאי לך לתת את הדעת מידי פעם
לכך שיש פה מישהו שעובד וקשה כדי שאת תוכלי לבלות כאן כל כך בנעימים.

גם היום האתר לא ריווחי.
אם את לוקחת בחשבון את הוצאות האחסון והתקשורת
ואת העבודה הכרוכה בבניית האתר וניהולו
ומורידה מזה את ההכנסות בגין מנוי הזהב (מספר זעום)
ומפרסומות (רובם מטעם גוגל ומכניסות מעט מאוד כסף)
את נשארת בעיקר עם חור גדול בכיס.

ככה שכולנו שמחים שאת כל כך מאושרת בחלקך
אבל נראה לי שכלובי מאושר בחלקו טיפל'ה פחות ממך
והוא בטח לא צריך לממן אותנו.
ככה שאם כל כך קשה לך להוציא 10 שקל בחודש (ואני בטוח שאמא נותנת לך יותר דמי כיס מזה)
אז אני מאמין שכלובי יוכל למצוא לך תעסקוה כלשהי
כמו למשל ליחצ"ן את האתר ולהביא לפה מפרסמים.
Inside your head
Inside your head • 25 בספט׳ 2005
אם החלטתי שלא לעשות את המנוי הם משיקולים אישיים שלי שלא מעניינו של אף אחד.

בנוגע לכך שכלובי עמל אז, היום וימשיך על האתר כבודו במקומו מונח.
איש אינו שולל ממנו את הזכות הקיימת לו מלהתפרנס מהבית שהוא יצר לקהילה הזו.

כמו גם שהחלטתו של כלובי מוצדקת, כך גם החלטתי.

אני אכן נמצאת באתר ולוקחת בו חלק לא מבוטל, אך תגובתי נבעה מזלזול מסויים שהשתמע מדבריה של בייבי (גם אם הסבירה עצמה מאוחר יותר).
עשה רושם כי אין מקום לחדשים/פראזיטים/אוכלי חינם כאחד מקום באתר הזה.
זה שהיא הסבירה את עצמה יותר מאוחר לא תרם לריפוי המכה הראשונית.

בכל אופן, הנאתי בכלוב מרובה.
כך שאני מתכוונת להישאר כאן (זאת אם יתאפשר).
ואני בטוחה שכל אחד יכול לתרום לאתר הזה גם מבלי להוציא סכום כסף כזה או אחר.

ושוב אני חוזרת, שהחלטתי לא לרכוש מנוי היא ממניעים אישיים בלבד שאני בוחרת לשמור לעצמי ואין זה אומר שאני טובה פחות מאלו שכן רכשו מנוי.

בברכה,

RD
Dom_Quixote

ושוב הדמעות על האיפור

Dom_Quixote • 25 בספט׳ 2005
אוף, כבוד,

חודש שלם בקושי נכחתי פה, לא קראתי, לא הגבתי, לא כלום. ובא דור שלא ידע את קיחוט. ואני הייתי שמח וטוב לב בחלקי. והארץ שקטה ארבעים שניות.

ובאמת גמרתי אומר בלבי להיעלם. אבל רצה הגורל ונדרשתי הנה, ואז רצה הגורל וראיתי את השרשור הזה, ואז רצה הגורל ולא יכולתי שלא להתערב שכן כוח עליון ציווני לבוא וכהרגלי לשפוט בחוכמתי האין סופית מה פסול ומה כשר, ובתקווה ירצה הגורל וכולם ישתחוו אפיים ארצה ובמוצאי יום הכיפורים נערוך את ליל הסכינים הארוכות בכלוב II, ומפלגתי תישאר לעד בשלטון, הגם שאני עצמי אעשה לביתי באיי קיימן.

אז ככה, זה באמת נורא פשוט.

חבר זהב לא קשור ל"צבע בפרופיל". מימיי לא השתמשתי בצבע בפרופיל.

הוא גם לא קשור לתיבת ההודעות היוצאות ולהיסטוריה עם כל מכותב, הגם שבאלה השתמשתי תכופות ויקרות. הוא אפילו לא קשור לאפשרות להשמיע קול נביחה בצ'אט, שיש לקוות שברגע שכלובי יקבל את המרשם שלו האפשרות הזו תחזור אל תהומות ההזייה משם באה.

הוא קשור לדבר הרבה יותר חשוב.

אתם מבינים, בניגוד למה שחלקנו עשויים לחשוב, לכלובי קשישא יש, למעשה, סוג של חיים. ובמשך שנתיים וחצי הוא יושב ומנהל ומפתח את האתר הזה - צ'אט, מגזין, פורומים, מודעות, לינקים, תמונות, רדיו וכל הגאג הזה - חינם אין כסף.

אני לא צריך להסביר לכם שיחסית מעט מאוד גופים רוצים לפרסם באתר של קהילה בת כמה אלפי גולשים בודדים שלא ממש ניחנה בכוח קנייה מרובה ביחס לכלל החברה הישראלית.

כך שיוצא שבעוד שעלות אחזקת האתר ותפעולו היא עצומה, ההכנסות נמוכות מהרייטינג של "לימוזינה" עם גיל ריבה. /U]

ולכן עלה רעיון הזוי, מופרע, וחסר תקדים במוחו של כלובי - מכיוון שהוא מספק שירותים, אולי הוא גם יבצע [U]אקט שטרם נשמע כמוהו בעולם, וידרוש תשלום עבור השירותים הללו.

ועוד איזה תשלום, מי ישמע! ב-JDATE וקופידון, מי שרוצה לשלוח הודעה אחת מחורבנת, צריך להיפרד מלמעלה מ-100 שקלים בחודש (זה עוד במנוי המוזל - לטווח ארוך). באלט.קום - אתר ההיכרויות הבדסמי הגדול בעולם - תתכוננו לשלם את הסכום הזה בדולרים. בלי זה אי אפשר לשלוח אפילו הודעה אחת.

לעומת זאת בכלוב, אתם יכולים לשלוח הודעות כאוות נפשכם (שזו שערוריה, הרי אני רוצה לשלוח רק אחת בכל חיי, למה לי לשלם עבור כמות בלתי מוגבלת) סכום שערורייתי בעליל של 15 (!!!!!!) שקלים בחודש! 15 שקלים! מה הוא חושב לו הכלובי הזה, שאנחנו עשויים מזהב?

היום הייתי במסעדה, וצלוחית החמוצים עלתה 17 שקלים קיבלתי זיתים ושני מלפפונים חמוצים. היה שווה. אחר כך הזמנתי קולה, שעלתה 10 שקלים. גם שווה. אחרי הארוחה (סכום מגוחך של כמה עשרות שקלים לשניצל) גם הזמנו עוגה קטנה ב-27 שקלים. ואחרי כל זה כלובי בא ודורש ממני 15 שקלים? לחודש?? תקשיבו, הבן אדם חוצפן, אין מה לדבר.

אז הלכתי אליו הביתה (אני יודע איפה הוא גר כי פה בקהילה כולם אנשים כ"כ טובים, שכל שני וחמישי עושים לו אאוטינג זדוני במקום זה או אחר, והוא עדיין לא הופך את האתר להיות בתשלום בלבד, כי הוא לא רק חוצפן, הוא גם דביל), והפגנתי אצלו מתחת לחלון עד שהוא יצא.

והוא אמר לי "תקשיב קיחוט, אמנם אני צאצא של אנטיוכוס ודורש סכום בלתי הגיוני בעליל של 15 שקלים עבור כל שירותי האתר, ונכון שזה סכום שלא מכסה את החשמל של המחשב שדולק, שלא לדבר על שהייה של שעות על גבי שעות על גבי שעות בתחזוקת האתר הזה שמרבית חבריו שולחים לי מדי יום בקשות, תלונות על הטרדות, שאלות, פידבק טכני, וכמובן עושים לי אאוטינג כמו שאני כ"כ אוהב ברגע שלוקח לי יותר מעשר דקות לענות להם. אבל חשוב לזכור שבכל הזמן הזה גם מי שאינו מנוי זהב ולמעשה לא משלם אגורה שחוקה יכול לגלוש באתר ולעשות כמעט הכל - לקרוא, להגיב, לצ'וטט, ובסך הכל קיימת הגבלה על מספר ההודעות שניתן לשלוח. אתה יודע שבכל אתר היכרויות נורמלי צריך לעשות מנוי במאה שקל ויותר לחודש בשביל לשלוח הודעה אחת מסכנה?" "בוודאי שאני יודע, אמרתי לכסיל. אני כתבתי את זה פה בתחילת הפוסט, ועכשיו אני גם שם את המילים האלה בפיך שכן אני לא מוכן לנהל איתך שיחה גם אם מוסוליני בכבודו ובעצמו ידרוש ממני לעשות זאת. אבל תגיד לי, הר כלובי, איך אתה מסביר את ההגיון המעוות שלך, לפיו אנשים שמקבלים משהו אמורים לשלם בעדו? מה אתה רוצה, להחזיר אותנו לימי הביניים? ויותר מכך, על מה ולמה אתה נותן גם לאנשים שלא משלמים אגורה שחוקה את כל השירותים הללו? מה זה ההגיון המעוות הזה, לפיו אנשים שלא משלמים אגורה זכאים לקבל 99% מהשירותים שאנשים שכן משלמים זכאים להם? מה, אתה רוצה להחזיר אותנו לימי הביניים?"

וכלובי משך בכתפיו, וחזר מהר לעבודתו, כי בדיוק עשו למישהו אאוטינג בפורום והיה צריך למחוק את הפוסט לפני שייגרם נזק אמיתי, ואני אמרתי "לא צריך טובות", והלכתי ועשיתי מנוי ב-JDATE ב-120 ש"ח לחודש. ועכשיו אני שם, מחפש בתיאורי החברות רמזים דקיקים שהן בדסמיות, ושולח הודעות (אני יכול, כי עשיתי מנוי ב-120 ש"ח לחודש) עם רמזים עבים בסגנון "אז את מחפשת בחור דומיננטי, אה?". וטוב לי בחיי.

ומי שלא רוצה לעשות מנוי זהב - הרי זה לגיטימי ואף מובן. זכותו של כל אחד להחליט שפעילותו ורמת מעורבותו באתר לא מצדיקה השקעה כספית, ולא משנה הסכום. זכותו של אדם גם להחליט שרמת הפעילות שלו דווקא כן מצדיקה מנוי זהב, ועדיין לבחור שלא לשלם.

אבל בכוכב השלישי מהשמש במערכת הפלנטות שלנו, יש איזה נוהג מעצבן כזה, לפיו נהוג לשלם תמורת שירותים.

וכשמישהו נותן המון שירותים ולא דורש כסף בעבורם - אומרים תודה, ולא באים אליו בטענות.
בעיקר כשהוא אישית משקיע את כל העבודה והמשאבים במתן השירותים הללו, מתוך רצון טוב ואהבת הקהילה גרידא, ללא קבלת תמורה הולמת. כמה מכם היו עושים דבר דומה? רוצים לנסות לעבוד שעות על משהו ללא קבלת שכר, ועוד שיבואו להתלונן אחר כך? עכשיו זה באמת מזוכיזם אקסטרימי.

ואגב, "פרזיטים" אינם אלה שלא עושים מנוי זהב. שוב - זכותם לא לעשות. פרזיטים הם אלה שעוד מעזים להתלונן על זה שהם לא מקבלים הכל כולל הכל כולל הכל חינם, ושכלובי לא בא לנשק להם את הרגליים.

כל חבר בכלוב זוכה לאותו יחס, הן מצד ההנהלה והן מצד החברים. אף אחד מאיתנו לא מבדיל בין חדש לישן, בין ותיק לינוקא, בין דום לסאב (ואפילו סוויצ'ים!), בין גבר לאשה, בין זקן לצעיר, בין יפה ומכוער.

אנחנו מבדילים רק שלוש הבדלות: בין טובים לרעים, בין חכמים לטפשים, ובין אנשים שמבינים דבר או שניים בהלכות העולם ויודעים להכיר תודה כשצריך, לבין כאלה שחושבים רק, אבל רק, על עצמם.

עכשיו אם תסלחו לי, אני צריך ללכת לשלוח המון המון המון הודעות לכל הסאביות באתר. אחרת אני ארגיש שרימו אותי, כי יכולתי לקנות בכסף הזה צלחת חמוצים.

כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

ים-של-דמעות-בשתי-עיניי

נ.ב - לא, אין קאם בק, אני לא פה.