סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה זה תמיד צריך להיות כל כך מסובך?

ספל חמאה
לפני 18 שנים • 26 בספט׳ 2005
ספל חמאה • 26 בספט׳ 2005
יקירה
זה לא צריך תמיד להיות כל כך מסובך, למעשה, זה לא צריך לעשות שום דבר שלא בא לו, זה רוצה להיות כל כך מסובך, לעיתים קרובות ביותר (אם כי, לא תמיד), וזה מה שזה עושה.

>ספל חמאה מבהירה את זה<
scarlettempress{L}
לפני 18 שנים • 26 בספט׳ 2005
scarlettempress{L} • 26 בספט׳ 2005
ציטוט: משפט המפתח בה היה 'נפגש בדיוק בשעה הנכונה' וזה בדיוק מה שקורה בנס שנקרא אהבה. בדיוק ברגע מושלם אחד (ולרב בדיוק כשהכי פחות חיפשת), כל התנאים מסתדרים לחיבור מושלם בין שני אנשים וזה קורה בדיוק בשעה הנכונה ואי אפשר לזרז את זה.

ומהו אותו חיבור מושלם? חיבור בו את יודעת שגם אם האדם שמולך הוא ממש לא מה שדמיינת כשחשבת על אהבה, הוא בדיוק המושלם עבורך, כי איתו את מרגישה הכי שלמה והכי את.

מסכימה עם כל מילה... אני יודעת שזה נורא מעצבן ונורא מתסכל, ושעד אותו רגע עוברים המון רגעים של בדידות וציניות ומיאוס ואכזבה... אבל לצערי אין תשובה אחרת.
defluo{BDOC}
לפני 18 שנים • 27 בספט׳ 2005

בנות אני עייפה מהיותי

defluo{BDOC} • 27 בספט׳ 2005
סמרטוט הורמונלי.

הריני לקרוא לשחרור נשי מהנשיות.

או בעברית- מתהום הנשייה.

אני אישה, את אישה.

עכשיו בואי תעשי לי ילד.

תודה.

או בעברית- די לפוזה, פוזה לא עושה טוב לאף אחד, אולי קצת אולקוס ולא יותר.
יהלום
יהלום • 27 בספט׳ 2005
דפלואו (איך מעברתים את שמך ??? סליחה מראש אם עיוותתי)

קטונתי מלתת עצות...

למצוא את "ה"אהבה.. נראה לי שלא קל אף פעם... יש מצב שזה פשוט קורה...
היי את... חווי את העולם....

אנשות מצטרפות מידי פעם למסע הזה... עושות אהבה...
חלק מהכיוונון הזה של עצמך, למי שמתאימה לך... יכול לסובב את המנעול (כאלו שמסתובבים עם קוד) גם לכיוון של הבדס"ם ... בדיוק כמו שהוא יכול להסתובב לכל כיוון ונילי אחר (לדוג' טעם מוזיקלי)

*** ולגבי "אישה תעשי לי ילד" ... אני איתך... ישר כוח... עכשיו כל שנותר הוא להמציא את הפטנט...***
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 27 בספט׳ 2005
היי ! האמת שמה שאת מרגישה וכתבת דומה מאד לחיפוש רגיל אחר אהבה שיש בתוך כל אחד מאיתנו ,סטרייטית או לא , גבר או אישה ,זה עדיין הרגיש לי ככה והעובדה שאת הרגשת שהאפשרויות שלך מצטמצמות לנוכח זה שאת מחפשת אישה וגם מתחלפת - זה ממש לא צימצום אפשרויות בעיניי (לכל מנעול יש את המפתח שלו נו ..למרות שזה נשמע קיטצ'י icon_rolleyes.gif ) את מחפשת מישהי שתהיה קרובה לך ותקרא אותך ,כולל את הרגעים בהם את רוצה להישלט או לשלוט וגם בקשר גריל יש לנו את זה לפעמים רוצים לשלוט במלוא הביטחון ולפעמים רוצים לתת לצד השני להוביל ,להשתחרר אז..את פשוט מחפשת אישה . הנה את רואה זה פשוט (נגיד) icon_wink.gif