בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מדיקל פטיש

Dungeon
לפני 18 שנים • 19 בספט׳ 2005

מדיקל פטיש

Dungeon • 19 בספט׳ 2005
icon_surprised.gif
teacher​(שולט)
לפני 18 שנים • 20 בספט׳ 2005

רדיו הכלוב יסקרו או הארוע

teacher​(שולט) • 20 בספט׳ 2005
צוות רדיו הכלוב כבר מתארגן לשידור חי ארוך, דינאמי
ומלא בתיאורים וצלילים רפואיים.

1,2,3 clear !!!!

teacher
009​(אחר)
לפני 18 שנים • 20 בספט׳ 2005
009​(אחר) • 20 בספט׳ 2005
009 והסאבית האהובה יהיו שם לסאשן מדיקלי סופני............הבקר קבלנו עבדכם הנאמן והסאבית האהובה ים של ציוד מדיקלי חדש ............הציוד נמצא בבדיקה של מאסטר הבית והתוצאות על הבמה ביום חמישי בלילה......... איזה כיף להיות מאסטר ולשלוט ..........פשוט תענוג הזוי............חזרתי לימים שעברו וכמה טוב לשחזר זכרונות מן העבר.........009 אוהב את הסאבית שלו אהבה גדולה והסאבית האהובה אוהבת את 009 גם כן אהבה גדולה ...............והשמחה גדולה..........והכל בסימן של אהבה!!!כי אין כמו אהבה ואין תחליף לאהבה..........

009 והסאבית האהובה
Tainted​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 26 בספט׳ 2005
Tainted​(לא בעסק) • 26 בספט׳ 2005
אחח אחח איזה ערב משובח!!

קודם כל תודה לזאפי ולוויז הענקים ששמרו על מרחב בטוח להקזת הדם.

עכשיו לאקשן..

כבר שנכנסתי למועדון ידעתי שזה הולך להיות ערב מיוחד ונדיר,
איך שנכנסתי קיבלתי צמרמורת, חלוקים לבנים, מכשפה אחת שמסתובבת ובודקת שקדים לאנשים (אין לי 😎 )
ושתדעו - הרבה זמן אני מחכה לערב מדיקל! rollingeyes-024.gif
קצת לאחר שהרחבה החלה להתמלא ב"שלום שלום", "מה קורה?" התחיל האקשן....
הגבירה הנפלאה אורלי בסשן ליפיפיה מעלפת (שמסתבר שזו אינפי! ואני לא ידעתי!)
בבמה האחורית דוקטור יקיר בסשן תפירה מדהים על העבד הכחול שהיה לי הכבוד להכיר- הגיע הזמן באמת- אתה ניפלא!! :wub:
אחרי סשן התפירה, סשן מחטים (ספרתי 50) על העבד המקסים שאין לי מושג מה שמו אבל בתור לוח מטרה הוא היה ניפלא :wub:
ואפילו קיבלתי הסבר על איך מוציאים מחטים (אם הייתי מתקרצצת קצת יותר מוקדם הייתי לומדת איך מכניסים) אז פרודו- תתכונן! מאסטר יקיר יתקע ואני אוציא!

(יקיר אתה חייב לי תשלום על טיפול בסאבית הלחוצה שלך, ועל אירגון מרחב בטוח- התשלום במזומן בלבד- תודה!)

מרוב אקשן, דם, סשנים וקעקועים, אני כבר קיבלתי סחרחורת!!! טוב צריך לשבת, ומה לעשות שהכיסאות בבר גבוהים לי? בזריזות פרודו התנדב להיות הדום לרגליי ולרגליי המלכה קאלי הניפלאה.. התעללות קטנה בפרודו שהתחילה אצלי ונגמרה אצל קאלי (עם סימנים! angry.gif )
סשן הקזת הדם בהחלט שיחרר לחלוחית לתחתוני, פעם הבאה אני רוצה שלוק!! ובלי וודקה!

בקיצור
אירועי הערב בהחלט מעורפלים, מלבד הדם בכל מקום, ואיברים משופדים על מחטים קטנות וצבעוניות...

היה ערב כיפי!!!!

מתי הערב מדיקל הבא??
Tainted​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 28 בספט׳ 2005
Tainted​(לא בעסק) • 28 בספט׳ 2005
אין ספק היה ערב איכותי- ואתה כיכבת בו!!!!

שלא נדבר על 009 היקר והסאבית האהובה, איזה אהבה!!!!!
kaly
לפני 18 שנים • 28 בספט׳ 2005
kaly • 28 בספט׳ 2005
בהחלט דומי יקירתי,אחד הערבים המוצלחים שאני זוכרת בדאנג'ן.

מאסטר יקיר-תענוג לעיניים ולתחתונים לראות אותך מסשן,עבודה מקצועית לחלוטין.

הייתה אווירה מינית ומחשמלת

בקיצור-מולטי כיף

דומי ופרודו - iloveu.gif
פרודו​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 29 בספט׳ 2005
פרודו​(מתחלף) • 29 בספט׳ 2005
domme כתב/ה:
..... מרוב אקשן, דם, סשנים וקעקועים, אני כבר קיבלתי סחרחורת!!! טוב צריך לשבת, ומה לעשות שהכיסאות בבר גבוהים לי? בזריזות פרודו התנדב להיות הדום לרגליי ולרגליי המלכה קאלי הניפלאה.. התעללות קטנה בפרודו שהתחילה אצלי ונגמרה אצל קאלי (עם סימנים! angry.gif )
סשן הקזת הדם בהחלט שיחרר לחלוחית לתחתוני, פעם הבאה אני רוצה שלוק!! ובלי וודקה! ....

סחרחורת בלשון המעטה... נכנסתי לכושר מרוב לרוץ ברחבי המועדון, ולו רק כדי לא לפספס אף לא ארוע מדיקלי או אחר...
תמיד לנוחיותך גבירתי }{
קאלי מותק... תודה על הבטן המחוספסת... icon_wink.gif (עדיין מחוספסת גם היום)
kaly
לפני 18 שנים • 30 בספט׳ 2005
kaly • 30 בספט׳ 2005
domme כתב/ה:
רמאית, בכלל לא לבשת תחתונים! icon_twisted.gif

דומיייייי icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif