לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שומרת לשפחה

מUחדת
לפני 18 שנים • 29 בספט׳ 2005

שמישהו יבטיח כבר סשן פילינג בבית הזה.

מUחדת • 29 בספט׳ 2005
נסיעה לחו"ל וזה- אבל מישהו חייב לשמור על הנקבוביות של קלייר פתוחות לרווחה.

ויפה שיפחה אחת קודם! icon_wink.gif
Adonasuy​(שולט)

נשים , נשים...

Adonasuy​(שולט) • 29 בספט׳ 2005
כמה טוב שיש גברים שיכניסו קצת הגיון.
קודם כל- מי נותנת לחתולה לשמור על שמנת? קחי דום - הומו. גם לא יקלקל לך את הסחורה, וגם, בגלל שלא אוהב נשים, ידאג לחנך אותה כמו שצריך!!! (ועוד תקבלי אותה עם תחת פעור- בכלל יופי).
icon_twisted.gif
שנית- בוסטון מדהימה. את מפספסת לדעתי את כל עונת הטרום שלכת של ניו- אינגלנד ומסצוסטס- אבל זה נהדר. בקשי המלצות על אתרים היסטוריים במלון. ולא לשכוח לאכול לובסטר ביסק או קלאם צ'אודר.
Belisana​(שולטת)

Re: עוקבת בחיוך..

Belisana​(שולטת) • 29 בספט׳ 2005
[quote="לחישה"]גם חיבוקים חייבים להשאר רק בוירטואליה?icon_smile.gif

לחישונת בשבילך יש לי חיבוק מיוחד ומאד לא וירטואלי שמחכה לך כבר המון המון זמן.

מיוחדת, קרעת אותי מצחוק. והנקבוביות צריכות להיות סגורות!!! כבר חשבתי למנות אותך לשומרת הנקובוביות, אבל כזאת טעות???

ואדון נשוי, תפרט תפרט! מה בעניין הלובסטר? ואני לא מפספסת את השלכת, אני מגיעה בשיא.
מUחדת

סגורות. ברור.

מUחדת • 29 בספט׳ 2005
רק רציתי לבדוק כמה אקסטרימית את.
את עושה לכל נקבובית פתוחה ומגורה אפטר ק(ל)ייר.

את לא עד כדי כך מצ'וגעת,הא?
icon_smile.gif
Adonasuy​(שולט)

Re: עוקבת בחיוך..

Adonasuy​(שולט) • 29 בספט׳ 2005
Belisana כתב/ה:

ואדון נשוי, תפרט תפרט! מה בעניין הלובסטר? ואני לא מפספסת את השלכת, אני מגיעה בשיא.

זה כדי לגרות את התאבון- http://boston.about.com/cs/restaurant1/ht/Boston%20Lobster.htm

והיות ולא יהיה לך זמן לבשל אז תנסי את:
Village Fish
Address: 22 Harvard St., Brookline Village, Brookline, MA, USA
Phone: 617/566-3474 Location: Brookline Price range: $8 to $24
Cuisine: Seafood

From Fodors.com:
With one of the few raw bars west of Boston's waterfront, Village Fish serves nothing but classic seafood, including light and crispy fried calamari and the freshest grilled shrimp around. The best seats in the house are either at the bar or at a handful of tables on the bar side. AE, MC, V. T stop: Brookline Village.

תהני!!
88fm​(נשלט)
88fm​(נשלט) • 29 בספט׳ 2005
Belisana יקירתי.
קלייר צריכה להודות שיש לה שולטת כמוך.
את מדהימה.
שיהיה לך חופשה נעימה.
נשיקות.
Belisana​(שולטת)
לפני 18 שנים • 30 בספט׳ 2005

נקבוביות, לובסטרים ונשיקות

Belisana​(שולטת) • 30 בספט׳ 2005
מיוחדת - ברור שאני לא עד כדי כך אקסטרימית - רק לכל נקבובית שלישית icon_smile.gif (בכל זאת יש לי עוד כמה עיסוקים בחיים) icon_smile.gif

נשוי - תודה רבה. אני אביא לך תמונה למזכרתicon_smile.gif (אני רק מזהירה שכישורי הצילום שלי לא עולים על כישורי הבישול שלי שזה אומר - בררר....). ובאמת - תודה ואשתמש בהמלצות.

88 - שתינו זכינו ונשיקות בחזרה (ואל תשכח לחשוב עליי ביום כיפור כשאתה מענה את נפשך) icon_smile.gif
sheket
לפני 18 שנים • 1 באוק׳ 2005

מנסה את כוחי בצד האחר של השוט (וגם להחזיר את הפוסט לנושא)

sheket • 1 באוק׳ 2005
קלייר נאנחת עם כל הצלפה, נושאת את עיניה לגבירתה. "מה זנזונת, כואב?" בליסאנה מחייכת לעברה. אני מחזירה את הראש שלה לאן שהוא צריך להיות: מופנה אל הריצפה, שומטת את השוט מידי אל הספה "קלייר, אני לא אסבול את החוצפה הזאת בשבועיים הקרובים- את מבינה?! הראש שלך לא יזוז לשום מקום בלי אישורי!" ונותנת לה ספאנק שמרעיד את גופה. "הבנת כלבה?" היא פולטת אנחה שקטה ואני מזהה באנחה הרבה יותר מכאב. מעבירה אצבע עדינה על הכוס שלה, "שאלתי אם הבנת?!" קלייר נרעדת ולוחשת "כן המלכה.", "נראה לי קלייר שאת עוד רחוקה מלהבין, בואי ננסה לפשט את זה עבורך." אני מורה לה להבליט את התחת.
בליסאנה מתיישבת על הספה ומרימה את הפנים של קלייר אליה, כל ספאנק שנוחת על ישבנה של קלייר מעלה חיוך ממזרי על שפתיה של גבירתה. קלייר פולטת אנחה אחת כבדה מדי.
אני מחברת את הרצועה אל הקולר שלה, ומוליכה אותה אל המרפסת, אוויר קריר של ערב מקדם את פנינו. "כלבה" אני פונה אליה "את תשארי כאן, גבירתך ואני צריכות לדבר, עוד לא השתכנעתי אם באמת את רוצה שאשאר".
sheket
לפני 18 שנים • 1 באוק׳ 2005

סאבית כותבת שליטה?!

sheket • 1 באוק׳ 2005
בררררר.... icon_redface.gif

זה היה ממש מפחיד, icon_eek.gif
אני חושבת שאני אשאר עם הצד המוכר והאהוב עלי יותר icon_biggrin.gif