צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לקלייר

אמטיסט​(שולטת)
לפני 18 שנים • 1 באוק׳ 2005

לקלייר

אמטיסט​(שולטת) • 1 באוק׳ 2005
לצערי אין באפשרותי לענות להודעתך. כיוון שלא אני ולא את חברות זהב.
לכן אני עונה לך פה.

שנה טובה ומאושרת גם לך וגם לגבירתך.
מחקתי את הבלוג כיוון שהבנתי שהוא לא מספיק תקשורתי ומדבר בשפה, ועל חוויות ( גם אם פנטזיות) שלא מדברות אל רוב הקוראות פה. לא קיבלתי דרכו את הפידבק המיוחל, (חוץ מאשר ממך וגבירתך icon_smile.gif ובמעט זמן שהיה באויר הבנתי שבלוג שלם הוא בעיקר שיתוף מלא של הקורא עם חוויות ורגשות אמיתיים שעוברות על הכותב או הכותבת. ואני עוד לא במקום הזה. אולי בהמשך. בנתיים אני נהנת מבלוגך ובלוגה המקסים של גבירתך אתן אכן יודעות לשתף בטבעיות ולחלוק איתנו בשפה קולחת ובהירה את החוויות שעוברות עליכן.

שיהיה לכן ולכולן חג שמח ושנה טובה
אמטיסט (שולטת מחפשת נשלטת)
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 1 באוק׳ 2005
תודה אמטיסט,

אבל אני דווקא חושבת שרוב הדברים שכתבת מדברים מאוד לנשים פה. אולי פשוט לא מספיק נשים נחשפו לבלוג שלך.

אני חושבת שתקבלי המון תגובות אם תפרסמי את הדברים שכתבת גם פה בפורום.

ושנה נפלאה לך, אני מקווה שתמצאי את הנשלטת שלך. icon_biggrin.gif
תמימות מטעה

אמטיס

תמימות מטעה • 1 באוק׳ 2005
אני לא חושבת שהעדר הפידבק המיוחל מעיד על הפוטנציאל של בלוגך לעורר עניין ציבורי, דווקא בגלל שהתכנים שהבאת לא היו פרטיים על חייך אלא פנטזיות בידיאסאמיות.
כיוון שרבים כותבים בלוג, לוקח זמן להגיע לבלוגים שמעניינים אותך, וגם אז לא תמיד מרגישים צורך להגיב. אני קוראת בלוגים מסוימים באופן קבוע ברשת ובעצם מגיבה רק לעיתים רחוקות, כשאני במצב הרוח המתאים.

אני גם חושבת שבלוג יכול להוות כלי לפירסום הגיגים, פנטזיות, סיפורים וכל העולה על דעתך,
אין חוקים לבלוג ועל כן לא חובה לשתף דווקא בחוויות/תחושות שלך.

icon_razz.gif
אמטיסט​(שולטת)
אמטיסט​(שולטת) • 1 באוק׳ 2005
תודה בנות על החיזוקים. הם מקרבים אותי עוד צעד לפתיחת הבלוג הבא icon_smile.gif
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 1 באוק׳ 2005
ציטוט: לא קיבלתי דרכו את הפידבק המיוחל

ובגלל זה מחקת למה ??? אם הרגשת צורך לכתוב את מה שכתבת בבלוג ,הרגשת שאת רוצה ויכולה לשתף זה כבר כיף, משחרר, נחמד ותאמיני לי שיש הרבה אנשים שכן קוראים פשוט לא תמיד מגיבים
גם אני לא תמיד יש לי מה להגיב על כל דבר ויש לדוגמא דברים שמרגשים אותי מאד כשאני קוראת אך אני מגיבה על ידי בהייה במסך עישון סיגרייה עצבנית והתרוצצות בין המחשב למטבח לראות אם הקומקום רתח במטרה להכין קפה ולקרוא עוד פעם.. מה כ-ו-ל-ם צריכים לדעת את זה ???
icon_smile.gif לא, אז לא תמיד על כל דבר ישר מגיבים
אני בכלל לא ראיתי את הבלוג האמת אבללל מה איכפת לך כמה מגיבים האיכות חשובה לא הכמות בליסנה וקלייר גדולות מהחיים ואני בטוחה שהגיבו מהלב !
תמשיכי לכתוב

מבטיחה להגיב icon_wink.gif
Belisana​(שולטת)

אמטיסט יקירתי

Belisana​(שולטת) • 1 באוק׳ 2005
בתור אקסביציוניסטית מושבעת וחובבת מחיאות כפיים סדרתית אני יכולה להבין את התסכול שלך מחוסר התגובות, אבל אל תתני לזה ליאש אותך. תזכרי שאת כותבת לעצמך ולשפחתך המיועדת כדי שתכיר אותך ותמצא את דרכה אלייך ולא לאחרים ואם מישהו קורא ומגיב ומזדהה- נפלא.

אני כותבת בבלוג שלי כשבוער לי לכתוב ולא תמיד על עולם השליטה ומסקר קצר שערכתי בבלוג שלי שמתי לב לתופעה הבאה:
כשאני כותבת בלוג על רגשות שלא קשורים לשליטה (הכאב שלי על מחלתו של אבי וכו') אני מקבלת בין אפס לשתי תגובות, אחת מהן היא כמובן של קלייר. כשאני מזכירה את המילה 'זין' או 'זיון' או 'סשן', התגובות עולות ל-17 בממוצע וכשאני מספרת על חוויות אחרות שקשורות לנשים, גברים וכל השאר ולא לעולם השליטה אני מקבלת 8 תגובות בממוצע. יוצא מכאן שאני אמורה להפסיק לכתוב כשכואב לי או כשעצוב לי או כשאני לא חרמנית (כן, זה קורה לי מדי פעם icon_smile.gif ) ומה פתאם???
זה הבלוג שלי, שאני אפסיק בגלל שאין לזה רייטינג?

לדעתי השיקול היחיד שלך צריך להיות אם נעים לך, כיף לך ומשחרר לך לכתוב, אם זה עושה לך טוב או רע. וכן הרבה אנשים קוראים ולא מגיבים. זה לא תמיד בגלל שזה לא מעניין אותם, לפעמים זה בגלל שהם נבוכים, לעתים בגלל שהם דווקא התרגשו וזה עורר משהו סודי אצלם שהם לא רצו לחלוק ולפעמים סתם כי אין להם משהו חכם לומר והם דואגים לגוד לוקינג שלהם ואיך הם יראו אם התגובה לא תהיה שנונה.

ובקיצור - יאללה תמשיכיicon_smile.gif ובהצלחה.
defluo{BDOC}

פתאום הבנתי למה אין לי רייטינג

defluo{BDOC} • 1 באוק׳ 2005
icon_smile.gif

בליסאנה, הסברת את זה מעולה.

ולא תמיד מגיבים כי לא תמיד יש מה להגיד.

אמטיסט-
אם תתני לזה את הזמן, יגיבו. אחרי איזה חודשיים שלושה התחילו להגיב לי...

אני בעיקר כותבת כי אני מכורה למה שאני קוראת לו- אוננות וורבלית.

אי אפשר אחרת.

וinfinite- הרגת אותי מצחוק... בחיי. icon_biggrin.gif
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 1 באוק׳ 2005
כן, מה לעשות, סקס מוכר... icon_wink.gif

האמת היא שלרוב אני נורא אוהבת לקרוא את כל הפוסטים הלא קשורים לזיונים וסשנים למיניהם, אבל לא תמיד יש מה לומר. אולי זה מספיק סתם לכתוב "בליסנה, נורא התרגשתי מהפוסט על אבא שלך". אולי כדאי שאני אתחיל לעשות את זה. רק לאחרונה התחלתי להגיב יותר לפוסטים שאני אוהבת... גם כשאין לי משהו חכם להגיד icon_smile.gif
שולטת מהלב​(שולטת)

אמטיסט

שולטת מהלב​(שולטת) • 1 באוק׳ 2005
לפי התגובות היה מה לקרוא בבלוג שלך, ואני לא הספקתי...
מה דעתך לפרסם אותו מחדש, או לפחות להעלות פה שרשור שיוקדש כולו לפנזטיה שלך? אני אהנה לקרוא דומית נוספת (בליסנה, קראתי את הבלוג שלך ואת רוב הבלוג של קלייר, והם מהממים), ונדמה לי שכל הסאביות פה מייחלות לזה. את יודעת מה אסור לעשות לסאביות... אסור לדחות להן סיפוקים icon_wink.gif
Belisana​(שולטת)
לפני 18 שנים • 2 באוק׳ 2005

אני דווקא בעד

Belisana​(שולטת) • 2 באוק׳ 2005
לדחות להןicon_smile.gif
וגם בעד שאמטיסט תעלה את הפנטזיות (גם) כאן.
וסקרלט - תודה.