שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה בנושא עבד ניקיון

שלגי
לפני 18 שנים • 30 בספט׳ 2005

Re: מיס ג'ולי "הנכבדה"...

שלגי • 30 בספט׳ 2005
tch כתב/ה:
הרצונות שלך לגיטימיים,אך מה עם הרצונות שלו?
חשבת שאולי גם לעבד ,כנוע, ונשלט ככל שיהיה,גם לו יש רצונות,גם לו יש רגשות,שאיפות,ציפיות,חשבת על זה ?
לפנות לאותו אדם לאחר שסירב לך ויותר מפעם אחת,זאת חוצפה.
לחקור ,לברר עליו פרטים,לשאול למי הוא משוייך,זאת שפלות.
מכיוון שאני מכיר את הנפשות הפועלות מקרוב,אומר לך בקצרה,
חבל לך על הזמן,אני מאחל לך בהצלחה עם העבד הבא,יש המון עבדים אחרים שיהיו מוכנים להשתעבד אלייך,
האחד שאת מתכוונת,משוייך פיזית,נפשית,ורגשית,לדומית מדהימה ונפלאה,רדי ממנו.

שבת שלום אבי

למה בקריזה? למה?

ד"ש לדומית החמודה שלך ושתהייה שבת מופלאה
ליידי מפונקת​(שולטת)

Re: שאלה בנושא עבד ניקיון

miss julie כתב/ה:

בשיטוטי האחרונים בחיפוש אחר עבד ניקיון חדש נתקלתי במודעות של עבדים שרוצים לנקות ועוד משהו...
אני מקבלת פניות של עבדים שרוצים לנקות את ביתי מדי יום,אך משום מה אני מעוניינת דווקא באדם מסויים שמסרב להשתעבד אליי,אני יודעת שהוא עבד ניקיון איכותי,איש טוב ומיוחד ואני רוצה אותו לעצמי,כיצד אוכל לשעבד אותו אליי? איך אגרום לו להיות העבד שלי? האם אצליח?

להגיד לך את האמת אני מכירה אותו אישית, הוא אכן מדהים ולא מהעולם הזה,
למעשה הוא חייזר ויש ביננו הסכמה על כך. לא אני לא הדומית שלו, חברה טובה.
כמה פעמים אמרתי לך
, phone home tongue.gif
אילי​(מתחלפת)

מה הקטוע שלכם

אילי​(מתחלפת) • 30 בספט׳ 2005
אולי פשוט תפסיקו לרדת עליה ותחוו דעה מקצועית בלי לערב שמות ונשמות פועלות
מלקה סאדיסטית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 1 באוק׳ 2005

Re: מה הקטוע שלכם

אילי כתב/ה:
אולי פשוט תפסיקו לרדת עליה ותחוו דעה מקצועית בלי לערב שמות ונשמות פועלות

תודה.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 1 באוק׳ 2005
לדעתי עבד ניקיון במובן של בא מנקה והולך כמעט ולא קיים. יעידו על כך דומיות רבות שהשתמשו בשירות הזה ואף פעם המערכת הזאת לא החזיקה יותר מפעמיים.
סאבים רבים רואים באופציית הניקיון הזדמנות טובה להתקרב לדומית ולהיכנס אל ליבה בדרך האחורית. כשהם רואים שזה לא ממש הולך הם מיד נעלמים.
לגבי למה העבד מצפה, בד"כ לכל אחד יש ציפיות שונות, אבל סביר להניח שהרוב יאמרו לך בהתחלה שאין להם שום ציפיות.
אל תאמיני!!!
יש להם. אף אחד לא הולך לנקות בית של מישהי שהוא לא מכיר בלי ציפיות - אפילו לא אני icon_rolleyes.gif . אבל ברגע זה נראה להם ש"אין לי ציפיות" זו התשובה הנכונה.

ממה העבד ישאב סיפוק ? זה שוב משהו שונה מאחד לשני יש אחד שישאב סיפוק מסשן מעורב שתבדקי אותו ותענישי אותו או תתני לו פרסים בדסמיים שונים ויש כאלה שמצפים לדברים אחרים.

למצוא עבד קבוע עם קשר רגשי הדדי זה כבר משהו אחר. במקרה כזה הניקיון הוא לא איזו נקודת שיא במערכת היחסים אלא עוד דרך אחת מרבות כדי לרַצות את הדומית.

ולגבי השאלה האחרונה איך לשעבד עבד שלא מעוניין כבר ענו לך בשתי הדרכים שאני מכיר לשאלה הזאת אחת צינית ואחת עצבנית. icon_smile.gif
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 1 באוק׳ 2005
אחד שמבין כתב/ה:
לדעתי עבד ניקיון במובן של בא מנקה והולך כמעט ולא קיים. יעידו על כך דומיות רבות שהשתמשו בשירות הזה ואף פעם המערכת הזאת לא החזיקה יותר מפעמיים.
סאבים רבים רואים באופציית הניקיון הזדמנות טובה להתקרב לדומית ולהיכנס אל ליבה בדרך האחורית. כשהם רואים שזה לא ממש הולך הם מיד נעלמים.

תביט אחד"ש ידידי...
אין לעשות הכללות,יש אנשים שלא נעלמים ,וכן באים לנקות וללכת ויותר מפעמיים.
לא ממש מסכים איתך,יש הרואים בשרות זכות,ובהענקת השרות את התמורה האמיתית.
נולי

לא יאמן!

נולי • 1 באוק׳ 2005
tch כתב/ה:

תביט אחד"ש ידידי...

והם חיים בארץ ישראל? חברים פה בכלוב? היתכן?
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 1 באוק׳ 2005
tch כתב/ה:
אחד שמבין כתב/ה:

תביט אחד"ש ידידי...

צ'ה ידידי,
זה הרי היה צפוי שמישהו יגיד שאין לעשות הכללות וכו'
לכן בדיוק כתבתי בשורה הראשונה "כמעט ולא קיים". שנים של כתיבה בפורומים לימדו אותי להתנסח בזהירות icon_wink.gif

ולגבי הרואים בשירות זכות אני מסכים איתך שיש הרואים בשירות זכות (במקרים מסויימים גם אני רואה את זה כך) אבל זה בד"כ (ואני שוב מדגיש את הבד"כ) כשיש איזה שהוא קשר או היכרות מעבר לניקיון או כל מטלה.
כשמכירים מישהי מכבדים, מעריכים, ומעריצים אותה - אפשר לראות בשירות שלה, באושר שלה, בנוחות שלה, כבוד או משהו מספק.
אבל סתם ניקיון למישהי בגלל שהיא אישה ורוצה ... קשה לי להאמין שיש יותר מדי אנשים שיאמרו שזו זכות לתת שירות, ויחזיקו בזה מעמד יותר מדי.

אם יש לך כמה חבר'ה כאלה שרואים בניקיון לדומית לא מוכרת ולא ידועה זכות. אני מוכן לסדר להם שרות (שכולו זכות) בניקיון אצל דומיות שמצהירות שלא יהיה כלום מעבר לניקיון אך מוכנות להכניס לביתן רק את מי שיתחייב להחזיק מעמד לפחות חודשיים(מינימום של רצינות).
ואגב אני היכרתי מקרה אחד של עבד ניקיון שהיה בא מנקה והולך לעיתים גם כשהדומית בכלל לא נמצאת בבית וזה החזיק חודשים ארוכים - אבל שוב, זה באמת נדיר.
venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 2 באוק׳ 2005
venus in our blood​(שולטת) • 2 באוק׳ 2005
''ואגב אני היכרתי מקרה אחד של עבד ניקיון שהיה בא מנקה והולך לעיתים גם כשהדומית בכלל לא נמצאת בבית וזה החזיק חודשים ארוכים - אבל שוב, זה באמת נדיר.''

שיוווווווווווווווווווווווווווווו icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif איזה קטע !!!! icon_eek.gif

גמני מכירה משהו כזה....ניראה לי, icon_rolleyes.gif

היא באה, לוקחת כסף, לא תמיד עובדת''יסודי '' , ואפילו אין בינינו ( כמעט ) מאבקי כוחות...

היא יודעת את מקומה ( לנקות ) ואני את מקומי ( לשלם ולשתוק ) .... wall.gif
ליידי מפונקת​(שולטת)
לפני 18 שנים • 2 באוק׳ 2005
*נגה* כתב/ה:
''ואגב אני היכרתי מקרה אחד של עבד ניקיון שהיה בא מנקה והולך לעיתים גם כשהדומית בכלל לא נמצאת בבית וזה החזיק חודשים ארוכים - אבל שוב, זה באמת נדיר.''

שיוווווווווווווווווווווווווווווו icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif איזה קטע !!!! icon_eek.gif

גמני מכירה משהו כזה....ניראה לי, icon_rolleyes.gif

היא באה, לוקחת כסף, לא תמיד עובדת''יסודי '' , ואפילו אין בינינו ( כמעט ) מאבקי כוחות...

היא יודעת את מקומה ( לנקות ) ואני את מקומי ( לשלם ולשתוק ) .... wall.gif

כמה היא לוקחת לשעה? icon_lol.gif