צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבה, קנאה, רכושנות ובדס"מ

infinite​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 30 בספט׳ 2005
infinite​(נשלטת) • 30 בספט׳ 2005
לדעתי בכל יחסים וגם בדסמ כשמעורבים רגשות חזקים ואמיתיים יש גם קנאה ואני לא מדברת על קנאה שנובעת מחוסר בטחון חוסר אימון ורכושנות אלא יותר על קנאה שנובעת מהרגשות החזקים כי היא בסך הכל אומרת שאותו אדם (שולט ,נשלט או כל אחד) יחוש לא בנח אם אדם שקרוב אליו יחלוק את אותם רגעים אינטימיים עם מישהו אחר כמו שהוא חולק איתו וזה בדיוק הקטע של קנאה שנובעת מרגשות .יש קנאה בריאה שהיא רק מוסיפה ליחסים ולעוצמה שלהם כי זה רגש אמיתי וזה דווקא נחמד להיות קשור ולצפות בשולט/ת עושה סשן למישהו אחר וקצת לקנא בגדר הבריא ואני חושבת שמי שלא מקנא אפילו קצת הוא אדם שאולי פוחד מרגשות חזקים ואני לא מדברת על יחסים ארוכים מאד בין בני זוג שכבר כל כך סומכים ומכירים אחד את השני שיודעים שאין להם ממש מה לקנא ,שזה אמנם מצב טוב שמגיעים אליו אבל עדיין אני חושבת שתמיד קיימת הרגשת הפרפרים בבטן לראות או לדמיין את בן או בת הזוג עם מישהו אחר וזה דווקא מדליק את החושים. אני ממש לא מאמינה באדישות לגמרי בעניין הזה וכמו כל מצב קצת קיצוני גם האדישות בעיניי זה דבר קיצוני רק לצד השני... ברור שקנאה שנובעת מחוסר בטחון מוחלט ומחוסר אימון ומאיגואיזם בלבד אז...אין מה לומר היא הרסנית ואדם כזה יהיה לו קשה לאהוב באמת כי כמו שהוא לא בוטח ולא אוהב את עצמו כך גם לא ידע להתמודד ולאהוב באמת את הצד השני ולסמוך עליו ,כשהרגש היחיד שמפעיל את היחסים זה קנאה ורכושנות "שלי וזהו" ברור שזה הרסני וממש לא בריא זו דעתי
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 30 בספט׳ 2005
לדעתי בכל יחסים וגם בדסמ כשמעורבים רגשות חזקים ואמיתיים יש גם קנאה ואני לא מדברת על קנאה שנובעת מחוסר בטחון חוסר אימון ורכושנות אלא יותר על קנאה שנובעת מהרגשות החזקים כי היא בסך הכל אומרת שאותו אדם (שולט ,נשלט או כל אחד) יחוש לא בנח אם אדם שקרוב אליו יחלוק את אותם רגעים אינטימיים עם מישהו אחר כמו שהוא חולק איתו וזה בדיוק הקטע של קנאה שנובעת מרגשות .יש קנאה בריאה שהיא רק מוסיפה ליחסים ולעוצמה שלהם כי זה רגש אמיתי וזה דווקא נחמד להיות קשור ולצפות בשולט/ת עושה סשן למישהו אחר וקצת לקנא בגדר הבריא ואני חושבת שמי שלא מקנא אפילו קצת הוא אדם שאולי פוחד מרגשות חזקים ואני לא מדברת על יחסים ארוכים מאד בין בני זוג שכבר כל כך סומכים ומכירים אחד את השני שיודעים שאין להם ממש מה לקנא ,שזה אמנם מצב טוב שמגיעים אליו אבל עדיין אני חושבת שתמיד קיימת הרגשת הפרפרים בבטן לראות או לדמיין את בן או בת הזוג עם מישהו אחר וזה דווקא מדליק את החושים. אני ממש לא מאמינה באדישות לגמרי בעניין הזה וכמו כל מצב קצת קיצוני גם האדישות בעיניי זה דבר קיצוני רק לצד השני... ברור שקנאה שנובעת מחוסר בטחון מוחלט ומחוסר אימון ומאיגואיזם בלבד אז...אין מה לומר היא הרסנית ואדם כזה יהיה לו קשה לאהוב באמת כי כמו שהוא לא בוטח ולא אוהב את עצמו כך גם לא ידע להתמודד ולאהוב באמת את הצד השני ולסמוך עליו ,כשהרגש היחיד שמפעיל את היחסים זה קנאה ורכושנות "שלי וזהו" ברור שזה הרסני וממש לא בריא זו דעתי
לי7777​(נשלטת)

שאלות שאלתיות, באמת

לי7777​(נשלטת) • 30 בספט׳ 2005
את תארת כאן רכושנות, שהוא אכן רגש לא כל כך בריא,
אבל שוב תלוי מי הנפשות ואיך הם ישנים עם זה

אני חושבת שקנאה היא תוצר של פחד, הפחד בלאבד אדם יקר
ואני גם חושבת שזהו גם רגש לגיטימי
אשר נטמן בנו עם השנים
איש חכם פעם אמר לי, שברגע שבני האדם המציאו את המונוגמיה בו זמנית המציאו את הבגידה
ומכאן שרשרת התחושות והרגשות המסעירים והמטרידים הללו, רכושנות, קנאה וכדומה..

הלוואי והיה אפשרי להעלים רגשות מעיקים אלו, ואולי ניתן עם האדם הנכון ועם הסכמה בעניין
יש כאלו שבכדי לתת רציונליזציה לתחושות אלו, יגידו שזה רגש טיבעי של בני האדם
ואני אחת מהן(:
אבל לא באמת מסכימה עם עצמי , כי לדעתי בטבע שלנו אנחנו לא מונוגמיים
לא רק דעתי זאת, כי אם נביט בהסטוריה, על התפתחות האדם, את חייו התחיל בשבטים, בפוליגמיה
או אפילו ניקח את הטבע,
בו לזכר יש את הצורך היחיד, להתרבות, להזריע זרע, וכמה שיותר יותר טוב

לי אישית צורם לחשוב על עצמי כעל אובייקט הרבייה ותו לא,
אז אני אעדיף לחבוק את הקנאה והרכושנות וכל שאר הירקות
ופשוט לומר "סא לא וי", לטוב ולרע
עם האדם הנכון אולי זה יקבל תפנית חיובית icon_biggrin.gif
Dark Artist​(שולט)
לפני 18 שנים • 1 באוק׳ 2005

כחולית

Dark Artist​(שולט) • 1 באוק׳ 2005
הגבר שלך מקנא ותאמיני לי שמאוד
שכחת בכל זאת שלמרות שאת יכולה לעשות סשנים עם עבדים אחרים
עדיין "אקט של סקס" לא ניתן לך וזה מראה על איכפתיות של בן זוגך ועל קינאה
כי זה אקט של אהבה ביניכם ואילו עשיית סשנים הינה בשביל בן זוגך ואני בטוח שגם בשבילך "אקט מכני" יותר לסיפוק גירוי מיני בלבד.
אני חושב שדווקא בן זוגך עושה פה דבר יפה ורוצה לתת לך את מה שהוא לא יכול מפאת המרחק ביניכם,באותה תדירות בה הוא רצה לתת לך.
דווקא קינאה ורכושנות מצידו היתה מובילה למרירות ומתח ביניכם כיון שאת לא היית מסופקת והוא היה מתוסכל מאי יכולתו לספק אותך. לבן זוגך יש אמון בך ועל כך את צריכה להיות גאה.
את שואלת את עצמך,מה יקרה אם אני אמצא במהלך הסשנים עבד ואתאהב בו? למה בן זוגי לא רואה את הסיכון בכך?
על זה נאמר,תמיד יהיה סיכוי שלמרות שיהיה לך בן זוג שאותו את אוהבת מאוד,תכירי פתאום אדם אחר ותתאהבי בו עד כלות נשמתך. ולכן אנחנו בתור בני אדם לוקחים את הסיכון הזה כשאנו נמצאים עם אהובינו או עם הנשלטים שלנו. בן זוגך מודע לזה אבל הוא בטוח באהבתו כלפייך ובאהבתך אליו ולכן הוא מוכן לקחת את הסיכון ולא נותן לקינאה לשלוט עליו ולהתוות את דרכו
מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 1 באוק׳ 2005
מיתוסית​(שולטת) • 1 באוק׳ 2005
ארטיסט...

אני חושבת שאולי כתבת פה את התגובה הכי יפה שקראתי בשרשור הזה(מבלי לפגוע באחרים כמובן...)

תודה שהארת את עיניי לגבי משהו שכלל לא חשבתי עליו, ועל מה שכן חשבתי... ובכן ניסחת ומיצית זאת בצורה יפה.
Shalhevet
לפני 18 שנים • 2 באוק׳ 2005

Re: שאלות שאלתיות, באמת

Shalhevet • 2 באוק׳ 2005
לי7777 כתב/ה:
את תארת כאן רכושנות, שהוא אכן רגש לא כל כך בריא,
אבל שוב תלוי מי הנפשות ואיך הם ישנים עם זה

אני חושבת שקנאה היא תוצר של פחד, הפחד בלאבד אדם יקר
ואני גם חושבת שזהו גם רגש לגיטימי
אשר נטמן בנו עם השנים
איש חכם פעם אמר לי, שברגע שבני האדם המציאו את המונוגמיה בו זמנית המציאו את הבגידה
ומכאן שרשרת התחושות והרגשות המסעירים והמטרידים הללו, רכושנות, קנאה וכדומה..

הלוואי והיה אפשרי להעלים רגשות מעיקים אלו, ואולי ניתן עם האדם הנכון ועם הסכמה בעניין
יש כאלו שבכדי לתת רציונליזציה לתחושות אלו, יגידו שזה רגש טיבעי של בני האדם
ואני אחת מהן(:
icon_biggrin.gif

מה אגיד ומה אומר... icon_smile.gif
במשפט אחד<אתחיל דווקא מהסוף>-גברים מנוגה ונשים ממאדים...

בראשית,כשקראתי את הפוסט המרתק שאותו פתחה המלכה הכחולה גילתי הרבה הזדהות,
חמלה מתוקה,בלבול וכו'....והדבר הראשון שרציתי לכתוב ולהגיב זה:
"אחותי,זה בסדר,את לא לבד,אני מבינה אותך לגמרי!"

צירפתי בנוסף ציטוט מתוך תגובתה של -לי.
זו התגובה שאליה אני מצטרפת לעומת כל שאר התגובות שמהם סלדתי מעט.

אולי אני רומנטית,אולי אני "עוד" אישה,אולי אני נאיבית,אולי פרמיטיבית,למעשה אולי כל דבר-אולי..
אבל מה שבטוח זה שזו אמונתי-מונוגמיה.ואשר נאמנה לכך.
אני לא מתימרת להיות צדיקה ואני עדיין אינני מלאך,ובכל זאת ביום שאני ארצה זין אחר<סליחה על הביטוי לכל המתחסדי רהיטות>,פשוט אקום ואלך לי לדרכי .
וזאת אך ורק מפני שאני נכנסת לחדר המיטות עם מח ולא עם גוש בשר.
גוש בשר לא מתסיס לי את ההורמונים,רק מח שירתק אותי-הוא זה שיזכה להכרות עם"הפנינה"
שבגופי.ולכן אם איבדתי עניין מיני בגבר שעימי-פרושו של דבר הוא-שהפסקתי להתעניין בו כבן אדם.ואם זה כך...אז למה "לסחוב" או "עלק לגוון" אם אפשר לעשות נקסט למח <ולזין> הבא...

אני אולי הרבה דברים,אבך דבר אחד בטוח,כפי ששר שלמה ארצי:
"מזמן לפני כל הסרטים הפורנוגפיים,היה עוד משהו פשוט להתגעגע..."

ולדעתי,הדור "הכאילו חדש-מודרני",שכח כמה דברים יפים של פעם...שהכל היה הרבה יותר פשוט.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 3 באוק׳ 2005
מיתוסית​(שולטת) • 3 באוק׳ 2005
"אני לא מתימרת להיות צדיקה ואני עדיין אינני מלאך,ובכל זאת ביום שאני ארצה זין אחר<סליחה על הביטוי לכל המתחסדי רהיטות>,פשוט אקום ואלך לי לדרכי .
וזאת אך ורק מפני שאני נכנסת לחדר המיטות עם מח ולא עם גוש בשר.
גוש בשר לא מתסיס לי את ההורמונים,רק מח שירתק אותי-הוא זה שיזכה להכרות עם"הפנינה"
שבגופי.ולכן אם איבדתי עניין מיני בגבר שעימי-פרושו של דבר הוא-שהפסקתי להתעניין בו כבן אדם.ואם זה כך...אז למה "לסחוב" או "עלק לגוון" אם אפשר לעשות נקסט למח <ולזין> הבא... "

בדיוק מה שאני חושבת!!!!
לכן אני אומרת שאני בוחרת במונוגמיות. אני מונוגמית לא בגלל ש"כך זה צריך להיות", אלא כי אני מרגישה צורך להיות רק עם גבר אחד שממלא את כולי. ברגע שאצטרך גבר אחר או אעיף מבט לכיוון גבר אחר, זה אומר שהגבר שלי לא מספק אותי וזה יכול להתחיל בתחום המיני שהוא גם חשוב בלי ספק (באופן עצמאי או כראי למערכת היחסים), דרך הרגשי, האינטלקטואלי ובעצם כל תחום שהוא, ואז אעדיף לנסות ולתקן ולשפר את מערכת היחסים ואם לא הולך- אז לקום וללכת.
לא בעד בגידות ולא "התעסקויות מהצד" למיניהן.

מה שכן, ברור לי שכשאהיה נשואה עם בית וילדים אחרי 20 שנים, כן בהחלט ייתכן שדעתי תשתנה כי מדובר בסוג שונה לגמרי של מערכת יחסים ואני איני נאיבית ומתקשה לראות את עצמי עם אותו גבר- אוהבת ומסתדרת במשך שנים ארוכות ואף עשרות.
לילך29​(אחרת)
לפני 18 שנים • 4 באוק׳ 2005

הכל קשור במינון...

לילך29​(אחרת) • 4 באוק׳ 2005
אני חושבת שקנאה היא רגש טבעי שמגיע לצד אהבה ותשוקה, כפי שלא היינו רוצים לחלוק רכוש יקר מפז לבטח לא נרצה לחלוק את מושא אהבתינו...
ובכל זאת.. כאן יש לציין את מבנה האישיות, יש אנשים המונעים מסיבות שונות, ונושא המינון עולה על הפרק, כי קנאה עלולה להיות מסוכנת אם מונעת מחוסר בטחון בסיסי וצורך ב"בעלות" לשם תחושת עליונות מסויימת...
אני חושבת שנשים נוטות להיות מונוגמיות יותר מהמין הגברי, היות ופועלות יותר על סמך הרגש.. כשהן אוהבות וחשות נאהבות... ניכר כי לא יפסידו זאת בעד שום אקט מדהים כזה או אחר!!!
ואילו הגברים - גם הם קנאים לבנות זוגן הנאהבות, אך אינם רואים "אירוע רגשי" כזה או אחר באם יפזלו לצד מפעם לפעם... (אני אמנע מדעתי כעת לגבי נושא זה... - אולי בשרשור אחר)

ובכל זאת.. לשאלתך...
קנאה במינון הנכון.. היא טובה, שומרת ומחמיאה למערכת היחסים....

לילך
הוא​(שולט)
לפני 18 שנים • 6 באוק׳ 2005

אמנם גור זה לא בדסמ

הוא​(שולט) • 6 באוק׳ 2005
אבל סוג די מוצלח לטעמי ל DS בעיקר אם לוקחים סלקטיבית אלמנטים מסוימים ובפרופורציות המתאימות.
אחד החוקים הבסיסיים נותן מענה חד משמעי על הנושא הזה
Slave Rule Four - Jealousy and Possessiveness have killed more slaves than
disobedience

http://www.gor.net/things/Basics.html