לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זהירות ! ! ! ! לא להתקין את התוכנה החדשה הזאת . . .

Marcus Wright​(אחר)
לפני 18 שנים • 3 באוק׳ 2005

זהירות ! ! ! ! לא להתקין את התוכנה החדשה הזאת . . .

Marcus Wright​(אחר) • 3 באוק׳ 2005
בעיות שידרוג

לפני שנה, חבר שלי שידרג את חברה 6.0 ל אישה 1.0 ומצא שהתוכנה אוכלת זיכרון כמו חזיר ומשאירה מעט מאוד משאבי מערכת לאפליקציות נוספות.
רק עכשיו הוא הבחין ש אישה 1.0 גם משריצה ילדים אשר מעודדים חיסול משאבים יקרים.
שום אזכור של תופעה זאת לא הופיע בחוברת המוצר או בתיעוד, זאת, אף על פי שמשתמשים אחרים הביאו לידיעתו שזה צפוי בגלל האופי של האפליקציה.
לא רק זה, אישה 1.0 מתקינה עצמה ככה שהיא רצה בכל אתחול של המערכת והיא מפקחת על כל שאר פעולות המערכת.
הוא מצא גם, שאפליקציות מסוימות כמו כדורגל 12.5 , סטרייט פוקר 10.3 , בירה 2.5 ו מועדוני לילה 5.0 לא מסוגלות לפעול יותר, ומפילות את המערכת בכל הפעלה, אפילו שבעבר פעלו תקין.
ברגע שמתקינים אישה 1.0 היא מוסיפה מיד פלאג-אין כמו אימא בשטח 4.52 ו אח בשטח גרסה בטא.
כתוצאה מכך ביצועי המערכת קטנים מיום ליום.
כמה מאפיינים שהיה רוצה לראות ב אישה 2.0 :
כפתור "אל תזכיר לי".
לחצן מזעור.
מגן התקנה המאפשר להתקין את אישה 2.0 עם אופציה להסרת התוכנה בלי איבוד מטמון או משאבים אחרים.
אופציה לעבודה בכונן רשת שתאפשר למערכת החומרה לחקור תוכנות מקבילות לשימוש מתוחכם יותר.
אני עצמי, החלטתי להימנע מכל הכאב ראש שבהתחברות אל אישה 1.0 על ידי היתקעות עם חברה 2.0 .
בכל אופן, אפילו כאן, מצאתי המון בעיות.
נראה שאתה לא יכול להתקין חברה 2.0 על חברה 1.0 ואתה חייב להסיר קודם כל את חברה 1.0 ורק אח"כ להתקין את התוכנה המתקדמת יותר.
משתמשים אחרים אומרים שזהו באג ישן שאני צריך להיזהר ממנו.
בעיה נוספת היא שהסרת ה חברה 1.0 איננה פועלת במאה אחוז ומשאירה עקבות לא רצויים של האפליקציה על המערכת.
בעיה מטרידה אחרת היא שכל גרסאות ה חברה ממשיכות להקפיץ הודעה מעצבנת על היתרון שבשדרוג ל אישה 1.0 .
אזהרה מבאג:
ל אישה 1.0 יש באג לא מתועד.
אם אתה מנסה להתקין פילגש 1.1 לפני שאתה מסיר את אישה 1.0 , אישה 1.0 תעכל את
קבצי המטמון לפני שתוציא לפועל הסרה עצמית.
לאחר מכן, פילגש 1.1 תסרב להתקין עצמה, בטענה שאין מספיק משאבי מערכת.
עקיפת הבאג:
נסה להתקין את פילגש 1.1 על מערכת שונה, ולעולם אל תשתמש באפליקציות להעברת קבצים.
היזהר משימוש בתוכנות שיתופיות שעלולות לשאת וירוסים שיפגעו ב אישה 1.0 .
הרץ את פילגש 1.1 דרך רשת תחת שם אנונימי.
גם כאן, היזהר מוירוסים שעלולים להגיע מהרשת.

קיבלתי את זה מחבר בדואר , אין לי מושג למי לתת קרדיט , אבל צחקתי בלי סוף icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Here And There​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 4 באוק׳ 2005

Re: זהירות ! ! ! ! לא להתקין את התוכנה החדשה הזאת . . .

Here And There​(נשלטת) • 4 באוק׳ 2005
cat כתב/ה:
בעיות שידרוג

לפני שנה, חבר שלי שידרג את חברה 6.0 ל אישה 1.0 ומצא שהתוכנה אוכלת זיכרון כמו חזיר ומשאירה מעט מאוד משאבי מערכת לאפליקציות נוספות.
רק עכשיו הוא הבחין ש אישה 1.0 גם משריצה ילדים אשר מעודדים חיסול משאבים יקרים.
שום אזכור של תופעה זאת לא הופיע בחוברת המוצר או בתיעוד, זאת, אף על פי שמשתמשים אחרים הביאו לידיעתו שזה צפוי בגלל האופי של האפליקציה.
לא רק זה, אישה 1.0 מתקינה עצמה ככה שהיא רצה בכל אתחול של המערכת והיא מפקחת על כל שאר פעולות המערכת.
הוא מצא גם, שאפליקציות מסוימות כמו כדורגל 12.5 , סטרייט פוקר 10.3 , בירה 2.5 ו מועדוני לילה 5.0 לא מסוגלות לפעול יותר, ומפילות את המערכת בכל הפעלה, אפילו שבעבר פעלו תקין.
ברגע שמתקינים אישה 1.0 היא מוסיפה מיד פלאג-אין כמו אימא בשטח 4.52 ו אח בשטח גרסה בטא.
כתוצאה מכך ביצועי המערכת קטנים מיום ליום.
כמה מאפיינים שהיה רוצה לראות ב אישה 2.0 :
כפתור "אל תזכיר לי".
לחצן מזעור.
מגן התקנה המאפשר להתקין את אישה 2.0 עם אופציה להסרת התוכנה בלי איבוד מטמון או משאבים אחרים.
אופציה לעבודה בכונן רשת שתאפשר למערכת החומרה לחקור תוכנות מקבילות לשימוש מתוחכם יותר.
אני עצמי, החלטתי להימנע מכל הכאב ראש שבהתחברות אל אישה 1.0 על ידי היתקעות עם חברה 2.0 .
בכל אופן, אפילו כאן, מצאתי המון בעיות.
נראה שאתה לא יכול להתקין חברה 2.0 על חברה 1.0 ואתה חייב להסיר קודם כל את חברה 1.0 ורק אח"כ להתקין את התוכנה המתקדמת יותר.
משתמשים אחרים אומרים שזהו באג ישן שאני צריך להיזהר ממנו.
בעיה נוספת היא שהסרת ה חברה 1.0 איננה פועלת במאה אחוז ומשאירה עקבות לא רצויים של האפליקציה על המערכת.
בעיה מטרידה אחרת היא שכל גרסאות ה חברה ממשיכות להקפיץ הודעה מעצבנת על היתרון שבשדרוג ל אישה 1.0 .
אזהרה מבאג:
ל אישה 1.0 יש באג לא מתועד.
אם אתה מנסה להתקין פילגש 1.1 לפני שאתה מסיר את אישה 1.0 , אישה 1.0 תעכל את
קבצי המטמון לפני שתוציא לפועל הסרה עצמית.
לאחר מכן, פילגש 1.1 תסרב להתקין עצמה, בטענה שאין מספיק משאבי מערכת.
עקיפת הבאג:
נסה להתקין את פילגש 1.1 על מערכת שונה, ולעולם אל תשתמש באפליקציות להעברת קבצים.
היזהר משימוש בתוכנות שיתופיות שעלולות לשאת וירוסים שיפגעו ב אישה 1.0 .
הרץ את פילגש 1.1 דרך רשת תחת שם אנונימי.
גם כאן, היזהר מוירוסים שעלולים להגיע מהרשת.

קיבלתי את זה מחבר בדואר , אין לי מושג למי לתת קרדיט , אבל צחקתי בלי סוף icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif

דווקא שמעתי שיש היום תוכנות מעולות בשוק שמסתירות בלי בעייה ונתנות אפשרות לשלב את שתי האפליקציות ביחד...icon_smile.gif
דולי .​(שולטת)
לפני 18 שנים • 4 באוק׳ 2005

Re: זהירות ! ! ! ! לא להתקין את התוכנה החדשה הזאת . . .

דולי .​(שולטת) • 4 באוק׳ 2005
הוראות להסרת הסוס הטרויאני מהמחשב.

בעקבות בקשות רבות מהקוראים, מצאנו לנכון לשלוח הנחיות פשוטות לאיתור הסוס הטרויאני המרגל מהמחשב: התחל את המחשב מחדש
סגור את החלון, הדלת, או כל רעש רקע אחר
התקרב למחשב, והאזן מקרוב לרחשים הבוקעים ממנו, במידה והינך שומע סוס צוהל בטרויאנית, אכן נדבקת גם אתה.

להסרת הסוס הטרויאני:

פתח את דלת כונן ה- CD / DVD

פזר חציר בנדיבות ליד דלת הכונן

המתן בדריכות כאשר בידך הימנית מקל גדול \ עלת בייסבול

הכה בחוזקה בראשו של הסוס כאשר הוא מציץ מכונן הCDROM. שים לב - מכה חלשה לא תהרוג\תעלף אותו ותאפשר לו לברוח חזרה פנימה. בנוסף הסוס הטרויאני הינו חיה אינטלגנטית ולא ייפול שוב בתרגיל החציר במידה והוא ברח חזרה פנימה תזדקק למשהו בעל עוצמה יותר - ממליץ לפנות לרב כדורי\באבא סאלי, ע"מ לקבל "קמיע נגד סוסים טרויאנים ו\או תיקנים גדולים מאוד" במידה וכל זה לא הצליח, כנראה שבידך (ליתר דיוק במחשבך) סוס מתוחכם במיוחד ולמוד קרבות, מומלץ לקרוא למכבי אש ע"מ שיביאו סולם, או לחילופין להזמין את cat .

icon_biggrin.gif