שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיישן עם המלכה נטלי.

SUB D​(נשלט)
לפני 21 שנים • 9 באוג׳ 2003
SUB D​(נשלט) • 9 באוג׳ 2003
שלום לכולם,

גם לך סלייב אפס נהנתי לקרוא את הסיפור הייתי בטוח על פי ההתחלה שהיית אצל המלכה נטלי מלכה מדהימה ואמיתית בפני עצמה. icon_smile.gif
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 9 באוג׳ 2003
שלומלום לך סלייב דיב,

שמח שנהנת. בקשר לזה שהיית בטוח הרי זו מטרת הסיפור שכולם ייחשבו שהוא אמיתי ואז ממשיכים לקרוא ומגלים שזה היה חלום.

בקשר למסג', ראיתי שזה רשום אצלך בפרופיל. אתה מסג'יסט או רק חובב.

אני עדיין נחשב חובב, אם אכן אתה מסג'יסט מה דעתך על הטיפול "שהענקתי" למלכה נטלי (אגב, כך יהיה במציאות אם ניפש) ?
SUB D​(נשלט)
SUB D​(נשלט) • 9 באוג׳ 2003
היי סלייב אפס,

לשאלתך, אני מקצועי.
תראה, כדי להסב עונג והנאה למלכה את זה לא צריך ללמוד כי זה בא מבפנים , מתוכך, מתוך האנרגיה הפנימית שבתוכך שבאה לידי ביטוי בצורה חזקה כשאתה נמצא במצב של סיישן או סתם ברגע הפינוק והעינוג של המלכה.
בגלל אותה אנרגיה מהולה בהורמונים ואדרנלין חזק המסג' או וגם הליקוק או כל דבר אחר יהיה טוב.
להיות מקצועי בתחום זה רק פלוס גדול שמוסיף icon_smile.gif
אני שמח שנהנת ושתמשיך להסב עונג למלכתך העכשווית או העתידית לבוא.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 9 באוג׳ 2003
אוקיי תודה על תשובתך.

יכול להיות שבעתיד אלמד גם מסג' מקצועי ואז מי יודע נעשה ביחד מסג' למלכה שלי ושלך.
(:
SUB D​(נשלט)
לפני 21 שנים • 10 באוג׳ 2003
SUB D​(נשלט) • 10 באוג׳ 2003
רק שלא יתברר בסוף שהמלכה שלך היא גם שלי icon_smile.gif

אגב, המילה שלי או שלך שתדע לך שיש מלכות שלא אוהבות את מילת השיוך הזו, סתם לידע כללי.
underheel
underheel • 10 באוג׳ 2003
דווקא מלכות אוהבות את המילה הזו מאוד - עבד שלה, רכוש שלה. לכאורה יש ניגוד כאשר עבד מתייחס למלכה כ-"מלכה שלו". אך המושג "של-" אינו מבטא רכושניות. הרי באותה מידה אפשר לומר "הבעלים שלי". אני נזהר לא להתייחס במושגים של רכושניות כלפי מלכה, אבל בסופו של דבר, המושג "של-" למרות שהוא כביכול רכושני, איננו כך.
עובד אלילות​(נשלט)
עובד אלילות​(נשלט) • 10 באוג׳ 2003
סלייב

כתיבה מדהימה ומשכנעת...אהבתי
זה היה כל כך משכנע שהיה לי קשה בסוף להאמין שזה היה חלום ולא מציאות.
(איפה היית כשהיתה לי בגרות בספרות?)

icon_wink.gif