שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזו מין מלכה!!

Artdeco
לפני 19 שנים • 5 באוק׳ 2005

ללא ספק כלל

Artdeco • 5 באוק׳ 2005
אך עם זאת, את התחת שלי אני נותנת רק לראויים ביותר, נתינים מובחרים בלבד.

למרות זאת, אל דאגה. הפרס המדובר שווה לא פחות.
סול
לפני 18 שנים • 15 באוק׳ 2005

לא ולא:-)

סול • 15 באוק׳ 2005
אם את גם נותנת לו מאחור אז אתם פיתים. לא ככה?icon_smile.gif
זיקית

פיטים

זיקית • 15 באוק׳ 2005
או פיתים ? icon_biggrin.gif

אני חושבת שאת תמיד צריכה לעשות מה שעושה לך טוב. "כבודה של בת מלך פנימה הוא" וכאלה.. icon_wink.gif
נולי

שאלה לשונא נשים וסול

נולי • 15 באוק׳ 2005
תארו לכם שדפנה קשרה את עבד המין שלה לשולחן הקפה בסלון, הדליקה טלויזיה, מרחה היטב KY ואז התישבה על הזין שלו, כשהוא ננעץ עמוק בישבנה המלכותי,תוך אמירת: "זה מקומך חרא קטן" והמשיכה לצפות בסרט כאוות נפשה. בשלב מאוחר יותר הסתובבה והניחה כפות רגליה על פניו שילקק אותן היטב ואף הרבתה לשוחח בטלפון שעה שעלתה וירדה לתענוגה על הזין הנעוץ בישבנה. הקיבלה בשלב זה את הכתר חזרה?

כי אני לתומי חשבתי שאישה שולטת עושה כל מה שהיא רוצה עם הגבר שאיתה. משתעשעת בו כאוות נפשה. ואם בא לה זיון אנאלי - הרי הוא חייב למלא רצונה, כן אם הוא רוצה את זה או לא. אחרי הכל "עבדים" רבים פה נהנים בעיקר ממין אוראלי שהם מעניקים ל"מלכותיהם". אבל הם נהנים מזה! ומאוד! האם זה פוגם במלכות? תזכרו שבכיתה ט' רצתם אחרי ה"נותנות" על אף שבמקביל זילזלתם בהן. ("יחי המוסר הכפול!" זעקתם בקול. "הקדשה והקדושה" זועקים אחרים.) כנראה שלא התבגרתם מאז. מה כנראה? גברים מתבגרים בכלל? אין בי אפילו שמץ תקוה שיום אחד תבינו שלנשים מותר לעשות ככל העולה על רוחן, כל עוד אין פגיעה אחרים, וזה לא ישנה כהוא זה בשום כלום לגבי מקומה וכו'. גם לא שתבינו שזה שאתם תוקעים את מקל הטמטום שלכם בכל חור, לא מעניק לכם שום כח על אף אחד. זה מקסימום יכול לענג את הצד השני.

דומיננטיות אינה נפגעת כתוצאה מחדירת זין לאיבר כלשהו בגוף האישה. הדומיננטיות נובעת לא מחסימת נקבים אלא מהנפש והיכולות שלה.

שבוע טוב,
N
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 15 באוק׳ 2005
זכותו של הצד השולט להתנעג מהצד הנשלט בכל דרך שירצה, שולט שאינו מודע לזכויותיו אשר מתבסס רק על מהלכים פיזים למינהם אינו באמת בשליטה .

זה לא התנוחות או הפעולות הפיזיות הן שקובעות מי בשליטה, אלא הזכות להחליט עבור אדם אחר מה עליו לעשות המודעות והכוח להשתמש בזכות זו היא זו שמעניקה לך שליטה עליו, רק כאשר אתה מודע לזכויותך כשולט ויש לך את הכוח והמודעות להשתמש בהם ולשמור עליהם רק אז אתה באמת שולט לפי רצונך ולא לפי איזשהם קודים של התנהגות שלכאורה מאפיינים שולטים .

זוהי דעתי בכל אופן .
Artdeco

וואו!

Artdeco • 15 באוק׳ 2005
אתם מרגשים אותי (ולא מדובר בציניות).

לפעמים נראה לי האתר הזה כמו חוג של דודות ודודים פוריטאנים העסוקים בניסוח כללי התנהגות הולמים.
בתחילת דרכי כאן, דיברתי עם לא מעט "שולטים" שטענו שלעולם לא ירדו לנשלטות שלהן בתירוץ שאין זה ראוי, וזאת רק דוגמא אחת לפרימיטיביות מזעזעת, שלא לדבר על הפסד מעורר רחמים (וכי למה שמישהו ייוותר על תענוגות שכאלה, כנ"ל לגבי בליעת זרע רענן מדי פעם וכד').

בכל אופן, אני נורא שמחה להווכח שיש כאן גם אנשים שחושבים אחרת. תבורכו.

ונולי מותק - הדלקת אותי. יפה כתבת.
פומיקי
לפני 18 שנים • 16 באוק׳ 2005

דפנונה

פומיקי • 16 באוק׳ 2005
אנאלי? עם עבד? מה - לא?

נניח שאנאלי, אבל רק אם את למעלה.
אנאלי, אבל רק אם לא עומד לו והוא לא נהנה מאקט החדירה, אלא רק מהסיפוק שהוא מעניק למלכתו.
אוי באמת'.
אם אני לא טועה, הנושא שעבורו התכנסנו כאן, הוא כיצד לאלף את סאבך על מנת שיהיה לו העונג להענות לכל משאלותייך. לא?
איזה בזיון זה לסאב, שיודע שכל גופו הוא לשרות המלכה, אם היא נמנעת מלהתענג ממנו רק בגלל הטייטל.
כמה עצוב למלכה, שלא תלך עד הסוף עם רצונותיה המלכותים, כי בספר הבדס"מ הגדול כתוב ש...

בעיני (היפות, יש לציין), המלכה היא מלכה היא מלכה, לא משנה באיזו תנוחה תסתכל עליה. תפקיד הסאב בין היתר הוא להגשים פנטזיות. באותה מידה ניתן יהיה לומר שאסור לשפחה לנחם את אדונה כשהוא מתאבל על משהו, כי יכול להיות שתצא רטיבות מהעיניים, ויכול להיות שהוא לא יהיה הכי ביג בוס שבעולם.
icon_rolleyes.gif

תזדייני מותק, שיהיה לך טוב, רק שלא ישכח לנקות אחר כך בלשונו ולהגיד תודה.
יהואש​(נשלט)

you are exactly where i want you to be

יהואש​(נשלט) • 16 באוק׳ 2005
פעם, בעבר, כשחייתי עם דומית בעולם אחר, ואחרי שכבר חטפתי והושפלתי וירדתי וניקיתי ועמלתי וכאבתי וליקקתי ונישקתי; ואחרי שמיצתה היא את היותה למעלה בישיבה ולמעלה בשכיבה, ואולי גם אחרי שכבר הספקנו לצחוק ביחד ולבכות ביחד, יום אחד, ככה סתם, היא בקשה שאהיה מעליה, סקס רגיל, אתם יודעים, מיסיונרי. "dear Goddess" שאלתי בקול מהסס "are You sure You want me like this". היא רק צחקה ואמרה: "you are exactly where i want you to be".

נהנינו
נולי

Re: you are exactly where i want you to be

נולי • 16 באוק׳ 2005
יהואש כתב/ה:
פעם, בעבר, כשחייתי עם דומית בעולם אחר, ואחרי שכבר חטפתי והושפלתי וירדתי וניקיתי ועמלתי וכאבתי וליקקתי ונישקתי; ואחרי שמיצתה היא את היותה למעלה בישיבה ולמעלה בשכיבה, ואולי גם אחרי שכבר הספקנו לצחוק ביחד ולבכות ביחד, יום אחד, ככה סתם, היא בקשה שאהיה מעליה, סקס רגיל, אתם יודעים, מיסיונרי. "dear Goddess" שאלתי בקול מהסס "are You sure You want me like this". היא רק צחקה ואמרה: "you are exactly where i want you to be".

נהנינו

אין על סקס מסיונרי! הכי סבבה שיש. שוכבים על הגב בכיף ונותנים לגבר לעשות את ל העבודה. כל כפיפות הסמיכה עליו, ישנגישות לפטמות. מה צריך עוד? ואם הוא באמת שווה הוא יצליח לגרום לי לזוז איתו. אני ממש לא מאינה שלהיות בשליטה פרושו לעבוד קשה. נהפוכו.