לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הוא עשה לי ומה זה עושה לי

zohar​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 16 באוק׳ 2005
zohar​(מתחלף) • 16 באוק׳ 2005
צר לי לשמוע אז זה..
את חייבת להתגבר על זה כי זה מעשה איום ונורא שאם לא מתגברים
סובלים מזה המון בחיים אני מאמין שאת מספיק חזקה..
זהו בנאדם אפס שהורס את כל השם הטוב והמטרה של הקהילה..
benda​(אחר)

פוקסית . . .

benda​(אחר) • 16 באוק׳ 2005
הרבה כבר לא נשאר לומר חמודה . . .
שולח רק חיבוק גדול ומאמין שהאור הגדול שבך בטוח דועך אבל בסוף ינצח כי זהו טיבו של אור אמיתי
שובה לב​(שולט)
שובה לב​(שולט) • 16 באוק׳ 2005
כל הכבוד לך על הפרסום, כל הכבוד לך שהוצאת את זה החוצה.
הוא פושע לכל דבר, גם אם לא היתה לו כוונה רעה, הוא עשה פשע
הוא פגע בך ובנפשך, פשע זה פשע זה פשע!!!

אני מבין את המצב הקשה אבל את חייבת לעשות עוד שני דברים:
הראשון זה לגשת לתחנת המשטרה הקרובה ולהתלונן על תקיפה
כי זה מה שהוא עשה לך. נכון זה לא אונס אבל זאת תקיפה על
רקע מיני. יש לזה הגדרה ברורה בחוק.

דבר שני לפרס את השם שלו בקהילה. אסור שיפגעו עוד ועוד נשים.

את לא חייבת שום דבר לאף אחד. יפה שכבר פרסת פה את מה שפרסת
אבל אם החברות שלך חשובות לך, עשי את מה שאת יכולה לעשות בכדי
שהוא לא יוכל לחזור על מעשיו.

חזקי ואמצי והעזרי בכל אדם שאת יכולה לעזר בו
ליבי אליך
אורלי​(שולטת)
אורלי​(שולטת) • 16 באוק׳ 2005
פוקסיה מתוקה שלי,
כאב לי מאוד לקרוא את מה שנעשה לך.
הייתי כל כך רוצה שתלכי למשטרה, מתסכל אותי ומרתיח אותי שהחלאות האלו תמיד יוצאים בלי עונש.

כבר עשית צעד אמיץ ונבון יקירה, סיפרת....
את אישה חזקה נהדרת ונפלאה שלא תתן לבהמה להרוס את זה.

אוהבת אותך מאוד.
fuxia
fuxia • 16 באוק׳ 2005
חברים.......
כל היום אני חושבת על זה
ביומיים הראשונים לא יחסתי לזה חשיבות רבה כי חשבתי שזה יפסח מעלי. שטויות, תעברי הלאה, מה כבר קרה
אבל ככל שעובר הזמן אני מבינה שאסור לי להקל את הדעת במקרה הזה.
כי זה לא עוזב אותי.

השוטרת המתלהטת..מרגישה ומעכלת את הכל הרבה יותר מהר ממני...
תביני, שומרת ראש שלי- אני מרגישה שאני צריכה עוד זמן כדי לדעת עם מה אני באמת צריכה להתמודד בסוף, מה ישאר לי אחרי כל הרגשות שמציפים אותי.
כל המציגים את הבושה- אני לא חשה בושה.
בהתחלה כן הרגשתי מבוכה, איך נותרתי חסרת אונים, איך הרגשתי את הפחד הזה, את החולשה.
אבל אני לא מתביישת- לא מזה שבטחתי וטעיתי כי.. למה יש לנו חברים? במי נבטח אם לא בקרובים אלינו? באף אחד?? אז מה הכל שווה כאן? אתם יודעים מה? -אני גאה בזה שיש אנשים שאני כן בוטחת בהם. זה שיש כאלה שמאכזבים- זה כבר מעבר לשליטתי.
ולא מתביישת בכך שאני חושבת שזו אשמתי. מה פתאום אשמתי?? אין שום דבר בעולם שאני יכולה לעשות שיגרור אותי למצבים כאלה!
שמעתן??? כל אותן בחורות או אותם בחורים שקרו להם מקרים דומים או חמורים יותר- אין שום דרך שתצאו אשמים כאן !!!
לא זה לא. גם בבדס"מ. ופנטזיה תתממש רק בחלקה ותוך הסכמה מלאה.

אני רוצה לספר לכם משהו.
בתחילת ההכרות שלי עם עולם הבדסמ, נפגשתי עם דום, אחד מאיתנו. לסשן.
במהלך הסשן רצה לחדור אלי מאחור. לא רציתי. הרגשתי להוטה כ"כ אבל לא מוכנה לזה עדיין.
כשעמדתי לגמור אמר שיתן לי לגמור אם אתן לו לחדור אלי. בלהט הרגע נתתי את הסכמתי.
לאחר שגמרתי אמרתי לו שאעמוד במילה שלי למרות שאני לא רוצה בזה. אני נתתי את הסכמתי!
הבחור לא נגע בי. אותו בחור לא נגע בי! תודה לך.
תרגישו! כל אותם "אדונים". אתם חייבים להרגיש אותנו!

שם. קשה לי לנקוב בשם האדם עכשיו
אני מרגישה שהכל עוד טרי, שעוד לא גיבשתי לי רגש מסודר לגבי העניין הזה.
יש בי הרבה פרדוקסים. כשניסו להלחיץ אותי להגיד את שמו, לא רציתי. חשבתי לעצמי למה אני לא רוצה? ואז הבנתי ש...אני מפחדת ממנו? אני מפחדת שירצה לנקום? מפחדת מהפעם הבאה שאולי נתראה? וזה נורא.
מצד שני אני עדיין מתכחשת. וזה הכי נורא! ..אבל מה אני אעשה...זה מה שאני מרגישה.
אני חושבת לעצמי- את מכירה את הבחור הזה ותמיד הוא השרה עליך בטחון. אולי זו היתה מעידה חד פעמית שלו? אולי הוא איבד עשתונות בטעות? אולי באמת לא התכוון ולא חשב שהוא עושה דבר לא נכון?
אני כותבת את זה ומרגישה כ"כ שפלה ואפילו כועסת על עצמי כבר אבל...אלו חלק מהתחושות שעוברות בי. גם אלו.
אבל בת'כלס, אני יודעת, כמו שדומי אמרה-
תשמע, "אדון" יקר, אם אתה מגיע למועדון שלנו למטרות כאלה- אל תגיע יותר !
אנחנו לא רוצים לראות אותך ביננו יותר! לא רוצה לחשוב מי תהיה הקורבן הבא.. ללא הסכמה או אפילו עם חצי הסכמה!
אני זוכרת שממש בהתחלה, כשצחקנו יחד ונראה להוט, שאלתי בצחוק "מה קרה? התלהטת הערב ולא באת על סיפוקך?" והוא אישר את דברי. זה היה הרגע בו הפסקתי לצחוק.
אל תגיע אלינו יותר אם אתה לא יכול לדחות סיפוקים ואם אתה חושב לממש אותם ויהי מה.
כמו שאלקטרו אמר, רק תראה- ההתנפלות הזאת שלך, כמה שאולי לא ארכה זמן רב או לא מימשה את כל הרצונות שלך- תראה לעזאזל למה היא גרמה לי! תראה לאיזו בעיה אתה מכניס אותי!
בצעד אחד שלך הובלת אותי הרבה צעדים אחורה.

אבל אני אתמודד. כי אני מביטה על זה בעיניים פקוחות לרווחה.
זה עומד ממש מולי הלילה ההוא. ואני לא אעזוב אותו עד שהוא לא יזוז לי ממול העיניים. הוא ואתה.
ואני כן אדאג לכל החברות שלי כאן. אני יודעת שבזמן הקרוב אתה לא תנהג כך שוב ועם הזמן- אדע מה לעשות כדי שלא תנהג כך גם בעתיד.
אני כ"כ כועסת עליך !
וזה נכון:
"אדם חכם מבין רמז
חמור מבין אגרוף"
Citizen​(שולט)
Citizen​(שולט) • 16 באוק׳ 2005
פוקסי שלום

עצוב לשמוע דברים כאלה, אני שמח שזה נגמר ככה
כבר הייתי בסרט שהצלנו מס' חברים בחורה מאונס שלבסוף התברר שהיא אחות של חבר ובעודי קורא את אשר כתבת נחרטה לי התמונה שלה בראש, אם תרצי לשוחח על כל דבר בנושא צרי קשר
חג שמח שיהיה לך ותהיי חזקה icon_exclaim.gif
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 16 באוק׳ 2005
fuxia כתב/ה:
"...אני חושבת לעצמי- את מכירה את הבחור הזה ותמיד הוא השרה עליך בטחון. אולי זו היתה מעידה חד פעמית שלו? אולי הוא איבד עשתונות בטעות? אולי באמת לא התכוון ולא חשב שהוא עושה דבר לא נכון?

לאאאאאאאאא!
פוקסיה יקרה,
ראשית, כואב את שעברת וכן, מצטרף לקריאות לפרסם כאן את הניק שלו,
משום שזו לא הייתה מעידה חד פעמית שלו! גם לא בטוח שזו הראשונה
ובוודאי לא האחרונה! במיוחד אם נאפשר לו להתחמק מפרסום הניק שלו!
הרי הוא תיכנן את זה מראש!
הוא סידר שאת תסעי איתו ולא תחזרי עם הטרמפ שהיה לך!
הוא בנה תוכנית לאינוסך באם תתנגדי
ואני כל כך שמח שהייתה בך היכולת להפעיל היגיון ומחשבה
ברגעים המחרידים והמשפילים האלה!

פומיקי כתבה:

פומיקי כתב/ה:

את מי אנחנו מרמות? מעטות הנשים שממש יוצאות עם מעשים כאלה החוצה. אנחנו מחבקים, אנחנו מדברים, "אני שם בשבילך". זה יפה, זה טוב, זה מלא באהבה, אבל זה לא משנה דבר.

להוקיע.
שם.
למה אף אחד לא מבקש לדעת מיהו האיש?
למה אף אחת לא מבקשת לדעת מי הוא אותו אדם שבפעם הבאה יקח אותה "טרמפ"?

צודקת!
אבל... אם הבנות לא מפרסמות את הניק שלו,
איך נוקיע אותו מתוכנו??
במיוחד שבמשטרה "אין ענין לציבור" ואין תקציבים ואין משטרה בכלל,
אז כן! כן! זה תפקידנו להעמידו חשוף בכל פורום אפשרי,
אם באמת איכפת לנו מהנשים בקהילתנו!
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 16 באוק׳ 2005
אני לא מתכוונת לדחוק בך לפרסם את שמו, טובת הציבור לא תמיד משרתת את טובת הקורבן, ואת היית הקורבן במקרה הזה.
ההחלטות שאת לוקחת, החלטות שמטרתן לגרום לך להרגיש טוב יותר, מוציאות אותך מהמקום של הקורבן, ושמות אותך במקום של כוח.
אני רק רוצה לומר לך שאת אמיצה, שאני לא מכירה אותך, אבל מהדברים שאני קוראת, עולה אישה עם המון כוחות נפשיים.
יש לי אלייך המון כבוד. להחלטה שלך לקחת את הזמן ולא לנהוג בפזיזות שאולי לא תשרת במיידי או בטווח הארוך את צרכייך.
את נפגעת, ויש לך הזכות המוחלטת לבחור איך את מחליטה לנהוג מכאן ואילך. נדמה לי שאותו אדם, שכפי שאני מבינה לא מעט כבר יודעים מי הוא, לא יעז להראות את פרצופו במקומותנו.
גלתיאה
לפני 18 שנים • 17 באוק׳ 2005

פוקסיה

גלתיאה • 17 באוק׳ 2005
מה שחשוב כרגע זו את. את צריכה לגייס את הכוחות שלך ולהתרכז בעצמך. בימים אלו כשאת מוצפת רגשית, לא ממש נכון לפתוח מערכה נוספת מעבר להתמודדות שלך מול החוויה הקשה, ולרשום את שמו באופן פומבי. לא שזה לא חשוב, זה חשוב, אבל כל דבר והזמן שלו. מה שכרגע חשוב זה שאת תתאוששי, ואם יבוא הרגע ותרגישי שאת יכולה- אלו יהיו השיקולים שלך אם כן או לא. אבל קחי לך את הזמן שלך, המחויבות שלך כרגע היא לעצמך ואת זו שחשובה כרגע.
אני יכולה להבין את הרצון לגרום לאותו אדם בושה קשה במעשיו ולפרסם את שמו בפומבי, אבל המחיר של זה עלול להיות שיקח לך הרבה יותר זמן להתאושש, ומאחר ואת הנפגעת כאן השיקולים צריכים להיות כאלו שהתאוששות שלך צריכה להיות כמה שיותר מהירה והיא החשובה.
יש לך מעגל חברות טובות וקרובות שיכולות לתמוך בך ויש את הקו החם שיודע איך לתמוך ולעזור במקרים כאלו. מעבר למה שכתבתי לך באופן אישי אני מחזקת אותך ומאמינה שתצליחי להתאושש מהחוויה הקשה.

ושוב- כל הכבוד לך פוקסיה!