אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בכי

Strapon Lover​(נשלט)
לפני 18 שנים • 14 באוק׳ 2005

בכי

Strapon Lover​(נשלט) • 14 באוק׳ 2005
מלכות יקרות,

האם הגעתן למצב שעבד שלכן בכה?

אני מתכוון גם לדמעות של כאב וגם לדמעות הנובעות מהשפלה או כל רגש אחר...

האם אתן חושבות שזה דבר מקצועי?

האם העבד ואת הייתם מרוצה מזה?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 14 באוק׳ 2005
אצלי שום עבד לא בכה. למען האמת, רובם בקושי הוציאו ציוץ. אולי זאת דרכם באופן כללי לא להביע כאב פיזי או גופני כגברים ואולי הם רצו להיראות חזקים...
יש אנשים מבטאים בקול רם את הכאב בצעקות ובכי וישנם שלא.

אישית אני מעדיפה עבדים שעושים קולות, זה גם מגרה במובן מסוים וזה גם נותן לי אינדיקציה כלשהי לגבי הכאב שהוא סופג (למרות שכמובן אפשר לצעוק על כל שטות...).

האמת שאני חושבת שאם סאב יבכה לי באמצע סשן, אני די אבהל, כי לפעמים הכאב נובע מתוך משהו רגשי שזה קצת יותר קשה לטיפול ואני מניחה שאני ישר אפסיק ואבדוק מה קורה איתו- שוב אם זה בסשן ראשון. אם אלמד שזאת הדרך שלא להתמודד עם כאב וזה עושה לו טוב, בסשנים הבאים אני לא אייחס לזה חשיבות אלא אם כן זה יהיה מוגזם.

"האם אתן חושבות שזה דבר מקצועי?
האם העבד ואת הייתם מרוצה מזה?"

מקצועי? למה שלא יהיה ומה הקשר? לבכות זה אנושי ולצעוק זה אנושי. אני מעדיפה את זה עשרות מונים על עבד שקובר הכל בפנים, על עבד שאני לא יכולה או מתקשה לקרוא אותו לפי התגובות שלו.
אני חושבת שלעפמים בכי הוא אפילו בריא בסשן, זה אומר שזה הזיז משהו בתוך הסאב, שזה נגע בו וריגש אותו, זה נותן עוצמה לסשן מבחינה נפשית ומבחינתי זאת המטרה, כי סשן יכול להיות גם רק בעל גוון פיזי- מיני.
real-one​(נשלט)
real-one​(נשלט) • 14 באוק׳ 2005
עד לא מזמן, לא היתה אפשרות שיוציאו ממני בכי ממשי.

לא כאב ולא משהו אחר.

אבל - היום אני מרגיש שהאפשרות לא רק קיימת אלא אפילו ממשית מאד, ויותר מכך, נראה לי שזו תהיה אחת הדרכים שלי להביע את העובדה שמטרות מסויימות הושגו.
זה סוג של שחרור, רגשות, מהות.

להגיד שאני מצפה לזה? לאו דווקא, ובכל זאת כן.

כי קיים החשש מהנגיעה העמוקה הזו בנפש, ומצד השני הרצון להגיע בדיוק לשם, לנבכי הנשמה, לרבדים החבויים שהם הבסיס והמהות.

לא מקצועי? זה משפט שלא מתחבר לי בכלל, מה זה מקצועי בכלל ?

אם אני או היא נהיה מרוצים מזה?

אני מאמין שבמבט לאחור - כן, אהיה מרוצה מההגעה לשם.

ואני יכול לדבר בשם עצמי בלבד.
נולי
לפני 18 שנים • 15 באוק׳ 2005

איפה יש בית ספר גבוה לעבדים?

נולי • 15 באוק׳ 2005
נהנתי לקרוא את תגובתך real-one.

ואני רוצה לדעת מה זה עבד מקצועי.

האמת היא שאני מעדיפה עבד אנושי. שמחובר לרגשות שלו ויודע להביע אותן ללא חשש.

N
real-one​(נשלט)
לפני 18 שנים • 15 באוק׳ 2005

נולי

real-one​(נשלט) • 15 באוק׳ 2005
אני חושב שהוא התכוון למקצועי מבחינת המלכה...
לאסי​(מתחלף){עע}
לפני 18 שנים • 17 באוק׳ 2005
לאסי​(מתחלף){עע} • 17 באוק׳ 2005
החלום שלי הוא לבכות באמצע סשן... לבכות בכי אמיתי

המלכה שלי, עטלפית-על, יודעת את זה ואני מקווה שנגשים את זה.
יש לי פנטזיה שמלכה אחרת אונסת אותי באכזריות ועטלפית על יד ראשי מלטפת אותי ומרגיעה, אבל בעצם מחזיקה אותי ועוזרת למלכה לאנוס אותי.

היה זה יום ראשון של חול המועד סוכות. ישבנו בבית ואהבנו כמו תמיד. "מחר אנחנו ביחד שנה" לוחשת לי עטלפית-על, "אולי נחגוג את זה?". -"מה את מציעה?" אני שואל בחשש קל. "ובכן, זוכר שאמרת שאתה רוצה לבכות? בסשן?" -"כן... לאן זה מוביל?" שאלתי והחסרתי פעימה וידעתי את התשובה.

"אז ככה, יש לנו את הבית לעצמנו, יש חצר ענקית והשכנים רחוקים, אנחנו כאן כל השבוע בחופש מהלימודים - בקיצור, 'על ארבע, עבד!'".
"ידעתי" חשבתי לעצמי בלחש "ידעתי שבסוף הפה הגדול שלי יביא עלי אסון". אכן זו אחת הפנטזיות הגדולות שלי, מעורב בה רגש רב וריגוש גדול. אך בכי אמיתי אינו יכול להיכפות מבחוץ. פירוש העניין הוא שאני עומד לחוות איבוד שליטה טוטאלי עד כדי אי יכולת שליטה ברגשותי. וזה מפחיד אותי פחד מוות, קצת כמו ברגע שהתיישבת בקרון של רכבת הרים והמחסום ננעל עליך, נקודת אין חזרה.
אבל היא יושבת לה מחייכת, יש עוד משהו? אני חושב בחשש. "מה את מסתירה?" אני אוזר אומץ וחוקר. "יש לי הפתעה" חיוכה הופך פתוח וגדול עד שניתן לראות את שיניה הצחורות והמדהימות, כמה שאני אוהב אותה נמס מולה לכל חיוך ועושה הכל כדי שתהיה משועשעת וכמה שהיא מרוצה מעצמה עכשיו. "אני הולכת להזמין לי מאהבת, לכל השבוע, אם יתחשק לה" אני מקשיב בפה פעור והיא ממשיכה "היא תהיה המאהבת שלי אבל אתה - אתה תהיה גם העבד שלה ולא רק זה - היא תהיה זו שתגרום לך לבכות". סיימה את מה שהיה לה לומר, קמה והלכה לשבת ליד המחשב.
נותרתי עומד מול הריק שנותר בהיעדרה, עדיין בפה פעור, הזין שלי עמד כמו שמעולם הוא לא עמד אך בראשי חשתי בפחד מחלחל.
"קום, ישנוני, נרדמת" היא מעירה אותי משינה רגועה ולא נוחה על הפוף, "הסתובבתי קצת ברשת הייתי בצ'אטים ובפורומים וחיפשתי לי מאהבת" כדאי שתהיה מוכן מישהי מגיעה עוד הערב בסביבות 8:00 להיפגש איתנו פגישה קלילה של היכרות. תהיה נחמד וזה ישתלם לך בפחות כאב.

אבן נגולה מעל ליבי, זה רק היכרות ואני כבר התחלתי לחשוב מה להודיע לחברים שקבעתי איתם הערב... הם כבר מתחילים לחשוד שמשהו לא מתנהל כשורה עם כל הביטולים הפתאומיים מאז שעטלפית גילתה שהיא נסיכה. בכל מקרה, נרגעתי קצת, נשב נדבר נכיר - כן כן, לא לא, שלום ותודה. מוזר כמה אדם מפחד כאשר הוא קרוב להגשמה של מה שנתפס אצלו כפנטזיה. דופק מואץ, יובש בפה, לחץ ועודף הזדמנויות לעשות או להגיד את הדבר הלא נכון ולצאת אידיוט - אולי הפחד מכך שהפנטזיה לא תהיה פיצוץ כמו בדמיון - אולי בגלל זה אני רוצה לבכות לתוכה בכאב - כי לא אפשרי שזה יהיה פחות מאשר בדמיון - אין חיקוי לבכי!

"אה ושכחתי", היא מוסיפה לפתע, "אמרתי לה שתביא כמה זוגות נעליים שהיא רוצה - ושהצעת לנקות לה את כולן, היא שמחה מאד ואמרה תודה" בלעתי רוק בחוסר אונים "היא תישאר כל השבוע אם תעשה עבודה טובה".

אז עכשיו הכל בידי - אני יכול להתרשל בכוונה ולהתחמק מהחוויה המזעזעת של לבכות לתוך החזה של עטלפית בעוד אישה זרה ודי רעה אונסת אותי שוב ושוב, מצד שני - אני יכול ללקק וללקק עד צאת נשמתי רק למען אותו רעיון.

במה אבחר?
עתליה​(שולטת)
לפני 18 שנים • 23 באוק׳ 2005
עתליה​(שולטת) • 23 באוק׳ 2005
זו הרגשה נפלאה, לדעת שאת זו שגרמת לו לבכות. ולא מדובר כאן בבכי מתוך כאב או השפלה אלא, שהצטרפות מרכיבי הסשן ,
ואת כמרכיב הדומיננטי הביאה אותו לכדי ריגוש נפשי פנימי.
הידיעה, שהצלחת לגעת בנבכי נשמתו, נפשו וגרמת לו להתפרק, כי בכי זו אחת הדרכים הנפלאות להתפרק...
פשוט לפרוק מטען רגשי, נפשי שלרוב חבוי שנים עמוק פנימה...
DanaDomme​(שולטת)

אכן

DanaDomme​(שולטת) • 23 באוק׳ 2005
קרה לי פעם אחת.
לא התכוונתי שיקרה, לגמרי במקרה, אבל זה היה חזק ביותר.
אלילה בעליל
אלילה בעליל • 23 באוק׳ 2005
כן ... גם לי קרה שהוא התפרץ בבכי ואז הפסקתי הכול,
ישבתי מולו בגובה שווה, חיבקתי אותו חזק.
אני חושבת שזה קירב בינינו יותר,
הוא ויתר על הגאווה,
הוא התגבר על הבושה
על הפחד ..
הוא יצא נקי ואני מחוייכת.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 23 באוק׳ 2005
אני יוצאת מנקודת הנחה שאפשר לדבר גם על שפחות לא רק על עבדים.
יצא לי ששפחה בכתה בסשן.
וקרה לא אחת שאני פרקתי עול בבכי.
זה דבר ניפלא,
סשן שמועבר טוב יכול לתת דרור לרגשות שנמצאים בפנים שמקבלים OK בעצם לצאת דרך הכאב או דרך המנטליות.

אני חושבת שכל עוד השולט/ת קשוב/ה לנשלט/ת,
והבכי הוא בכי מתוך פריקה,נקיון, בכי מזכך- זה בכי טוב בעיניי,
אם זה בכי כי הנשלט/ת בוכים מהכאב מתוך אי רצון לומר מילת בטחון או מילת גבול,
זה כבר חמור מאוד. הכל תלוי לאן הנשלט/ת לוקחים את הכאב. יש בכי שהוא בכי מתוך מקום מאוד לא טוב ומאוד לא נקי, זה בכי שבו אפסיק את הסשן כליל, ורק אערסל ואחבק, אעטוף ואתן תחושת הגנה, עד הרגעות הנשלט/ת.

בקיצור, זה תלוי בסאב/ית מאוד וגם בשולט/ת.