סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המושיע הגיע!

nerissa​(אחרת)
לפני 18 שנים • 30 באוק׳ 2005
nerissa​(אחרת) • 30 באוק׳ 2005
אחרי התגובה של מישלי ומסר 'ההתנצלות' שלו שחשף שיטתיות ולא "מקרה חד פעמי" כדבריו, זה עדיין נראה לך "צייד מכשפות" ברווזה?

מאחלת לך שלא ליפול לידיים שכאלה.
גלתיאה
גלתיאה • 30 באוק׳ 2005
ברווזה- גם אני לא. ממש לא.

ציד מכשפות? הצחקת אותי.
Inside your head

הממ.. כנראה לא הבינו אותי..

Inside your head • 30 באוק׳ 2005
הבהרה!!!

א. אני מודה לאדם מיוחד שמאוד דואג לי ושולח לי מסר ב-5 לפנות בוקר על מנת להבהיר לי כי אני נחרצת מידי בדעותיי עוד לפני שבכלל הבנתי במה מדובר - תודה ומכאן אני שולחת לך נשיקות! }{
בעלי היקר - אוהבת! icon_wink.gif
וגם לאמי שהביאני עד הלום!

ובכן.. בעניין ההבהרה עוד מלמעלה.. ^

ב. אין לי כל מושג במי מדובר, לא ממש מעניין אותי מהסיפור. מה שאני באה לומר בדיוק את מה שכלובי ופרודו אמרו לפניי. זה קרב מלוכלך. מבלי להכיר את האיש לא נראה לי שזה המקום לבוא ולשפוך את הכביסה המלוכלכת לעיני כל, זאת בייחוד כשלא מדובר באדם שיכול להוות סכנה כזו או אחרת (סכנה ממשית!!!!) ממה שהבנתי.

ג. כמו שכבר נאמר באחד השרשורים - אין לי מושג מאין נובע הרצון לבוא על בימת הפורום ולהכפיש/להשמיץ אדם כזה או אחר, ואני מדגישה (!!) גם אם יש על מה!! כנראה שזה נובע משיעמום יתר (ואני גם לא חפה ממנו icon_smile.gif ) .

ד. לעניות דעתי אכן מדובר בצייד מכשפות לא קטן. אני כמעט בטוחה שיש דרכים נבונות ופרקטיות יותר לטפל בנושאים כאלו מאשר לבוא ולפזר הודעות/מסרים לכל עבר.
ותסכימו איתי שזה אפשרי!

ה. לצערי או מזלי הרב דיי אימצתי טכניקות כאלו ואחרות לאיתור "אנשים לא רצויים". הספקתי להפנים את טכניקת ה"מסננת" ולדאבוני מדובר במסננת עם חורים מאוד גדולים!

אה, כן..
ועדיין לא מאוחר על מנת - להתפזר!!! icon_evil.gif
icon_lol.gif
Inside your head

אופס.. שכחתי דבר נוסף.. =]

כל מה בנכתב על-ידי לא בא לתמוך באף צד!!!!
גלתיאה

Re: הממ.. כנראה לא הבינו אותי..

גלתיאה • 30 באוק׳ 2005
ברווזת גומי כתב/ה:
הבהרה!!!

א. אני מודה לאדם מיוחד שמאוד דואג לי ושולח לי מסר ב-5 לפנות בוקר על מנת להבהיר לי כי אני נחרצת מידי בדעותיי עוד לפני שבכלל הבנתי במה מדובר - תודה ומכאן אני שולחת לך נשיקות! }{
בעלי היקר - אוהבת! icon_wink.gif
וגם לאמי שהביאני עד הלום!

ובכן.. בעניין ההבהרה עוד מלמעלה.. ^

ב. אין לי כל מושג במי מדובר, לא ממש מעניין אותי מהסיפור. מה שאני באה לומר בדיוק את מה שכלובי ופרודו אמרו לפניי. זה קרב מלוכלך. מבלי להכיר את האיש לא נראה לי שזה המקום לבוא ולשפוך את הכביסה המלוכלכת לעיני כל, זאת בייחוד כשלא מדובר באדם שיכול להוות סכנה כזו או אחרת (סכנה ממשית!!!!) ממה שהבנתי.

ג. כמו שכבר נאמר באחד השרשורים - אין לי מושג מאין נובע הרצון לבוא על בימת הפורום ולהכפיש/להשמיץ אדם כזה או אחר, ואני מדגישה (!!) גם אם יש על מה!! כנראה שזה נובע משיעמום יתר (ואני גם לא חפה ממנו icon_smile.gif ) .

ד. לעניות דעתי אכן מדובר בצייד מכשפות לא קטן. אני כמעט בטוחה שיש דרכים נבונות ופרקטיות יותר לטפל בנושאים כאלו מאשר לבוא ולפזר הודעות/מסרים לכל עבר.
ותסכימו איתי שזה אפשרי!

ה. לצערי או מזלי הרב דיי אימצתי טכניקות כאלו ואחרות לאיתור "אנשים לא רצויים". הספקתי להפנים את טכניקת ה"מסננת" ולדאבוני מדובר במסננת עם חורים מאוד גדולים!

אה, כן..
ועדיין לא מאוחר על מנת - להתפזר!!! icon_evil.gif
icon_lol.gif

ברווזה- כלובי ופרודו כתבו עוד לפני שמישלי כתבה מה שכתבה. זה קצת שופך אור אחר.
לא מעניין אותך? אז מהיכן הדעות הנחרצות, כן ציד מכשפות, לא ציד מכשפות.
המקום הנכון לשפוך והזמן הנכון לשפוך הוא הזמן שהסאבית הנפגעת מחליטה.
הדרכים שאת מדברת עליהם הם מבחינת שושו אחד גדול. כשסאבית כותבת שהיא נפגעה, היא נפגעה. מישלי היום בעמדה כזו שהיא חשה חזקה לכתוב על הדברים.
השיטות להחביא לעד, במיוחד שהסאבית מרגישה צורך לכתוב על הדברים, היא כמו מורסת מוגלה
שבסופו של דבר יוצרת נמק. זה שאת סותמת לה את הפה, את מחזקת את הפוגע.
את אולי לא מבינה שזה מה שאת עושה- אבל זה בדיוק מה שאת עושה.
עוד יקח לך זמן להבין שמה שמישלי עשתה הוא צעד אמיץ, ואת אפילו אין לך שמץ כמה היא אמיצה וכמה כוח נדרש ממנה לכתוב את מה שהיא כתבה.
רחמנות על המסכן- ממש מכפישים אותו, איש תם יושב אוהלים.
ויקירתי- אם את באמת לא מבינה על מה המהומה, תחליפי את המסננת שלך זאת עם החורים הגדולים, למשהו עם חורים צפופים יותר, זה אולי יגן עליך קצת יותר. כי אם לא, את עלולה למצוא את עצמך יום אחד מופתעת. מאוד מופתעת. את אולי שנונה, אבל מאוד נאיבית.
Inside your head

Re: הממ.. כנראה לא הבינו אותי..

גלתיאה כתב/ה:

ברווזה- כלובי ופרודו כתבו עוד לפני שמישלי כתבה מה שכתבה. זה קצת שופך אור אחר.
לא מעניין אותך? אז מהיכן הדעות הנחרצות, כן ציד מכשפות, לא ציד מכשפות.
המקום הנכון לשפוך והזמן הנכון לשפוך הוא הזמן שהסאבית הנפגעת מחליטה.
הדרכים שאת מדברת עליהם הם מבחינת שושו אחד גדול. כשסאבית כותבת שהיא נפגעה, היא נפגעה. מישלי היום בעמדה כזו שהיא חשה חזקה לכתוב על הדברים.
השיטות להחביא לעד, במיוחד שהסאבית מרגישה צורך לכתוב על הדברים, היא כמו מורסת מוגלה
שבסופו של דבר יוצרת נמק. זה שאת סותמת לה את הפה, את מחזקת את הפוגע.
את אולי לא מבינה שזה מה שאת עושה- אבל זה בדיוק מה שאת עושה.
עוד יקח לך זמן להבין שמה שמישלי עשתה הוא צעד אמיץ, ואת אפילו אין לך שמץ כמה היא אמיצה וכמה כוח נדרש ממנה לכתוב את מה שהיא כתבה.
רחמנות על המסכן- ממש מכפישים אותו, איש תם יושב אוהלים.
ויקירתי- אם את באמת לא מבינה על מה המהומה, תחליפי את המסננת שלך זאת עם החורים הגדולים, למשהו עם חורים צפופים יותר, זה אולי יגן עליך קצת יותר. כי אם לא, את עלולה למצוא את עצמך יום אחד מופתעת. מאוד מופתעת. את אולי שנונה, אבל מאוד נאיבית.

גלתיאה ועכשיו ברצינות יתרה.
לעיתים נדמה לי שרובם כאן כל מה שהם עושים זה על מנת להשמיע את עצמם בלבד ולא כי באמת איכפת להם לשמוע את האחרים ולרדת לסוף דעתם!
את באמת מאמינה במה שאת אומרת? את באמת מאמינה שמה שאני מנסה לעשות כאן זה להשתיק את מישלי ואת האסון שהיא עברה (אין לי מושג מה עבר עליה)?
אילו היית מכירה אותי ולו טיפה יותר היית מבינה מהי עמדתי בדיוק למה שמתרחש כאן!
לא היית מנסה להראות פאן של התכחשות מצידי לכאב וצער של סאבית כזו או אחרת!
אני האדם האחרון שינסה להשתיק פגיעה/ניצול של אדם כלפי אדם אחר באשר יהיה!
הבעתי דעה מסויימת עפ"י מקרים שונים שעלו כאן לא פעם, ותמיד נדמה שיש איזושהי מגמה של השמצות והכפשות בקרב הקהילה הזו!
אם מישלי עברה איזשהו מקרה מצער ובחרה להתמודד עם מה שקרה לה בצורה כזו - אני רק מחזקת אותה ורוחשת כלפיה כ-ב-ו-ד עילאי!
אבל בין לומר שמדובר בצייד מכשפות לבין להאשים אותי שאני מנסה לחזק את הפוגע יש הבדל עצום!!!!
ועדיין לדעתי מדובר בשרשור מיותר!
ראי ערך שרשורים קודמים שנפתחו! (אותה גברת בשינוי אדרת!)

ובנוגע לעצתך.. אקבל אותה ואצמצם פערים בחורי המסננת! תודה!

וכמו שכבר כתבתי בהודעה נפרדת וכנראה שמשום מה כתב צהוב בפונט ענקקק לא הספיק:
כל מה שנכתב כאן לא בא לצדד באף אחד מהצדדים !!!

וגלתיאה, את לא אדם טיפש.. ואני מאמינה שאת יודעת שמקרים כאלו ניתן להוקיע אותם בקרב הקהילה גם בצורה שונה ויעילה יותר מאשר לעורר המולה.

בברכה והערכה רבה מאוד,
סיון.
BAHNG​(שולט){כלבלבית - }

משפט שדה

BAHNG​(שולט){כלבלבית - } • 30 באוק׳ 2005
אני מסכים עם כלובי פרודו וברווזה
השרשור בנושא הזה מיותר
אני בטוח שיש דרכים הרבה יותר יעילות לסנן , לטפל , באדם מהסוג הזה כמו שתואר
אני בטוח שנריסה היא בעלת שיקול דעת ולא היתה עושה מה שעושה ללא פרובוקציה רצינית מצד האיש האמור
אולם גם לאדם מסוכן בפוטנציה מגיע הזכות להיות חף מפשע עד שתוכח אשמתו בבית משפט
וכאן בשרשור עשיתם משפט שדה
יכול להיות מאוד שהאדון האמור לעיל אכן פנה בצורה מעליבה ופוגענית בנריסה
ומאוד יכול להיות שעשה טעות חמורה ביחסיוו עם אחת הסאביות בכלוב
מי לא עשה טעויות בחיוו ?
מUחדת

אתם כאלה נשמות טובות

מUחדת • 30 באוק׳ 2005
באמת. מדהימה אותי הצורה בה חלקכם החליט להשתיק את מה שעולה מהמילים של מישלי.

דמכם בראשכם, אנשים.

ואיך אומר קיחוט- תלו קורה מבין עיניכם. תפסיקו עם הצביעות המאוד מסוכנת הזאת.

קמה בחורה ואומרת, בצורה הכי מפורשת- ותאמינו לי שלא קל לה בכלל- פגעו בי, וכל מה שמעניין אתכם זה שחלילה "נעשתה טעות קטנה. שטויות, כולנו נפגענו פעם בחיים."

ותסלחי לי ברווזת גומי, אבל הגישה המתנשאת שלך {"לפזר את ההפגנה"}, גם אם את חוזרת כמו מנטרה ש"אני לא מצדיקה שום צד" את נשמעת כמו סנגורית של צד אחד לגמרי {רמז: לא הצד שלה}.
לא נוח לך עם מה שכתוב?- מכבדת את זה.
את מוזמנת לפזר את ההפגנה של עצמך.

ולך, מישלי...אני גאה בך, מאוד מאוד.
nerissa​(אחרת)

Re: משפט שדה

nerissa​(אחרת) • 30 באוק׳ 2005
BAHNG כתב/ה:
אני מסכים עם כלובי פרודו וברווזה
השרשור בנושא הזה מיותר
אני בטוח שיש דרכים הרבה יותר יעילות לסנן , לטפל , באדם מהסוג הזה כמו שתואר
אני בטוח שנריסה היא בעלת שיקול דעת ולא היתה עושה מה שעושה ללא פרובוקציה רצינית מצד האיש האמור
אולם גם לאדם מסוכן בפוטנציה מגיע הזכות להיות חף מפשע עד שתוכח אשמתו בבית משפט
וכאן בשרשור עשיתם משפט שדה
יכול להיות מאוד שהאדון האמור לעיל אכן פנה בצורה מעליבה ופוגענית בנריסה
ומאוד יכול להיות שעשה טעות חמורה ביחסיוו עם אחת הסאביות בכלוב
מי לא עשה טעויות בחיוו ?

תגיד לי. אתה בכלל טרחת לקרוא את כל השירשור?
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 30 באוק׳ 2005
טוב,
תפסיקו לנסות להשתיק אנשים.

מנסיוני עם מישלי, ויש לי נסיון,
הבחורה אמינה מאוד ולא סתם פותחת את הפה שלה לעורר מהומה.
ובכלל, גם אם לא הייתי מכירה את מישלי, אני יכולה לחזק את מיוחדת (איך אני כשחקנית חיזוק?) ולומר שקשה מאוד להעלות על גבי הפורום נושא כזה,
גם ללא פירוט מה קרה בדיוק,
אז נא להקשיב למיוחדת ואפילו (אלוהים ישמור) לקיחוטה, שאמר פה דבר מאוד יפה:
הבן אדם לא התנצל על מעשיו, אלא רק על תוצאות מעשיו!
ושיקר כי זו פעם ראשונה!!

טלו קורה או טלו פטיש,
רק תפקחו עיניים!!!!
נעשה פה מעשה חמור!!