סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קלייר ובליסינה - ברכות על האיחוד

Belisana​(שולטת)
לפני 18 שנים • 31 באוק׳ 2005

אויי כןןןן

Belisana​(שולטת) • 31 באוק׳ 2005
דייי עודדדicon_smile.gif

אתה מעניש כל כך אכזר (לסוע שוב לפקינג ניו אינגלנד) שכמעט בא לי להענש על ידךicon_smile.gif צוחקתתתת
וחוץ מזה, רק שתדע מה אתה לא מקבל - מה פתאם לסביות? קלייר סטרייטית לגמרי ואני האשה הראשונה והיחידה בחייה ואני דו מינית לגמרי וחובבת מושבעת של גברים ולא, אין מצב לסשן משותף וגם לא לתמונותicon_smile.gif אני מוכנה לתת לך פנטזיה על לובסטר icon_smile.gif
Adonasuy​(שולט)

Re: אויי כןןןן

Adonasuy​(שולט) • 31 באוק׳ 2005
Belisana כתב/ה:
דייי עודדדicon_smile.gif

אתה מעניש כל כך אכזר (לסוע שוב לפקינג ניו אינגלנד) שכמעט בא לי להענש על ידךicon_smile.gif צוחקתתתת
וחוץ מזה, רק שתדע מה אתה לא מקבל - מה פתאם לסביות? קלייר סטרייטית לגמרי ואני האשה הראשונה והיחידה בחייה ואני דו מינית לגמרי וחובבת מושבעת של גברים ולא, אין מצב לסשן משותף וגם לא לתמונותicon_smile.gif אני מוכנה לתת לך פנטזיה על לובסטר icon_smile.gif

או, אז מה שתי סטרייטיות כמוכן תעשנה עם לסבי- סאדיסט שכמוני? וואלה אין מצב לכלום.
נראה לי שבקרוב אעניש את עצמי באיזה קרוס- אטלנטיק. בלי תמונות ובלי טובות- ואל תבקשי שאביא לך קלאם צ'אודר בכיס , כי אני לא!
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 31 באוק׳ 2005
ציטוט: אני מוכנה לתת לך פנטזיה על לובסטר

יש לי תחושה שגמני אהנה מהפנטזיה הזו (בתנאי שזה כולל גם מרק קלמרי וכמה שרימפסים שמניםםם ) icon_biggrin.gif
Belisana​(שולטת)

מה לא?

Belisana​(שולטת) • 31 באוק׳ 2005
לא תביא לי? אל תהיה רשע וסאדיסט. נו פליז תביא לי ולא בכיס. תביא לי במיני מקפיא ותדאג שהוא לא יעלה יותר מ-200$ ותביא שלושה, לי, לקלייר ולאינפי, שיהיה לה על מה לפנטזicon_smile.gif
Adonasuy​(שולט)
לפני 18 שנים • 1 בנוב׳ 2005

Re: מה לא?

Adonasuy​(שולט) • 1 בנוב׳ 2005
Belisana כתב/ה:
לא תביא לי? אל תהיה רשע וסאדיסט. נו פליז תביא לי ולא בכיס. תביא לי במיני מקפיא ותדאג שהוא לא יעלה יותר מ-200$ ותביא שלושה, לי, לקלייר ולאינפי, שיהיה לה על מה לפנטזicon_smile.gif

לא גבירתי רבת החסד (עאלק...)
אני אביא לך המבורגר בתוך די וי די, מקסימום. 201 דולר, שגם תשלמי קצת מכס ותעברי במסלול אדום.
איך נהיתה כזו קרחנה פה? פתאום גם אינפי? ומה עם שלי?
ואם כל חובבות הבנות מסתערות עלי, זה סימן שהגזמתי באמריקן לייזר?
Belisana​(שולטת)

אבל, אבל

Belisana​(שולטת) • 1 בנוב׳ 2005
אני שונאת המבורגר! הוא כל כך ממ.. המוני!!
ואם היית באמריקן לייזר, אתה כבר חביב עליי. לאכול ממך (ולא המבורגר)
וכן, נעשית חביב הלסביות. אתה יכול להתחיל להיות מודאג.
ואינפי היא חלק מהחבילה. חייבים לשחד את המנהלת (ועל אחת כמה וכמה את המנכ"לית).
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 1 בנוב׳ 2005
והסמנ"כלית אף פעם לא אכלה לובסטר... אז מה, לא תביא? icon_smile.gif

אני חושבת שמופעל עליך לחץ פיסי מתון אדונשוי, אתה הרי יודע שבסוף תיכנע ותביא לובסטרים, שרימפסים ושאר שרצים בדי וי די icon_smile.gif
88fm​(נשלט)
לפני 18 שנים • 3 בנוב׳ 2005
88fm​(נשלט) • 3 בנוב׳ 2005
בליסנה היקרה,
שמח מאוד על חזרתך לארץ.

מת עליך.

נשיקות
}{

missu.gif