סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אוהב השתנות, אני SUB, אוהב רוק ושתן, מלקק בחשק רב

red-cell​(מזוכיסט)
לפני 18 שנים • 6 בנוב׳ 2005
red-cell​(מזוכיסט) • 6 בנוב׳ 2005
יש פה כמה אנשים ממש מגעילים והם אלו שמורידים את הרמה של הכלוב, הטרולים (שאני ממש בספק שזה המקרה) באים והולכים, אבל המגעילים האמיתים נשארים. חבל, הכלוב היה ממש אתר נחמד.

אני עדיין מחפש את שגיאות הכתיב, אבל למעט המילה באנגלית שהכניס המסכן למשפט בעברית שגרמה להיפוך המילים בגלל באג בתוכנה (כל טיפש רואה שזה המקרה) לא מצאתי אף אחת ..... icon_eek.gif

בקיצור, תחפשו דברים יותר מענינים לעשות בחיים.

ודרך אגב, לא מקבלים שום הרעלה משתיית שתן, רק שתדעו, גאונים
נבט{marlena}
נבט{marlena} • 6 בנוב׳ 2005
red-cell כתב/ה:
יש פה כמה אנשים ממש מגעילים והם אלו שמורידים את הרמה של הכלוב, הטרולים (שאני ממש בספק שזה המקרה) באים והולכים, אבל המגעילים האמיתים נשארים. חבל, הכלוב היה ממש אתר נחמד.

אני עדיין מחפש את שגיאות הכתיב, אבל למעט המילה באנגלית שהכניס המסכן למשפט בעברית שגרמה להיפוך המילים בגלל באג בתוכנה (כל טיפש רואה שזה המקרה) לא מצאתי אף אחת ..... icon_eek.gif

יש דברים שצריכים להיות פעמיים.
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 6 בנוב׳ 2005
נבט כתב/ה:
red-cell כתב/ה:

יש דברים שצריכים להיות פעמיים.

ואפילו שלוש פעמים.
סבלנות, סובלנות וחיוביות, כבר אמרנו?
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 6 בנוב׳ 2005
אם אני לא טועה ימים רבים לפני שנפולאון היה מגיע לביקור, הוא היה מבקש מג'וזאפין לא להתרחץ, זה הוסיף לאירוטיקה שלהם וזה עניינם.
יש גם לא מעט אנשים שלא ברור להם מה יכול להיות סקסי בכף רגל נשית, למה לבלוע זרע, לקבל הצלפה וכיו"ב.
מה שמוזר לאחד גורם לזיקפה אצל האחר ולהיפך.
לדעתי קצת החמרתם עם שותה השתן (מה עם כוכבת הטלויזיה שגם שתתה קצת?)
כל עוד הוא לא גונב דגימות מקופת חולים שיהיה לו בכיף.
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 6 בנוב׳ 2005
אכן חטאתי ופשעתי!
ובתור עונש אני אשעה את עצמי מהדיון המרתק הזה שלכם אודות התקינות הפוליטית של הודעתי הקודמת.
אין ספק שאני מחמיר עם עצמי אך קול דמיו השפוכים של אדון "עבד שותה הפיפי" זועק אלי מן האדמה!
אבל בבקשה אל תתנו לעובדה שולית זו, להפריע לכם להמשיך לדון ולדוש בנושא ...

לילה טוב.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 6 בנוב׳ 2005
אתם בכלל לא מדברים על הדבר הנכון.....
מה שבאמת מעניין זה כמה פניות הוא קיבל!
הייתי נותן כליה בשביל לדעת....
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 18 שנים • 7 בנוב׳ 2005
מאסטר יקיר​(שולט) • 7 בנוב׳ 2005
red-cell כתב/ה:

גזור ושמור!
מקבי​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 7 בנוב׳ 2005
מקבי​(מתחלף) • 7 בנוב׳ 2005
ציטוט: אבל למעט המילה באנגלית שהכניס המסכן למשפט בעברית שגרמה להיפוך המילים

אם היה מדובר בהיפוך האותיות באותה מילה אנגלית, הרי שמדובר פה באדם שטוען להיות רכב גדול הנושא עשרות אנשים, וזו כבר סטייה רצינית מאד שאני לא בטוח שיש לה מקום אצלנו! icon_evil.gif