בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אונס !

דולי .​(שולטת)
לפני 18 שנים • 9 בנוב׳ 2005

אונס !

דולי .​(שולטת) • 9 בנוב׳ 2005

חחחחחחחחחחחח נו מה הדמיון החולני שלכם icon_smile.gif

icon_biggrin.gif
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 9 בנוב׳ 2005
שני דברים
א. offtopic.gif offtopic.gif - שירשור כללי או לא קשור הרבה יותר מתאים.

ב. אני לא מבין את הקשר בין ההודעה לכותרת שלה, אלא אם כן זה צורה דבילית לנסות למשוך תשומת לב.

אני מתנצל מראש אם מישהו נפגע מדבריי אבל אני לא רואה בקריאה"אונס" צורה לגיטימית למשוך תשומת לב אלא רק מקרה שגורם לאנשים להתעלם בפעם הבאה שתופיע קריאה דומה, בבחינת "זאב, זאב".
דולי .​(שולטת)
דולי .​(שולטת) • 9 בנוב׳ 2005
Abyss כתב/ה:
שני דברים
א. offtopic.gif offtopic.gif - שירשור כללי או לא קשור הרבה יותר מתאים.

ב. אני לא מבין את הקשר בין ההודעה לכותרת שלה, אלא אם כן זה צורה דבילית לנסות למשוך תשומת לב.

אני מתנצל מראש אם מישהו נפגע מדבריי אבל אני לא רואה בקריאה"אונס" צורה לגיטימית למשוך תשומת לב אלא רק מקרה שגורם לאנשים להתעלם בפעם הבאה שתופיע קריאה דומה, בבחינת "זאב, זאב".

Abyss
קח את זה בקלות , ממש אין צורך בהתרעמות .
icon_biggrin.gif
זיקית

דולי

זיקית • 9 בנוב׳ 2005
אני גם חושבת שהכותרת סרת טעם ולא במקום.

בעיני אונס הוא לעולם לא נושא להומור.
daniel222
daniel222 • 9 בנוב׳ 2005
הכותרת ממש לא במקום !!!
aka BODYGUARD

דולי...

aka BODYGUARD • 9 בנוב׳ 2005
אני לא אהיה מבקר ספרותי..
די חיכיתי לעוד פצועה שהושארה בשטח
לוקח את זה בקלות, אבל חושב כקודמיי שאולי שינוי הכותרת
ירכך קצת..
בכל מקרה חייכתי..
חומר למחשבה...
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 9 בנוב׳ 2005
אני די משוחד, לא יודע מה הייתי עושה בלי הסטיקרים של דולי ולא משנה לי איפה הם מופיעים.
אני גם מאלה שלא נעלבים כל כך מהר.

אבל אולי כדאי כאן ועכשיו לשנות את ההיסטוריה ולשמש דוגמא לכל העולם.

בהמשך לדברי הלובי השמרני של האתר (הייתי אומר משמרות המהפכה אבל אני לא רוצה בעיות עם אחמדינג'ד), אני מציע כדלקמן:

לא עוד בדיחות על:
יחסי מין שלא בהסכמה (גם לא פוסטים וכיו"ב).
יחסי מין עם חיות
יחסי מין עם מתים
יחסי מין שלא כדרך הטבע
גזענות
עדתיות

דעות קדומות
דת
שוביניזם
ועוד ועוד ועוד...

עדיף עולם בלי בדיחות מאשר לפגוע במישהו.

ולגבי השירשור שכבר התחיל, אפשר לשנותו ל-"אונס ע"י נגיף".
כי אונס זה לא בהכרח בקשר לכפיית יחסי מין אלא לכל סוג של כפייה.
Uranus

סוף סוף שווה להגיב על משהו

Uranus • 9 בנוב׳ 2005
רבותי המצחיקים שימו לב:

באתר שבו 50 % +/- מהרשומים חולמים על סיטואציה בה אונסים/קורעים/פותחים/תוקעים/מפרקים/מפוצצים להם את הצורה/התחת/הכוס/הגרון/הפטמות.
באתר בו אחוז גבוה ומצער מסיפורי האונס הם לא יותר ממתיחה של נפש מטופשת או קריאה לתשומת לב של נפש מיוסרת בעלת צורך להרגיש מקורבנת.
באתר שבו גם פרסומים אמיתיים על אונס בסוף מסתיימים בקריאות גנאי כאלו או אחרות של אנשים שרק רוצים לעשות רושם ולמשוך תשומת לב ע"י ביקורת על אחרים ויחצ"נות עצמית לאבירות והצלת העולם ופוליטיקלי קורקטנס.

אני דוקא שמח והייתי עוד יותר שמח, לו בכל פעם שנראה את הכותרת "אונס!" נמצא מצגת מצחיקה ולא סיפור על אדם אמיתי שחייו התפרקו בבת אחת.
התיאור שלכם על הציפיה או שחיכיתם למשהו אחר כשפתחתם את השרשור מזכיר לי מתנדבים במשמרת לילה ארוכה במד"א שמקבלים קריאה לתאונת דרכים, יוצאים דרוכים ואחוזי ציפיה לראות איזו שלולית של מוח על הכביש ובסוף חוזרים מאוכזבים כשבסה"כ הבן אדם נתפס לו הצוואר.

דולי - סחטיין, לדעתי עורכי העיתונים היוקרתיים ביותר בעולם היו דוקא מבסוטים מבחירת הכותרת שלך, בניגוד לאנשים שבאמת יעשו הכל בשביל תשומת לב לעצמם. אני הייתי משועשע icon_smile.gif

חלאס פרות קדושות חלאס PC וחלאס קדושים מעונים, כולה קצת הומור !
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 9 בנוב׳ 2005
אם אפשר לצחוק על השואה, פאקינג שואה שבה מתו מיליוני אנשים חפים מפשע, אז אפשר גם לצחוק על אונס.

בעצם, אני גורס שאפשר לצחוק על הכל, כל עוד זה לא בפניו של מישהו שיכול להיפגע. זה כבר קשור להגינות בסיסית, כי אין פה חוקים ברורים.

ועצה ידידותית - לפעמים זה רעיון טוב להוציא את המטאטא מהתחת וליהנות ממשב רענן של הומור.