סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי שליטה והפרשי גילים

thekramer
לפני 18 שנים • 9 בנוב׳ 2005

יחסי שליטה והפרשי גילים

thekramer • 9 בנוב׳ 2005
אני רוצה ללהעלות סוגיה לדיון: האם יש קשר בין הבדלי הגיל לבין יחסי שליטה ? כלומר האם עבדים/עבדות נמשכים/נמשכות לאדונים/גבירות מבוגרים/מבוגרות ?
האם יש קשר בין רמת הניסיון המיני לבין הגיל ?
אשמח לשמוע דעתכם . . . .
אורחת 40​(אחרת)
לפני 18 שנים • 10 בנוב׳ 2005

נושא לא פשוט העלת

אורחת 40​(אחרת) • 10 בנוב׳ 2005
אין ספק בכלל כי בשלות ובגרות מינית ורגשית של האישה מגיע לשיא בסביבות הגיל 40
אין ספק גם, שבגיל הזה, האישה לא מסתירה את הסקס ה"נשפך" מכל תנועה שלה, מכל מבט.

בגרות כזו מאפיינת גם גברים אחרי גיל 40, אפילו 50, אך אליה וקוץ בה, אין בגילאים האלה
את האון הדרוש כדי לספק אישה.
יש , כמובן, לא מעט אביזרים והנאות שאינם דורשים את האנרגיה של גבר צעיר, אך אם אפשר היה לשלב...
אורחת 40​(אחרת)

נושא לא פשוט העלת

אורחת 40​(אחרת) • 10 בנוב׳ 2005
אין ספק בכלל כי בשלות ובגרות מינית ורגשית של האישה מגיע לשיא בסביבות הגיל 40
אין ספק גם, שבגיל הזה, האישה לא מסתירה את הסקס ה"נשפך" מכל תנועה שלה, מכל מבט.

בגרות כזו מאפיינת גם גברים אחרי גיל 40, אפילו 50, אך אליה וקוץ בה, אין בגילאים האלה
את האון הדרוש כדי לספק אישה.
יש , כמובן, לא מעט אביזרים והנאות שאינם דורשים את האנרגיה של גבר צעיר, אך אם אפשר היה לשלב...
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 10 בנוב׳ 2005
אני חייבת להגיד לך, אורחת, לא שמעתי כזה צרור של דברים מופרכים כבר הרבה זמן icon_lol.gif

זהירות מהכללות.
כבר נתקלתי לא אחת בנשים בנות גילנו שהיה להן רק גבר אחד בחייהן. אני מבטיחה לך שאין בהן בגרות מינית או מיניות נשפכת. זאת יש לנשים מנוסות. לא בוגרות בגילן.
נשים מנוסות תמצאי גם בבנות 25 ו- 30 והלאה.

ולגבי הגברים - אני מכירה מישהו בן 50 שהיכולות המיניות שלו שמות בכיס הקטן את כל הצעירים המסתובבים כאן. בעצם - לא רק אחד.
היו בחיי די והותר מהמין הזה מכל הגילאים כדי לדעת על מה אני מדברת.

התפיסה הזו שאישה בת 40=מישהי מנוסה מינית, גבר בן 45+ = מישהו שהרצון לחוד והיכולת לחוד.. אלו הכללות מנותקות מהמציאות.

יש הבדל בין ניסיון לבין בשלות.

מה שכן - אין ספק שהנשים בנות גילנו הן אבן שואבת לצעירים שבחבורה. זו עובדה. אם היא מוצדקת - זו כבר שאלה אחרת icon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 10 בנוב׳ 2005
מילדות אנחנו רגילים לציית למבוגרים ולסמוך עליהם שידאגו לנו. מלבד זאת אנשים בתחילת ואמצע שנות ה 20 בדרך כלל עדיין מחפשים את הדרך ואת ההצלחה ואנשים בני 40, בתקווה, כבר השיגו מידה מסוימת של ביסוס כלכלי והבנה לאן החיים שלהם הולכים. בנוסף, גיל מתקשר אצלנו, בצדק או שלא, לנסיון חיים, אולי אפילו חוכמה, ולמשהו נסתר כלשהו שעוד לא הגענו אליו (ראה "כשתהיה בגילי תבין").
מכל הסיבות האלה (ובוודאי גם אחרות) גיל מתקשר לדומיננטיות (לדעתי באופן שטחי ולא מוצדק, אבל זה נושא אחר). הדבר נכון בעיקר עבור נשים, ולא רק אצלנו בבדסמ. ידוע שגם נשים וניליות לגמרי נוטות, ככלל, לחפש גבר דומיננטי, ונשים מעטות ביותר בגילאי 18-30 יסכימו לתת צ'אנס לגבר צעיר מהן. בבדסמ מרכיב הדומיננטיות חשוב עוד יותר, ולכן ייתכן שהתופעה מועצמת.
אצל גברים מסובך יותר לאפיין תופעה כזו. קודם כל, משום שגברים תמיד ייטו אחר היופי של נשים צעירות (ואם היא יפה אז היא גם תהיה דומיננטית מספיק עבורם), ושנית - משום שבשל היחס המספרי נשים יכולות להציב דרישות בעוד גברים נוטים הרבה פחות לעשות זאת. כלומר, דום בן 18מצבו קשה כי סביר שבנות ה 18 ומעלה יביטו בו בזלזול. דומית או סאבית בת 40-50 עדיין תזכה לפניות, גם מאנשים שהיו מעדיפים בת 20 אך מוכנים להתפשר בשל המצאי.
וכמובן, בכל כלל יש יוצאים מן הכלל וכו'.
שפחה גדולה{{אדון ברוך}
הנושא שעלה הוא פשוט מוכר וחביב

אין קשר בין הבדלי הגיל, לבין יחסי שליטה.
ואין קשר בין רמת הניסיון המיני לבין הגיל

לאורחת 40
צדקה NERISSA שהדבריםמופרכים,באמת--------ואצטט את תגובתי בעינין בפוסט אחר בפורום זה.

""
""קהילה יקרה, חברים יקרים

לא שמעתם על הפיתגם --- ""זה לא הגיל העיקר התרגיל ""

אני אישית יכולה להצהיר שהפתגם נכון ואמין, אדוני היקר מתקרב לגיל 60
ותאמינו לי, שמכול הסשנים שניסיתי, וכמה אדונים שהיו לי,בסביבות גיל ה- 40 + ואפילו 36+
אף אחד לא הגיע לביצועים שלו,ליכולת שלו, ולכישרון השליטה,גם מנטאלית וגם פיזית,שגרמו לי
להתמסר אליו טוטאלית,כל כך מהר. {סליחה אם פגעתי אבל זו דעתי האישית בלבד}

אז לא חשוב באמת הגיל --חשוב שהאדון ידע את הדרך ללב שפחתו, שיהיה עם ניסיון,שיהיה מורה דרך סבלני שיהיה,קשוח,אכזר,אך גם אוהב ומבין.
כי גם שליטה זה סוג של כישרון ולא לכול אחד יש את זה.

שליטה זה דרך חיים------- לא משחק ""

----------- ולך NERISSA הנחמדונת
---סוף שבוע מהנה
---שמחתי לקרוא את תגובתך המפורטת והחכמה בעינין

----------ואסיים בציטוט הידוע-------

""" לא חשוב הגיל העיקר התרגיל""

סוף שבוע נעים לכולם
Bent

מחשבות שלי על הנושא

Bent • 10 בנוב׳ 2005
הבדלי גיל אינם גורם כל שהוא כשלעצמו בשליטה במערכת יחסים, לראיה אני מכיר זוגות הפוכים, בהם ה"צעיר/ה" בגילו הם השולטים.

גיל מאפשר את הזמן ללמוד.
גיל מעניק ניסיון (למי שמוכן ללמוד).
גיל מאפשר (למעטים) לצבור חוכמת חיים.
גיל מעניק למעטים עוד יותר חוכמה.

בכל זאת ההצטברות הבלתי נמנעת של ניסיון בתחום הבדס"ם משתלבת יפה עם שליטה.
גיל מלווה (לרוב) בבשלות נפשית.
גיל מאפשר לאדם לצבור, ידע, מעמד, כסף, ציוד, חוכמה וכל אותם דברים שנתפסים ותומכים בהגדרת ה"שולט" או במה שאנו תופסים כשולט.

יש הנמשכים למבוגרים,יש לצעירים, לשמנים, לרזים ,לקרחים, שעירים וכן הלאה (נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות).

ניסיון אפשר לצבור בזמן קצר, ניסיון והטמעה ולימודאינם אותו הדבר.

גיל וזמן הם מתנה וקללה.

עוד קצת מחשבות על גיל וידע:

"Knowledge once gained casts a light beyond its own immediate boundaries." John Tyndall (1820-189)

"Old age deprives the intelligent man only of qualities useless to wisdom." Joseph Joubert, Pensees

"A man's only as old as the woman he feels." Groucho Marx

thekramer
thekramer • 10 בנוב׳ 2005
אני מבין שפתחתי כאן תיבת פנדורה.
תודה לכולם על הניתוחים והדעות.

thekramer
thekramer
thekramer • 10 בנוב׳ 2005
אני מבין שפתחתי כאן תיבת פנדורה.
תודה לכולם על הניתוחים והדעות.

thekramer
Blondie the good​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 11 בנוב׳ 2005

אם אפשר להוסיף...

Blondie the good​(מתחלף) • 11 בנוב׳ 2005
עד לפני כמה חודשים הייתי ביחסים עם דומית שהפרש הגילאים ביננו היה כ10 שנים.
כמערכת שליטה אפשר להגדיר את המערכת כהצלחה מאד גדולה, אני למדתי המון ממנה והיא (כך היא אמרה לפחות) נהנתה ממני.

לצערי הרב, מה שסיים את המערכת המוצלחת הזוז היה בין השאר, הפרש הגילאים שגרם לפער מסוים ביננו, מבחינת דרך המחשבה, שלבים שונים בחיים וכו'

לסיכום, אפשר לקיים מערכת עם הפרש גילאים ניכר, אך הדבר קשה וצורך פשרות בין שני הצדדים