בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר לנישלטות/סאביות-----שמשויכות, וגם לשולטים חברי הקהילה

מאסטר מיינד​(שולט)
לפני 18 שנים • 22 בנוב׳ 2005
מאסטר מיינד​(שולט) • 22 בנוב׳ 2005
לוליפוט כתב/ה:
אני חושבת שהשקפה כמו זו של מאסטרמיינד אם תכה שורשים כאן בקהילה עלולה להיות מסוכנת. אנשים חדשים בקהילה עלולים לטעות ולחשוב שכך נכון וכוח שאסור שיהיה לאחד מהאנשים יופעל על הצד השני.
,
,
,
אני בכוונה מרחיבה שכן הדבר הוא בנפשי.

עכשיו אמנם ברור יותר מאיזה מקום בא הרצון לאיין את הדברים שכתבתי, אבל אם כבר לדבר על דברים שהם בנפשו של מישהו, הרי שגם אצל מי שרואה ביחסי שליטה יחסים בלתי שוויוניים באופן מוחלט - הדברים בנפשו, לא פחות.

אנשים עלולים לטעות ולחשוב שמשהו - ולא רק גישתי אלא גם גישת לוליפוט - הוא "נכון". אין כאן נכון ו-לא נכון. יש צרכים שונים שמקבלים ביטויים שונים. על כן הקפדתי וכתבתי בהודעתי שהדברים הם לטעמי. הם גם לטעמן של שפחותי, ושל עוד כמה וכמה אנשים שאני מכיר. בשבילי יחסי שליטה הם לא משחק., והם לא תחומים ב"סשן".

אם זה לא מתאים ל-לוליפוט, והיא מחברת לזה חוויות רעות מעולמה האישי עד כדי להתריע על "סכנות" - מן הראוי להדגיש שאין לי שום בעיה עם יחסים שוויוניים שבהם צד אחד מכנה את עצמו אדון, ואפילו לא עם יחסים שבהם אשה מצווה על בן זוגה להיות האדון שלה. אבל שאף אחד לא ימכור פה את רגשותיו האישיים בתור האמת הבלעדית תוך זלזול והכפשה של מי שחושב ומרגיש וחי אחרת.
venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 22 בנוב׳ 2005
venus in our blood​(שולטת) • 22 בנוב׳ 2005
''וביניהם הכרתי בני אדם שונים ומשונים, לפעמים לאדון הייתה אישיות דומיננטית ולפעמים פחות, לפעמים השפחה היתה כה מיוחדת שהאדון שמח על שנפלה בחלקו אשה מוצלחת כל-כך ולפעמים האדון היה כה מיוחד עד ש...
אבל בכלליות ניתן לומר שיש אדונים חכמים יותר ויש כאלה שחכמים פחות, ויש כאלה שמוצלחים יותר במין ויש כאלה שפחות ויש כאלה שטובים יותר ויש כאלה שטובים פחות, ולכולם יש זכות להיות אדונים כל עוד אינם פוגעים בצד השני. לא רק אלה בני האלהים שיודעים הכל ויכולים לשלוט ללא טעויות בצד השני.

אבל תמיד, תמיד כשהערכתי יחסים טובים בין נשלטת לבין אדון היו אלה יחסים של הערכה הדדית וגם של שוויון. הנשלטת נותנת לאדון את הרצועה, אבל לעולם לא תסכים לעשות מעשים שנוגדים לרוחה. איזה אדון ירצה לפגוע בשפחה שאיתה הוא ביחסים? ואני לא מדברת על דחיקה של יחסי מין לכיוונים רצויים, אני מדברת על מה שחורג מיחסי המין.

בכל מערכת יחסים טובה אנו רוצים למצוא שהגבר ראוי לאשה והאשה ראויה לגבר (או גבר לגבר ואשה לאשה). ''

----------------------------------------------------------------------------------------------------
מעבר לעובדה שהדברים הינם בנפשה של לוליפוט , ומעבר לטעמך האישי מאסטרמיינד, אני מוצאת שההרחבה שעשתה לוליפוט מעידה על דבריה, הרבה הרבה יותר מדברים אינדיווידואליים.

מעבר למערכת לא שיוויונית ביחסי שליטה, לפני וככלות הכל, כולנו בני אדם, שווים יותר ושווים פחות, אבל
כפי שנאמר כבר קודם, לא רק הסאבית צריכה להיות ראוייה לאדונה, אלא גם הדום צריך להיות ראוי לסאבית שלו.
ואתאר לך דוגמא קטנה, תיאורטית לחלוטין.
דום מנוסה, אחראי, בוגר, קשוב, אך ללא טיפת אינטילגנציה רגשית , אם כי מבריק ושנון, פוגש בסאבית שכולה נתינה , יכולת אדירה להעניק ולקבל, בעלת פוטנציאל אדיר להתפתח, להעשיר את עצמה ואת סובביה( כן, כן, גם את הדום שלה, בין היתר ), אך בעוד היא ניחנה באינטליגנציה רגשית והוא- לא,
משהו הולך לאיבוד בדרך.
ועם כל הרצון, האהבה,
היכולות, ההתמסרות
הוא- לא ראוי לה.
וזו רק דוגמא אחת קטנה מני רבות.

( שווה מחשבה נוספת....)

לוליפוט- תודה לך על תגובתך.
לוליפוט
לפני 18 שנים • 23 בנוב׳ 2005
לוליפוט • 23 בנוב׳ 2005
מאסטרמיינד: רק נקודה קטנה להבהרה (מכיוון שאני ממהרת), אין לי שום חוויות קשות אישיות שמהן אני מסיקה מה שהסקתי.
מאסטר מיינד​(שולט)
מאסטר מיינד​(שולט) • 23 בנוב׳ 2005
נגה כתבה:
ציטוט: דום מנוסה, אחראי, בוגר, קשוב, אך ללא טיפת אינטילגנציה רגשית

דום ללא טיפת אינטליגנציה רגשית... שהוא גם בוגר, גם קשוב, גם אחראי ... נו, באמת. מין גמד-ענק שכזה?

כשאני אומר "אדון" או "מאסטר" אני לא מתכוון למישהו שקנה לעצמו תלבושת קינקית וערכת-שוטים ומצבטים. אני מתכוון למישהו הראוי לשם הזה מבחינת האחריות והתכונות האישיות, וצר לי באמת על מי שיש לה צורך בהתמסרות שלא הכירה מישהו שבאמת ראוי להערצה ולהתמסרות מוחלטת.
לוליפוט
לוליפוט • 23 בנוב׳ 2005
מאסטר מיינד כתב/ה:
נגה כתבה:

דום ללא טיפת אינטליגנציה רגשית... שהוא גם בוגר, גם קשוב, גם אחראי ... נו, באמת. מין גמד-ענק שכזה?

כשאני אומר "אדון" או "מאסטר" אני לא מתכוון למישהו שקנה לעצמו תלבושת קינקית וערכת-שוטים ומצבטים. אני מתכוון למישהו הראוי לשם הזה מבחינת האחריות והתכונות האישיות, וצר לי באמת על מי שיש לה צורך בהתמסרות שלא הכירה מישהו שבאמת ראוי להערצה ולהתמסרות מוחלטת.

גנבתי מספר רגעים לפני הריצה לעבודה.
אין אנשים מושלמים ואין אדונים מושלמים ואין שפחות מושלמות. (רק כלבות אמיתיות הן מושלמות icon_smile.gif)
מאחר שכך, אין דבר כזה אדון שראוי ששפחתו תהיה באמת נחותה ממנו, זה לא אחראי מבחינה אישית שאשה (או איש) תתן את רצונה לאחר או יכולת שיקול דעתה.

ואם יש אדון שחושב (כנראה כמוך) שהוא באמת בעל יכולת לשלוט (במובן הרחב של המילה) ומשכנע אשה שיכולה להפקיד את רצונה בידיו, הרי שזה מסוכן.

ושוב, כמעט כל האדם מאבד בשלב זה או אחר את שיקול הדעת הטבעי שלו, בעייתו היא אם הוא נתקל ב"בן אלהים" בדרך.

דווקא פסיכולוגים רציניים לעולם לא יגידו למטופל מה לעשות.
האיש בשחור​(שולט)
האיש בשחור​(שולט) • 23 בנוב׳ 2005
מאסטר מיינד כתב/ה:
לוליפוט כתב/ה:

לצערי אינך מבין כלל את מהות היחסים בין שולט לנשלט.

אני משתתף בצערך. אילו הייתי יכול להקל עליך במשהו הייתי עושה זאת, אבל יש דברים שהם אפילו מעבר ליכולתי.

תנחומי הכנים.

ליליפוט ינוקא. הצחקת אותי והלעגת את עצמך בתגובתך למאסטר מיינד שהינו ללא ספק מאושיות הבדס"מ בארץ.

מי אתה? אף אחד לא יודע אבל את מאסטר מיינד מכירים ומוקירים הוותיקים היטב. בעיני הוא מייצג את הבדס"מ האמיתי, השפוי, הקשוח ונטול הפשרות.

אז נגב את החלב משפתיך..וכבוד!

ולגופו של עניין, יחסי שליטה אינם יחסים סימטריים והדדיים. מי שמחפש סימטריה, הדדיות ושיויון שיחפש אותם בנעמ"ת ולא כאן במעוז הדיקטטורה.
venus in our blood​(שולטת) • 23 בנוב׳ 2005
מאסטר מיינד כתב/ה:
נגה כתבה:

------------------------------------------------------------------------------------------------------

לא, לא גמד- ענק.
וממש לא התכוונתי למישהו עם צעצועים.
התכוונתי ל אד ם.
איש שהשליטה הינהקודם כל במוחו ובנפשו, אבל הוא חסר גם אמצעים אחרים.

קורה.
venus in our blood​(שולטת) • 23 בנוב׳ 2005
האיש בשחור כתב/ה:
מאסטר מיינד כתב/ה:
לוליפוט כתב/ה:

לצערי אינך מבין כלל את מהות היחסים בין שולט לנשלט.

אני משתתף בצערך. אילו הייתי יכול להקל עליך במשהו הייתי עושה זאת, אבל יש דברים שהם אפילו מעבר ליכולתי.

תנחומי הכנים.

ליליפוט ינוקא. הצחקת אותי והלעגת את עצמך בתגובתך למאסטר מיינד שהינו ללא ספק מאושיות הבדס"מ בארץ.

מי אתה? אף אחד לא יודע אבל את מאסטר מיינד מכירים ומוקירים הוותיקים היטב. בעיני הוא מייצג את הבדס"מ האמיתי, השפוי, הקשוח ונטול הפשרות.

ולגופו של עניין, יחסי שליטה אינם יחסים סימטריים והדדיים. מי שמחפש סימטריה, הדדיות ושיויון שיחפש אותם בנעמ"ת ולא כאן במעוז הדיקטטורה.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

פששששש
בתגובה כה מתנשאת מזמן לא נתקלתי !
אז מה אתה אומר לנו בעצם, שאם מאסטרמיינד , שכבודו במקומו מונח, הינו דום ידוע, מכובד, בעל שם ומוניטין, ואילו לוליפוט הינה זרה במחוזותינו, אין לה זכות, שומו שמים , או שמא הידע בבדס''מ ? ואתה מבסס את דיעותיך על סמך...? מה בעצם אתה יודע על ליליפוט ??
עם כל הכבוד למאסטרמיינד( ויש כבוד ! ולא בציניות . ) האם עלה בדעתך, ולו לרגע, שייתכן וליליפוט יש לא פחות ניסיון ? לפחות כך עולה מדבריה ( או שאולי לא טרחת לקרוא את כל תגובתה שכן איננה מוכרת וידועה בקהילת הבדס''מ...)
אתה יודע, גם אלו שאינם מוכרים, אולי דווקא אלו שאינם מוכרים, עשויים להפתיע אותך בתבונתם, בניסיונם וכ'ו.
אנ, במקומך, לא הייתי ממהרת לשפוט.
כבר יצא לי לשמוע על אדונים מהוללים בקהילה שכל שנותר לומר אודותם....'' אני ואפסי עוד...'' והמבין יבין ( ולמען הסר ספק, אין הכוונה למאסטרמיינד. אינני מכירה את האיש ).

אני מכבדת את העובדה שמאסטרמיינד מייצג בעיניך את הבדס''מ האמיתי ( ? יש כזה דבר? אמיתי? נכון או לא נכון? ) , השפוי, הקשוח, ונטול הפשרות.
הייתי שמחה לו יכולת לכבד גם את החדשים או את אלו שאינך מכיר ולגלות מעט פתיחות כלפי דיעותיהם, גם אם הינן מנוגדות לשלך, או לאלו של מאסטרמיינד.

ולנושא השיוויון,
אני חושבת שנהיר לכל שלא קיים שיוויון ביחסי שליטה .
אבל,
כבני אדם, ( ולפני היותנו שפחות\ אדונים\ מתחלפים וכ'ו ) אנו בני אדם.
וליליפוט ניסתה להבהיר נקודה חשובה ומשמעותית.
אין נקודה חד משמעית הטוענת שרק השיפחה צריכה להיות ראוייה לאדונה.
תאר לך מצב שהאדון פשוט לא מתאים לה?
או מתעלל, שומו שמיים?
האם גם אז תלהג בלהט על אי שיוויון ?

אין בני אדם מושלמים ,
ואלו המתיימרים להיות- הם המסוכנים ביותר- אולי בעיקר לעצמם, מאשר לסביבתם.
מאסטר מיינד​(שולט)
מאסטר מיינד​(שולט) • 23 בנוב׳ 2005
צר לי לאכזב:
לא התנדבתי לייצג אף אחד, אינני חושב שקיים בדס"מ "אמיתי", ומכאן שאינני מייצג אותו.

מצד שני , את עצמי אני מייצג לא רע, ואני לא אוהב כשמציגים את הדרך שלי כ"מסוכנת". בידיו של פסיכופת גם מספרי ציפורניים הם מסוכנים, יש אנשים שזהו פשע שהם נוהגים ברכב ויש גם אנשים הגורמים נזק כבד בתחפושת של "אדון". אבל זה לא אומר שאנשים אחראיים אינם קיימים, ושמי שיש לה צורך להתמסר צריכה לוותר על דרך החיים הזו.
לוליפוט
לוליפוט • 23 בנוב׳ 2005
האיש בשחור כתב/ה:
[

היא הנותנת, שחור משחור, היא הנותנת.
בהתחשב בזה שקרוב לוודאי יש גם גרועים מכם, מאסטרמיינד ושחור, או בלשונו של שחור משחור "קשוחים מכם", בהחלט יש מקום לדאגה.

ועוד, "שפוי" - כשמתייחסים ל"שפוי" מתכוונים לרוב לבטוח בטווח הקרוב, הן נפשית והן פיזית, אבל יש גם "שפוי" אחר, לא פחות חשוב, ההנחה שבבסיס יש שוויון, ועל בסיס שוויון זה מקימים רובד נוסף של אי שוויון, כל זוג בהתאם לצרכיו, אולם הפעפוע של הרובד הבסיסי לרובד השליטה הוא מסוכן.
קל להבין את הצורך של אנשים להישלט עד כדי כך, רבים (כולל אני) פנטזנו על איש חכם שיודע מה נכון ומה לא נכון, ובזרוע חומלת, חזקה ונבונה (מזכיר דמות מסויימת?) יוביל את הנשלט למנוחה הנפשית ולמטרה הראויה.
יש שיר:
היא היתה רוצה להיות נערה רוק, אבל אין דבר כזה.
ובפרפרזה:
היא היתה רוצה אלהים אישי שלה, אבל אין דבר כזה.

סורי, קיבלנו חיים לחיות אותם, לא להירצע לאליל שקר.

אני הבנתי שאין דבר כזה עוד טרם נכנסתי לעולם האפל והמקסים של הבדסם, אבל לא כולן, לא לכולן ישנו החוסן הנפשי ולא כולן נפלו לרשתו של בן אל שקרי.

נו..טוב, יצאה הודעה רצינית מדי ונטולת הומור וחן, סורי, מייבי נקסט טיים אשחרר את החיוכים שלי.